Zoekt gij betrouwbaar Personeel Plaats dan een „Omroeper" Het défilé voor wijlen H. M. de Koningin Moeder. Nederland brengt een laatsten groet aan de overleden vorstin. Lvoor 75.000 gezinnen. I Onder leiding van den houtvester, den heer B. Winkelman, Is Vrijdag - - Het défilé voor wijlen H. M. Koningin Emma. Spakenburg trekt voorbij het paleis aan het Lange Voorhout te Valkenswaard een boomplantdag voor de jeugd gehouden »q»g«g» iiiiitiiiuiiiiiuiiiiiiiiiiiiiiuiuiiiiiMiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuiiiiiiiiiiiriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinjiiiiiiiiiiiniiiinmnramitra Het kostbaar kleed van seringen en orchideëen een geschenk van de Nederlandsche vrouwen, dat de lijkbaar van wijlen H M de Kooingin Moeder dekt, werd vervaardigd door mevr. Imminck de Lange en haar dochter De eerste standaardmolen met stroomlijn in Noord Brabant is te Oirschot door den burgemeester in bedrijf gesteld Kinderlijke hulde. - Een treffend detail tijdens het indrukwekkend défilé, dat Vrijdag door duizenden langs het stoffelijk overschot van wijlen H. M. de Koningin Moeder werd gehouden In onafzienbare rijen wachtten heel den dag duizenden voor het paleis Lange Voorhout te den Haag. om tot het massaal défilé langs de lijk baar van wijlen Koningin Emma te worden toegelaten Acht Havilland vliegtuigen, door de Deen- sche luchtmacht in Engeland besteld, zijn deze week door Deensche piloten onder commando van kapitein Larsen naar Kopen hagen gebracht In de Joodsche wijken te Amsterdam werd Vrijdag gecollecteerd ten bate van de 22 Amsterdamsche Kinderbeschermingsinstel lingen De tribunes voor de huizen, waarlangs Dinsdag de begrafenisstoet ven H. H. de Koningin Moeder zal trekken, worden met koortsachtige haast opgebouwd Ridders van de Militaire Willems orde brengen een laatsten groet aan het stoffelijk overschot van wijlen H. M. Koningin Emma

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1934 | | pagina 12