Plaatselijk nieuws Heeren en Jongenskleedingstukken 800 stuks blauw, zwart en fantasie COSTUUMS en 000 REGENJASSEN, t i J. TH. KORT 1 ANEGAUG 18 I I NET-ONDERKEEDING Heringa Wuthrich, Haarlem Stofzuigerhuis MAER7ENS GEMEENTERAAD WIJK AAN ZEE EN DUIN 3 I; i UW SPECIAAL ADRES VOOR LANGE VEERSTRAAT HAARLEM EERSTE BLAD NIEUWE HAARLEMSCHE COURANT DONDERDAG 30 MEI 1929 BLADZIJDE 2 Bliksembeveiliging egmon^-^innen. mem t ZIET STEEDS IH UW EIGEN BELANG ONZE ETALAGES PURMEREND UITGEEST NIEUWER-AMSTEL CASTRICUM WEESP ENKHUIZEN HOBBY VLOERWRUVERS ff 125.- Barteijorisstr. 18 - Tel. No. 0758 LIMMEN HOORN VOLENDAM VOORTZETTING van den van a32e aanwezige Er is beschadigd,doch nog circa waar totaal niets aan man keert. Alles moet in 10 dagen zijn uitverkocht. De directie behoudt zich het recht voor de goederen tot een bepaald kwantum aan één persoon af te geven. Den heerChottel hebben wij beiast met den verkoop der goederen. De Directie A '!i Het gas- en electriciteitstarief In de eerstvolgende raadsvergadering zal aan de orde konten een verordening, regelende r de voorwaarden voor het verbruik van gas en electriciteit. De voorgestelde verordening houdt on het bestaande tarief van gas weinig verandering in. Voor electriciteit voor licht evenmin. Voor kracht moet dat evenwel wel het ge val ziln. Blijkens het voorgestelde zal het tarief voor electriciteit in en buiten de speruren 15 cent Per K.W.U. bedragen. Voor kracht- stroomverbruik buiten de speruren zcu 10 cent per K.W.U. moeten worden betaald. Wie voor dat tarief in aanmerking zou wenschen te komen zou een verklaring moe ten teekenen dat hij niet in de speruren zal verbruiken. Bij niet nakomen van die belofte kunnen B. en W. aan den betrokken ver bruiker een boete opleggen van ten hoogste 15 cent per K.WU. van hun verbruik. De speruren zijn iederen avond tot elf uur en vangen aan: in Januari om 4 'uur. Februari 4.^0 uur, Maart 5.30 uur. Aoril 6.30 uur. Mei 7.30 uur. Juni 8 uur, Juli 7.30 uur, Augustus 6.30 uur, September 5.30 uur, October 4.30 uur, November 4 uur en Decem ber 3.30 uur. Alle verbruikers van electrischen stroom kunnen een overeenkomst aangaan voor de levering van nachtstroom tegen een tarief an 3.50 cent per K.W.U. Jubileum „Vondel" In intiemen kring Werden dezer dagen twee jubilea gevierd. De heer Jac. Meijer herdacht zijn 35-jarig lid maatschap van genoemde tooneelclub, en ontving als bewijs van waardeering een ge schenk onder couvert, terwijl de tegenwoor dige voorzitter, de heer A. Winkelman, zijn 12 y. -jarig lidmaatschap vierde en een leun stoel ontving. Boerenleenbank Dinsdagavond verga derde de Boerenleenbank in buitengewone vergadering, onder voorzitterschap van den heer A. Colijn, die de aanwezigen het wei- welkom toeriep en uiteenzette, dat deze vergadering was belegd, naar aanleiding van een wenk van den heer Wilhelmus, om door uitbreiding van het bestuur van den Raad van Toezicht met een lid, tegemoet te ko men aan het verlangen, om meer even redigheid volgens de richting te verkrijgen, om daardoor den geest van partijdigheid den kop in te drukken. Het bestuur en de Raad van Toezicht hadden daartoe op de aanbeveling geplaatst de heeren P. van der Meulen, C. Been Dzn. sn J. Geleyn Azn. De heer Smeenk vraagt, hoe het komt, dat de heer Been nummer 2 is geplaatst, hoewek deze de vorige vergadering een groot aantal stemmen verkreeg. Den voorzitter had dit ook beveemd, doch hem is bij navraag gebleken, dat er in be stuur en Raad van Toezicht bij zijn afwe zigheid over gestemd was. Overigens kan ieder stemmen, zooals hij verkiest. De heeren Joh. van der Zwaan, J. Wil helmus en Jac. Annes, werden tot leden van het stembureau benoemd en constateer- Iten, dat op P. van der Meulen 25 en op C. Been Dzn. 36 stemmen waren uitgebracht; zoodat laatstgenoemde was gekozen- De heer Been nam zijn benoeming aan. Op voorstel van het bestuur werd beslo ten, om aan een lid ten hoogste 40.000 te leenen inplaats van 20.000, daar er zich reeds enkele malen moeilijkheden hebben voorgedaan. Voorgesteld wordt om de post bestuurs- kosiea te verhoogen van 1200 tot 2000, gezien de grootere verantwoordelijkheid, die het bestuur neeft door de gewijzigde Coöpe- ratiewet en de Wet op de Naamlooze Ven nootschappen. Ook wil het bestuur uit deze post de taxatiekosten betalen, die tot heden aoor de credietnemers werden betaald. De heer Smeenk zou er veel voor voelen, wanneer de provisie verviel. De voorzitter zegt, dat de rente aan de Bank thans veel te laag is, volgens den rente-standaard van heden; zoodat dit erg afwisselt en waarom spreker dat zou moeten »ntraden op het oogenblik. Het bestuursvoorstel wordt daarna met algemeene stemmen aangenomen. De heer K. A. de Boer dankt het bestuur voor de genomen maatregelen, waradoor te gemoet is gekomen aan de grieven door spreker in de vorige vergadering geuit en x)k voor den spoed, die daarbij werd be uracht. De voorzitter sloot daarna onder dank de vergadering. Dienstplicht. Onderzoek van verlofgangers De burgemeester van Nieuwer-Amstel maakt bekend, dat het onderzoek van verlof gangers, bedoeld in art. 41, derde lid, der Dienstplichtwet, voor deze gemeente zal wor den gehouden te Amstelveen, in het Gemeen telijk Gymnastieklokaal aan de Ouderker- keriaan op Donderdag, 27 Juni 1929, des voormiddags 9.45 uur, de lichting 1917 en des voormiddags 10.45 uur de lichting 19z0, letters A tot en met R (aanvangsletters ge slachtsnaam), voorin. 11.45 letters S tot en met Z. Grondaankoop Door Ged. Staten van dit gewest, is goedgekeurd het besluit tot aankoop van grond, waarop het voormalige café Metzer heeft gestaan, welke grond voor een groot gedeelte is bestemd tot aanleg van een publieken weg tot verbetering van het verkeer te Bakkum. S Filmavond Maandag 2 Juni zal in de zaal van „De Vriendschap" de film ver toond worden. „Het Heldendicht van de Roomsche Daad". Deze film, die een overzicht geeft van de katholiek" geschiedenis van de laatste 50 Jaar in ons vaderland, is zeer interessant. Wj) magen daarom een ieder aansporen dezen avond niet over te slaan. Vooral is het goed dit mooie filmwerk te gaan zien in verband met de komende ver kiezingsdagen. Vacatures in het regenten college We gens het bedanken van den heer C. v. d. Akker is een nieuwe vacature in het regen- teneollege ontstaan en is door dit college het volgende dubbeltal opgemaakt ter voor. ziening in de vacature K. Speets, Dr. A. C. Nolst Ticr. cl. Bij We jongste verkiezing werden op den heer C. v. d. Akker, no. 1 der aanbeveling, 6 stemmen uitgebracht, op den heer H. L. F. Smuts, buiten de voordracht om, 5 stemmen en 2 blanco. WaarschDnlDk zal wederom met een Rooraschen candidaat worden uitgeko men buiten de voordracht om, daar de sa menstelling van het college van dien aard is. dat door hen wel nooit een katholiek zal worden gecandideerd. Rijwielfabriek „De Magneet" Naar we vernemen schiet de bouw van de rDwielfa. briek ..De Magneet" aan den Groenen Sin gel reeds zoo hard op. dat met 1 Augustus met een gedeeltelijke installatie zal worden begonnen. De fabriek wordt gebouwd voor een capaciteit van 200 tot 300 werklieden. Bovendien zal aan de Hoogstraat nog een rijwielfabriek verrijzen „De Komeet." GEEN BELASTIN GVERHOOGIN G Reeds liep het gerucht, dat het vermenig- vuldigingsciifer der belasting hier zou worden gebracht van 2.5 op 4. Thans vernemen wij, dat het riik toestemming heeft gegeven om de vergissingen van 21000 en 30 000 te vergoeden. Daardoor zal het oude cijfer ge handhaafd blDven. Droogte Ook hier worden de gevolgen der langdurige droogte zichtbaar. In de wei nige tuinen gedijen de groenten maar slecht in den polder zijn weliswaar da weiden groen, maar van een flinke graslaag zooals anders in dezen tijd reeds het geval is. is thans geen sprake. Komt er niet spoedig ver andering, dan zal een flinke hooioogst niet verwacht kunnen worden. Het badseizoen -Hoewel het badsei zoen nog niet officieel is geopend, hebben vele zwemliefhebbers dit niet kunnen af wachten en zco zagen wij dezer da;;en ran c?en Zuiderdijk reeds verschillenden, die hst zilte nat hadden opgezocht. Binnen niet te langen tyd zal de bad inrichting voor het publiek worden openge steld. „Enkhuizer Luchtpost" In de door de „Enkhuizer Luchtpost" gehouden wedvlucht vanaf Crell, Frankrlik, afstand 430 KM. was de uitslag als volgt: 1. D. Scholten, 6. 45. 50; 2. idem 6. 46. 45: 3 Idem 6. 54, 58: 4. idem 7, 07, 59: 5. J. Slok. 7, 19, 42; 6. D. Scbolten 7, 42. 35: J. Th. Visser 8, 14. 19: 8. F. Bootsman 8. 17; 9. F. Fijma 8, 17, 48; 10. F. Bootsman 9, 41, 16; den vo"eenden t——en 11. E. Fijma, 7, 51, 35; 12. J. Slok 8, 33, 27. Benoemd Tot onderwijzer aan de R. K. school te Egmond-Binnen werd uit 41 solli citanten benoemd de heer Ch. G. Maes te Vlissingsn. Verkiezing Woensdag 5 Juni zal er stemming plaats hebben ter verkiezing van een lid van het bestuur van het Water- schan de Oninpeimlclerch Innden onrW fr. mondfcinnen. Aftredend A. G. Valkerin". herkiesbaar. Op Donderdag 6 Juni heeft de verkiezing plaats van 2 bestuursleden van den Sammerspolder. ter voorziening in de vacature ontstaan door het overlijden van den heer P. Groen en door het periodieke aftreden van den heer W. Ligthart, die herkiesbaar is. Postduif aan komen vliegen Was de vorige week in het klooster St. Maria- oord" alhier, een tweetal postduiven aan komen vliegen, gisteren is er wederom een aangekomen bij den heer Th. de Winter. Hoogeweg C 124. Een zilveren ring aan de rechterpoot was genummerd A 10372 x 3.28. terwijl aan de andere poot Zich een gummi-ring bevindt, gemerkt F 101. GEMEENTERAAD De raad dezer gemeente vergaderde Dins dagavond onder presidium van den burge meester Mr. Bisschop. Afwezig met kennisgeving wegens ziekte de heer Zijp (S.D.A.P.). Onder de ingekomen stukken was o.m. een adres ingekomen van den Ned. R.K. Hanzebond van R.K. Slagerspatroons, waar in namens de Hoornsche Slagersvereeniging aanhouding van het voorstel inzake de op richting van een openbaar slachthuis werd gevraagd. Bij het voorstel tot vaststelling van eene suppletoire begroöting 1928 maakt de heer Veldhuizen een opmerking aan het adres van den wethouder van publieke werken, over de begrooting daarvan, waarin de heer Veldhuizen geen bezuiniging kan ontdekken. De heer Fruin antwoord hierop bevre digend. B. en W. stellen hierna voor, het subsidie over 1928 aan Maatschappelijk Hulpbetoon te bepalen op f 2300. Bij het aangehouden voorstel tot het ver- leenen van een crediet voor een vernieuwing van de z.g. Hoogebrug, verkrijgt de heer Betlem het woord, welke bezwaar maakt tegen het hooge bedrag dat daarvoor zal wor den uitgetrokken. Verder vraagt spreker of deze brug niet voor het verkeer kan worden afgesloten. Alsnog deelt de heer Betlem namens zijn fractie (S.D.A.P.) mede, geen aanleiding te kunnen vinden vóór het uitge trokken bedrag te kunnen stemmen. De heer Bossert deelt namens de V.D. mede, ook niet vóór het voorstel te kunnen stemmen. De heer Esser acht den bouw van een nieuwe brug noodzakelijk, wat betreft de scheepvaart. De heer Weyling bepleit het stukje oud- Hoorn, wat bij den bouw van een ijzeren brug zou verloren gaan. Spreker wil aanra den de brug zoodanig te veranderen dat in de eerste jaren daaraan geen verdere kosten meer behoeven te worden besteed. Wethouder Stumpel komt dan aan het woord welke meciedeelt dat sinds jaren kleine bedragen aan de brug zijn besteed, doch het waren altijd lapmiddelen. Ieder kan contro leeren, dat de brug noodzakelijk moet wor den vernieuwd. Het zware verkeer vergt dil eenvoudig. Indien aan de oude brug alleen herstel lingen zullen geschieden, is de levensduur misschien 10, 12 15 jaren, terwijl een nieuwen brug 40 en meer jaren zal toedoen. Wat het schoonheidsgevoel betreft, B. en W. voelen daar eveneens voor, doch nimmer mag alles daaraan ten grondslag leggen. De wethouder adviseert hierna den raad het voorstel van B. en W. aan te nemen. De voorzitter deelt nog mede, dat een her stelling f 6000.zou kosten en het vervoer daarover zou dan hoogstens 4 a 5000 Kg. mogen bedragen. Laat men toch de paarden niet achter den wagen spannen Op een plaats als deze met zooveel verkeer moet nood zakelijk een nieuwe brug komen. De heeren Bossert en Dorhout deelen nog mede, dat het verkeer over de brug spora disch meer dan 10000 Kg. per auto bedraagt. De heer Esser beziet de brug uit hei oog punt van de kanalisatie in de toekomst, en deelt mede, dat een betere brug dan absoluut noodzakelijk is. De heer Betlem is nog niet overtuigd en vraagt of het verkeer over de brug niet kan worden afgesloten voor het autoverkeer. De "heer Stultiens lijkt het :oo, dat'de raad huiverig is met het voorstel van B. en W. mede te gaan. Spreker acht reparaties lap middelen, wanneer men bedenkt, d'|t over eenige jaren toch een nieuwe brug zal moe ten komen. Wethouder Stumpel verdedigt nogmaals energiek het plan van B. en W. waarna het voorstel in stemming wordt gebracht en aan genomen met 8 tegen 5 stemmen. Bij het voorstel inzake de oprichting van een openbaar slachthuis, deelt de voorzitter mede, dat een bovengenoemd adres is bin nengekomen. De heer Veldhuizen acht het tijdsbestek om van de stukken kennis te ^emen voor de raadsleden te kort. Spreker acht 1 het bedrag hetwelk zal moeten worden ge voteerd in dezen tijd van bezuiniging niet gemotiveerd. Wij Sociaal-Democraten zijn voorstanders van een abattoir. (De voofzitter begint te lachen). Ja, mijnheer de voorzitter, wij zullen ons j direct verdedigen. Spreker dient vervolgens een voorste' in ofn een commissie van 5 raadsleden te benoemen, om te onderzoeken of een openbaar slachthuis voor f 125.000 zal kunnen worden gebouwd. •De heer Fsser gaat dan de' ontvangsten n en uitgaven na van de begrooting. komt tót de conclusie dat hij zeer gaarne zag, dat de j raad besluit, het raadsbesluit van 1927 in te trekken. De heer Weyling acht dat de toestand te rooskleurig wordt voorgesteld, hoewel het' altijd moeilijk is, voor een nieuw bedrijf juiste cijfers vast te stellen. Spreker acht het niet juist dat de heer Veldhuizen een bedrag van f 125.000 noemt. Conclusie van spreker is, dat/liet besloten moet worden overtè'gaan tot het bouwen van een openbaar slachthuis. De heer Dorhout acht het niet gewenscht' gezien de financiën en het feit dat 4 buiten gemeenten niet wenschen mede te werken. Mw. Rupert-Droog en de heer Stultiens verzoeken het voorstel van den heer Veld huizen niet aan te nemen. Weth. Stumpel begint dan eerst antwoord te geven aan de heeren Veldhuizen en Bossert over het tijdsbestek van de inzage der stuk ken. Ze komen echter wel met een voorstel van f 125.000 een bewijs dus. dat ze de kwestie wel degelijk grondig moeten hebben onder zocht. De cijfers welke B. en W. geven, zijn zonder kleur of tintje vastgesteld. Overleg is gepleegd met den Slagershond, de slagers van in de stad en daarbuiten. Indien het voorste! van B. en W. zou wor den aangenomen, zal overleg met de slagers natuurlijk plaats hebben en ieder practisch puntje overwogen worden. Wat de niet-me- dewerking van de vier gemeenten betreft, her aantal slachtingen aldaar is zeer gering. Men maakt, indien men dit hoort bezwaar tegen den opzet, hetwelk een groot plaatselijk belang is. Het koelloon in dit abattoir zal zeer gering zijn. Spreker wijst er dan nog op,; dat in Wognum en Avenhorn veel vleeschj geslacht in het abattoir te Alkmaar, wordt ingevoerd. De voorzitter komt dan aan het woord, welke de houding laakt van den leider der S.D.A.P. Laat men vanavond uitmaken er komt een abottoir of het komt er niet. Het spijt mij, aldus de voorzitter, dat de heer Plomper (S.D.A.P.) hedenavond door ziekte verhinderd is. Het spijt mij niet alleen wegens zijn ziekte, doch ook om reden hij immer een warm voorstander van het abattoir was. Jammer dat hij ziek is (De heer Veldhuizen (S.D.A. P.) schudt betwijfelend het hoofd). In een prachtige rede, verdedigt de voor zitter dan het abattoir, waarna hij de Com missie van Advies een verwijt maakt over haar houding. Spreker besluit met den tegen standers van het abattoir in overweging te geven nogmaals het voorstel grondig te on derzoeken. Het gaat er om, aldus roept spr. uit, voor het belang van Hoorn, .laat allen daar rekening mede houden. De heer Veldhuizen blijft een voorstander van het instellen van een raadscommissie, om de zaak nogmaals onder de oogen te zien. De heer Dorhout komt nogmaals neer op het feit, dat 4 kringgemeenten zich afzijdig houden. De heer Esser acht het betoog van den wethouder Stumpel niet juist. De heer Esser bepleit dan een voorstel om het raadsbesluit van Juni 1927 in te trekken. De heer Weyling ontraad het voorstel van den heer Veldhuizen inzake de f 125.000. De voorzitter geeft dan aan de voorstellers in overweging hun voorstellen in te trekken en een commissie van 5 raadsleden te benoe men om de zaak nader te onderzoeken. De vergadering wordt dan 5 minuten ge schorst. Na de hervatting deelt de voorzitter mede, dat B. en W. voorstellen het punt aan te houden en een lid van den raad te benoemen welke overleg zal plegen. De voorstellers trekken hun diverse voor stellen in, waarna een raadscommissie zal worden benoemd, waarin een of twee leden van iedere fractie zitting zullen hebben. Aangenomen wordt het voorste) betref fende de rekening van de Gezondheidscom missie. dienst 1928. Aangenomen'het voorstel betreffende de rekening van de gemeentelijke Muziekschool dienst 1928. Eveneens wordt aangenomen het voorstel betreffende de begrooting van het St. Pieters hof, dienst 1929. Aan de orde komt vervolgens het voorstel inzake opheffing van het vakonderwijs in de gymnastiek. Naaat de heer Hendriks een rede had-ge houden om dit onderwijs niet op te heffen, wordt hei voorstel van B, en W. aangenomen. Aangenomen wordt hel voorstel tot her ziening van de belooning voor de herschat- ung van dranklokaiiteiten. Punt 10. Het voorstel tot vaststelling van een nieuw reglement op het Kerken-armen- fonds der gemeente Hoorn. Aangenomen. De punten 1 r en 16 van de agenda worden zonder meer aangenoemen, waarna om kwart vóór twaalf uur de vergadering wordt ge sloten. Stichting van een R. K. Jongens- en een R. K. Meisjesschool. Gistermiddag vergaderde de gemeente raad onder voorzitterschap van den burge meester. Afwezig was de heer Tervoort. Onder de ingekomen stukken was een adres van het bestuur der Ned. Herv. school, waarin verzocht wordt om de bijzondere lagere school met een gymnastieklokaal, te verrijken, nu ook de nieuwe openbare zal worden voorzien. Aangezien in deze ge meente geen nieuwe openbare L. school gesticht wordt, kon aan dit verzoek geen gevo% worden gegeven. Er werd dan ook afwijzend op beschikt. Stichting van twee R.K. scholen Van het bestuur der R.K. Parochiale Kerk van O. L. Vr. van Goeden Raad is een ver zoek ingekomen tot het ontvangen der be- noodigde gelden voor den bouw van twee bijzondere lagere scholen, één voor meisjes en één voor jongens. Besloten werd de gevraagde medewerking te verleenen. De scholen worden gesticht op een terrein laan den Galgeweg. Zij zullen «elk plaats bieden voor 289 leerlingen en zeven klassen hebben. f Aanleg van een weg Van Th. Winter, te Beverwijk was een verzoek ingekomen om vergunning tot het aanleggen van een weg over een terrein tusschen de Verlengde Groenelaan en den Noorderwijkweg. De rijweg zal een breedte verkrijgen van 6.20 M. Na eenige bespreking werd besloten de vergunning te verleenen. Verhuur strand B. en W. stelden voor, over te gaan tot verhuring van een gedeelte zeestrand aan de N.V. Buffet-Maatschappij „E. Pluribus Unum", te Amsterdam. Na uitvoerige bespreking der voorwaarden werd het voorstel van B. en W., behoudens enkele wijzigingen, goedgekeurd. Eveneens werd na ampele bespreking goedgekeurd het voorstel van B. en W. to het bij inschrijving verhuren van een ge deelte zeestrand. Allerle i Goedgekeurd werd een wijziging de Algemeene politieverordening en een wijzi ging der verordening op het bouwen, sloo- pen en wonen. Vastgesteld werd een gemeenschappelijke verordening op den keuringsdienstvan veer en vleesch. Vervolgens werd vastgesteld een ver ordening tot aanwijzing van stemlokalen inde stemdistricten voor de verkiezing der leden van de Tweede Kamer. Tot Regent van het gasthuis of Oude Mannen- en Vrouwenhuis werd benoemd de Zeereerw. heer Pastoor Snelders, te Wijk aan Zee. Benoemd werd voorts tot onderwijzeres aan de O. L. school te Wijk aan Zee mej. C. M. Kos, te Wijk aan Zee en Duin. -3. Eierenvetling Aangevoerd werden 430.000 eendeieren, voor 4 98 5.06; en 2000 witte kipeieren, voor 5.40 en 3000 gele kipeieren voor 5.75. 0 Öoeïi Naar orgin. modellen van Courtier Soeurs, Paris. Vervaar digd v. ajour fantasiestroo, gecomb. met wol. Voorr. 490 in wit met pasteltinten 5.S0 1 - - Grooten Uitverkoop Nog werden benoemd de leden der stetf1" bureaux voor de a.s. kamerverkiezing61'" naar aanleiding waarvan de heer Bol 6e° geheime vergadering verzocht. Rondvraag Bij de rondvraag besprak de heer SCHEL VISCH het woning-vraagstuk te Wijk aaij Zee. Spr. meende dat eens een begin rïK>eS_ worden gemaakt met de opruiming van krot" woningen en in dit verband drong spr. op een onderzoek van B. en W., teneitrie tot een oplossing te komen. De VOORZITTER antwoordde dat <f' een belangrijke en tevens kostbare zaak Met het oog op de financiën moet de ge' meente deze jaren nog voorzichtig Maar in ieder geval komt er iets. De heer HUENDER vestigde nog een" de aandacht op het beerputten-vraagstuk De VOORZITTER antwoordde dat n"5' schien in samenwerking met de gemeec'e Beverwijk een regeling kan worden getrofu" voor het ledigen der beerputten. Nadat nog eenige vragen beantwoord ren werd de openbare vergadering geschorst* (N i e t- O f f I c f e e 1). 4S0.;te STAATSLOTERIJ. Trekking van Woensdag 29 Mel 1929 5e Klasse lie Liist. Hooge orlizen: 1083 1118 2545 6765 18227 20019 ƒ1000 252 3865 7804 9561 12379 19506 400.—. 412 4128 1 0993 ƒ200—, 147 94fc 3529 8730 10540 10974 U 854 11856 14647 14782 18368 18368 18379 19663 20239 100— Prijzen van f 70 530 948 1212 1258 1556 1643 2067 2113 2593 2604 3007 3029 3448 3534 3799 3971 4562 4591 5264 5435 6051 6064 6587 6626 7170 7196 7588 7593 8606 8733 9135 9196 9546 9656 522 1451 1837 2506 2891 3342 3756 4307 5104 5828 6487 7071 7505 8422 9083 9471 1509 2007 2551 2974 3385 3767 4496 5135 5S82 6523 7092 7541 8552 9119 9528 ifi62 2180 2672 3142 3550 4039 4596 5437 6153 6758 7345 7852 8802 9313 9771 1264 1697 2182 2676 3165 3571 4124 4677 5490 6167 6916 7372 8012 8962 9374 9919 389 1426 1738 2498 2882 3336 3642 4275 4898 5544 6485 7C15 7450 8339 9079 9461 99S4 10111 10381 10448 10606 10620 10722 10821 IC990 11221 11278 11298 11512 11710 11757 11945 119S6 12088 12091 12148 12200 12312 12327 12382 12473 12621 12695 12733 13050 13220 13244 13271 13327 13353 13423 1.3439 13823 13949 13950 14068 14250 14314 14429 14953 15078 15181 15256 15259 15322 154S0 15614 15747 15872 15942 15949 16036 16132 16248 16362 16521 16589 16661 16721 16776 17016 17114 17129 17155 17172 17688 17750 1782S 17867 17909 17942 18098 18130 18136 18356 18491 18848 18854 18867 19124 19323 19463 19552 19576 19623 19654 19713 19737 1990S 19911 19918 20030 20049 20127 20195 20385 20430 20526 20556 20589. «0622 2U736 20705 2QS02 20X72 1 239 390 427 699 1038 1298 1548 1599 1851 2122 2407 2668 2792 3182 3404 3686. 3933 4214 4312 4552 4686 4935 £096 5202 5389 5601 5826 5957 5975 6211 63 IS 6539 6800 7000 7219 7522 7708 7914 8140 8345 8559 8908 8972 9359 9588 9793 3 253 433 735 1085 1356 1549 1617 1924 2162 2416 2689 2798 3218 3439 3705 3946 '4231 4341 4557 4720 4962 5123 5206 £414 5634 5845 110 278 455 743 1148 1403 1550 1619 1929 2185 2475 2704 2811 3276 3479 3716 3984 4245 4347 4577 4749 4970 5137 5224 5415 5692 5856 NIETEN: 133 1.35 298 300 491 784 1166 1448 1553 1667 1949 2212 25S9 2719 2871 3333 3481 3738 3998 426Ó 4355 4589 4772 5044 5156 5235 5554 5742 5860 564 -802 1182 1449 1567 1708 1964 2242 2601 2723 2940 3343 3505 3745 4050 4386 4443 4604 4776 5055 5163 5270 5572 5754 5895 185 305 613 834 201 343 666 995 1186 1249 1459 1460 1584 1593 1709 1719 203? 2039 2269 2328 2632 2644 2726 2754 2954 3050 U 114Z 33Q/S r 3345 3380 3521 3631 3791 3895 4127 4131 4296 4302 4485 4504 4618 4638 4783 4887 5057 5062 5167 5169 5275 5329 5577 55S7 5777 5779 5927 5943 6010 6050 6068 6073 6224 6230 6267 6279 6333 6340 6382 6398 6605 6619 6640 6668 6818 '6832 6846 6869 7057 7064 7069 7105 7230 7238 7292 7355 7546 7566 7594 7610 7789 7803 7809 7855 7935 7950 7987 7997 8188 8256 8775 8291 8381 8394 8400 8419 8518 8636 8641 8694 8915 8928 8929 8932 9076 9091 9184 9234 9409 9502 9524 9543 9600 9633 5647 9668 9826 9829 9843 9855 10042 10068 10098 10119 10121 10283 10347 10362 10393 10450 10496 10500 10515 10522 10535 10656 10670 10729 107.17 10742 10815 10843 10S69 10870 10904 11027 11033 11040 11041 11065 11231 11254 11269 11331 11336 11657 11699 11716 11742 11779 1190.3 12002 12011 120:25 12067 12177 12184 12211 12254 12329 12577 12595 12.596 12598 12640 12801 12820 12862 12867 12S68 13002 13029 13101 13117 13196 13302 13316 13322 13342 13418 13527 13,579 I360S 13691 13862 14004 14025 14047 14094 14120 14212 14239 14289 14306 14345 14528 14656 14744 14749 14788 14851 14858 14888 14904 15001 15087 15088 15169 1.5202 15210 15317 15334 15342 15353 15359 15584 15650 15678 15708 15712 15884 15940 15966 16012 1603! 1610.5 16118 16150 16190 16205 16.771 16326 16440 16472 16=20 16682 16589 16724 16725 16739 16813 16957 17008 17077 17085 17291 17202 17360 17385 17418 1/504 17538 17543 17574 17589 17752 17738 17783 17838 17862 18045 18077 I8U2 18162 18171 18249 18250 18258 18283 18322 18390 18419 18551 18597 18604 18647 18681 18698 18707 18732 18904 18909 18950 18974 1S977 19111 19128 19155 19183 19195 19378 19439 19490 19493 19516 19598 19614 19675 19682 19903 19990 20042 20128 20179 20246 ■0315 29366 26477 20534 20535 2065? 20728 207.85 20739 "20775 20832 20937 20944 20968 Verbetering. 5e klasse 20096 m. 7 20086. 796 en 3480 8115 70- rr. z. 8115. 6083 6286 6465 6672 6893 7182 7401 7648 7869 8086 8327 8432 8708 8937 9249 9544 9683 9948 10166 10459 10624 10784 10909 11108 11340 11799 12102 12451 12668 12893 13204 13427 13900 14138 14372 14792 15004 15249 15423 15791 161141 16713 16548 16762 17161 17431 17651 17941 1S179 18338 18634 18751 >8992 19350 19529 19950 3025.3 20541 20801 6130 6302 6508 6697 6921 7204 7498 7667 7877 8094 8331 8457 8735 8948 9311 9551 9745 9981 10245 10485 10650 10804 10978 11152 11430 11803 12112 12463 72=92 12910 ]l' 13235 13436 13904 14185 14375 14809 15014 15266 15441 15835 16052 16243 16=61 16764 'SI 17234 T S' 6 f; jM f is* 17484 U' 17693 ,y 17960 18184 jsj 18388 Jrf 18643 jS 18802 V 19075 „t! 19369 '3 19549 y 19969 y 20275 Sri 20543 20815 10e lllst. m. z. met flC' D. t. fff

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1929 | | pagina 2