Burgemeester De Vlugt uit Indië terug Ontsporing WOENSDAG 3 APRIL 1929 'aSHawar* - NIEUWE HAARLEMSCHE COURANT Vorige week ontspoorde nabij Celeen (L.) een goederentrein, tengevolge waarvan groote materieele schade werd aange- Zaterdagmorgen 'is de burgemeester van Amsterdam, de heer de Vlugt, van zijn reis naar Nederlandsch-Oost-Indië richt. De hierboven gereproduceerde foto geeft wel een uitstekend beeld van den chaos, welke er op het emplacement teruggekeerd. WO maakten van zijn aankomst op het Wee sperpoortstation te Amsterdam bovenafgebeelde foto* te Geleen heerschte waarop we hem zien met zijn dochter, twee zoons en zijn schoonzoon, den heer Hljmans Mijnheer Whittier, een bekend filanthroop uit Amerika wordt opgehangen en Verschillende deelen van Amerika hebben te lijden gehad van geweldige overstroo mintren. Wij beelden hierboven het plaatsje West Point Georgia, dat geheel •p een voetstuk geplaatst. Naast het voetstuk de maker van het in brons door het water der Chattahoachee-rlvier is ingesloten gegoten standbeeld, David Edstrom Van 29 Maart tot en met 15 April worden door de Culemborgsche Schietclub nationale schietwedstrijden gehouden ter getegen- Het is de gewoonte van den eigenaar ecner groote Londen sche Vleeschhouwerij om op den morgen van beid van het 35-jarig bestaan. Op onze foto geeft de burgemeester van Culemborg, IJ. Keestra het eerste schot, ter opening van de Paasch-Zaterdag warme krentenbollen uit te deelen aan de jeugd uit den omtrek, die zich blijkens onze wedstrijden op de keurig ingerichte banen foto niet onbetuigd laat en ze gaarne komt halen In Amerika is voor eenige dagen een vliegmachine met 14 passagiers terecht gekomen op eer* in gang zijnden goederentrein. Ze werden allen gedood. Wat er van het toestel overbleef toont onze foto Engeland wil niet achterblijven bij het kleine Holland en heeft dezer dagen ook zijn eerste luchtploniers naar Engelsch Indië gezonden. Onze foto toont van 1. n. r.: Vryel Vivian, Kaptein Wilcockson (piloot), Majoor Bracley (assistent) en Sir Samuel Hoare, Minister van Luchtvaart

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1929 | | pagina 8