1 VAN Jk m I I UIT HET ROOMSCHE VOETBALKAMP llilllfk Jplll 1 I DERDE BLAD MAANDAG 26 OCTOBER 1931 BLADZIJDE 1 R.K.F. T* Y. B. B. I—S. J. C. I 2—2 D. H. L.—H. B. C. 2—2 D. O. N. K.—D. E. M. 2—6 STANDEN 2e Klasse Onze GezellenV. V. A. 25 HSiiif Iff Teylingen ILeiden I 22 D. H. V. B. De uitslagen van gisteren Ie klasse A ConstantiusWilskracht II IndiaVolendam II D. S. S.—R. K. A. V. II H. B. C. II—De Meer II b. s. m. m—d. s. s. in w. s. v. n—d. e. m. in I 1 I Uitslagen rste klasse A. V.V.M.— Sitt. Boys Chèvrem.R.K.O.N.S. B. BrabantiaVenl. Boys MuloKolping Geel Zwart—R.K.T.V.V. C. V.D.Z.—S.D.O.U.C. Grol's-Heerenberg C. Altinde Zweef Achilles—N.E.O. P.H.Quick D. WilskrachtE.M.S. S.D.O.Limvio SantpoortP.V.C. V.I.C. De Meer—V.V.Z. E. D.H.L.—H.B.C. T.Y.B.B.S.J.C. LeonidasGr. Willem II D.O.N.K.D.E.M. x» 2e klasse A.V.—Alw. Forward zwaluwenVolendam n GezellenV.V.A. iL'bAisP.F.C. Excelsii Teylint •VL. en S. genLeiden i—7 ii 4—1 1—3 0——4 2—3 3—6 3—o 1x 22 12 X2 22 1I 7—4 2,2 22 O2 26 IO 1—3 2—5 4—5 3—1 22 JJgi a wedstrijd waarin slechts sporadisch L .Je spelmomenten voorkwamen, kon men steren op het T. Y. B. B.-terrein aan schouwen. Van het begin tot het eind werd er aan beide zijden lustig op los geknoeid en het aantal gemiste kansen was legio. De Noordwijkers hadden althans nog dit op de geel-zwaxten voor, dat er aan hun zijde met enthousiasme werd gestreden, en door fel op den bal zitten wisten zij nog wel eens gevaarlijke momenten voor het T. Y. B. B.- doel te scheppen. De schutterscapaciteiten waren echter over het algemeen beneden pari. Een handicap voor de thuisclub was het ongetwijfeld dat Kamer reeds kort na den aanvang van verder spelen moest afzien. Zijn plaats werd ingenomen door Slenders. Om ruim half drie trappen de bezoekers af. De thuisclub neemt direct den bal over en met een sneltreinvaartje gaat haar voor hoede op het S. J. C.-doel af. Reeds bin nen de minuut krijgt Piet een goede sco ringskans, doch wordt gehaakt. De hiervoor toegestane strafschop wordt door denzelfden speler naastgeschoten. Direct hierop krijgen de boys een vrijen schop te nemen binnen het penaltygebied. Holst redt echter ten kos te van een corner. De geel-zwart voorhoede blijkt hiermede haar kruit verschoten te hebben, want er wordt verder in deze linie geknoeid dat het een lust is. Aan de an dere zijde toont de S. J. C.-aanval zich ook al niet van zijn beste zijde. Alleen de linkervleugel Hoogervorst-v. d. Berg combi neert uitstekend, doch een goed schot no- teeren wij zelden. Ruigrok mist kórt achter elkaar twee dotjes van kansen. Als wij hierbij nog opmerken dat de diverse ver dedigers zich van heel wat beter kwaliteit toonden dan hun confrères in de storm- linies, dan baart het geen verwondering, dat doelpunten zeer duur waren. De rust zou dan ook ongetwijfeld met blanken stand zijn ingegaan, ware het niet dat een door v. d. Berg ingeschoten bal na heel wat vieren en vijven en na eenige zonderlinge bokkespron- gen op de doellijn gemaakt te hebben toch nog achter Metten verdween. Met een 10 achterstand konden de geel-zwarten dus hun gasten thee aan gaan bieden. Ook na rust blijft het spel zooals het was. Alleen lijkt het ons dat de geel-zwarte voorhoede met eenigszins meer overleg gaat spelen. Er ontstaat althans al direct een gevaarlijke schermutseling voor het S. J. C.-doel, waaraan echter v. Honschoten een einde maakt door den bal ergens in de buurt van de comervlag te deponeeren. Uit den volgenden aanval schiet Piet hard te gen den paal, waarna onmiddellijk hierop Holst gracieus over een ingeschoten bal heen trapt. Het is ten slotte voor de geel zwarten een geluk dat een der Noordwijk- sche backs zoo vriendelijk is een door Put op doel gericht schot van richting te doen ver anderen, waardoor onhoudbaar voor Holst de bal in het S. J. C.-doel dwaalt (1—1). De vreugde in het geel-zwartkamp is ech ter van zeer korten duur, want als van Es Uitglijdt is Ruigrok er als de kippen bij om Metten ten tweeden male te passeeren (1— 2). De geel-zwarte voorhoede blijft in den resteerenden tijd volledig haar onmacht too- nen om een doelpunt te fabriceeren, en de meesten hebben zich dan ook reeds met een nederlaag verzoend. In de laatste minuten leidt Kuiper nog een aanval der thuisclub, waarbij een der S. J. C.-backs in het be ruchte gebied freekick maakt. Scheidsrech ter v. Rooij wijst naar de witte stip. Deze o.i. te zwaar gestrafte overtreding wordt Noordwijk noodlotting, want Put maakt thans geen fout. Het einde brengt dus een puntenverdeeling, waarmede de boys tevre den mogen zijn. Het gisteren vertoonde spel was geen schaduw van wat wij de laatste weken van hen zagen. De elftallen waren: Metten, Fietoor, v. Es, v. Turnhout, Draijer, Kamer, Kuiper, Put, v. Honschoten, Rotteveel, v. Leuven. v. d. Berg, Hoogervorst, Th. Ruigrok, C. Ruigrok, W. Rietmeier, Angevaare, N. Rietmeier, v. Kampen, v. d. Weijden, Vink, Holst. Als om circa half 3 scheidsrechter Dö- ring de ploegen laat aantreden, verschijnt H. B. C. met de volgende ploeg: P. Kobus, J. v. Bakel, Duinhoven, P. Warmerdam, Ruigrok. Vinke, Toledo, Martin, J. Leuven, v. Roode, Pijpers. D. H. L. wint den toss en kiest eerst windvoordeel. Dit belet den H. B. C.-aanval waarin Leuven als nieuweling debuteert, niet, te beginnen met een serie aanvallen, die echter stranden op de hechte verdediging, tot 10 min. na den aanvang na een mooien pass van Ruigrok Martin profiteert door het leder in den uitersten hoek te plaatsen, 01. Dit is het sein van D. H. L. om er een extra schepje op te gooien, met als resul taat een off side goal, die echter wordt ge annuleerd. Dit ontmoedigt de Leeuwen geenszins en tenslotte heeft de schitterend spelende Alsemgeest succes, 11. Het geheele H. B. C.-elftal zwoegt dan om de leiding te hernemen, maar juist in die periode van overwicht der H. B. C.'ers komt de 2e goal voor D. H. L., o.i. in bui tenspel, 21. Hoewel het tempo steeds wordt opgevoerd, blijft de stand tot rust 21. Na rust werkt H. B. C. mogelijk nog har der. Aanval op aanval wordt ondernomen, doch de internationale keeper is niet te pas seeren. Even een inzinking bij H. B. C. met als gevolg een druk op het H. B. C.-doel. Doch nu doet Kobus voor zijn partner niet onder. Alle schoten heeft hij klemvast, en het is voor Alsemgeest c.s. een vruchteloos werken. Langzaam maar zeker werkt de H. B. C.- verdediging zich los uit de klauwen der Leeuwen. En geprikkeld door het keurige werk der backs en halfs komt ook de H. B. C.-voorhoede weer los. Vooral de rechterwing is in praehtvorm. Een kwartier voor tijd zien wij Toledo zich weer loswerken. Een hooge voorzet volgt en op sublieme wijze kopt v. Roode onhoudbaar voor Alsemgeest het leder in de touwen, 22. Dan zijn de H. B. C.'ers niet meer te hou den. Opgestuwd door de verdediging, die ge durig goed aansloot aan den aanval, be stormt H. B. C. de Leeuwenveste, maar de keurig werkende Alsemgeest, gesteund door de backs laten niets meer door. Onder geweldige spanning komt dan het einde van dezen prettigen en uitstekend ge leiden wedstrijd. Op overtuigende wijze heeft D. E. M. ge toond voorloopig geen hekkensluiter te willen zijn, en heeft zij, met een tweetal invallers uitkomend, D. O. N. IC een gevoelige neder laag toegebracht. W. Vessies, die Pels onder de lat verving, komt er steeds beter in en zal een waardig plaatsvervanger worden. De gewijzigde opstelling voldeed eveneens heel goed. Met een dusdanige verdediging is D. E. M. geen ploeg voor de onderste regionen. In plaats van den aangewezen arbiter, leidde nu de heer Godefroy op keurige en kalme wijze dezen wedstrijd, die liefst drie kwartier na den vastgestelden tijd aanving. Bij den aftrap blijkt D. O. N. K. volledig te zijn, terwijl D. E. M. in doel en op de rechtsbinnenplaats invallers heeft. De Gou wenaars loopen geweldig van stapel; al ter stond krijgt D. E. M. een corner te verwer ken, wat goed gelukt. Het Goudsche offen sief houdt aan. D. Schram en J. Slok ver dedigen echter stug, terwijl Vessies voorloopig alles wegwerkt. Na een kwartier neemt de thuisclub echter de leiding op onhoudbare wijze, 10. Dit schijnt D. E. M. te prikkelen, eenige goede aanvallen volgen en nog binnen de minuut maakt A. Slok gelijk, 11. De bal is nauwelijks afgetrapt, of Langen- dijk geeft met een hard schot den bezoekers de leiding, 1—2. T. Y. B. B. en S. J. C. deelen de puntjes. Spelmoment uit dezen meer spannenden dan fraaien strijd aan den Schoterweg. Het spel gaat nu vlot op en neer, met om beurten beide ploegen in den aanval. D. O. N. K„ dat de hulp van zon en wind heeft, maakt het Vessies nog al eens lastig. Speciaal hun linkervleugel is zeer actief, doch v. Balen werkt voor twee en houdt vol als een nijdige terrier zoodat de gevaarlijke linksbuiten hier volkomen in bedwang wordt gehouden. Als D. O. N. K. een vrijen trap te nemen krijgt, laat heel de D. E. M.-achterhoede den bal loopen, en de D. O. N. K.-linksbuiten maakt onhoudbaar 22. Spoedig hierop is het rusten. Na de thee heeft D. E. M. zon en wind mee, en spoedig verplaatst het spel zich geheel naar de D. O. N. K.-helft; het duurt even wel nog wei een kwartier als Veen, na mooi doorbrengen met Slok, op magnifieke wijze den bal hoog in den rechterhoek schiet, 2—3. Het duurt geen vijf minuten of Slok ver groot den voorsprong, 24. D. E. M. speelt nu met veel zelfvertrouwen verder, terwijl bij D. O. N. K. integendeel eenige spelers hun zenuwen niet baas kunnen blijven en het in forscbheid zoeken gaan. Er meet da,n ook eenige malen gestopt worden, als Slok, Oud en D. Schram respectievelijk tegen den grond gewerkt zijn. De scheids rechter treedt hiertegen echter cordaat op, en even later is het weer Veen die den voor sprong vergroot, 25. Eienige wanhopige aanvallen van D. O. N. K. strandden op de D. E. M.-achterhoede, en als dan Slok „genomen" wordt, krijgt D. E. M. een vlijen schop te nemen. Slok schiet hard op doel, de keeper stopt, doch Veen is er als de kippen bij om den terugspringenden bal in de touwen te jagen, 26. D. O. N. K. houdt moedig vol tot het bit tere slot, doch weldra komt het einde en heeft D. E. M. haar eerste overwinning binnen. Santpoort IP. V. C. I 22 Een spannende strijd Het mooie weer had veel menschen naar het Terras gelokt om getuigen te zijn van een zeer waarschijnlijk spannenden strijd. Het is zoo uitgekomen; de wedstrijd was Santpoort P.V.C. H.M.S. E.M.M. De Meer V.V.Z. V.I.C. S.D.O. Wi'skracht Limvio T.Y.B.B. Leonidas D.H.L. Graaf Willem H.B.C. G.D.A. Spartaan D.E.M. S.J.C. DONK 4 5 5 3 3 5 4 4 4' 3 219 19—7 1312 5—2 15—13 1217 1116 8-13 6—8 5-18 138 2110 89 14li 9—7 8-7 4—4 109 49 7—24 moet Kockx er aan te pas komen. Visser en Gerrits wisselen van plaats wat een groote verbetering blijkt te zijn. Speciaal Visser is nu in zijn element en plaatst steeds mooi voor den doelmond. Een dezer voorzetten kopt Kaldenbach op zijn bekende wijze keurig en onhoudbaar voor Koenders in het net, X—2. Geen vijf minuten later heeft hij wederom succes, wanneer Koenders een hard schot van Gerrits uit zijn handen laat springen, plaatst hij den bal zonder bedenken in doel, 2—2. Het publiek begint zich te roeren, en moedigt zijn favorieten uitbundig aan. Aan val op aanval wordt ondernomen, doch de P. V. C.'ers weten met den moed der wan hoop verder scoren te voorkomen. Onder geweldige spanning fluit de heer Haver- korn voor het laatst en hebben de partijen de puntjes gedeeld, wat goed de verhouding weergeeft. De wedstrijd stond op hoog peil; de R. K. F. waardig. ■)&- Kiekje tijdens den wedstrijd SantpoortP. V. C., welke ook al onbeslist eindigde (22). uitermate spannend en fraai. P. V. C. was gekomen om Santpoort de eerste nederlaag toe te brengen, Santpoort echter om haar ongeslagen record te handhaven. Het laatste is gelukt, met dit gelijke spel is Santpoort nog ongeslagen, haar eerste ver- liespunt heeft zij echter moeten incasseeren, wat tegen P. V. C. geen schade is. Onder leiding van den heer Haverkorn stellen de ploegen zich als 't volgt op: SANTPOORT: Kockx. Sambeek, D. Nijssen, M. Smit, P. Nijssen, M. Sehiebroek, Gerrits, Visser, Schoorl, de Jong, Kalden bach. Rijnders, Sluis, de Groot, Rietveldt, Slijper, v. Kuilenburg, v. Aken, v. d. Heiden, v. Walsteijn, Groen, Koenders. P. V. C.: De Utrechtenaren nemen van meet af aan, het spel geheel in handen, zij treden over donderend op en schijnen met de gedachten in het veld gekomen te zijn, dat de eerste klap een daalder waard is. Kockx moet bij een schot van Rietveld direct zijn handen uit de mouwen steken, om erger te voorko men. De P. V. V.-voorhoed is erg beweeg lijk. Speciaal Sluis is aal-vlug. Goed ge steund door haar spil, die den geheelen mid dag sterk op den voorgrond trad, vanwege zijn goed steunen en zuiver plaatsen der ballen, is de Utrechtsche voorhoede steeds in het offensief. De achterhoede van Sant poort moet zich geheel op verdedigen toe leggen, zoodat de Santpoort-voorhoede maar niet los kan komen. Wel komt de Santpoort-aanval eenige malen voor 't doel, doch door talmen is de actieve P. V. C.-a.chterhoede steeds de baas. Wanneer 'n S.speler 'n overtreding begaat, plaatst Sluis den bal keurig op den doel mond, waar hij door Sambeek ongelukkiger wijs in eigen doel wordt gekopt, alzoo een goedkoop doelpunt, 01. Geen seconde later schiet Gerrits hard langs het geheele doel, zoodat Koendërs van geluk mag spreken. De voorhoede van P. V. C. is niet van het S.-doel weg te krijgen, weer wordt een overtreding begaan, echter geheel bij ongeluk, de scheidsrechter geeft straf schop, welke door Sluis goed wordt genomen, zoodat Rietveld hard in den bovenhoek kan schieten, 02. Santpoort is heelemaal gedemoraliseerd, aan behoorlijk plaatsen en aangeven wordt niet meer gedacht, Kockx redt in deze pe riode verschillende malen. Onder groote spanning fluit de scheidsrechter thee drinken. Na een korte rust, wordt wederom flink aangepakt, Santpoort is nu de aanvallende partij, doch het wil nog niet al te best luk ken met schieten De Santpoort-achterhoede heeft haar ouden vorm weer te nakken, slechts enkele malen Dm zeer geflatteerde uitslag Wederom heeft Onze Gezellen het zoet der overwinning niet mogen smaken. Mocht de uitslag vermoeden, dat V. V. A. steeds op de Gezellen-helft speelde, niets minder is waar. Rust kwam met 11. Juist na rust was Onze Gezellen steeds in de meer derheid, doch kon het niet tot doelpunten brengen, terwijl V. V. A. juist in die periode een 14-voorsprong maakte. Onze Gezellen maakte er toen 2—4 van. Met nog een kwartier te spelen, trok alles toen ten aan val en het V. V. A-doel beleefde benauwde momenten, doch juist het ingesloten V.V.A. wist zich toen veilig te stellen. Waaraan is deze nederlaag te flanken? Naar onze mee ning is het Gezellenspel, hoewel technisch op hoog peil niet doortastend genoeg. Sa lonvoetbal geeft nu ten eenen male geen doelpunten. Steeds vond V.V.A. gelegenheid om op het laatste moment weg te werken. Een binnentrio, dat op de achterhoede had ingeloopen, had meer succes kunnen boe ken en we vertrouwen, dat den volgenden wedstrijd hetzelfde spelpeil wordt gedemon streerd, doch dat de voorhoede dan beter op den bal zal zitten. Ook de halflinie gaf niet dat vasthou dende spel te zien, als in de vorige wed strijden. Vooral Van Schie zocht in het begin zijn vorm, doch kwam er in de 2e helft beter in. In ieder geval kan dit team op betere resultaten bogen. Over den wedstrijd het volgende. Om 2 uur stellen zich onder arbiter Ho- geboom de volgende elftallen zich op: Onze Gezellen: De Reus, Van Roon Jr., Handgraaf, Lindström, Heesakkers, Van Schie Van Roon Sr., Verhappen, Elferink, Schippers, De Reus. Reusen, Th. Letschert, J. Letschert, Tushuizen, Hachmang, De Bake, Van dr Riden Van Tol, F. Letschert, Hogeland Boerlijst V. V A.: Onze Gezellen brengt den bal aan het rollen en brengt reeds direct eenige be zoeken aan Boerlijst, die evenwel niet thuis geest. Het spel wordt direct mooi open gehouden aan beide zijden, waardoor zich een aantrekkelijke strijd ontspint. Ook de V. V. A.-voorhoede pakt de zaken energiek aan en de Gezellen-achterhoede moet eenige malen handelend optreden. Eenige malen achtereen staat de V. V. A.-voorhoede off-side, waardoor eenige goede kansen verloren gaan. Het succes komt aan Gezel* Zondag werd de Najaars Reünie van de K. N. M. V. gehouden. De drie zesdaagsche rijders, die zoo fraai in Italië de „Silver Fase" wonnen, ontvingen te dier gelegenheid hun trofee. Van L n. r. D. H. Eysink, A. v. Hamersveld en G. Bakker Schut. len-zijde, wanneer De Reus voorschiet en Schippers van dichtbij Boerlijst het nakij ken geeft 10 Reeds denken we Onze Gezellen weer te zien doelpunten, doch het schot wordt tot corner gewerkt, welke niets oplevert. Aan de andere zijde loopt het V. V. A. niet mede, waneer Hachmang inschiet, wanneer De Reus zijn doel heeft verlaten, en de bal weer uit het verlaten doel springt. Voor het rusten heeft de goedspelende Tushui zen succes, wanneer hij met een fraai schot den stand gelijk brengt, waarmee rust komt. In de tweede periode komt Onze Gezellen fraai opzetten. De halflinie speelt in deze periode op z'n best en het spel geeft het beste te denken, doch Onze Gezellen durft niet door te loopen. Elferink en Verhappen schieten vlak achter elkander in, ieder juicht reeds voor goal, doch via den on derkant van de lat springt de bal weer in het veld. In dit Gezellen-overwicht is het juist V. V. A., welke de leiding neemt, 12. Weer is het V. V. A., dat den voorsprong op 13 brengt. Heel Onze Gezellen valt aan, doch weer is het V. V. A., dat den stand 14 maakt. Eindelijk heeft Onze Gezellen succes, wanneer Schippers den achterstand verkleint, 24. Nog is er een kwartier te spelen. Onze Gezellen zit onophoudelijk op het doel, doch hebben geen succes. Ieder schot gaat naast of over, terwijl vlak voor het doel de voorhoede niet goed toetast. In dit geval was gelijk spel nog mogelijk geweest, doch weer is het V. V. A., dat uit een doorbraak den stand op 25 brengt. Even hierna is het einde en heeft V.V.A. geflatteerd gewonnen. 23 had de ver houding beter weer gegeven. In ieder geval, Zwart-witten, een volgende maal beter. Het kan, dat is technisch bewezen. Precies op tijd blaast scheidsrechter Paar- dekooper beginnen, en blijkt dat beide teams volledig zijn. De Leidenaars zijn vanaf het begin sterk in den aanval, waardoor het Teylingen-doel benauwde oogenbllkken door staat. Steeds komen de voorwaartschen van Leiden terug, doch met schieten zijn zij waarlijk niet gelukkig. Van den Teylingen-aanval viel in deze periode niets te bemerken, want de geduchte halflinie van Leiden smoorde elke poging tot aanval. Langzamerhand kwam er eenige ken tering, Guldemond, welke de linksbuiten plaats bezette, wist het tot eenige mooie voorzetten te brengen, doch nu was de Lei- den-achterhoede present. Om beurten volg den aanvallen, doch dan neemt Leiden met een mooien kopbal de leiding (01). Direct na den aftrap goochelde Vink een schot van dichtbij voor de voeten van een tegenstander weg. Dan is het woord aan Teylingen, na diverse mislukkingen weet Homan door de achter hoede heen te dribbelen en scoort met een onhoudbaar schot, 11. Dan is het rusten. Na de thee is de op stelling van T. iets gewijzigd, dit verhindert niet, dat weer Leiden eerst in den aanval is. Dit is nu van korten duur, want de familie Homan weert zich op den linkervleugel ge ducht. Als Nobel echter te ver is opgedrongen, volgt een vlugge aanval der Leidenaars en de rechtsbinnen van L. weet met een harden schuiver Vink het nakijken te geven (12), Luide aangemoedigd, komt T. daarna op zetten. Enkele corners zijn daarvan het ge volg. De spanning wordt steeds grooter. BH een schermutseling om den bal weet Th. Homan het leder voor zijn neef vrij te maken, laatstgenoemde zet heel laag voor en op keu rige wijze kopt v. d. Ploeg onhoudbaar in het doel (2—2). Er is dan nog 10 minuten te spelen. Van beide kanten wordt alles in *t werk gesteld om de overwinning machtig te worden, doch in den stand kwam geen verandering. Einde kwam alzoo met een voor beide elftallen ver dienden uitslag. Ie klasse B The UnityConcordia N. E. A—Geel Wit N. V. A.—A. D. O. 2e klasse D B. S. M.Onze Gezellen II Lisse H—1T. Y. B. B. II VictrixSantpoort II AllianceH. B. C. III. 3e klasse F Lisse m—D. S. S. II H. B. C. IV—V. V. F. Concordia II—T. Y. B. B. in Geel Wit II—Alliance II 4e klasse G. Geel Wit III—Victrix n N. A. S.—B. S. M. n 5e klasse F Concordia niVictrix III V. V. E. I—D. E. M. H D. E. M. a—H. S. V. jun. V. V. E. jun.—D. E. M. jun. b OVERZICHT. 0-5 3—4 7—1 1—1 2—t 1—2 0—1 3—1 5-0 7 1—5 9—0 6-1 3—1 4—2 1—4 Een ideale voetbaldag, een uitgebreid pro gramma en alle wedstrijden zijn doorge gaan. Zelden heeft de competitie tot op heden een dergelijk gunstig verloop gehad. Ook de dag van gisteren bracht in diver se afdeelingen de noodige verrassingen, waarbij leidende elftallen het slachtoffer werden. Dit is ongetwijfeld verheugend want daardoor blijft de animo behouden. Ie klasse A Onze verwachtingen ten opzichte der re sultaten zijn vrijwel uitgekomen Slechts het gelijke spel van H. B. C. II tegen De Meer II is een teleurstellend resul taat want de Heemstedenaren verspeelden een kostpaar puntje. Verheugend is de over winning van D.S.S. en nog wel met 71 te gen R. K. A. V. II. De pixritie van D. S. S. is hierdoor danig verbeterd. Na deze eerste zege zullen er wel meer volgen. Wilskracht II schijnt over een goed elf tal te beschikken want nu weer werd Con stantius met niet minder dan 50 geklopt. Volendam II heeft haar ouden vorm 3—0 1—2 9—1 2-r-<| 23 0—2 6—1 Een groote nederlaag van R. O. H. tegen H. D. V. S. Kiekje van een vergeefschen aanval der blauw-zwarten.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1931 | | pagina 9