Kindermantels Zich ieder seizoen een nieuwen Mantel te kun nen veroorloven is niet 't voorrecht van slechts enkelen. U kunt het ook en wel heel gemakkelijk zelfs, waar ook een zeer bescheiden beurs het reeds kan! Door de on- gekend-lage C& A prij zen behoeft niemand 't langer met een on-mo- dernen Mantel te doen! Sportieve Blazer, prima Peau de Pêche, geheel gevoerd, met vlotte, opgestikte zak en leuke, nikkelen knoopen. In div. tinten: Rood, Bleu, Bruin, Grijs, Havannah, Marine en Beige, voor den spotprijs v. slechts Modern Mantelcostuum van prima Heerenstof in de nieuwste streep- dessins, geheel op zijde gevoerd en met aparte heeren - revêrs -stelling. Rok met garneering van twee diepe plooien. Voor den prijs v. slechts Keurige Mantel van zui ver wollen Fancystof in modern gratiné-dessin, met doorgestikte kraag, revêrs, poefmouw en zak. Rug gegarneerd met opgelegde baan. In Beige-, Bruin- en Grijs- Fantasie. voor slechts Aparte, zuiver wollen Bouclé Mantel, geheel op zijde, open of ge sloten te dragen, met mod. pelerine, aange zette poefmouw en rug- garn. v. Keilernaden. In Bleu, Rood, Beige en Grijs, met zijden shawl Chique Damesmantel v. prima Heerenstof, ge heel op zijde, m. garn. van ingezette banen op revêrs, mouw en rug. In Bruin/Wit, Zwart/Wit en div. tinten Grijs-Fan tasie, tot in de groot ste maten, voor slechts C A is toch voordee- liger! Aardige Laine Travers Mantel, geheel op zijde gevoerd, met de moderne cravate- shawlkraag, chique poef mouwen ruggarneering van Keilernaden. Den prijs vraagt U? Slechts Elegante, prima Wol Georgette Rayé Mantel, geheel op Crêpe Ma- roccaine, chique pele rine, m. gevlochten gar neering afgezet, fraaie poefmouw en Crêpe Satin shawl. Rug m. ner- vures. In Zwart, slechts

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1933 | | pagina 4