Z.H. Paus Pius XI49 jaar Priester - Prins v. Wales in Londen DINSDAG 18 DECEMBER 1928 - \3$£gk NIEUWE HAARLEMSCHE COURANT HoiiiuiiQiflMiiiitniiUiniiMiiuiniiiuiiinK De Prins van Wales Is na een recordrels van 9 <4 dag nit Oost-Afrika weer bi Engeland aangekomen, waar zijn komst In verband met de ernstige stekte van zijn vader zeer gewenscht was. Een der eerste foto's na zijn aankomst te Londen genomen Bet sal den 2üsten December 49 Jaar geleden zijn, dat Z. H. Paus Plus XI te Rome werd priester gewijd, Z. H. Is geboren den 31 Mei 1857 en Is das thans 71 jaar outl We plaatsen hierboven een portret van Emiiio Portes GU. die tot 't jaar 1930 president zal zijn van Mexico. Alsdan rollen de nieowe presidentsverkiezingen plaats hebben Of de heer Emilio Portes oil dan echter nog als president zal worden gehandhaafd, is. gezien de eigenaardige toe standen welke er op politiek gebied in Mexico heerscben wel zeer de vraag 1 Is na vr|j plotseling overal winter, al dachten we met de mooie Novemberdagen, dat de jjsvorst z'n intrede nog wat alt zon stellen. Een aardige kiek van echt wintersche stemming in 't hoogagebergte toto van den Z.eerw. Pater Lambertus, van de missie- prefectuur van Mgr. bruis op Sumatra, bij de -• rivier in de boort van Sawah-Loentg Mgr. Brans, Apostolisch prefect van Padang, die behoort tot de Capacijnen-Missie van Sumatra, viert den 19den December sjjn zilveren Priesterfeest Een Voiendamsche in een sterk contrasteerende omgeving laat ons de Hollandsche tooneelspeelster Beppie de Vries zien, die bij haar terug keer alt Australië, waar ze een tonrnée maakte, even in New-York afstapte en zich on het dak van het Belvedère-hotel in deze gedaantq liet fotografeeren In Doitschland geeft men het onderricht ln Eerste Hulp bi) Ongelukken tegenwoordig op de bovenstaande ietwat griezelige, zij het dan seek praktische manier Ter verduidelijking maakt de onderwijzer gebruik van een skelet Vorige week orak te Uitgeest (N.-U.l een hevige brand uit. waarbij «ca tweetal boerenwoningen en een winkel totaal door het vuur werden vernield Hierboven een foto van de rnïne. die overbleef

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1928 | | pagina 8