aslooze voorwielophang evenredige verdeeling van vee ring en gewicht, grootere wielbasis, meer ruimte en gedistingeerd stroomlijneffect GENERAL MOTORS CONTINENTAL S (Op de R.A.IStand 45) ALS er tegenwoordig drie wagens wórden verkocht is er een Chevrolet bij Een hetere aanbeveling is niet denkbaar voor de soliede kwaliteit der Chevrolet con structie, de betrouwbaarheid der Chevrolet prestaties en de buitengewone voordeelen welke Chevrolet biedt wat aanschafflngs-, on- derhouds- en bedrijfskosten betreft. Ook wat de toepassing der meest moderne verbeterin gen aangaat, staat Chevrolet aan de spits. De 1934-Master Chevrolet is grooter en ruimer, hooger in waarde en geeft een nog betere "service" voor eiken gulden, dien U er aan uitgeeft. Robuuster - ruimer - met een langer, sterker YK frame - een nieuw zwierig stroom- lijneffect - verhoogd motorrendement - ver beterde stuurinrichting - en aanmerkelijk verhoogde prestaties. Boven dat alles geeft deze Master Chevrolet U een ongelooflijk rijcomfort. Met de nieuwe aslooze voorwielophanging bestaan er geen slechte wegen meer. Een volkomen evenredige verdeeling van veering en gewicht doet U even comfortabel rijden op de achterzitting als op de voorplaatsen. Een nauwkeurige inspectie en een grondige proefrit met dezen wagen zullen U dit alles bevestigen. Daarom raden wij U dan ook ten sterkste aan, deze nieuwe Chevrolet eens te gaan bezichtigen op de R.A.I. of bij Uw plaatselijken vertegenwoordiger. Met aslooxe voorwielophanging bestaan er geen slechte wegen meer n U suit zich niet meer tevreden kunnen ■tellen met een anderen wagen nit deze prijsklasse. e nieuwe

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1934 | | pagina 20