VAN UIT HET ROOMSCHE VOETBALKAMP DERDE BEAD MAANDAG 9 NOVEMBER 1931 BLADZIJDE 1 iPlili STANDEN - - R. K. F. a SantpoortE. M. M. 12 D. E. M.G, D. A. O—I D. H. V B. - :v tv Uitslagen le klasse A CaesarHelios Volharding—RKWL RKONSSitt. Boys KimbriaChevrem. MarsanaWH B Venl. B.Geel-Zwart WilhelminaMulo DEVBrabantia GennepKolping Venio—BKTW C SDOUC—Grol De. ZweefVDZ AchillesDenek. PH—Zwolle QuickNEO D HMSDe Meer VVZLimvio SantpoortEMM VIC—SDO E Leonidas—TYBB Graaf W. II—HBC DEM-GDA Spartaan—DONK 2e klasse tS Zwal.Onze Gezellen Vitesse—RKAV DossVolendam O Wilhelm.Excelsior L. en S.Teylingen 4—0 5—2 1—0 3—2 4—1 1—2 5—3 2—5 4—4 0—7 3—1 6—1 4—3 1—0 1—0 3—2 8—4 1—2 7—1 1—3 3—2 0—1 2—1 2—0 2—2 2—2 1—1 2—2 ie Klasse D. Santpoort 5 3 Z I 7 22ÏI H.M.S. 6 3 I 2 7 15—14 P.V.C. 5 2 2 I 6 19—7 E.M.M. 4 2 O 6 7—3 V.V.Z. 6 3 O 3 6 2021 V.I.C. 5 2 I 2 5 1817 De Meer 4 2 O 2 4 1716 S.D.O. 5 I 1 3 3 920 Wilskracht 4 I O 3 2 6—7 Limvio 4 I O 3 2 926 ie Klasse E. TY.B.B. 6 4 I 1 9 169 Graaf Willem 6 3 I 2 7 1712 G.D.A. 6 3 I' 2 7 9—7 Spartaan 6 2 3 1 7 6—5 D.H.L. 5 2 2 X 6 89 Leonidas 6 3 O 3 6 2213 H.B.C. 5 2 I 2 5 11—10 D.E.M. 4 1 I 2 3 1110 S.J.C. 3 0 2 I 2 49 D.O.N.K. 7 0 2 5 2 827 2e Klasse N. Volendam 7 5 1 1 11 29—13 Vitesse 6 3 1 2 7 15—15 V. V. A. 4 3 0 1 6 14— 8 Zwaluwen 6 2 2 2 6 9— 9 D. O. S. S. 4 2 1 1 5 11— 6 R. K. A. V. 5 1 2 2 4 7—14 Onze Gezellen 6 2 0 4 4 14—16 Alw. Forward 5 1 1 3 3 6—14 G. V. O. 5 0 2 3 2 7—15 2e klasse O. Excelsior 4 3 1 0 7 9-5 P. F. C. 5 3 0 2 6 15—11 Lisse 5 3 0 2 6 9—12 Teylingen 6 2 2 2 6 12—11 Wilhelmus 5 2 1 2 5 8—11 L. en S. 5 1 2 2 4 11—9 Blauw Zwart 5 1 1 3 3 9—11 Leiden 1 0 1 0 1 2—2 Gr. Floris 2 0 0 2 0 4—7 Onverdiende nederlaag- Ziedaar, het feit van den dag, Santpoort verliest van E.M.M. uit Hilversum. Het dient echter vermeld te worden, dat de nederlaag absoluut onverdiend is. Het was Santpoort dat speelde, doch de achterhoede van E.M.M. was in een zichzelf overtreffelijken vorm. Santpoort heeft den toss gewonnen, zoodat E.MM. den bal aan het rollen brengt, wat het op de juiste manier weet uit te buiten door een fikschen aanval op Santpoorts- veste te ondernemen waar Kochx direct zijn handen vol aan heeft, doch de situatie weet hij te redden. Het is echter uitstel van executie, want met een goed geplaatsten bal wordt Kochx gepasseerd door goed spel van den E.M.M.-linksbuiten en rechtsbinnen, 0—1. Geenszins ontmoedigd trapt Santpoort af en de serie aanvallen op het E.M.M.-heilig- dom nemen een aanvang, doch de ach terhoede van E. M. M. weet steeds te red den. Verschillende comers zijn hiervan het gevolg, zij worden steeds keurig voor den doelmond geplaatst, doch het beslissende schot komt niet. Dat de E.M.M.-keeper ver schillende lastige schoten krijgt te verwer ken behoeft geen betoog, doch kalm en be daard staat hij te spelen. Wanneer Kalden- bach goed voorgeeft, denken we Wisser te zien scoren doch de bal ketst van zijn srhoen. Geen vijf minuten later maakt Schoorl zich vrij, en heeft de kans van den dag, het schot gaat meters naast. Een mooie pass van Gerrits schiet Kaldenbach enorm hard juist langs den verkeerden kant van den paal. Een goal van Schoorl wordt wegens bniteuspel geannuleerd. Slechts sporadisch komen de Hilversummers bij de Santpoort- veste, de achterhoede der thuisclub houdt de voorhoede totaal in bedwang. Onder geweldige spanning komt de rust met een 0i voorsprong van E.M.M. Met groote animo en enthouiasme wordt wederom begonnen. Santpoort's voorhoede speelt uitstekend, goedgesteund door de mid denlinie, is zij steeds in den aanval, het wil echter niet lukken. E.M.M. gaat zich geheel op verdedigen toeleggen, een der voorhoede spelers wordt in de verdediging teruggetrok ken, waardoor de taak van de S.-voorhoede extra wordt verzwaard. Toch weet Visser een goeden voorzet van Gerrits keurig te benut ten, 1—1. Er is nog 14 minuten te spelen. Santpoort gooit er nog een schepje op, men is echter te ijverig waardoor de spelers elkander in den weg gaan loopen, de middenlinie heeft het te gemakkelijk in deze periode, zulks vanwege de passieve houding van E.M.M.; dat wordt Santpoort noodlottig. Na een fer- men trap der backs, komt de bal bij den rechtsbuiten, deze plaatst meteen door naar het midden, en keurig wordt de bal in doel geplaatst, 12. Drie min. zijn nog te spelen, Santpoort valt in zijn geheel aan, doch het lukt niet meer om gelijk te maken. Wanneer scheids rechter Bouwman het einde aankondigt, heeft Santpoort onverdiend verloren. De scheidsrechter had het gemakkelijk en was zeer goed. Het was een spannende en in goede verstandhouding gespeelde wedstrijd. Santpoort was compleet en dus als volgt: Kochx Sambeek D. Nijssen M. Smit P. Nijssen Schiebroek Gerrits Visser Schoorl De Jong Kaldenbach. Leonidas IT. Y. B. B. I I3 De geel-zwarten hebben door in Rot terdam aan het Toepad van Leonidas te winnen een zeer gevaarlijke klip omzeild. De van het begin tot het eind technisch hoog staande wedstrijd was rijk aan span nende momenten, en van krachtsverschil was nauwelijks sprake. In de eerste twintig minuten kregen de Haarlemmers zelfs geen voet aan den grond en het leek er veel op, dat Leonidas met groote cijfers zou gaan winnen. Het achtertrio van T.Y.B.B. was echter in uitstekenden vorm en toen de halflinie het spel wist te verplaatsen, bleek alras dat de geel-zwarte voorhoede ditmaal geweldig ge vaarlijk was. Met rust hadden de boys dan ook een veiligen 3-0-voorsprong behaald, welke stand tot vijf minuten voor het einde gehandhaafd kon worden. Toen scoorde v. d. Pluijm een zeer verdiend tegenpunt. De elftallen waren als volgt: Leonidas: Permeulen Strieder Biewanus Kessel Dr. P. Haanappel Th. Haanappel v. d. Hulst Burger v. d. Sande v. d. Pluijm Berendsen. v. Leuven Rotteveel v. Honschoten Put een goede pass van v. d. Sande benut en van dichtbij Metten passeert. In de laatste vyf minuten ontstaan nog eenige gevaarlijke momenten voor het Haar- lemsche doei; doch gescoord wordt er niet meer, zoodat bij het eindsignaal de geel zwarten een zwaar bevochten zege konden boeken. De Boys kunnen op een goed gespeelden wedstrijd terugzien, waarin bovenal het trio Metten-v. Es-Fictoor uitblonk. Het spel van Leonidas was zeer zeker niet minder als dat van de geel-zwarten, doch hun o.i. iets betere techniek werd teniet ge daan door het te korte voorhoedespel. De volgende week komt Graaf Willem aan den Schoterweg op bezoek. Quo vadis, geel-zwarten? D. E. M. heeft het op eigen terrein tegen G. D. A. niet kunnen bolwerken en ook nu één enkel doelpuntje dat de thuisclub in de onderste regionen hield. In een wedstrijd waarin D. E. M. na rust ver de sterkste was. heeft ze met de kleinst mogelijke nederlaag wederom twee punten verspeeld. De thuis club heeft een invaller voor Pels en scheids rechter Döring blaast de volgende elftallen in het veld: Kamer v. Es T.Y.B.B. Draijer v. Turnhout Fictoor G. D. A. W. Giesen, A. Thoen, H. v. d. Zalm, J. Nederpel, J. Loman, A. v. d. Meij, P. Nederpel, P. Steentjes, A. Lint, A. Tauecchio, F v. Galen. J. Out, H. Vlek, A. Slok, J. Schram, G. Langendijk, L. de Vreede, R. Schram, J. v. Dalen, J. Slok, D. Schram, D. E. M. W. Vessies. De thuisclub valt terstond krachtig aan en oefent een tiental minuten een sterken druk uit op de G. D. A,-verdediging. Door veel terugspelen op hun doelman, weet deze ech ter doelpunten te voorkomen. Het spel ge raakt nu wat meer verdeeld en al spoedig blijkt dat de D. E. M.lverdediging in prima conditie is. D. Schram werkt schitterend en geeft zijn tegenstanders geen moment schiet kans. De groote robuste G. D. A.-spelers hoewel zeer fair spelend, kunnen de lichte D. E. M.voorhoede wel baas en hun doelman krijgt dan ook weinig meer te doen dan op Kuiper hem teruggespeelde ballen te verwerken. Metter Door ver uitloopen weet hij ook veel aan vallen onschadelijk te maken. Rust gaat in met blanken stand. Na de thee heeft D. E. M. den wind mee. H. F. C. verliest met 12 van Feycnoord. Nog oen spelmoment voor het Haarlemsche doel. Nadat v. d. Sande voor Leonidas heeft afgetrapt, zetten de Rotterdammers er al dadelijk een geweldig tempo in. In de eerste minuut krijgen zij reeds een corner te ne- Inen, welke echter geen succes oplevert. Onmiddellijk hierop kan Metten slechts door snel uitloopen redding brengen. Voor- loopig kunnen de boys op het fraaie com binatiespel der blauw-witten geen vat krij gen, zoodat er volop verdedigd moet worden. Van Es is in deze periode overal en met Fictoor weet hij vele aanvallen te onder breken. Een fraaie voorzet van v. d. Hulst wordt door v. d. Pluijm juist langs den ver keerden kant van den paal geschoten. Eén snelle soloren van v. d. Hulst besluit deze met een hard schot, doch Metten verricht een schitterende safe, zoodat ook dit gevaar is geweken. Na dit hevig offensief der Rotterdammers begint ook de T.Y.B.B.-voorhoede teekenen van leven te geven. De beide vleugelspelers der geel-zwarten zijn er goed in en besluiten hun snelle rushes met goede voorzetten. Het spel is ongeveer een half uur oud als een der Leonidasbacks een overtreding begaat binnen het strafschopgebied. De toegestane elfmeterschop wordt door Put volgens de regelen der kunst benut, (0—1). Dit succes schijnt van goeden invloed te zijn op het spel der geel-zwarten, want zij zijn nu geregeld in den aanval. Uit een vrije schop brengt Put met een fraai schot den stand op 20, waarna onmiddellijk hierop Van Honschoten door de geheele Rotter- damsche verdediging heenwandelt en doel man incluis passeert. Met een veiligen 3-0-voorsprong kunnen de boys dus thee gaan drinken. In de tweede helft is het een vrijwel geiijkopgaande strijd geweest. De Rotter- damsche backs hebben er thans danig het oog in en zuiveren geregeld hun terrein. In de Leonidas-voorhoede wordt uitstekend ge combineerd, doch men begaat de fout het spel te kort te houden, waardoor de Haar lemsche verdediging geregeld kan ingrijpen. In het laatste kwartier zetten de Leoni- dassers er nog eens alles op en zwoegen geweldig om althans de eer te redden. Dit gelukt hun ook werkelijk als v. d. Pluijm Het spel vindt grootendeels op het midden veld plaats, doch als na een tiental minuten de D. E. M.-voorhoede te veel teruggetrok ken staat, doelpunt Lint 01 Dit doelpunt doet D. E. M. eerst opleven. Reeds oogenblikkelijk hierop wordt enthou siast aangevallen en het G. D. A.-doel be leeft hachelijke momenten. Een vrijen trap schiet A. Slok tegen den paal. Even later heeft Out den bal voor het intrappen, doch het zachte schotje word door een back uit den open doelmond gekopt. Slok kopt even litter veel te zacht vanaf twee meter af stand om succes te hebben. De D. E. M.- backs staan op de middenlijn, hun halflinie voedt nu geregeld en stuwt steeds de voor hoede ten aanval. De Vreede die op de linkshalf plaats keurig' werkt, en veel nut tiger is dan in de voorhoede, zet steeds weer Vlek aan het werk. Deze geeft Out vele malen prachtige kansen om den bal mooi voor te plaatsen, doch het is hoogst zelden als vanaf dezen vleugel een goede voorzet volgt. Een tweetal doorbraken van- G. D. A. maakt Vessies onschadelijk, terwijl even later het D. E. M.-doel een onverwachte door boring ontgaat, als bij een uitval Lint hard tegen de lat schiet. De laatste vijf minuten staat heel D. E. M. op de G. D. A.helft. D. Schram schiet een vrijen schop juist naast, evenals Out en Slok. Onder geweldige spanning weet G. D. A. zich echter te handhaven en heeft D. E. M. zeer onver diend verloren. De leiding van scheidsrech ter Döring was keurig. G. D. A. bleek een sympathieke forsche ploeg, die spelend zoo als gisteren de naam van ruw te zijn ab soluut niet verdient. Graaf Willem IIH. B. C. 32 Deze wedstrijd (had niet door H. B. C. be hoeven verloren te worden, wanneer de spe lers van het begin af zich geheel hadden ge geven. Wel kwam H. B. C. met 3 invallers uit voor J. van Bakel, M. van Deursen en H. Juf- fermans, maar de remplasanten H. J. Ves- Een spannende match tusschen H. F. C. en Feyenoord aan de Spanjaardslaan. Van der Meulen onderbreekt Rotterdammers. een aanval der ter, H. J. Drayer en Jac. Leuven verdienen een woord van lof. De zwakke plekken waren P. Warmerdam en G. W. Toledo. Deze laatste scheen ge durende 5 kwartier geen zin te hebben. Om half 3 stellen óe volgende elftallen zich onder leiding van den heer G. Starren op: Graaf Willem: Phiiippus, R. de Leeuw, A Bouwens, M. Esser, H. Drost, B. de Lange, W. de Graaf, J. Bakker, G. Kemperman, Jan Bakker, J. v. d. Lans. O G. W. Toledo, A. Martin, J. Leuven, H. v. Rooden, C. Pijpers, H. J. Drayer, P. Warmerdam. G. J. Vinken, H. J. Vester, Jac. Duinhoven, Kobus. Graaf Willem wint den toss en verkiest met den weinigen wind mede te spelen. Na over en weer verkennen is de eerste aanval voor H. B. C. die echter stuit, door dat een van de gasten den bal met de hand bewerkt. Nu komt Graaf Willem in den aan val. Er worden kort achter elkaar 3 hoek schoppen genomen tegen H. B. C., die Kobus weet weg te werken. Bij een mooien aanval van H. B. C. schiet Van Rooden over. Goed brengt Graaf Willem dan op, doch het resultaat is een hoekschop, die wordt weggewerkt. Warmerdam mist in- tusschen eenige malen en Pijpers zoekt het doel te hoog. Een corner tegen Graaf Willem levert niets op. Bij een vluggen aanval van H. B. C. mist Bouwens en Van Rooden is er als de kippen bij en geeft Phiiippus het nakijken. (01). Kort daarop een vliegend schot van Van Rooden, dat Phiiippus nog juist kan vangen. Na eenige aanvallen van H. B. C., welke op buitenspel strandden, brengt Graaf Willem keurig op een knal van Kemperman en Ko bus is gepasseerd. (11). Martin schiet nog een paar maal naast en dan is het rusten. Na rust denkt men H. B. C. te zien doel punten wanneer de aanval niet op buitenspel had gestuit. Graaf Willem raakt op maar H.B. C. weet hiervan niet te profiteeren. Toledo loopt naar z*n vorm te zoeken en moet den bal bepaald voor zijn voeten gelegd krygen. Veel moeite hem even op te halen doet hij niet. De gastheeren zitten intusschen niet stil. zy geven mooi open spel te zien en weten Kobus na 20 minuten met een mooi schot te passeeren. (2—1). Nu eerst wordt H. B. C. geheel wakkker; een mooie aanval uit het midden naar eten goal van Graaf Willem, Toledo krygt den bal en met een van zijn kanjers geeft hij Phiiippus het nakijken. (22). Graaf Willem zet er alles op om te win nen en tracht het spel wat te forceeren, doch Starren is streng en deelt een paar waarschu wingen uit. Als H. B. C. wat te ver is opgedrongen komt er plotseling een uitval'van Graaf Willem en met een mooi schot passeert Bakker Kobus. (32Direct daarna is het tyd en met 32 voor Graaf Willem komt het einde. ZwaluwenOnze' Gezellen 20 Het is Onze Gezellen wel niet mogen gelukken een overwinning te behalen, doch het spel dat gedemonstreerd is geworden, was van dien aard, dat naar onze meening overwinningen binnen afzienbaren tijd niet uit kunnen blijven. Zwaluwen beschikt over een buitenge wone achterhoede, waaraan het voor een groot deel te danken is, dat zij den stand blank hielden. Toch, indien Vrouwe Fortuna meer met Onze Gezellen was geweest, zeker waren de punten gedeeld geworden, maar juist hes geluk ontbrak. Met vertrouwen biyven we toch de komende wedstrijden tegemoet zien. Daar scheidsrechter Beelen verstek liet gaan, leidde scheidsrechter Klünnen dezen geanimeerden wedstrijd. Om 2Vz uur stel len de volgende elftallen zich op: ZWALUWEN Van der Meer, De Bakker, De Lange Jr. Koopman. Mettes, Ravelli, Lammers, Jansen, Frie De Lange, Reekers De Reus, Schippers, Wolfers Jr., Verhappen, Van Roon Sr. Wolfers Sr., Elferink, Lindström, Voogd, Van Roon Jr. Heesakkers ONZE GEZELLEN Elferink wint den toss en verkiest met zon tegen te spelen, Hoewel Onze Gezellen een viertal invalers heeft, lydt het verband er geenszins onder, en de invallers hebben zich goed geweerd. Het spel doet het beste verwachten en het Zwaluwen-doel beleeft eenige benauwde momenten. Aan de andere zyde weet de achterhoede op sublieme wijze eenige aanvallen te onderbreken. Achter elkander redden Wolfers en Van Roon, welke laatste er al heel goed het oog in had, een zekeren goal. Onophoudeiyk zit Onze CezelUerx voor de Zwaluwen-veste, doch de schoten gaan rakelings over,, ter- wyi Van der Meer verscheidene ballen op solide wijze stopt. Mettes, de spil van Zwaluwen, vertoont in deze periode een buitengewoon goede party voetbal en zet de voorhoede telkens weer aan het werk. In de voorhoede zijn het Frie en De Lange, die telkens leven in de brouwerij brengen. Hoewel O. G. het meeste in den aanval is, is het toch Zwa luwen, dat door Frie uit een corner weet te doelpunten, 1—0. Dit is een teeken voor Onze Gezellen om de zaken nog eens energieker aan te pakken en weer moeten de Gelen alles er op zetten, om een door boren te voorkomen. Met een zwaren druk op het Zwaluwen-doel, komt einde aan de eerste helft. De tweede helft is een getrouwe copie van de eerste drie kwartier. Hoewel het meest in den aanval, toch geen doelpun ten. Toch zien we Onze Gezellen reeds doelpunten, doch hoewel de bal de doellijn reeds gepasseerd is, ontgaat dit den scheidsrechter. De backs van Onze Gezellen dringen nu flink op, waardoor de verschillende aan vallen van Zwaluwen op off-side stranden. Eenige gevaariyke aanvallen der Amster dammers, weet Heesakkers dan onschade lijk te maken. Toch kan hij niet verhinderen, dat Zwaluwen o. i. in off-side-posltie door Frie den voorsprong vergroot, 20. Geheel O. G. trekt dan ten aanval. Van Roon zwenkt van de rechter-wing af naar binnen, doch ook hy heeft geen geluk, want weer brengt de paalvoor Zwaluwen redding. Onder groote spanning verloopen de laatste minuten, waarin Zwa luwen bij een harer sporadische uitvallen een goal maakt, welken de scheidsrechter wegens off-side, annuleert. Onze Gezellen doet nog eenige gevaar lijke aanvallen, doch gedoelpunt wordt er niet meer. OVERZICHT Een uitgezochte voetbaldag met een flink aantal wedstrijden. Het laat niets te wenschen over en daar om juist valt het te betreuren dat de ver zorging der uitslagen gisteren bij diverse ver- eenigingen In het vergeetboek is geraakt. Men gelieve van het officieele bericht onder het Overzicht goede nota te nemen. le klasse A. Het wil met D. S. S. nog maar steeds niet lukken, want ook nu weer moesten de Haar lemmers een nederlaag slikken. India klopte D. S. S. met 42. Gelukkig voor laatstgenoemde moesten haar concur renten voor de onderste plaats ook het on derspit delven. Volendam II klopte R. K. A. V. II met 5—0 en Constantius zag zich door De Meer n met 42 geslagen. Constantius wettigt haar late promotie nog lang niet. De uitslagen van gisteren le klasse A Volendam II—R. K. A. V. II 5—0 De Meer IIConstantius 42 IndiaD. S. S. 42 le klasse B Geel-WitZ. P. C. 8—0 De stand luidt: Wilskracht II H. B. C. II Volendam II India De Meer II D. S. S. R. K. A. V. II Constantius 13—1 11—11 24—16 18—15 16—18 18—16 10—24 3—12 2.— 1.40 1.29 1.14 1.17 0.60 0.33 0.— le klasse B De beide leidende elftallen hebben hun fraaie ongeslagen records kunnen handhaven. Geel-Wit verpletterde Z. P. C. met 80 en A. D. D. wist in Amsterdam met 20 van P. V. C. B. te winnen. De zege van Geel-Wit bevestigde voiko men de productiviteit harer voorhoede, ter wijl de Heemskerkerclug plan heeft een ernstig woordje te willen gaan meespreken. Twee wedstrijden in Amsterdam gewonnen is een uitstekende prestatie. De andere kampioenscandidaat, The Unity, handhaafde zich, zij het met de grootste moeite, door in Alkmaar van A. R. C. met 32 te winnen. Te betreuren valt het. dat niet tijdig genoeg de uitslag van den wedstrijd Con cordiaN. E. A. in ons bezit was, waardoor deze in onderstaand rangiystje ontbreekt. ConcordiaN. E. A. 0—4 Geel Zwart 6 6 0 0 12 32—5 2.— P. V. C. B.—A. D. O. 0—2 A. D. O. 2 2 0 0 4 3—4 2.— A. R. C.Unity 2—3 The Unity 6 5 0 1 10 15—11 1.67 N. E. A. 5 3 0 2 6 15—9 1.20 2e klasse D Concordia 4 2 0 2 4 13—7 1.— T. Y. B. B. II—B. S. M. 2—1 A. R. C. 6 2 0 4 4 15—18 0.67 H. B. C. IIISantpoort II 2—3 P. V. C. B. 5 1 0 4 2 3—17 0.40 Onze Gezellen IILisse II 0—3 Z. P. C. 6 1 0 5 2 6—27 0.33 AllianceVictrix 0—0 N. V. A. 4 0 0 4 0 1—10 0.— V. V. F.—T. Y. 3e Klasse F B. B. III H. B. C. IVConcordia II Geel-Wit II—D. S. S. II Lisse IIIAlliance II 4e klasse G. Santpoort III—O. G. III 2—1 O. P. 11—3 4—4 5—1 3—3 o. p. v. Santpoort. D. 5e klasse F. S. S. III—Santpoort IV 3e klasse C. A. D. O. II—U. S. V. II D. E. M. 3—V. V E. 2 2—8. Junioren Oranje WitA. D. O. H. S. V.—Jun.—D. E. M^Jun. 3- 4—3 -1 D. E. M.Jun. DV, V. E.-Jun. 33. 2e klasse D. In deze afdeeling werd wederom eens be wezen, dat de elftallen elkaar in kracht niet ver ontloopen, maar we hebben thans wel de zekerheid dat Lisse n haar leidende positie momenteel absoluut waardig is. Een 3—0 zege in den uitwedstryd tegen Onze Gezellen II is daarvan het bewys. Haar plaats wordt echter ernstig bedreigd door Santpoort II, dat met 32 van H. B. C. Ut won, hetgeen voor de laatste een goede beurt mag genoemd worden. Victrix verspeelde een kostbaar puntje door een puntloos geiyk spel tegen Alliance en T. Y. B. B. II deed goed werk door B. S. M. met 2—1 te kloppen. Er heeft zich thans een kopgroep gevormd van drie clubs, de overigen behooren momen teel tot de middenmoot, uitgezonderd ILB-C III, dat hopeloos onderaan bengelt. De stand luidt: Arie Bos en de Duitsche kampioen Poensgen te Amsterdam in actie. I'oensgen aan stoot, Arie Bos won de partij van 1500 caramboles.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1931 | | pagina 9