VAN DERDE BLAD MAANDAG 13 JULI 1931 BLADZIJDE 1 MOTORRIJDEN LA WNTENNIS Internationaal toumooi te Noordwijk Fames—H. H. C. I 9—27 HONKBAL HaarlemBlauw Wit 1727 H. H. C. II—D. C. C. II 34—8 GYMNASTIEK Vaardigheidsproeven K. N. G. V. V eelzijdigheids-wedstrijd ROEIEN ATHLETIEK Jan Zeegers verbetert een Ned. record CRICKET Ned. Cricket Bond De Nederlandsche T. T.-races te Assen De Nederlandsche T. T.-races, thans de wedstrijden om dengrooten prijs voor Neder land geheeten, die .Zaterdag voor den 9den keer op het 17.3 K.M. lange circuit van Drente nabij Assen zijn gehouden, zijn wederom begunstigd door ideale weersom standigheden zijn zooowel sportief als orga nisatorisch uitstekend geslaagd. Het geheel was veel beter geregeld dan de vorige jaren en de terreininrichting en de wegen waren belangrijk verbeterd. Alleen de verkeersregeling naar en van het terrein liet nóg veel te wenschen over. Sportief was het verschil met vroeger niet minder groot. Alle bestaande Europeesche records toch voor wedstrijden in een gesloten circuit werden aanmerkelijk verbeterd. Zoo vestigde den Engelschman Hunt een baanreccord met een uurgemiddelde van 136, 314 K. M. Vooral de middagwedstrijd, de 500 c.M.3 klasse, waarbij Hunt deze formidabele snel heid ontwikkelde, waren zeer aantrekkelijk door de spannende race tusschen Hunt (de winnaar van de Engelsche T.T.-races van dit jaar), Nott den winnaar van de Neder landsche T.T.-races van het vorige jaar en den te Assen populairen Stanley Woods, den Excelsiorrijder Crabtree en den Australiër Simcook, die in deze volgorde eindigden. Een goede prestatie leverde in deze afdee- ling de Hagenaar Rijk, die zesde werd met een totaal gemiddelde van 123 K.M. per uur en daardoor tevens het Nederlandsche Kampioenschap won. De ochtend-races waren niet zoo interes sant als die van den middag. In de 250 c.M.3 klasse vielen n.L enkele van de slechtste rijders uit, o.a. de Oostenrijker Cmyral, waardoor de Ier Tyrrel Smith ten slotte vrij gemakkelijk kon winnen. Nederlandsch kampioen in deze klasse werd de Assenaar Timmer, die in de totaal klassificatie vierde werd. Aantrekkelijker was weliswaar de strijd om de 350 c.M.3 klasse door vinnigen kamp tusschen Woods en Gleave, doch de laatste, die tot en met de tiende ronde de leiding had gehad, verdwijnt in de laatste ronde van het tooneel, waardoor Woods, ofschoon niet onverdiend toch op teleur stellende wijze zegevierde. Nederlandsch kampioen werd hier van Gent. Ongelukken hebben zich weinig voorge daan, alleen de Hollander Creemers, die in een bocht met zijn landgenoot v. d. Hoeven in botsing kwam, werd nogal ernstig ge wond en kreeg een dubbele beenbreuk. Uitslagen: 250 CM3 kl. 1. Tyrrel Smit (Ierland) op Rudge With- worth in 2 uur 6 min. 57 sec., gem. snelheid 115 KM. 2 Mellors (Engeland) op New Impehial, 2 uur 7 min. 33-sec., gem. snelheid 113.8 min. 3. Johnston (Engeland) op Cuzzy, 2 uur 9 min. 30 sec. 4. Timmer (Nederl.) op New Imperial, 2 uur 19.36, gemiddeld 104.3 K.M. Longman maakte de snelste ronde van gemiddeld 119.5 K.M. per uur. 350 CM3 klasse: 1. Woods (Ierland) op Norton, 2 uur 1450, gem. 123.5 K.M. 2. Davenport (Engeland) op New Imp. in 2 uur 16 min. 36 sec., gem. 121.7. 3. Graham Walker (Eng.) op Rudge Withworth in 2 uur 16 min. 51 sec., gemid deld 121.5. 4. W. van Gent (Nederl.) op A. J. S. in 2 uur 18 min. 13 sec., gem. 120.8 K.M. Tweede Nederlander was van Wijngaar den, die als 8ste binnenkwam. Snelste ronde was Stanley Woods 125.5 K.M. 500 cM3 kl.: 1. Hunt (Engeland) op Norton in 2 uur 21 min. 58 415 sec., gem. 132.1 K.M. M mafrk waftmemsc c 2. Nott (Eng.) op Rudge W. in 2 uur 22 min 5.515 sec. 3. Woods (Ierland) op Norton 2 uur 23 min. 35 sec. 4. Crabtree (Eng.) op Excelsior. 5. Simcock (Australië) op O. K. Su preme. 6. R(jk (Nederland) op A. J. S. 7. Van Pelt (Ned.) A. J. S. 8. Canshaft Sr. (Nederland) Norton. 9. Van der Pluym (Ned.) Sunbeam. Kuhlmann's overwinning in het heeren enkelspel. Nederlandsche deelnemers uitgeschakeld Een regenachtig slot. Jarenlang reeds behoort het tournooi van de Noordwijksche Sportvereeniging tot de belangrijkste tenniswedstrijden welke in ons land worden gespeeld. Davis Cup ontmoe tingen mogen belangwekkend zijn, het neus je van de zalm is en blijft Noordwijk. De zetters van het officiëel orgaan van den Ned. Lawn Tennisbond, zetten dit toumoio al automatisch vet. De bekwame wedstrijdleiders, waaronder de heer Toussaint reeds langen tijd een bijzondere plaats inneemt, zien altijd weer kans om de sterren op het gebied van rackets en ballen, in ons land te krijgen en op deze wijze is deze tennisweek immer belangwekkend. De beroemde Amerikaan Tilden was hier de laatste jaren altijd en ook kon men er van verzekerd zijn, dat hij altijd eenige spelers tegen zich kreeg die hem voldoenden tegenstand konden bieden. Het was Timmer, Coen, verleden jaar Menzel die in 5 sets het onderspit delfde, maar zonder mankeeren was er strijd en een uitgelezen publiek was telkens aanwezig om dit uitmuntend tennis te komen zien. De meest internationale namen van tennis spelers zijn in de wisselbekers van de Noordwijksche Sportvereeniging gegraveerd. Dit jaar stond de Noordwijksche voor een zeer lastige taak. Tilden is beroepsspeler geworden. Menzel was niet te bewegen, Cilly Aussem de kam pioene van Wimbledon moet geopereerd worden en Helen Wills kwam zelfs voor Wimbledon niet uit Amerika over, dus ook niet voor Noordwijk. Tot overmaat van ramp vertrok Timmer met mej. Rollin Couquerque voor een tournée door ons Indië en Diemer Kool heeft van het actieve tennisleven zoogoed als afscheid genomen. Toch is men er in geslaagd het toumooi te doen slagen. Japan is den laatsten tijd populair en dies werden eenige bekende Japanners ge vonden en bovendien was er een uitvoeri ge inschrijving van Argentijnsche, Duitsche en Fransche speelsters en spelers. Het zou ons al te ver voeren als wij van alle partijen die in den loop van deze re genachtige week werden gespeeld zelfs maar eenige regels schreven. We bepalen ons daarom tot enkele van de halve en de eind strijden. Zaterdag noteerden wij een onverwachte overwinning van Kuhlmann, een jonge blon de Duitscher die den Japanner Satoh ver sloeg. Deze Satoh speelt prachtig soepel. Zijn heele geest en lichaam zijn op het spel geconcentreerd en alles aan hem is inge steld op tennis. Kuhlmann had echter in Duitschland al eerder tegen hem gespeeld en hij wist hoe hij dit „varkentje moest wasschen." Sa- toh's spel is snel en doortastend. Het eischt ook snelheid en tempo van de tegenpar tij. Maar als die nu mat en slap speelt, het tempo ophoudt en rekt, dan raakt Satoh de kluts kwijt. Kuhlmann wist het maar al te goed en alle snelheid van Satoh ten spijt, hield hij zich aan zijn gekapte slagen, zün slappe ser vice, alles van de baseline en rustig, kalm. En opnieuw, zools het in Duitschland ging, werd Satoh geïntimideerd en hij verloor met 64, 36, 61, 57, 119. Van 5 winning-strokes wist Satoh de beslissende niet té benutten. Kuhlmann kwam zoodoende Zondag in de finale tegen den Japanner Kawachi, een van hetzelfde type als Satoh. En ofschoon Kuhl mann merkbaar afgemat was door het vele spelen, kon ook Kawachi niet tegen hem op. Gedeeltelijk moet dit geweten worden aan de weersomstandigheden. De Japanner speel de in den regen niet zoo gemakkelijk als zijn tegenpartij die er blijkbaar door werd opge- frischt. Het tegendeel had hij verwacht, n.l. dat hij na 3 sets, waarvan 2 verloren, het heft in handen zou hebben en zijn eigen „Ausdauer" kon benutten, zijn reservekracht uitspelen en zoo winnen. Nu won Kuhlmann met 8—10, 6—2, 7—5, 6—3. Mevr. DrosCanters de eenige Hollandsche vertegenwoordigster in de finales, verloor het damesdubbelspel, in combinatie met de Italiaansche mej. Valerio van mej. Sigart en mevr. Heurotin met 64, 61. Het was niet aan mevr. DrosCanters te wijten. Evenmin verdiende zij een ongunstige critiek door haar nederlaag met den Argentijn Boyd, in de finale der mixed-double. Den halven eindstrijd speelde zij tegen mej. Schomburgk en Kuhlmann die vrijwel niets in te brengen hadden en de finale ging tegen mevr. Heu- rodin en den Argentijn dr. Zappa. Deze match was wel de mooiste van den Zondag, al werd zij eerst in diner-tijd gespeeld. De vele achter gebleven toeschouwers zullen er hun trek gaarne voor hebben overgehad. Het was een vuur-linie van snelle rallies, Boyd's service was razend hard en zijn smash en- bereikbaar, maar tegenover deze Hollandsch- Argentijnsche combinatie, stonden twee zeei tactische en uitmuntend spelende figuren, die niets onderdeden in tempo en élan, die óók konden smashen én volleeren. Zoo be leefden wij een krachts-uiting een duel, dat door zijn veelzijdigheid en overgave telkens een ratelend applaus van de tribunes deed weerklinken. De ArgentijnschFransche double won met 64, 46, 108. Het had evengoed andersom kunnen zijn. De finale van het damesenkelspel was overgelaten aan mej. Schomburgk en de Frangoise mej. Adamoff. Het was een zeer middelmatige vertooning, nauwelijks eerste klas. Wat zelden gebeurd zag men hier, twee internationale speelsters met een underhand- service; een spel overigens dat allen aanval miste. Al verdedigend waren beide dames in de finale beland. En nu zag men dit roem- looze spel tegen elkaar. Mej. Adamoff nam de ballen vroeger en had daardoor eenig voordeel, doch door haar hoog spel (de bal vloog meters boven het net uit) verloor zij weer vaart. Mej. Schomburgk speelde nog langzamer, sloeg den bal eerst nadat deze bijna voor den tweeden keer den grond raak te, zoodoende haar tegenpartij! alle kans ge vend zich op te stellen. Had zij den moed gehad om op te loopen naar het net, dan ware de overwinning van mej. Adamoff 62, 6—3, nog niet zoo eenvoudig geweest. De vele regen in de afgeloopen week heeft het verloop van de wedstrijden nogal ver traagd, zoodat de finale van het heeren dubbelspel nog niet gespeeld kon worden. Deze eindstrijd is op hedenmiddag bepaald. De wedstrijden van het „Kennemer Lyceum" Eenige prijswiimers uit de internationale motorraces in de 250 en 350 c.M.3 klasse. V. I. n. r.: H. G. F. Smith, winnaar 250 c.M.3 klasse; S. Woods, winnaar 350 c.M.3 klasse; v. Gent en Timmer de snelste Nederlandsche renners in deze klassen. Jhr. H. v. Riemsdijk's afscheidsoverwinning Onder de beproefde leiding van den heer Th. van 't Lam is het toumooi op de banen van het Kennemer Lyceum weer voorbeeldig verloopen. Het peil van deze wedstrijden gaat telken- jare vooruit en het systeem A, B en C- klasse blijkt nog steeds zeer goed te zijn. Jhr. H. van Riemsdijk, die dit jaar eindexamen doet, zal wel voor het laatst hebben deelge nomen en zooals te verwachten was, heeft deze jeugdige tennister opnieuw het hee renenkelspel gewonnen. In de finale had hij veel moeite met Hoeke, die tegenwoordig in het Amsterdamsche D.D.V. speelt, maar hij won ten slotte toch met 75, 26, 57, 2—6. Voordien had hij achtereenvolgens Göll- ner, De Ruiter, Rhodius en v. d. Stadt ver slagen. Een bijzondere vermelding verdient mej. D. v. d. Stadt die zich drie clubgenooten van het lijf schudde. Zij versloeg mej. Ves- ter met 6—2, 7—5, mej. Renses met 7—5, 75, en mej. Vlieger met 63, 62, om in de finale mej. Roelofs met 108, 2—6, 64 te overwinnen. Een keurige prestatie! De T.C.H.-leden mej. Vlieger en Blom die in de eerste-ronde mevr. en den heer De Ruiter hadden weerstaan, wonnen de finale mixed van him clubgenooten mej. Verster en Kotte met 86 63. Hoeke en dr. Eijsvogel verloren in 4 sets, 7—5, 6—3, 5—7, 6—4 van Kauffmann en Rhodius. De uitslagen van deze wedstrijden luiden: Finales Af deeling A: Heerenenkel: Van Riemsdijk slaat Hoeke 5—7, 6—2, 7—5, 6—2. Damesenkel: mej. Van de Stadt slaat mej. Roelofs 108, 26, 64. Gemengd dubbel: mej. Vlieger en Blom slaan mej. Vester en Kotte 86, 63. Heerendubbel: Kauffmann en Rhodius slaan Hoeke en Eysvogel 7—5, 6—3, 57, 64. Damesdubbel: mej. Verster en mevr. Van Ook C. Hunik was als achtervanger niet op z'n best. Zijn vangen was nog wel goed, maar zijn werpen vaak onzuiver. Door de zevende inning te rekken, pro beerde Blauw-Wit den tijd om te krijgen, zoodat een achtste inning niet meer ge speeld behoefde te worden. Wagemans en Roosen waren echter al heel gauw uit. Wulfhorst bereikte het tweede honk, maar C. Hunik doorzag de truc en liet zich op het eerste honk uitmaken. Toen moest er dus nog wel een achtste inning begonnen worden. Ook die heeft echter Haarlem de overwinning niet gebracht. Daarentegen wel de voorsprong van Blauw-Wit vergroot. De Amsterdammers kregen nl. vier punten en de Haarlemmers stonden voor de vierde maal voor nul aan den kant. Vermeld moet nog worden, dat Smit we gens 'n gekwetsten arm slechts den halven wedstrijd bowlde. In de andere helft was Veenhof werper. Een verbetering was dat echter niet. Ook hij wierp veel wijd of werd geslagen. Uitslag in innings: Blauw Wit: 20636334 27 Haarlem: Zaterdagmiddag trok H. H. C. I met liefst vijf invallers naar Famos, met het vaste plan ook nu nog geen einde te maken aan haar serie overwinningen. In het begin dreigde echter wel eenig ge vaar. Pijnakker van H. H. C. werpt echter goed. Na vier innings is de stand 88 en na vijf 99. Dan verandert echter het aspect. Pijnakker herstelt zich. Famos gaat vier maal achtereen voor nul uit. H. H. C. legt er duchtig het hout op. Pijnakker slaat een home-run met drie honken bezet, zoo dat er vier binnen komen en Van Beek slaat er zelfs twee. Tegenover de vier nullen van Famos stelt H. H. C. liefst achttien runs. Het gevolg was dat alle spanning verdwenen was en de tweede helft een eentonig verloop had. Uitslag in innings: H. H. C. I 030514266 27 Famos 112410000 9 De Internationale Motorrennen te Assen. De start der 250 c.M.3 en 350 c.M.3 klasse. de Klashorst slaan mevr. De Ruiter en mej. Vliegen 75, 61. Finales Af deeling B: Heerenenkel: Verwaal slaat Sikkesz 4—6, 6—3, 7—5, 6—1. Damesenkel: mej. D. de Bock slaat mej. H. de Bock 6—1, 6—1. Gemengd dubbel: mej. Brinkman en Sik kesz slaan Levy en mevrouw Spronk 57, 7—5, 6—4. Heerendubbel: Sprenger en Lantzius slaan Bettink en Weiffenbach 64, 64, 62. Damesdubbel: mevrouw Spruyt en mevr. Spronk slaan mevrouw Kleikamp en mevr. Kramer 62, 6—3. Fivnales Afdeelin C: Heerenenkel: Baljon slaat Krom 63, 6—0. Damesenkel: mej. Haye slaat mej. Kramer 6—3, 7—5. Gemengd dubbel: mej. Zaalberg en Baljon slaan mej. Lioni en De Vletter 60, 9—7. Damesdubbel: mevr. Houtman en mej. Klein slaan mej. Visser en mej. Gonlay 61, 5—7, 6—3. Zondagmorgen werd aan de Kleverlaan 'n wedstrijd gespeeld die voor den slotstand op de ranglijst van groot belang was. Nog te meer omdat Zaterdagmiddag A. G. H. C. haar eersten wedstrijd verloren had. Beide partijen leken in het begin wat ze nuwachtig, welke fout bij Blauw-Wit het eerst verdwenen was. Blauw-Wit was „au grand complet" opgekomen. Haarlem moest het doen zonder Vrugt. Het toch eenige honderden koppen sterke publiek heeft zich merkwaardig kalm gehouden, voortdurend in spanning of Haarlem nog op zou halen. Daar ging, eigenlijk al kort na het begin, de heele wedstrijd om: kan Haarlem nog ophalen? Wel gingen in het begin de beide partijen aardig gelijk op en gooide Smit van Haar lem zoowat evenveel wijd als Smit van Blauw-Wit, maar in de vierde inning reeds kreeg Blauw-Wit een voorsprong van twee runs, oie niet verloren is gegaan en zelfs langzaam uitdijde tot tien runs. De derde inning leverde Blauw Wit zes runs op. Dat gaf Blauw Wit moed en scheen de Haarlemmers te drukken. Wel sloeg Smit van Haarlem in de vijfde beurt ook een home-run, maar er stond maar één speler op een honk, zoodat die slag maar twee punten opbracht. Het aantal fouten der Haarlemmers nam voortdurend toe. We noteerden 'n gemisten vangbai door Smit, twee gemiste vangballen door Dijkhuizen en een groot aantal slech te aangooien naar het eerste of derde honk, waardoor de bal herhaaldelijk doorschoot, Zondagmiddag speelde H. H. C. II thuis tegen D. E. C. II. Het werpen en het veldwerk van D.E.C. was vaak heel zwak. Toen D.E.C. zes maal geslagen had, was de tijd verstreken en dank zij de hooge score behoefde H. H. C, II niet meer aan slag. Zij won dus den wedstrijd met 348 en sloeg een beurt minder. Uitslag in innings: D. E. C. II 5 0 0 1 1 1 =8 H. H. C. II. 3 14 2 2 13 34 A. G. H. C. IIHaarlem II Haarlem II maakte Zaterdag een vergeef- sche reis. Van A. G. II. C. was niemand aanwezig, zoodat Haarlem wint wegens niet opkomen. Vaardigheidsproeven Zaterdagmiddag werden op het gemeente lijk sportterrein aan de Kleverlaan onder leiding van den heer J. M. Berrevoets, lid der T. C. van den Kennemer Turnkring, vaardigheidsproeven afgenomen voor jon gens uit den H.T.K. Ondanks de goede regeling zijn deze proe ven geen succes geworden, voornamelijk door de slechte opkomst. Bijna de helft van de ingeschrevenen was weggebleven! Heffen van inleggeld, dat bij deelneming wordt terugbetaald, zal hierin zeker ten goede kunnen werken. Van de jongste jongens slaagden ongeveer 50 en van de oudste jongens ongeveer 75 pCt. Zou dit beteekenen dat de voor beide catego- riën bestemde proeven niet in onderling evenwicht zijn? Ook wanneer deze vraag ontkennend zou moeten luiden, dan nog achten wij een percentage van 50 voor de jongste jongens veel te laag, al kan niet ont kend worden, dat niet alle jongens goed voorbereid op het terrein kwamen. In de hierna volgende uitslagen geven de getallen resp. weer de aantallen inge schrevenen en geslaagden. Turnlust Haarlem: jongste jongens 26, 13 en 3, oudste jongens 40, 11 en 7. O.S.S. Zandvoort: jongste 11, 10 en 5 (geen oudste jongens). Concordia Haarlem: jongste jongens 42, 22 en 15, oudste jongens 14, 10 en 9. T.V. Santpoort: jongste jóngens 9. 6 en 4, oudste jongens 4, 3 en 2. Gratia-Plato IJmuiden-Oost: 15, 8 en 5, oudste jongens 16, 6 en 3. Bato Haarlem: jongste jongens 10, 9 en 3, oudste jongens 8, 8 en 8. De start van de 1 Regenboog-klasse in de gehouden internationale Zeilwedstrijden op het Braassemermeer. De vereenigingsprijs voor de 6 best ge plaatsten in de gymnastische onderdeelen kon bij de jongste jongens niet eens worden uitgereikt, omdat alleen Concordia minstens 6 geslaagden in deze categorie leverde. Voor de oudste jongens was de vereeni- gingsuislag: 1. Bato 236.5 p.; 2. Concordia 222.5 p.; 3. Turnlust H. 203.5 p. Persoonlijk waren de resultaten: oudste jongens: 1. H. Poorter,Bato, 43.5 p.; 2. J. Duif, Concordia, 43 p.; 3. A. Prent, Bato, 42 p.; jongste jongens: 1. H. Hogen Esch O.S.S. en E. Lohman, Concordia' 38.5 p.; 2. P. Kraak, Gratia-Plato 38 p.; 3. Th. Ab- spoel T.V. Santpoort, H. Zwaan, Concordia en G. Andrée idem 36.5 p. Voor de door den K.T.K. af te nemen vaardigheidsproeven K.N.G.V. hebben zich 61 dames en 18 heeren aangemeld, een aan tal, dat nog geen enkel jaar zoo hoog is ge weest. De afneming van het gymnastisch gedeel te, die a.s. Vrijdag in Beverwijk zou plaats vinden, is nu uitgesteld tot na de vacanties. Athletiekwedstrijden De T.C. van den Kennemer Turnkring zou dit jaar geen athletiekwedstrijden voor ads- piranten houden. Naar wij vernemen, zul len nu 3 of 4 vereenigingen uit den kring verzoeken die wedstrijden wel te doen plaats vinden. Door twee vereenigingen uit den Kenne mer Turnkring zal instelling van een dual- meet worden overwogen in gymnastiek, athletiek en spel zoowel voor dames als voor heeren. Uitstapje „Turnlust" De Beverwijksche G. V. Turnlust hield Zondag per auto-car een uitstapje naar het Gooi en de Veluwe. De wereldkampioenschappen te Parijs De wereldkampioenschappen turnen te Parijs hadden het volgende resultaat: 1. 3a- volenen (Finland) 185 punten; 2. Hudec (Tsjechoslowakije) 183.62 punten; 3. Gadjo (Tsjechoslowakije) 182.33 punten. Van de Hollanders werd P. van Dam, W.I.K., Den Haag, 21 met 159.096 punten; E. Melkman, U.D.I., Bergen op Zoom, 155.805 punten, werd 25e, terwijl Ens, Noordscharwoude met 13Ö.973 punten 40e werd. Nederlandsche Kampioenschappen roeien Naar wij vernemen zijn de volgende ploe gen ingeschreven voor de nationale roeikam- pioenschappen, die op Vrijdag 17 Juli en Za terdag 18 Juli op de baan te Sloten worden gehouden. Vierriems met stuurman Laga; zonder stuurman Triton en Amstel. Sciff: Argo, Laga, Spaarne en Arda. Tweeriems met stuurman: Laga, Triton, Willem Hl. Double Scull: Laga, Nautilus en Spaame. Vierriems zonder stuurman: De Laak. Achtriems gieken: Argo, Laga, Nereus en Njord. De voorwedstrijden voor het sciffnummer, de twee riems met stuurman de double scull en de achtriems worden op Vrijdagavond ge houden, aanvang 7.20 tot 9 uur. De eind strijden vangen Zaterdagmiddag aan, hall drie tot half 6 op de roeibaan te Sloten bij Amsterdam. Op dc 3000 M. In het Hilversumsche Sportpark zijn Zon dag athletiekwedstrijden gehouden ter gele genheid van het 10-jarig bestaan van den U.P.A.B. De uitslagen waren: 800 M. klasseA.: 1. W. Effem, Haarlem, 3 m. 4.3 sec. 400 M., klasse B.: 1. A. Meinen, G. A. C. 52.6 seconde. 100 M. kl. B.: 1. D. L. Schillemans, A. M. J. V., 11.9 seconde. 100 M., klasse A. 1. H. P. Beintema, Hel las, 11.6 seconde. 1500 M., klasse B.: 1. J. J. Heymans, A. A. C., 4 m. 27.6 sec. 3000 M.: 1. J. Zeegers, A. A. C. in 8 m. 57 sec. 4 x 100 M. Estafette: 1. Haarlem, 45.6 sec. Polsstokhoogspringen, klase A.: 1. A. v. a. Zee, Haarlem, 3 M. 70 Klasse B.: 1. J. Haite- ma, A. T. 1923, 3 M. Speerwerpen, klasse A.: 1. A. Visser, Haar lem, 49.48. 5000 M. Klasse B.: 1. A. Mulder, A.V.E.C. 17 min. 178 sec. Olympische estafette: 1. Haarlem 3 m. 49.6 sec. Wedstrijden om den Prins Hendrik-beker De K.N.A.U. heeft de Vereeniging .Haar lem" opgedragen de wedstrijden om den Prins Hendrikbeker te organiseeren. De wed strijden zullen plaats vinden Zondag 2 Aug. a.s. op het terrein van de voetbalclub „Haar lem". De aanvang is bepaald om half twee. Het progamma omvat de nummers 100, 400, 800, 1500 en 5000 Meter hardloopen, 110 Meter hordenloop, 4 x 100 en 4 x 400 Meter estafette, 3000 Meter snelwandelen; Polstok- hoogspringen, verspringen met aanloop en hoogspringen met aanloop, discuswerpen, speerwerpen en kogelstooten. De inschrijving sluit Zaterdag 25 Juli a.s. A. Cöhrs (Haarlem) maakt een mooien zweefsprong in het nummer schoonspringen tijdens de wedstrijden van den Haarlemschen Zwembond. De uitslagen zijn: Eerste klasse P. W.R. en W. Gewonnen door R. en W. met innings en 110 runs. R. en W. Ie innings 223 voor 9 (gesloten). P. W. 44 en 69. V. R. A. 126. W. de Koster 56. H. C. C. m—H. T. C. C. Gewon nen door H. T. C. C. met 22 runs op de le innings. H C. C. IH 131 Maas 639. H. T. C. C. 146. Kalis 5—37. Quick (N.)— Kampong Ge wonnen door Quick (N.) met 157 runs op de le innings. Kampong le in nings 86. Quick le innings 243 voor 5 (gesloten). (M. den Hartog 76). Kampong 2e in nings 136 voor 7 (tijd). (J. Helle mans 102). 2e klasse A.C.C. n—D.V.C. Gewonnen door D.V.C. met 104 runs op de le in nings. A.C.C. 64 en 42 voor 3 (tijd) D. V. C. 168 voor 8 (ge sloten). V.V.V. II—Ajax (A.) Gewonnen door V.V.V. II met 124 runs op de le innings. V.V.V. H 169. Ajax 45 en 108 voor 6 (gestaakt).

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1931 | | pagina 9