TWEEDE BLAD NIEUWE HAARLEMSCHE COURANT MAANDAG 10 JUNI 1929 BLADZIJDE 4 ATHLETIEK Wedstrijden van Olympia Wieringerwaard Haarl. R.K.A.V. „Holland" ROEIEN Wedstrijden van „De Koninklijke" ZEILEN Eerste Onderl. Zeilwedstrijd der Haarl. Zeilvereeniging HONKBAL Serie wedstrijden om den zilveren bal Competitie en schoolnegen- tallen WATERPOLO GOLF Clubkampioenschap Kennemer Golf- en Country Club GYMNASTIEK Haarlemsche R.K.Gymn. ver. „Ursus" R.K.S.V. „Leonidas" R.K.5.V. „Hercules" Overveen CRICKET J. J ■v A ;v'-: Een hartelijke ontvangst en een goede organisatie De resultaten op de spring- en werp nummers voorspellen een succesvol seizoen De „HAARLEM"-ploeg in vorm Gisteren hield „Olympia" Wieringerwaard. atletiekwedstrijden voor leden van Sport verenigingen in N.-Holland, onder de aus piciën van den Noord-Hollandschen Athle- tiek-Bond. De wedstrijden hadden een uitstekend ver loop en mochten zich in een groote publieke belangstelling verheugen, waartoe het bij uit stek fraaie athietiekweder niet weinig mede werkte. Een hartelijke ontvangst viel den gasten ten deel en alles was tot in de puntjes verzorgd en geregeld. De terreininrichting, hoewel niet ideaal, voldeed toch ten volle aan de reglementaire voorschriften en mag zeker als voorbeeld voor menige wedstrijdgevende vereeniging worden gesteld. Kosten noch moeite waren gespaard om er iets goeds van te maken en de sportieve resultaten vor men het bewijs dat het wakkere „Olympia"- bestuur hierin naar ieders genoegen is ge slaagd. Wanneer men de bescheiden afmetingen van het terrein in aanmerking neemt, val len de prestaties ip de loopnummers onge twijfeld mede. Hierbij onderscheidde zich vooral een opkomende kracht van de ver eeniging „Haarlem", die de tweede plaats op den 100 M. en de eerste op den 400 M. wist te bereiken. Dat Klaas Schenk den 100 M. wist te winnen, was voor geheel Wierin gerwaard een blijde gebeurtenis. Klaasse had het op dit terrein niet ge makkelijk, Niet minder dan 14 ronden wa ren noodig voor den 3000 Meter en zooals te begrijpen is geen tegenstand. Diverse deel nemers moesten zich 'n zoogenaamden „lap" laten welgevallen en onder groot enthou siasme beëindigde de Haarlemmer ten slotte de race in den goeden tijd van 9 mjn. 32.4 sec. Het estafettenummer was voor „Haarlem" meer leerzaam dan succesvol, m.a.w. bij het derde wissel haperde het dusdanig, dat de ploeg «moest worden uitgeschakeld. Buiten mededingig werd direct daarop 'n tijd ge maakt van 43.2 sec., hetgeen vooral voor de jongere leden v. d. Booren en Over de Lin den een groote voldoening moet zijn ge weest. De beste resultaten werden verkregen op de spring- en werpnummers. Zoo won de nieuweling Veurman van „Haarlem" het hoogspringen met 1.67;.; M. en bewees daar mede de lessen van Kamstra goed ter harte te hebben genomen; vooral zijn aanloop bleek aanmerkelijk verbeterd. Op hink-stap-sprong klopte Klaas Schenk zijn clubgenoot v. Musscher, waarbij eerst genoemde een afstand bereikte van 13.89 M. Het polshoog had door het fraaie sprin gen van v. d. Zee de volle belangstelling van het publiek. De 3.50 M. werd ruim schoots gehaald! Met de demonstratie discuswerpen oogstte Eysker een welverdiend succes en hoewel de 10 M. nog niet werd overschreden, scheelde het toch maar bitter weinig; de verste worp bedroeg 39.70 M. Ook met den kogel toonde Eysker zich goed op dreef en bleef daarbij slechts 17 c.M. onder de 13 M. no. 2 v. d. Putte is, wanneer hy zich in de komende weken wat meer op dit nunmer toelegt, binnen korten tijd goed voor 11 M„ misschien wel meer. Van de dames onderscheidde zich vooral anej. Smit uit Wieringerwaard, die zoowel de 80 M. als het verspringen voor haar rekening nam. De athletiek gaat in West-Friesland een yoede toekomst tegemoet, maar dan zal N. H. A. B. van stonde af aan al zijn aandacht lienen te besteden aan het leidersvraag- stuk. Er is prachtig materiaal in Noord- Holland. vooral op de werpnummers, maar >nder technische voorlichting van daartoe ae voegde. leiders zal het peil onmogelijk cunnen worden opgevoerd, een noodzakelijk twaaó? om de belangstelling onder de be- aefenaars gaande te houden. De gedetailleerde uitslag luidt; 100 M.: 1. K. Schenk, „Haarlem", 11.4 sec. I. v. d. Booren, idem, 12 sec. 3. Bleeker, Assendelft. 4. v. d. Ven, Z. A. V., Wormer teer. 400 M.: 1 v. d. Booren „Haarlem", 56.9 iec.; 2. Noom, A. A. V. 1928, Alkmaar. 57.5 iec. 3. M. Schenk, Wieringerwaard 4, Vries, Vinkei. 3000 M.: 1. Klaase, „Haarlem", 9 min. 12.4 sec. 2. C. Bakker, A. A. V. 1928, Alk- naar, 10 min 5.3 sec. 3. Jongsma, U. D. I. V. O., Hoorn. 4 maal 100 M.: 1. A. V. V., Assendelft, 19.2 sec. 2. Z. A. V-, Wormerveer 50.2 sec. 1. Olympia, Wieringerwaard, 51.4 sec. Hoogspringen met aanloop: 1. Veurman, .Haarlem", 1.67 y, M. 2. K .Schenk, idem, I.62 >A M.; 3. Van Genne, A. A. V. 1928, Alkmaar, 1.62^ M. Polshoog: 1. v. d. Zee, „Haarlem", 3.50 M. Groenendijk U. D. I. W O., Hoorn, 3.25 II.; 3. v. Genne, A V. V. 1928, Alkmaar, 1.20 M. Hink-stap-sprong: 1. K. Schenk, „Haar- em", 13.89 M. 2. v. d. Putte, idem, 10.72 M. V Kaptein, Schagen, 9.83 M. De cricketwedstrijd tnsschcn Rood en Wit en H. C. C. Mr. B. Davidson in actie op het bowlen van Max. Jansen. Aan het andere wi cket de Haarlemsche aanvoerder van Eeghen. Discuswerpen (demonstratie) G. Eysker, „Haarlem", 39.70 M. 80 M. dames Hoogspring: 1. A. Smit, Wie ringerwaard. 11 sec. 1. M. Bosma, U. D. I. W. O., Hoorn, 1.40 M. 2. B. Bakker, Wierin gerwaard. Verspringen: 1. A. Smit, Wieringerwaard, 461 M, 4 maal 100 M.: 1. Olympia, idem, 61 4/10 sec. Secretariaat: Anslqnstraat 9, Haarlem „Holland"-athleten op uv/e plaatsen. Straks zal de echo tot startschot weerkaat sen, Komt op je plaatsen, geen tijd ga verloren. Wlit ge zoo aanstonds den zegekreet hooren? Wilt ge weer zijn als voorheen, even sterk? Strijdt dan meteen voor je roemrijke vane „Hollandsche glorie zeker niet tanen, „Holland-athelten" ontwaakt! Aan het werk! Zondag 23 Juni a.s.. gaat voor de senioren het spei beginnen. A. C. E. houdt op dien dag een athletiekwedstrijd met het volgende programma Loopen: 100 M„ 400 M., 1500 M„ 10.000 M„ 4 maal 100 M. est. Werpen: Discuswerpen, Speerwerpen, Ko gelslingeren. SpringenPolsstokhoogspringen, Hoog springen met aanloop. Uiterlijk morgenavond inschrijven!!! Onder schitterende weersomstandigheden zijn Zondag de wedstrijden op den Amstel voortgezet. Over het verloop van den laatsten dag schrijft „De Maandagmorgen": Om 12 uur werd aangevangen met een walk over van het nummer Overmasche skiff. Wilem III roeide in min. 55 sec. In het tweede nummer walk over voor vier zonder stuurman trok Nereus zich terug. Jonge Skiff A: Aan den start verschenen 1. Nereus (Levie); 2. Dordt (Uitenbogaert). Beide roeiers zijn gelijk af. De Dordtman dreigt iets uit te -oopen doch zijn tegen stander ziet het gevaar en zorgt er voor dat beiden bij Schollenburg gelijk liggen. Het is nu een uiterst spannende race. Ze blijven bij elkaar. Uitenbogaert vangt ter hoogte van Nereus een snoek, doch daarvan herstelt hij zich dadelijk. Levie komt daarna iets voor, heeft bij Poseildon een halve lengte te pak ken en wint ten slotte deze pracht race. 1. Nereus min. 57.6 sec.; 2. Dordt 1 lengte achter. Oude Skiff: 1. Amstel (Gunther); 2. Het Spaarne (Cox). Deze race was wat spanning betreft heel wat minder dan de vorige. Gunther is momenteel zeer snel en vormt een !#asse op zichzelf. Cox kon in geenen deele dit uitermate snelle tempo volgen. Daarbij kwam dat Gunther zoo rustig en overtui gend roeide, dat men kon zien, dta er geen oogenblik gevaar bestond. Het vershcil werd vele lengten. De tijd van Gunther luidde 6 min. 42 sec. Oude twee: Aan den start verschenen: 1. Willem III: 2.Aeger. Er bestond voor deze race zeer veel belangstelling. De leider van onzen persauto de heer G. Nylard. verschaf te zooveel mogelijk plaats aan supporters. De race beantwoordde qua wedstrijd niet aan d'e verwachtingen. Het overwicht van Willem III was zóó groot, dat er geen mor ment van spanning was. De Amsterdammers namen bij den start ••eeds oenigen voorsprong, vergrootten dien al-. lengs en wonnen ten slotte met vele lengten. Tijd 8 min. 43 sec. Stijlroeien voor dames seniores: 1 Deut sche. Sport; 2. Het Spaarne. Stijlroeien voor dames juniores. Dit num mer wer-d gewonnen door Het Spaame. Jonge vier: Aan den start: boei I Triton, boei 2 Laga, boei 3 De aak. De race was van begin tot eind zeer opwindend. Triton was bij den start een taflengte voor, doch Laga zette de spurt in en nam dien voor sprong over, Laga lag een kwart lengte voor. Triton en De Laak vogden gelijk. Er werd in stevig tempo geroeid. Luid klon ken de aanmoedlgingskreten van de sup porters der verschillende ploegen. Triton zakte eenigszins af, terwijl De Laak en Laga hardnekkig om dc leiding stre den. Voor zoover wij het konden zien, ging de Laak het eerst onder de brug door. Triton kwam nu formidabel opzetten en in de laatste 50 M. passeerde deze ploeg haar beide con currenten. Deze eindstrijd werd' onder groote geest drift gevolgd. De uitslag luidt: 1 Triton 7.4, 2 De Laak, 3 Laga, onderling verschil een handbreedte. Overmasche twee. Aan den start: 1. Uitslag: 1 Njord 7 min. 8 sec., 2 Het Spaame, 3 Laga. Jonge twee: Uitslag: 1 Die Leythe 8 min. 59 sec., 2 Maas V/< lengte, 3 Maas. Jonge acht: Aan den start: 1 Argo, 2 Tri ton, 3 Nereus. Even voorbij den start brak de tweede boeg van Nereus een riem. De beide andere ploegen stopten onmiddellijk. Bij den tweeden start nam Triton de lei. ding en behield die tot het eind. Uitslag: 1 Triton 7 min. 11 sec., 2 Ne reus, 3 Argo. Wel heeft de H. Z. V. liet met haar eersten wedstrijd getroffen. Vet" animo en een flink aantal deelnemers met ideaal zeilweer moest dezen dag doen slagen. Een competente jury, die zich buitengewoon goed van haar taak gekweten heeft, en daarvoor dank verdiend, kon haar lastige taak rustig op een start schip uitoefenen. Dc strijd was afwisselend; in de ccne klasse misschien iets scherper dan in de andere. Maar in elke afdeellng is met enthousiasme gestreden. De uitslag bevestigt dit. Ki. A. no. 15. Johanna van Bakker 2.26.30; no. 16 Flierefluiter van Van Bommel, stuur man W. Bremer Jr.. 2.36.15. KI. B. niet gestart. KI. C. no. 29 Schijvcrkc van Dc Graaf, 2 19.36. KI. D. no. 12. Mcrijntje van Terstal, stuur man T. v. Uden, 2.30; no. 9. Passe Partout van H. Schmitz Jr., 2.6; no. 21. Bockanus van Walter, 2.9. KI. E. r.o. 22. Menthedn, C. Vóetelink 1.59.16; no. 25. Houzee, van Galenkamp, 2.4. KI. F. no. 20 Lange Pier van' Van Duin, 1.50.30 (kortste tijd en startprijs). KI. G. no. 6. Puzzle van Van Baam, 1.58: no. 55. Viking, langste tijd, poedelprijs. KI. D.. bestdand'e uit -op één na etgënge- maakte scheepjes, gaven een aardige start te zien. Gedurende de eerste ronde is bet ver schil niet heel groot en is dc ligging der scheepjes op een enkele uitzondering na. steeds dezelfde. In de 2e ronde komt er een enkele wijziging, die tot liet eind blijft. Bij dc roeiwedstrijden der lion. Ned. Roei en zeilvereeniging op den Amstel behaalde dc oude aeht van Njord in het nummer oude achten de overwinning. Daventria, 2 Nereus, 3 De Hoop. Laatstge noemde ploeg was weldra uitgeschakeld. De strijd om de leiding ging tusschen beide eerstgenoemde. De slag van de Nereus twee houdt er een merkwaardigen stijl -op na. Met geheel gekromden rug spant hij zich geweldig in. Daventria won niet zonder moeite in 9 min. 16.6 sec./ 2 werd Nereus. 3. De Hoop. Oude Acht: Er werd geruimen tijd ge wacht, op de komst van Z. K. H. Prins Hendrik, die te circa 5 uur in een snelle motorboot aan den start verscheen. Het word een schitterende race, waarin Njord uiterst tactisch roeide. Dc drie ploe gen Spaarne, Laga en Njord lagen gedu rende geruimen tijd naast elkaar. Het Spaarne was een neuslengte op Laga voor. Even voor de brug nam Laga met een vinnige spurt de leiding. Njord scheen nóg iets te hebben bewaard, want in grootschen stijl verschalkte deze plo-q haar beide te genstandsters Tégen de verwachting in, was het buiten gewoon mooi weer op dezen voor „Haar lem" drukken Zondag. Ondanks het feit, dat zeven wedstrijden achter elkaar gespeeld moesten worden, was 'de regeling perfect in orde. Dc eerste wed strijd verviel, doordat Ajax II had afge schreven, doch de tweede wedstrijd begon precies- op tijd. En dat is zoo gebleven, 5 mi nuten na het eindigen van den eenen wed strijd stonden de partijen voor den volgenden gereed in het veld. Ook werd iedere wedstrijd geleid door twee scheidsrechters, waarvoor steeds Haarlem-spelers beschikbaar Waren. De uitslagen waren achtereenvolgens Ajax 2—Quick 2. (Ajax niet opgekomen.) T.O.G.O.V.V.G.A. I 8—22 A.G.H.C.Haarlem 2 86 Blauw Wit 2V.V.G.A. 2 113 De wedstrijd A.G.H.C.—Haarlem 2 was maar ingeiascht,. omdat de tegenpartij van A.G.H.C,, Z.R.C. 3 niet gel o nén was, De Haarlemmers toonden, hoewé.i voor dc eerste maal een wedstrijd spelende, dat Haarlem langzamerhand in het bezii is gekomen van goede reserves. De Gymnasiasten wonnen, 11a werkelijke inspanning met slechts 86. Quick bedierf den vriendschappelijke!! geest van den dag een beetje door niet tc wil len spelen tegen Blauw Wit 2. Hoewel Quick zelf over een sterk negental beschikte had het cr bezwaar legen dat in het achttal van Blauw Wit twee spelers van Bl.- Wit 1 waren opgenomen. Dat gaf het Haarlem-bestuur heel wat moeilijkheden op te lossen. In de tweede ronde waren de uitslagen A.G.H.C.—V.V.G.A. I 10—7 en V.V. G.A. 3Quick 2 64. Maar V.V.G.A. 2 bestond uit vrijwel dezelfde spelers als V.V. G.A. I, daar de meesten reeds vertrokken waren. Toen moest dus dat overblijvende negental van V.V.G.A. den eindstrijd spelen tegen A.G.H.C. Dat zou dus een wedstrijd worden die al geweest was. Om dat te voor komen gaf V.V.G.A. den eindstrijd gewon nen, zoodat A.G.H.C. overwinnaar was. Hierna wenschte de voorzitter van Haar lem A.G.H.C. geluk met zijn kranige prestatie en overhandigde den aanvoerder een zilveren medaille als herinnering. De zilveren bal blijf n.l. voor goed in het bezit van Ajax. De aanvoerder dankte kort en roemde de regeling van de wedstrijden en den prettigen geest van den Haarlemschen honkbaldag. Voor de competitie is geen enkele wedstrijd doorgegaan, terwijl de schoolncgentallen wel zijn begonnen, doch het geen uur heb ben volgehouden. Alles naoet dus opnieuw worden vastgesteld. Uitslagen. 2e klasse. U. Z. O.—R. D. Z. Heereaa. lste klasse. U. Z. C.—L. Z. C. G. Z. O'.—A. Z. Reserve le klasse. U. Z. C, 2—G. Z. C. 2 Neptunus' 2A. Z. 3 2 klasse. N e p t u n us—N ereus ZianD. W R. Zwpnalust—de Otter Reserve 3e klasse Neptunus 3- D. J. K. 3 No. 7. 10—0 0—4 .0 Juni. Dinsdag' a.s. zal „Haarlem" zijn eersten cómpetieatfcdstt'ijd 'Spelen tégen „Zian" I uit Den Kaag, des avonds om 7 uur, in de nieuwe inrichting aan de Houtvaart, Zaterdag en Zondag werden op de banen van de Kennemer Golf- cn Countryclub te Zandvoort de drie ronden voor het club- kampioenschap verspeeld. De uitslagen hiervan luidden .te ronde H. A. Healy slaat Walrave Boissevain met 1 up. S. van der Graaf slaat W. van Wavcreri met 2 up. M. Wctselaar slaat W. F. Looman met 43. B. Carp slaat P. Dyserinck met 43. 2c ronde S. van der Graaf slaat H. A. Iiealy 31. B. Carp slaat M. Wetselaar met 3—1. Ita de laatste ronde behaalde dc heer B. Carp met een 75 overwinning op den heer S. v. d. Graaf het kampioenschap. len, want in velerlei opzicht is de dag tot een onvergetelijke geworden. Wel moest een lekke band geplakt worden, een evenement dat even later moest worden herhaald, en waarbij de kwaliteit van ..d® pijp", alsmede de kennis van den „repara teur" het hard te verantwoorden kreeg. Bovendien bleken nieuwe dameskou®" buitengewoon geschikt om er gaten in vallen en ondervonden we op duidelijke WÖZ- dat van gedeelde smart de porties zoo ere klein worden. De eenigste ernstige aanvaring had Plaa onder Voorschoten, waar een hoffelijke auto* mobilist, waarvan we alleen maar het nuin- naer zagen, een voorwiel rhythmische neigin* gen bezorgde. 't Verblijf in „Den speeltuin", waar zelts draaimolen, wip, glijbaan en schommel doo- de ouderen niet werd vergeten, was reen genoeglijk, zoodat het klokje van lauiskee velen wat te vroeg sloeg. laet 't Zonnetje was juist naar bed, toen gezelschap weer op de Groote Markt ar veerde, om een welverdiende nachtrust gaan genieteaa, nadat op hartroerende WIJ afscheid was genomen. „PIM XII I- 10 Juni. Secretariaat: Vooruitgangstraat 79, Haarlem Ziezoo, de ,,Ursus"-Zondag is dan weer voorbij. De talrijke opkomst bij dc H. Mis, de ge animeerde stemming bij het gemeenschappe lijk ontbijt, de prettige woorden van Pater Esser hebben ongetwijfeld er toe bijgedragen om den inzet van „onzen Zondag" schitterend te doen zijn. Na regen komt zonneschijn. Dat de waarheid van dat spreekwoord nog wel eens voor den dag komt, heeft „Ursus" gis teren avel ondervonden. Het slechte weer der laatste dagen, had plaats gemaakt voor een heerlijken zomer dag, die een zeventigtal „Ursianen" deed be sluiten, den toer naar „De Vink" mee te maken. Dc wegblijvers kunnen thans spijt gevoe- Secr.: Iepenstraat 5, Haarlem Jammer, dat laet weer 1.1. Zaterdagmiddag zooveel te wenschen overliet. Onze adspir®" ten moesten daardoor onverrichterzake n®a huis terugkeeren. Wij kunnen onzen jongens voor vervolg echter naededeelen, dat, wanne het weer zoodanig is, (jat de oefening^ op het terrein hierdoor niet kunnen do°I gaan, deze toch zullen gehouden worden e- wel in de gymnastiekzaal aan de Overton straat, eveneens om half drie. Wij hopen echter, dat het weer niet a te dikwijls van dien aard zal zijn, dat da®r door het oefenen buiten belemmerd word- want dan hebben onze leden en adsp.-ledel niet veel aan het toch al niet te lang zomerseizoen. Oefentijden: Dames: 'sMaandags van 8' tot 10 uur, Overtonstraat; Vrijdags van tot 9 uur, terrein Kleverlaan. Dames-adsp. van 1316 jaar: 's Maandag- van 7 tot 8.15 uur, Overtonstraat. Dames-adsp. van 10 tot 13 jaar: 'sMaa'1' dags van 6 tot 7 uur, Overtonstraat. Heeren: 's Woensdags van 8 tot 10 uof' Soendastraat; Vrijdags van 7 tot 9 uur, ter rein Kleverlaan. Heeren-adsp. 1316 jaar: 's Woensdag' van half 7 tot 8 uur, Soendastraat; Vrijdag5 van 79 uur, terrein Kleverlaan. Heeren-adsp. 1013 jaar: Zaterdags a'a" half 3 tot half 5 uur. terrein Kleverlaan °J' bij ongunstig weer, zaal a. d. Overtonstraat JOH. SCHAAP. Secr- Secretariaat: Schoterwcg 2 Zoo even bereikte ons nog net een de finitief bericht, dat de heerenafdeeling as' Dinsdagavond WEL in de zaal van het R-^' Lyceum kan oefenen. Voor de afdeeling athletiek hebben a™ nog geen leider kunnen bemachtigen, naa®r dat is nog geen reden ona het hoofd laten zakken, hoor! Allen op uw plaatse"' Woensdag vergadert laet bestuur bij o"' zen penningmeester, voor bespreking overlég van een a.s. grooten Sportdag. Present dus, wij rekenen op uw aHef medewerking. W. THIJSSEN, Secr' V. E. A.A. C. C. Gewonnen door R. A. met 100 runs op de 1c Innings. A. C. C. le innings 53, W. F. C. Sander5 25; Rincker 412; H. v. Booven 623. V. R. A. le innings 153 voor 5, geslote"' (O. v. d. Berg 37; Mr. G. Hamburger 37, de Waal 20 n.o.) F. Riechelmann 236. A. C. C. 2e innings 53 voor 8. tijd; O ring 23; W. Cleruna 2—0; A. F. Lobry d Brujjtt 214. PhoenixV. V. V. Gewonnen door V. V. naet 123 runs op d cle innings. V. V. V. le innings 193, A. v. Stuyve"' berg 51, Dijkhuis 49, Greimering 982. Phoenix le innings 70, K. v. Dael 16, Jc" ken 8—18; J. J. Grootmeyer 213. H. C. C. II—Quick, N. Gewonnen do° H. C. C. II met innings en 113 runs. Quick le innings 52; Th. Hannessen C. Tiege 10; L. Sodderland 414; W. V. Bosch 619. H. C. C. II le innings 203 voor 8, geslote"' E. Neuerburg 56; E. Jansen 32, v. d. Bcl" 31, Burki 3—81; E. den Hartog 3—75. Quick 2e innings 38, Th. Hannessen 10> v. d. Bosch 27; Edersheina 79. V. O. C.Ajax, L. Gewonnen door O. C. met 5 wickets. j Ajax le innings 71, K. Jansen 12, Tel"* 6—24. Eagt 2—17. V. O. C. le innings 71, Beyers 35, Eige"1" 6—18, Gunning 4—40. Ajax 2e innings 66, H. de Vrind 14, 1e wiel 325; Beyers 310, East 316. V. O. C. 2e innings 70 voor 5, Gibb Gunning 443. 2e klase A. C. II—U. V. V. Gewonnen d°°r A. C. C. met 1 run op do le innings- y, A. C. C. 81 en 92 voor 7, gestaakt. U. 80. V. V. V. II—R. C. II. Gewonnen d°°f V. V. V. met 35 runs op de le innings, y R. C. H. 62 en 105 voor 7, gesloten. V. 97 en 26 voor 2. R. C. H. opgegeven. Ontleend aan „De Cour0 De voetbalwedstrijd Sparta—P. S. V. werd Zondag te Rotterdam gespeeld. Een moment voor het P. Si V.-doel. Dc H. S. V. hoopt 30 Juni a.s. niet beide a Arams doei ir nemen aan den Open Pctcton-rit van Excelsior te Amsterdam. Hicr. het team der Amateur Licentiehouders. Van links naar rechts Egmond, Sypesteijn, Schijvcnaar, Coster, Kosscn en Koper. In het den dc bekende renner Jan Tulleken,

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1929 | | pagina 8