Zoekt gij betrouwbaar FOTOREPORTAGE Plaats dan een „Omroeper" maandag 12 maart 1934 I voor 75,000gezinnen, De voetbalwedstrijd Nederland-België. Staatsraad Rambonnet gehuldigd. - Stille Omgang in de hoofdstad. MiÈÊ»Êê V >'V. s' <V De aanvoerster van het Nederlandsche dameshockeyelftal biedt Fransche collega bloemen aan voor den aanvang van den wedstrijd die Zondag te Ginneken werd gespeeld. Duizenden hebben in den nacht van Zaterdag op Zondag deelgenomen aan den eersten der j'aarlijksche Stille Ommegangen door de hoofdstad. Een gedeelte van den stoet bij het passeeren van een der bruggen. In tegenwoordigheid van H. K. H. Prinses Juliana is Zaterdag de tentoonstelling van Deensche kunst in het Stedelijk Museum te Amsterdam geopend, waarna de Prinses de expositie bezichtigde. fn een 9 3 overwinning voor ons nationaal elftal eindigde de Zondag in het Amsterdamsche stadion gespeelde voetbalwedstrijd Nederland België. Moment uit de emotievolle match. Ter gelegenheid van het 120-jarig bestaan van den Nederlandschen Generalen Staf werd Zater dag in de Ridderzaal te den Haag een druk be zochte receptie gehouden. Z. K. H. Prins Hendrik teekent bij zijn aankomst het receptieboek. De technische commissie van den KNVB die het Nederlandsch elftal samenstelde dat Zondag tegen België zulk een fraaie overwinning behaalde, slaat den wedstrijd gade. Een groep padvinders die Zaterdag te den Haag deelnam aan de huldiging van den hoofdverkenner. Staatsraad J. J. Rambonnet ter gelegenheid van diens 70sten verjaardag, juicht haar hoogsten chef harte lijk toe. Een kijkje op het Belgisch doel tijdens een der aanvallen van het Nederlandsch elftal, waaruit negen maal een doelpunt ontstond. Zondagmiddag bracht Z H. Exc. Mgr. Lammens, een bezoek aan het woonwagen kamp te Weert. In het kleine kapelletje werd Mgr. door de kinderen feeste lijk ontvangen Nadat een der kleuters bloemen had aangeboden, tracteerde Mgr. Lemmens de kleinen zelf. Het Nederlandsch elftal dat Zon dag in den wedstrijd tegen België zulk een eclatante zege boekte, tijdens het spelen van het volks lied voor den aanvang der match.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1934 | | pagina 4