Zoekt gij betrouwbaar Personeel TnrnirninmiimniiiiuiiiHiiiiiHumiiiiinmiiiniiimMiiiiiiiiifflimmniiiiiiimiiinniiiininimiiiiiijnmiiiimtmiimiiniiiiiiiiiiiiiiiiiinmmimmimumig DINSDAG 13 MAART 1934 law#»*»muminiiniinimintiinHSi Het 120-jarig bestaan van het 6e regiment infanterie is Maandag te Breda feestelijk her dacht. Bij deze gelegenheid werd een groot défilé gehouden. gjiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimE FOTOREPORTAGE De Duitsche Rijlesminister Rudolf Hess, de plaatsvervanger van Adolf Hitler, heeft de beleende Zugspitzvlucht met zijn vliegtuig gewonnen met een gemiddelde snelheid van 189 K.M. per uur. De jongste toestanden in Spanje. Een aantal arbei ders, dat in staking was gegaan, schoolt bij een bouwwerk in een der straten van Madrid samen ter bespreking van de ge beurtenissen der laatste dagen. Zooals men weet, laat de situatie in Spanje zich ernstig aanzien hoe wel het door de strenge censuur niet mogelijk is, zich omtrent den huldi gen toestand een duide lijk beeld te vormen. Een aantal journalisten bracht Maandag een bezoek aan de fabriek van Werkspoor te Zuilen, ter bezichtiging van den nieuwen Dieseltrein, waarna een korte proefrit werd gemaakt. De Mensa, docr de faculteiten van het Utrechtsch Stu dentencorps en met medewerking van het Utrechtsch Universiteitsfonds georganiseerd, is Maandag in de nieuwe trappenhal van het Universiteitsgebouw te Utrecht ge opend. Een proefje op den openingsdag. Groot en klein wil met den Dieseltrein. Twee journalisten, die met een aantal collega's Maandag een bezoek brachten aan de fabriek van Werkspoor te Zuilen ter bezichtiging van den nieuwen Dieseltrein, stappen in, om een korten proefrit mee te maken. Mussolini tijdens een wandelrit, zooals hij ze thans in het voorjaar dikwijls in de omgeving van Rome maakt De .Modjokerto" van den Rotterdamschen Lloyd is op de werf bij Wilton te Rotterdam van een nieuwen neus voorzien. Thans zullen nieuwe motoren in het schip worden aangebracht Gentry van Oxford tijdens het nummer kogelstooten bij de wedstrijden tusschen Oxford en Cambridge, welke Zaterdag werden gehouden. .De Hollandsche molen" neemt op de Heemschut-tentoonstelling welke binnenkort in het Koloniaal Instituut te Amsterdam zal gehouden worden, een belangrijke plaats in. Prof dr. C. F. A. Koch, oud- hoogleeraar in de heelkunde aan de universiteit te Groningen, vierde Maandag zijn 75sten verjaardag. Een aardige groep op de water sporttentoonstelling, die in de Funkhallen aan den Kaiserdamm te Berlijn geopend is.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1934 | | pagina 4