Eerste Tilburgsche Paardenmarkt - Holland—België 1—1 DINSDAG 6 NOVEMBER 1928 «KgHfe NIEUWE HAARLEMSCHE COURANT De Bossche verkeersagenten hekben een nieuw uniform gekregen. De eerste agent op den hoek van de Vischstraat in zijn nieuwe kleeder dracht, die blijkbaar de bewondering der Boschenaren afdwingt Een fraaie spelkiek van den HollandBelgië-wedstrijd voor het Belgische doel. De keeper Somers, die ondanks zijn jeugdigen leeftijd hij is pas 19 uitstekend zijn heiligdom ver dedigde, in actie na een door Holland genomen hoekschop. De bal gaat enkele meters hoog over de lat. Voor den Winter is een warme, gebreide wollen jumper een heerlijke dracht, vooral bij het beoefenen van sneeuw- en jjssport. We maken de dames attent op de zeer breede revers. We leven wel in het jaar der instortingen. En Frankrijk schijnt het er op aan te leggen, het record daarin te slaan. Vóór de Presidentsverkiezingen op 6 November in Amerika heeft de democratische candidaat, Al Smith, een reus» Kort na de ramp te Vincennes toch stortte het in aanbouw zijnde theater Quentin Bauchard te Parijs in. Er achtige campagne gevoerd. We zien hem hier met 'n royaal gebaar zijn aanhangers groeten in de straten van Chicagn vielen echter geen dooden. Den elfden November 1918, dus binnen enkele dagen 19 jaar geleden, werd op de hier boven afgebeelde plaats, in het bosch van Compiègne in de historische spoorwegwagon, tusschen generaal Foch en de Duitsche onderhandelaars de wapenstilstand gesloten. De Franschen hebben er een monument van gemaakt Bovenstaande bronzen gedenkplaat werd tijdens de Academiefeesten te Breda door de Kon. Ned. Ver. „Ons Leger" aan de Kon. MiL Academie geschonken Bij de aankomst van de „Graf Zeppelin" te Friedrichshaven werd dé Amerlkaansche blinde passagier Clarence Terhune onder gejuich naar buiten gedragen. We zien hem hier in het dienstgebouw te Friedrichshaven bestormd door een enthousiaste menigte^ die hem om zijn handteekening verzoekt Zondag 28 October vierde Z. D. H. Mgr. Dr. G. Vestei* tit. bisschop van Diocletianopolis, zijn zilveren Priester feest. Mgr. Vesters, geboortig uit 's-Bosch, werd 28 Oct. 1903 te Rome priester gewijd. Dr. J. Kuiper, geneesheer-directeur van het Wilhelmina- Vorige week is te Tilburg met eenige plechtigheid de eerste Tilburgsche Paardenmarkt geopend, waarbij burgemeester gasthuis te Amsterdam, is op zijn verzoek door B. en W. Vonk de Both van Tilburg tegenwoordig was. Er bestond groote belangstelling voor deze nieuwigheid en de aanvoer van eervol ontslag verleend. Zijn heengaan wordt paarden en koopers liet, zooals men op onze foto kan zien, niets te wenschen over. ten zeerste betreurd.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1928 | | pagina 10