Mgr. Pacelli Kardinaal - Demonstraties te Wiener-Neustadt DONDERDAG 11 OCTOBER 1928 NIEUWE HAARLEMSCHE COURANT De Chileensche cadetten brengen een bezoek aan België. De bemanning van het Chileensche opleidingsschip Voor ecnige dagen verongelukte het vliegtuig van den oeroemden Zwitserschen aviateur Mittelhoizer. De machine alGeneraal Baquenodo" bracht dezer dagen een bezoek aan Brussel. Het bezoek bij het graf van den Onbekenden Soldaat. bleef voor algeheele vernieling bewaard. Slechts drie van de zes passagiers werden licht verwond. Curiositeiten uit het Dierenrijk. Dat de natuur wel eens grillig kan zijn. en het eer.e schepsel met een te weinig, het andere met een te veel begiftigt, bewijst wel deze foto van een haan met drie pooten De groote dag der demonstraties in Wiener-Neustadt is zonder eenig incident verloopen De regeeringsgezinden en de socialisten werden van elkander op een afstand gehouden door een haag van prikkeldraad, gelijk onze foto laat zien. Nog een kijkje van de Burgerwacht-demonstraties in Wiener-Neustadt» Kijkje op den intocht der Burgerwacht in de versierde stad. Op den voorgrond een afdeeling met de krijgsvlag President Doumergue bracht dezer dagen een bezoek aan Parijs, waar hi) zijn belangstelling voor de groote auto-show toonde, leder model werd door hem bezichtigd. De President bij het verlaten de? Tentoonstelling De honing-oogst wordt binnengehaald. Het nijvere bijenvolk heeft zijn werk gedaan en de mensch plukt daarvan de vruchten. Met een speciaal mes worden de raten ontzegeld. Men moet zich weten te behelpen! Een veulen, dat wegens overlijden der moeder met de flesch wordt groot gebracht. Een der mooist versierde wagens van het auto- en motor-herfst- eoncours, dat door de Duitsche automobielclub in het stadion te Berlijn werd gehouden. De Nuntius van Berlijn wordt Kardinaal. Foto van Mgr. Pacelli, die een concordaat met de Pruisische regeering tot stand tracht te brengen. Naar verluidt zal deze met het puiper worden bekleed.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1928 | | pagina 8