De auto voor den H. Vader Groote brand te Rotterdam SÏÏÊÈÊÈÊMïM DINSDAG 30 APRIL 1929 NIEUWE HAARLEMSCHE COURANT In een der vele potlooden-fabrieken in Neurenberg: had 25 April een ontploffing: plaats, waardoor niet minder dan tien personen om het leven kwamen in de vlammen, welke onmiddellijk uit de Iicht-brandbare lakken oplaaiden Een moment uit den optocht met oude motorvoertuigen, welke dezer dagen in Londen werd gehouden. Een der eerste door de Renault-fabriek gebouwde wagens heeft een der laatst gebouwde auto's op sleeptouw Zaterdagmorgen arriveerde te "Utrecht Miss Ena Best, de Engelsche Spoorwegkoningin, de vertegenwoordigster der spoorwegarbeiders in ingeland. Ze zal verschillende redevoeringen houden over den wereld-vrede. De plechtige ontvangst in het gebouw der Ncd. Spoorwegen te Utrecht Een overzicht van wat er over bleef na den geweldigen brand welke Zaterdagavond Van Reeuwijks meubelmaga- zjjncn in asch legde. De brandweer stond machteloos tegen de vuurzee en kon niet verhinderen, dat een "vijftien tal aangrenzende perceelen een prooi der vlammen werden De ingenieurs der Fiat-fabrieken verklaren aan den H. Vader de constructie van de auto, die de „Fiat" Hem ten geschenke aangeboden heeft. Nadat de H. Vader met belangstelling de uiteenzetting gevolgd had, maakte hjj een tochtje door de Vaticaansche tuinen In Philadelphia werd kort geleden een wedstrijd gehouden in „spijker-slaan". Degene der dames, die het eerste met het inslaan van vijf spijkers gereed was, won den wedstrijd. Onze foto werd genomen even voor den aanvang Mt Zaterdagavond werd de heer Jac. de Wit, die met zijn bediende, den heer E. H. de Haas, in perceel Bloemgracht 122 te Amsterdam zat te werken, door vijf gemaskerde bandieten overvallen en beroofd van ongeveer duizend gulden en zijn gouden horloge. Een foto van het lokaal waar de berooving plaats had De Ned. R. K. Ver. van Handelsreizigers „St. Christoffel" hield einde vorige week haar algemeene vergadering in het Hof van Holland te Breda. Den eersten dag werd de verccniging officieel op het Stadhuis ontvangen. De vergaderden op de stoep voor het Stadhuis

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1929 | | pagina 8