OMROEPERS O ONZE OMROEPER KOMT IN 75.000 GEZINNEN Von Papen te Rome Reintje de Vos Het auto-drama te Gogh DANKBETUIGING Wrak van de Akron gevonden? kleine advertenties Bedden, Tapijten, Meubelen Verkooper net Meisje Net Dagmeisje Dagmeisje Nette Waschvrouw Meisje Werkmeisje NAAISTERS Gevraagd: 24 CHAUFFEURS Hollandsche Hulp in de Huishouding FLINKE NETTE MEISJES GEVRAAGD VOOR DEN MANGEL LEERLING VERKOOP (ST) ER Goedkoope ruime ééngezinskuizen AUTORIJDEN LEERT U SPOEDIG Bel op 20849 A'dam MAANDAG 10 APRIL De Duitsche vice-kanselier door een groote menigte hartelijk toegejuicht Bezoek aan den H. Vader en Mussolini Goering per vliegtuig naar Ropne Bankdieven te Bilbao Recu aan den directeur! Iersche spoorweg arbeiders weer in staking Het geheele verkeer ontwricht Drie lijken opgevischt Schacht bij Montagu Norman Norman Davis uit Berlijn vertrokken Herriot naar Amerika Hij vertegenwoordigt Frankrijk hij de besprekingen te Washington Na den onsnapten wolf nu een vos ontvlucht te Deventer De bewoners op zoek TRIBUNE INGESTORT De banken bij een voetbalwedstrijd te zwaar belast Gestikt in een beerput Na een uur onder den wagen te hebben gelegen, is mevr. L. gestikt Reddende smokkelaars Dienstbetrekkingen Gevraagd en aangeboden 10 cent per regel Koop - Verkoop - Huur 1 GEVRAAGDE BETREKKINGEN 1 PIANOSTEMMEN Winkelbediende Café-Rest. Kellner I AANGEBODEN BETREKKINGEN I R.K. Meisje Hulp in de Huishouding Net Meisje ENERGIEKE VERTEGENWOORDIGERS Speciaalzaak in Damesstoffen Aankomende Verkoopster Leerling Verkoopster R.K. Brood-, Koek- en Banketbakkersbediende Dagmeisje Flink Meisje R.K. Jongste Vrouw. Bediende Kellner flink Meisje net R.K. Dagmeisje Hulp in de Huishouding flink Dagmeisje eenv. R.K. 2de Meisje net Dagmeisje Jongen VAKKLEEDING Aanmelding tusschen 4 en 6 uur Eerste Haarl. Stoomwasscherij, Kampersingel 52 56 MESCO'S SCHOENMAG. VRAAGT NETTE 't liefst met eenige vakkennis. Leeftijd boven 18 jaar. Aanm. Dinsdagavond 7-8 uur, Kalverstr. 155, A'dam. TE KOOP AANGEBODEN Mannen Kanaries Tropisch Aquarium Sla- en Bloemkoolplanten V oederaar dappelen Eetsalontafel Diana's Schotsche Eersteling A. Tafelzilver Compleet Jazz Band Witte Bruidsjapon TE HUUR GEVRAAGD Broodbakkerij Boerderij TE HUUR AANGEBODEN Groot modern Winkelhuis Vrij Bovenhuis Vrij Bovenhuis te Haarlem-Noord - Rivierenbuurt Bevragen bij den Opzichter, Rijnstraat 90. Tel. 23165, Haarlem Vraag en Aanbod van Pensions 1 volledig Pension Zit-Slaapkamer Lessen Gevraagd en Aangeboden FRANSCH a 1.00 per Les bij de 2 de Les al door de stad - Door bekwaam instructeur* DIVERSEN EEN NET R.K. PERSOON MET SOL. BORG VRAAGT 2000.Brieven ond. lett. 0. 27525 bur. v. d. blad» Openlijk dank Kantoortafel Permanent Wave 2.50 Bel even 11101 Uw boekhouding in orde Huwelijk ROME, 10 April De Duitsche vice-kanse lier von Papen en zijn vrouw zijn gisteren te Rome aangekomen. Aan het station werden zü verwelkomd door vertegenwoordigers van het Duitsche gezant schap alsmede door een hooggeplaatst ambte naar van het Italiaansche ministerie van Bui- tenlandsche Zaken. Ofschoon de reis van Von Papen volgens de officieele berichten een par ticulier karakter heeft, was hij reeds aan de Italiaansche grens begroet door den prefect van de provincie Bolzano en in Verona door den burgemeester. Ook de aankomst te Rome is niet onopgemerkt voorbijgegaan. De vice- kanselier werd door een talrijke menigte har telijk begroet. Des middags heeft hij een be zoek gebracht aan de tentoonstelling van de fascistische partij. Ook hier werd hij door een groote menigte hartelijk toegejuicht. Von Pa pen heeft medegedeeld, dat hij door den H. Vader en Mussolini zal worden ontvangen. ROME, 10 April (V.D.) In een kort inter view verklaarde vice-kanselier von Papen, dat hij zijn reis naar Rome een volkomen parti culier karakter wilde doen houden. Wanneer hij desondanks op zijn tocht door Italië door hooggeplaatste ambtenaren in opmerkelijke wijze was ontvangen en te Rome hartelijk ver welkomd is, heeft hij zich hierover in het bij zonder ook daarom zoo verheugd, omdat hij dit beschouwt als een teeken voor de vriendschap pelijke betrekkingen tusschen het Italiaansche en Duitsche volk. De tentoonstelling der fas cistische revolutie noemde von Papen zeer in drukwekkend en boeiend, als een plastisch beeld van den moeilijken en taaien strijd, dien Mussolini met zijn mannen tegen het bolsje wisme hebben moeten voeren. De Rijkscommissaris voor de Luchtvaart, Rijksminister Goering, is gistermiddag even na 4 uur van het vliegterrein Tempelhof ge start voor zijn vlucht naar Rome. De eerste etappe gaat tot München. Om kwart voor zeven is minister Goering op het vliegveld bij München aangekomen. Morgen zal hij verder vliegen naar Rome. Het vliegtuig wordt bestuurd door den vlieger Baur van de Lufthansa. Goering wordt vergezeld door staatssecreta ris Milch en de kapiteins b. d. Koemer en Bolle van het Rijkscommissariaat voor de Luchtvaart, en door den Italiaanschen lucht vaart-attaché Senzadenari en den voorzitter van de Italiaansche Kamer van Koophandel te Berlijn Renzetti. Goering zal een tegenbezoek afleggen bij den Italiaanschen luchtvaartminister Balbo en besprekingen voeren over het Duitsch-Itali- aansche luchtverkeer. MADRID. 8 April. (Reuter) Vier bandieten hebben ingebroken in een bank te Bilbao en ongeveer 10.000 gulden gestolen. Toen zij in veiligheid waren, belden zij den directeur der bank op en beloofden hem een re?u voor het geld te zullen zenden, daar zy niet wenschten, dat het personeel van deze diefstal verdacht zou worden. MADRID, 8 April. (Reuter) Twee fascisten te San Sebastiaan zijn door de rechtbank tot 2000 gulden boete veroordeeld wegens het dra gen van zwarte hemden. De minister van Binn. Zaken heeft het von nis bevestigd, daar hij van oordeel was, dat de fascisten de veiligheid van het land in gevaar zouden brengen. De wet tot verdediging van de republiek geeft aan de autoriteiten het recht tegen dergelijke gevallen op te treden.' LONDEN, 10 April. (Reuter). Gisteravond is een staking uitgebroken onder de spoorweg arbeiders, nadat in een massa-vergadering te Dublin de overeenkomsten, welke tusschen de dirdcties van de spoorwegen en de vakvereeni- gingen waren gesloten, waren verworpen. De stakers besloten een beroep te doen op de arbeiders van de groote Zuidelijke spoorlijnen, die tot dusverre niet in het conflict betrokken waren, daar een tijdelijk regeeringssubsidie een loonsverlaging had voorkomen, om eveneens het werk neer te leggen. De gevonden oplossing van het conflict zou van kracht zijn geworden voor geheel Ierland, aangezien het subsidie eind April afloopt. Een salarisverlaging van 7 pet. zou dan worden ingevoerd. Het geheele verkeer is thans door deze wilde staking ontwricht; de autoriteiten hebben maatregelen genomen om het verkeer zooveel mogelijk met auto-bussen en vrachtauto's in stand te houden. Bij de wilde staking van de spoorwegarbeiders in Ierland zijn 5000 man betrokken. WASHINGTON, 10 April (V. D.) Het Ame- rikaansche sleepschip „Sagamore" meldt, dat 't in de nabijheid van het vuurschip Barnegat een onder water liggend wrak gevonden heeft, dat klaarblijkelijk het wrak is van de „Akron". Het wrak zal worden gelicht en naar land ge sleept. Door andere schepen zijn in tusschen verdere wrakstukken van het verongelukte luchtschip gevonden, waaronder het logboek. De Amerikaansche kruiser „Portland" heeft in de nabijheid van de plaats des onheils de lijken van den commandant van de „Akron", McCord en den kapitein-luitenant Berry op gevischt. De torpedojager „Tucker" heeft de lijken aan boord genomen om ze naar Atlantic City te brengen. BADENWEILER, 10 April (V.D.) Naar ver luidt heeft rijksbankpresident dr. Schacht Vrijdag en Zaterdag in Badenweiler doorge bracht, waar hij Zaterdag een bijeenkomst had met den gouverneur van de Bank of England, Montagu Norman. De beide financiers bespra ken uitvoerig den financieelen toestand der wereld en de problemen betreffende deviezen en crediet. BERLIJN, 10 April (V.D). De Amerikaan sche gevolmachtige Norman Davis is gister avond uit Berlijn naar Parijs vertrokken. In den loop van den middag had hij nog een be spreking met Nadolny, met wien hij eenige technische ontwapeuaingskwesties besprak. PARIJS, 10 April (V. D.) Oud-Minister president Herriot heeft op verzoek der Fran- sche regeering erin toegestemd, Frankrijk te vertegenwoordigen bij de besprekingen te Was hington. De „Paris-Midi" weet mede te deelen, dat Herriot pas den 19den naar Amerika vertrekt. Tegenover een vertegenwoordiger van de „Times" verklaarde Herriot, dat het hem een bijzonder genoegen deed, naar de Vereenigde Staten te zullen gaan. Hij wilde zich tot taak stellen de vriendschapsbanden, die Frankrijk met de Amerikaansche republiek verbinden, te versterken. De „Excelsior" schrijft, dat Herriot als in formateur vertrekt, doch zoo noodig de volle dige volmacht zal krijgen om de basis voor een eventueele overeenkomst te vestigen. De linksche bladen zijn algemeen van oor deel, dat Herriot de meest geschikte persoon is voor deze onderhandelingen. Volgens de „Herald Tribune" zullen op de aanstaande internationale besprekingen vooral drie vraagstukken ter sprake worden gebracht, n.l.: lo. het sluiten van overeenkomsten tot con troleering der productie 2o. wederkeerige overeenkomsten tot verla ging der tariefmuren 3o. het niet meer terugkeeren naar den gou den standaard. Naar dit blad verder meldt is het niet on waarschijnlijk, dat Mussolini zelf naar Washing ton komt om Italië te vertegenwoordigen. LONDEN, 10 April. (V. D.) Naar uit be trouwbare bron verluidt zal MacDonald bij zijn besprekingen met president Roosevelt te Was hington afkondiging van een moratorium vra gen voor den in Juni vervallenden termijn der Engelsche oorlogsschulden aan Amerika. Rotterdam, dat eenigen tijd geleden de sen satie bleefde van de ontsnapping van een wolf uit den plaatselijken dierentuin, vindt thans een opvolger in Deventer, dat er zich op kan beroemen een ontsnapten vos te hebben. Of het beest na-ijverig geworden is op de belangstel ling die zijn Rotterdamsche collega van vele zijden mocht ontvangen, weten wij niet, maar een feit is het, dat Reintje zijn gevangenschap verwisselde voor de, zij het zeer beperkte vrij heid van Deventers straten. De voortvluchtige nazaat van den heer Van Malpertuis behoort aan een werklooze toe, die er een stuk brood mee verdient voor hem en zijn gezin door den vos te laten bezichtigen door schoolkinderen. Vrijdagnacht aldus vertelt „De Courant, het Nieuws van den Dag" zag Reintje kans zijn kluisters, in dit geval een halsband met ketting, te verbreken, daarmede de waarheid aantoonend van het spreekwoord dat een vos wel zijn ha ren, maar niet zijn streken verliest. Men had hem een nachtverblijf gegeven op den zolder van een schuurtje, toebehoorende aan een volks- logementhouüer, maar blijkbaar verkoos het dier verandering van lucht en sprong daardoor tegen een raam, dat door hem werd losgewerkt, zooals een spoor heeft aangetoond. De afstand van de dakgoot, waarin onze naar frissche lucht snakkende viervoeter terecht kwam, tot den beganen grond bleek hem echter te groot, weshalve hij terugkroop en zich op den zolder verborg. Des nachts moesten eenige vischboeren in de schuur werkzaamheden verrichten waar bij zij de deur van het gebouwtje vermoedelijk open hebben laten staan, waardoor het den vos niet moeilijk moet zijn gevallen naar bui ten te vluchten. Direct toog men er 's morgens na de ont dekking van de vlucht op uit om hem in zijn gevangen staat terug te voeren. In samenwer king met de buurtbewoners werden tuinen, kel ders, pakhuizen en andere plaatsen die in aan merking voor schuilplaats van den vos kwamen afgezocht, nochtans zonder resultaat. De radio- omroep van de gemeentelijke radio-centrale be moeide zich ook met het geval en voor de mi crofoon werd opsporing van het beest gevraagd, dat zich er intusschen weinig om bekommerde en onvindbaar bleef, zooals begrijpelijk tot groot misnoegen van Schievink, zijn eigenaar, die thans zonder inkomsten is. Schievink gaat er thans des nachts op uit om zijn alleszins loos vosje weer op te sporen. Het beest houdt zich vermoedelijk overdag schuil en zal in den nacht er wel op uit trekken om zich van voed sel te voorzien. Ontsnapping buiten de stad is waarschijnlijk wel uitgesloten en Reintje zal in geen geval via een der beide bruggen de ri vier oversteken, daar men heeft geconstateerd dat hij waterschuw is. De eigenaar van het dier verzoekt thans iedereen, die eenig teeken van den vos bespeurt, ook de politie te waarschuwen. Hij is nl. in staat om het beest te pakken zonder dat ge weld behoeft te worden gebruikt. Indien de vos honger krijgt, zal hij vermoedelijk zijn aan wezigheid wel kenbaar maken door teeken van leven te geven in een kippenhok of duiventil. In elk geval zullen de kinderen van een drietal scholen waarvan Schievink toestemming had gekregen zijn vos te laten bekijken, hun dorst naar kennis van natuurlijke historie voorloopig niet kunnen lesschen. Het beest moet voor vreemde personen niet ongevaarlijk zijn; reden tot ongerustheid behoeft evenwel niet aanwezig te zijn. De Deventenaren voelen het hoogstens als een kleine onbillijkheid dat zij slechts een rondzwervende vos binnen hun muren hebben, terwijl men in Rotterdam op een echten ge vaarlijken Isegrim kon jagen! Zondagmiddag, na den wedstrijd S.C.H.— Quick te Nijmegen, toen er nog een strafschop na een protest gegeven moest worden, gingen honderden menschen op de twee rij hooge zit plaatsen rondom het S. C. H.-veld staan, zoo dat deze banken te zwaar belast werden. Plot seling begaven de stutten zich en vielen de banken uit elkaar met het noodlottig gevolg, de verscheidene menschen onder de planken kwamen te liggen. Drie van hen, waaronder een meisje en een vrouw, werden vrij ernstig gekneusd aan de beenen, zoodat zij per bran card naar hun woning moeten worden ver voerd. Naar wij van officieele zijde vernamen, on dervinden de gewonden geen ernstige gevolgen van het ongeval. Te Hoeven raakte het dochtertje van C. v. R. al spelende in een gierput. De arme kleine werd er levenloos uitgehaald. De vorige week in den nacht van Zaterdag op Zondag heeft er in de Marienwasserstrasze te Gogh een afschuwelijk auto-ongeluk plaats gehad, waarvan mevrouw L. uit Nijmegen, ge lijk reeds eerder gemeld is, het doodelijk slachtoffer is geworden. Omtrent dit drama vernamen wij heden van personen, die het ongeluk van nabij gevolgd hebben, dat dit auto-ongeluk een zeer tragisch verloop gehad heeft. Mevr. L. was met de hee- ren H. en Van H. uit Nijmegen in den nacht van Zaterdag per auto naar Dusseldorf gegaan. Onderweg sloeg men te Gogh een verkeerden weg in en kwam terecht in de Marienwasserstrasze, een bijna onbegaanbaren rijweg, welke ongeveer anderhalve meter hooger ligt dan het akkerland, dat daaraan grenst. Toen de bestuurder H. uit Nijmegen bemerkte, dat hij op de verkeerde route was, heeft hij plotseling geremd en wel met zulk een kracht, dat de wagen in den zan- derigen bodem slipte en over den kop sloeg. De auto kwam terecht op het anderhalve Meter lager gelegen bouwland, terwijl de drie inzitten den als vogels onder het net kwamen te liggen. Het drietal was niet bij machte de open wagen op te lichten. De twee heeren konden zich nog vrij bewegen, maar mevr. L. lag met haar hals en hoofd bekneld tusschen den kant van het autoportier en den zanderigen grond. De drie ongelukkigen riepen om hulp, maar kregen in het diepnachtelijke uur geen gehoor. Wel moet het ongeval bemerkt zijn door eenige smokke laars uit Gogh, maar daar deze meenden, dat daar douane-beambten in hinderlaag lagen, meidden zij de plaats van het ongeluk en gingen de grens over. Eerst na anderhalf uur kwamen de smokke laar terug en werden toen de redders van de gevangen zittende passagiers. Een kwartier te voren was mevr. L. gestikt, zoodat het slacht offer als het ware een marteling van bijna an derhalf uur heeft moeten ondergaan, zonder dat mede-slachtoffers in staat bleken haar te hel pen. De chauffeur H. werd door de politie té Gogh in arrest gehouden, onder beschuldiging van dood door schuld en van autobesturen zon der rijbewijs. Hem werd ten laste gelegd op den gevaarlijken weg te hard en te snel geremd te hebben. H. werd naar den Zwanentoren te Cleef overgebracht en bleef daar tot Zaterdagavond in voorarrest. Na het stellen van een tamelijk hoogen borgtocht, men deelde ons mede van 16.000 R.M., werd hij op vrije voeten gesteld. De Duitsche rechter zal nog een vonnis moe ten vellen over den chauffeur IL, die het onge luk, volgens de Justitie, zou moeten hebben ver oorzaakt. Verhuur etc. 20 cent per regel Prifzen voor Particulieren en bij vooruitbetaling iii,.,iiiniiniiiiuitg iiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiniiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuiiiiiiiiuiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuiiiiiiiiiiiiiiuiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuiiiuiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuiiiui^ B.z.a. prima pianostemmer, verlaagd abonn. tarief. Bel. aanbev. P. W. v. DIJK Jr., v. Limb. Stirumstr. 56 III. Amsterdam. O 24904 biedt zich aan, bek. met lak-, plak kaat-schilderen. etaleeren. Van goede getuigen voorzien. Brieven onder lett. O 27581, bureau van dit blad. B.z.a. voor Amsterdam flinke ook kunn. chauffeeren, v.g.g.v. Br. letter O 27592, bureau van dit blad. R. K. Buitenmeisje, v.g.g.v, zag zich gaarne geplaatst te Amsterdam als DAGMEISJE van 9 tot 5 uur. Brieven onder lett. O 27560, bur. van dit blad. B.z.a. Jongeman, 21 j„ als liefst voor het seizoen. Brieven onder letter O 27572, bureau van dit blad. H.H. Makelaars. B.z.a. actief persoon, 21 j.. ruim 5 j. in het vak, i. h. bezit van Mulo-dipl. en dipl. Machineschr. Br. lett. O 27579. bur. van dit blad. B z.a. net R.K. Meisje, oud 34 j„ als 'Ie Meisje, liefst in Pastorie. Br. ond. letter O 27568, bureau van dit blad. PIANIST-ACCORDEONIST b.z.a. voor bruiloften en partijen, desgew. met bijlev. van piano. Bill. cond. Br. ond. letter O 27540, bureau van dit blad. girmnmimnnnmiiitiiiiiiiiiMimnimiiiiiiHiiiiiiiiinuiiiiitminiiiiimiiiiiiiiiiiiniiiiiimimmTiinniniTimmiiiiniiiuinniiiiiitiinuiimiuiiiiiiiniiiiminiiiininniiiinnnillig ^llllllHlllllll[!lllllillll!llllllllllllllllllI[llllllllllillilillllllI!lllilli:illllllllllllllllllllllll!ll!illl[[!lllllllllllllilllHIII!lllllllillli:illlllll!llll!ll]|llllilIlllllllllll!l!llllllllllllll!lllllllllllllls Gevraagd te Baarn in een gezin met kinderen net degelijk voor dag en nacht, huiselijk verkeer. Adres Mejuffr. BREIJ-v. WAARDE. Nieuwstraat 30, Baarn. O 27312 Gevraagd voor dag en nacht voor direct, voor Alkmaar. Brieven met opgaaf van leeftijd en loon onder letter O 27537, bureau van dit blad. Gevraagd voor direct v. d. of d. en n.. 6 per week of 25 p. m. Boven 20 Jaar. Kastanjeweg 12 hs., Amsterdam O. O 27533 gevraagd van 95 uur. Aanmelden Maandag en Dinsdag 79 uur, Oos terpark 36 boven, Amsterdam. O 27530 gevraagd van 8.30 tot 5 uur in A'dam Z. Brieven onder letter O 27527, bur. van dit blad. EENIGE GEVRAAGD. Aanmelden: Keizersgracht 300, kamer 9 Amsterdam. 0.27559 FLINKE SLAGERSLEERLING gevr. bij v. OERLE, Roomolenstraat 60, Haarlem. O 27544 FL. DAGMEISJE gevr. v. d. morgen uren of geh. dag (niet boven 18 j.). Bakenessergr. 68 rd., Haarlem. O 27542 Gevraagd een net flink dagmeisje. Zich persoonlijk aan te melden Rijksstraatweg A 329, Heiloo. O 27535 vraagt voor direct en Alleen zij die in genoemde branche werkzaam waren en over prima ge tuigschriften beschikken, gelieven schriftelijk te solliciteeren onder op gave van verlangd salaris en leeftijd ond. lett. O 27528, bur. van dit blad. Gevraagd een Mei een flinke en nette goed met Banketbakkerij op de hoogte. Br. O 27565, bur. v. d. blad. gevr. boven 17 j. van 8.305 u. Gen. van eind Mei1 Juli mee naar Zand- voort te gaan. Aanm. 's av. SINNIGE, Overtoom 181 b, Amsterdam. O 27563 gevraagd voor dag en nacht. BLAN- KERS, Gerard Doustraat 68 (Z.) bij de Ferd. Bolstr. A'dam. O 27561 gevr. om bij haar thuis 'n kleine wasch te doen. Ook voor stoppen en naaien. Brieven Sloterpolder E, 403. O 27548 Voor directe indiensttreding gevr. te Amsterdam een 16 jaar, goed handschrift beslist ver- eischte. Soil, moet gen. zijn ook boodschappen en lichte kantoorwerk- zaamh. te verr. Aanvangssal. 12.50 per m. Brieven onder letter O 27554, bureau van dit blad. Voor direct gevraagd een net flink niet onder 25 Jaar, in rustig klein gezin voor de geheele huishouding. Ged. Oude Gracht 73, Zwart, Haar lem. O 27582 vrijgezel, gevraagd voor seizoen, in flinke plaats, omtrek Amsterdam. Vaste aanstelling niet uitgesloten. Brieven met afschriften getuigschrif ten en foto onder letter O 27576. bur. van dit blad. Tegen 15 Mei of later een gevraagd te Amsterdam boven 20 j., v. d. of d. en n. Zondags vrij. Br. ond. letter O 27573, burfeau van dit blad. Gevraagd voor direct of -ater een FLINKE DIENSTBODE zelfstandig kunnende werken, of werkster. Kennemerstr.weg A 2, Alk maar. O 27597 Gevraagd te Haarlem per 1 Mei a.s. Brieven onder letter O 27570. met leeftijd en verlangd salaris, bureau van dit blad. Gevr. net flink MEISJE voor halve dagen, gezin z. k. Aan te melden Woensdag tusschen 1 en 3 uur. Oranje Nassaulaan 134, Overveen. O 27595 Voor directe Indiensttreding ge vraagd eene die zelfstandig alle voorkomende werkzaamheden kan verrichten en goed kan koken. Loon 25 per mnd. Adres: Kinderhuisvest 49, Haarlem. Aanmelden 's avonds na 8 uur. O 27569 Gevr. in R.K. gezin te A'dam een boven 18 jaar. Zondags vrij. Loon f 5 per week Aanmelden Dinsdagavond 8 uur tot 's avonds 7 u. Boven 20 j. étage, Amsterdam. O 27555 Te Utrecht een flinke Dagdienstbode gevr. Netjes werken en koken. Van 8 uur tot 's avonds E urr. Boven 20 J. Stadhouderslaan 12, Utrecht. O 27532 Voor direct flink 8.15 tot 5 uur. Zond. vrij. Loon 5. C'elebesstraat 49 huis, Amsterdam. O 27557 Gevraagd te Haarlem 1 Mei of later loon 30 gld. p. m. Leeft, boven 23 j. Br. m. voll. inlicht, onder letter O 27585, bureau van dit blad. Terstond gevraagd loon 9 per w„ v.g.g.v. E. J. BOOIJ, Kamperstraat 18, Haarlem. O 27584 Gevraagd een nette eerlijke BEDIENDE 16 h 17 j. Kasper Hiddink's Wijn handel, Binnenweg 11, Heemstede. O 27591 Gevraagd om te wieden, door Gebr. MURK, Hillegom. Aanmeld, bij E. VERHOE VEN, Brouwerslaan 9. O 27589 Gevr. prima naaisters, hoog loon (geen huis werksters)ALB. KUYKEN, Achterburgwal 68, Amsterdam. O 27574 Gevraagd een FLINKE DIENSTBODE Adres: Dijk 2, Alkmaar. O 27598 Gevraagd te Alkmaar NET R.K. DAGMEISJE Elieven onder letter O 27596, bureau van dit blad. voor Haarlem. Borg. kunn. storten. Zond. g. get. onn. te solliciteeren. Brieven onder letter O 27594, bureau van dit blad. Gevraagd voor direct of 1 Maart a.s. in klein gezin, villa, bewonend in Bloemendaal. Goed koken, zindelijk werken en prima getuigen vereischt. Brieven onder letter O 27539, bureau van dit blad. Voor Den Haag gevraagd, onmidd., R. K. COIFFEUSE goed onduleeren en manicuren. In tern. Salaris 25.per maand. Br. m. spoed, opgave refer., leeftijd enz. ond. lett. O 27600, bur. van dit blad. Voor dorp tusschen Utrecht en Lel den gevraagd onmiddellijk R.K. DAMES- EN HEEKENKAPPER Intern. Salaris f 30.per maand. Br. met spoed, opgave refer., leeftijd enz. onder letter O 27599, bureau van dit blad. 0.27586 |iiiiiiiiuiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinin!iii>iiii!iiiii!>iiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiuiiiiiii)iiiiiiiiiiiiiig rümiiiiiniiHnininmiiiJiiuiuiiiuiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuiiiiiiiiiiiiiiiiiifliiiiiiiuiiuiiuuiüuiiiimiuuiiiiiiiiiiiiiiiiiuiimiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiUiuiiiiiiiiiiiiinimiinniiniium te koop ENG. D. EN HEERENRIJWIEL Langemolestr. 3, Haarlem. O 27524 op vollen zang, nu f 3.P. OTTE, Kleine Houtstraat 60, Haarlem. O 27521 TE KOOP rnet tafel, Siervisschen enz. Bloem gracht 104 I, Amsterdam. O 27526 TE KOOP Jb. KLOK, Bangert 360, post Blokker. O 27536 Te koop aangeboden een party tegen billijken prijs by L. Kroon, Mo lenweg. Schermeer, Ursem. O 27566 te koop aangeboden te Amsterdam. Br. lett. o 27558, bur. van dit blad. TE KOOP staande e.v.t. 25 roe best te veld Te bevr. C. M. BOUMA, Meeuwen straat 4, Haarlem N. O 27588 TE KOOP PUIKE EETAARDAPPELEN 80 ct. per zak van 35 K.G. Voeraard- appelen 25 ct. per 35 K.G. Thuis be zorgd. Adres: E. DE WAARD, Heiloo. TE KOOP een net BURGERWOONHUIS niet ruim achteruit naby Kerk en school. Te bevragen: A. L. Dijserinck- straat 14, Haarlem Oost. O 27541 Te koop te Arnhem groote mooie KINDERWAGEN in prima staat, geen dikke banden, Nic. Beetsstraat 4, Arnhem. O 27601 TE KOOP 2 RENAULTS LANDOULET Te bevr. Garage v. d. PEIJL, Lange molestr. 6, Haarlem. O 27523 TE KOOP 150 bak gekeurd, met afgeharde spruit tegen zeer lagen prijs. Wed. P. BOT, Berk hout. O 27452 te koop (nieuw zilver) vlak- en roest vrij, compleet 48 stuks 37.50. Spot koopje. Anslynstraat 65 b. d. Brou werskade, Haarlem O 27543 Als nieuw mod. Kinderw., Vouww.. Stoelen, Boxen, enz. Nieuwe Kinderw. enz. mod. 1933. Zeer bill. pr. Jac. v. Lennepstr. 4, A'dam. O 27549 TE KOOP weg. omst. van partle. 6-per. Auto „Reo", 6 cyl. separé, in prima staat. Prijs billijk. Brieven onder letter O 27564, bureau van dit blad. tegen elk aann. bod. O. Z. Voorburg wal 242 II, Amsterdam. O 27556 CITROEN CABRIOLET 5 P.K., two-seater, loopt 1 op 14. prijs f E.50. v. Egmondstraat 30, Haar lem Nrd. O 27583 Nieuwe houtbois I. st. en si B. Cla rinet h. st. te koop. Spotprijzen. Adres: Boomstraat 38 b.. Utrecht. O 27580 Te koop aangeboden ook geschikt voor avondtoilet. Maat 42, lang 1.40 M. Adres: Transvaalste. 18 rd., Haarlem N., tusschen 6 en 8 uur, n.m. O 27571 Ondergeteekende betuigt zijn volle tevredenheid bij den aankoop van zijn sigarenzaak „De Tabakshoek" door bemiddeling van den Heer Rietveld, beëedigd Makelaar, Jac. Marisstraat 16, Amsterdam en kan bedoelden Makelaar met volste vertrouwen recommandeeren. 0.27473 J. DERNISON, Haarlemmermeerstraat 75, A'dam. ninmmnimmnnninnniinnmtunnnmiïïimmnmnmninmmnnmmiimiimmimmmnmmnnmiuinmmimnmninnnnnonmi Te huur of te koop gevraagd een Brieven met omzet en prysopg. ond. letter O 27552, bureau van dit blad. TE HUUR gevraagd een wegens verkoop der thans in huur zijnde. Brieven onder letter O 27538, bureau van dit blad. wniiiiiiiuiiiiiiuiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiininniiiimn; m. woning, 9.50 p. week, op goeden stand In vooruitg. plaats in het Gooi. Bijz. geschikt v. Volksschoenmakerij annex lederhandel, fietsenzaak, bloe- menzaak, aardappelen- en groenten- zaak. Te bevr. KUPPERS, Utrecht- schestr. 89, 28 uur A'dam. O 27547 TENNISBAAN Verspronckweg Haarlem, Woensdag middag nog beschikbaar. Adres: Kle verlaan 160, Haarlem. O 27567 TE HUUR voor klein gezin, Santpoort. Hoofdstraat 160, O 27590 TE HUUR per 1 Mei groot ƒ43 per maand. Oetewalerstr. 28. Amsterdam. O 27593 eindpunt Buslijnen 2 en 3 vanaf Centrum en Station. Gezond wonen op zandgrond. Meerdere woningen verhuurd op Doktersadvies. Ruime ligging en riant uitzicht. Huurprijzen van f 5.75 tot f 6.75 per week. Aanvaarden direct. Bezichtigen dagehjks, ook des Zondags. O 26512 IpiiHiiiiiiiiiimii minminimiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiuuiiiiniiiiii Heer (R.K.) b.b.h.h. zoekt in Centrum-Haarlem. Br. met opg. van prijs onder letter O 27545, bur. van dit blad. Een net R.K. Meisje zoekt te Haar lem degelijk Kosthuis, b.b.h.h. Br. m. bill, prijsopg. onder letter O 27587. bureau van dit blad. Te Utrecht ln klein beschaafd gezin met dienstbode, twee flinke Kamers te huur. Mooi zonnig huis, alleen inwonenden. Brieven onder letter O 27531, bureau van dit blad. Alleenstaande juffrouw, zeer mooi huls bewonende te Heemstede, biedt aan ruime of zit- en slaapkamer met balcon op het Zuiden zonder pension, aan be slist nette dame, liefst b.b.h.h. Br. letter O 27546, bureau van dit blad. Gevraagd door nette Juffrouw, bij R.K. menschen een ZIJ-KAMERTJE in Zuid. Prijs 1.50. Br. letter W, Bijk. N. Dag, Karei du Jardinstraat 4 Amsterdam Z. O 27534 MiiiiiimiHiiiiininiinmmiiiniiirniimiiiminiMiiiiinmmimiiniimniinimiimmmininmiiminirinimimniiiiiiiimiiniiiimmiiiniiiiniiiiniiiniiirniiinninnnimiinnin imiiiiiuiiiiiiiiniiiiiiiiiiriiiiiiiiiuiuiuiiiiiuiimiiiinmiiiuuiiiiinuiuiiuiuiitiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniuiiMiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiuiiii'mfliiiuiuiuiiJiii Aiitoryschool EWALD HOLHAUS, Volledige priv. cursus 25. Bosb. Toussaintstr. 7, Tel. 82104, A'dam. bij Leerares M.O. Opleiding M.O.A., L.O. en Handelsdipl. Bywerken eind rapport H.B.S., Gymn. enz. v.a. 5.— per 3 mnd. Brieven onder letter O 27575, bureau van dit blad. ^niiiiiiiiiiniiiDimmim iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiMiiiiiiiHiiiiiuiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiitinnnuminininniiuniiiiiiiiiimiimmnmimiQitd aan H Clemens. H. Hart en H. Maria voor verkregen kunst. A. S. te V'dam. O 27550 Gevr. net R.K. werkloos Jongeman als Reisgezel naar Rome en Palestina Hieraan zyn vrijw geen. kosten ver bonden. Inl. P. v. d. Doesstr 82 II, A'dam. Na 7 uur. O 27562 Ter overname gevraagd sollede (b.v. 2X1 Mtr.) met opstand. Br. letter O 27553, bureau van dit blad.' compleet. Haarverven vanaf 3.50. TH. J. BOS, Frans Halsstr. 34, Telef. 90243. Amsterdam. O 3191 Stadsritten vanaf 40 cent. Garage v. d. PEIJL, Langemolestr. 6. Haarlem. O 27522 door gedlpl. Accountant v.a. f 5 p. m. Br. A. K. Ricardo's Adv. Bur., A'dam. O 18053 R.K. Juffrouw zoekt kennismaking met net R.K. Persoon, tot 36 jaar, liefst Amsterdam. Br. lett. B, Bothe's Boekh.. Commelinstr. 60, Amsterdam. O 27529 nzen Omroeper boort U niet door de radio. Toch heeft de radio zijn onver flauwde belangstelling. U wenscht 'n radiotoestel te verhandelen? Span onzen Omroeper ervoor! Dagelijks bereikt hij 75.000 gezinnen. Hij zal U dus zeker van dienst kunnen zijn.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1933 | | pagina 14