Zoekt gij betrouwbaar Personeel IPlaats dan een „Omroeper"! voor 75.000 gezinnen. Vijveraanleg te Apeldoorn. - Aan boord van een Finschen viermaster. Een schip wordt in de Maas gelicht. ZATERDAG 3 MAART 1934 imtmnnfli FOTOREPORTAGE De haven van Stockholm in wintersche dagen. Een over zicht langs de kaden. Op den achtergrond de stad onder een licht sneeuwkleed. In het Gemeentebezit .Berg en Bosch" te Apeldoorn is een der mooiste vijvers van ons land in wording. Het geheele werk wordt door 500 man in werkverschaffing gegraven en aangelegd. In .Arti et Amicitiae" te Amsterdam is Vrijdag een tentoonstelling geopend van Engelsche fotokunst, georganiseerd door de llford-Selo N V. V l.n r mrs Robinson, C. J. Laming, consul en S. N. Robinson, consul-generaal van Engeland, dié de ten toonstelling bezochten. De .Zilvermeeuw* van de K.L M., die van drie nieuwe motoren voorzien is, maakte Donderdag zijn eerste vlucht in den ge- regelden dienst naar Berlijn. Het toestel bij aankomst op het vliegveld Tempelhof. De heer P. Prümers zal op 28 April a.s. aftreden als burgemeester van 's Graven polder De Prümers zou naar verluidt de oudste burgemeester van ons land zijn. Touwtrekken. Moei zaam werk aan boord van een der weinige nog in de vaartzijnde Finsche viermasters als de zeilen ge- heschen worden. Het schip .Lena" dat voor ongeveer een jaar in de Maas bij Roermond is gezonken werd Vrijdag middag door den Rijkswaterstaat gelicht Het aan den oever brengen van het gezonken schip, dat voor oud ijzer werd verkocht Duizenden belangstellenden waren getuigen van de start der deelnemers aan den 50 K.M. langen ski-tocht bi] de internationale wedstrijden te Selleftea. De aankomst te Moskou van de drie Bulgaarsche beklaagden uit het Rijksdagbrandproces. - V.l.n.r.s Popoff, Dimitroff en Taneff in gesprek met vertegenwoordigers der Russische en buitenlandsche pers. Het voorjaar In aantocht, winter tegen den hoogen Te Scheveningen wordt het zand, dat gedurende den wal is opgewaad, geëffend en weer over het strand ver spreid.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1934 | | pagina 4