WOENSDAG 22 MEI 1929 NIEUWE HAARLE COURANT De automobilisten moeten, sinds de wederinstelling van den Koincinschen Staat, aan dc Martha-poort hun paspoor ten laten zien, alvorens in den Pauselijken Staat te worden toegelaten De Maria-Proecssie, een der schoonste folkloristische feesten in Spanje, werd dezer dagen wederom te Sevilla gehouden. Het Moeder Gods-beeld wordt op twee ossen door de straten der stad gedragen, vergezeld van een eere escorte te paard Binnen eenigen tijd zal te Roermond op het Munsterplein een standbeeld worden opgericht ter eere van den grooten bouw meester Dr. Cuypers. Zooals men weten xal werd de Munsterkerk te Roermond schitterend door hem gerestaureerd Deze in Arabierencostuum gestoken oude heer is professor Fuetterer, president van het Amerikaansche Bijbel-instituut te Jerusalem, die, op den berg Nebo in Palestina op zoek zal gaan naar de ark van Noë. welke volgens hem op dien berg ergens moet zijn aangeland Een baby die tegen hoogvliegen kan is wel de kleine, anderhalfjarige Dotty Deckard, die den 2en Mei heen en weer vloog van Albany naar New-York, en ongeveer dertig uren in de vliegmachine doorbracht. Aspirant wereld-vliegkampioene? Een personenauto, waarin de Belgische .familie de Pril gezeten was is Zondagmiddag nabij Rilland Bath op den onbewaakten overweg der lijn Bergen op Zoom-Vlissingen door den trein gegrepen. Vader, moeder, dochtertje en zoontje werden gedood. Een foto van den geheel vernielden auto De eerste foto's van de noodlanding, welke het Duitschc luchtschip Graf Zeppelin in Frankrijk gedwongen was te maken, ten gevolge van averij. Dr. Eckencr leest het eerste telegram uit Duitschland ontvangen, terwijl hij de vliegloods verlaat "F?

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1929 | | pagina 8