Radio-Salon - Luchtlijn Duitschland-Nederland geopend ZATERDAG 18 MEI 1929 NIEUWE HAARLEMSCHE COURANT In het Kurhans te Scheveningen werd Vrijdag de Derde Nederlandsche Radio-Salon geopend, welke zich in een zeer groote belangsteUing van radio-industrie en radio-handel mag verheugen. Een overzicht van de tentoonstelling Woensdagmiddag werd 'n nieuwe luchtlijn geopend Rotterdam Berlijn en terug. Onze Indië-vliegers Smirnoff en Ahler maakten de eerste reis met het K. L. M.-toestel. We kiekten hen voor hun vliegmachine Na ongeveer drie maanden voor zijn herstel in het war mere Engelsche zuiden te hebben doorgebacht, koning van Engeland per auto naar Windsor Castle te Londen teruggekeerd. Bij rijn vertrek werd hij hartelijk toegejuicht Fen zeldzame b 'we'ijksplechtigbeid vond dezer dagen te Nieuwkoop plaats. Daar traden namelijk drie dochters één Mon van den heer en mevr. Verduijn-PUper tegelijk in het huwelijk. Onze fotograaf kiekte de vier bruidspare. bij het verlaten der kerk Te Parijs kan men in het Luna-park op het oogenblik de hierboven afgebeelde drie dikkers bewonderen en een skelet-mensch. De magere man weegt 37 K.G. en de dikste der drie gebroeders 290 K.G. De lichaamsomvang van den laatste is 2.60 M. ar Een getrouwe nabootsing van de „Santa Maria", het scheepje, waarmede Columbus de reis naar Amerika volbracht, behoort mede tot de grootste attracties van de Spaansche Wereldtentoonstelling te Sevilla, welke dezer dagen werd geopend Te Boekarest heeft men dezer dagen feestelijk de nationale vrijmaking ge vierd van Bulgarije. Hier boven een foto van de afgevaardigden des lands in hun bonte en kleurige kleederdrachten. Hier naast: De Koningin- Weduwe, Maria van Roemenië, koning Michaël en diens moeder op weg naar de feestelijkheden

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1929 | | pagina 11