Wij schrijven voor U op advertentiën! FAMILIEBERICHTEN Lel op! Spaak cémqu&'S I.75 2.25 Het Limburgsch Dagblad JEUGDBIBLIOTHEEK HET R00VERSH0L Meer activiteit „KUNST ZIJ ONS DOEL" Tioq fmilLpco. jiwmvünort. doch NU Vm qriuMobe cm ■kvufflw.. HET in een nieuw kleed t NIEUWE HAARLEMSCHE COURANT Bescherming van den tuinbouw Weerbericht J. A. VAN DAALEN Tentoonstelling van schilderijen AFKLOPPEN 'Al A. PRINS UIT DEN OMTREK BENNEBROEK BLOEMENDAAL DRIEHUIS HAARLEMMERLIEDE EN SPAARNWOUDE HEEMSTEDE HILLEGOM OVERVEEN SANTPOORT ZAANDAM DAMMEN HAARL. R.K. DAMBOND BILJARTEN KAMPIOENSCHAP VAN HAAR LEM EN OMSTREKEN 2e klasse klein biljart De clubcompetitie le klas De clubcompetitie 2e klas afd. Noord Wedstrijd K.K.J.W. Bavo" -W.L. „St. HIEUWE HAARLEMSCHE COURANT SCHAKEN BLOEMEND AALSCHE SCHAAKCLUB Bloemendaal IIHeemstede II KORFBAL Feestavond „Tempo" Gez. Samenzijn 2St. Joseph 1 STAAT VAN BESOMMINGEN RIJKSV1SCHAFSLAG Loterij R.K. Mannenzangver. „St. Caecilia" WINKELHUIZEN WINKELCHEFS GEVRAAGD aquarellen, teekeningen en grafische werken, IN HET FRANS HALSMUSEUM OPENING ZATERDAG A.S. 2.30 VER N.M. TOONEEL, FILM EN MUZIEK AD55CHGUWflURG (2 stuks 1. ALGEMEEN VERKOOPLOKAAL BEZICHTIGING Adverteer! U verkoopt meer! is voor publiciteit in de rijke Mijnstreek het aangewezen blad Onze bekende In de uitstekende rede van mr. van Lanschot in de Eerste Kamer werd ook meer activiteit van de Regeering ge vraagd voor bescherming van de nijvere hypotheekboeren. Op de gisteren gehouden- vergadering van den Diocesanen Tuinders- bond in Haarlem heeft de Voorzitter Jac. Groen Az. de noodzakelijkheid van die be scherming zoo logisch betoogd, dat ze in E'en Haag niet kan worden misverstaan. Waren er in het begin van 1934 enkele lichtpuntjes en kunnen wij ook inderdaad constateeren, dat door twee oorzaken: eeni- ëe verbeteringen t.a.v. sommige producten in het Nedèrlandsch-Duitsch handelsver drag en verder door de droogte, voor een aantal tuinbouwproducten een redelijke Prijs is verkregen, deze zijn volkomen teniet ëedaan door de geweldige aanslagen, wel ke het buitenland door nieuwe tariefsver- hoogingen op- onze intensieve producten Pleegde, door de zoo bekende betalings moeilijkheden en in het algemeen door de Uiterst lage prijzen, waarvoor schier ai onze producten, als gevolg van die moei lijkheden, in de tweede helft van 1934 moesten worden afgezet. Hèt staat vast, dat de contingenteerings- en onderhandelingspolitiek, welke thans V'ordt gevoerd, een nog grootere. inzinking beeft voorkomen, welke zonder eenigen twijfel zou hebben plaats gevonden, indien Vrij het nobele standpunt van „lamme goéd- Zak" nog "langer waren blijven innemen. En in dat opzicht erkenden gisteren ook de -tuinders mogen we, nu de moeilijk beden zoo ontzettend groot zijn geworden den arbeid van onzen energieken Minister Van Economische Zaken waardeeren. Toch moeten wij ons afvragen of nog niet posi tiever kan en moet worden opgetreden. In 1934 voerden wij uit: voerde men in: Euitschland 175.700.000 296.600.000 103.000.000 81.500.000 11.000.000 15.700.000 7.800.000 13.800.000 22.400.000 69.200.000 6.300.000 72.100.000 Öeigië Tjecho-Slow. Eolen en Danzig Sereen. Staten Argentinië Indien niet een nog meer actieve han delspolitiek wordt gevoerd en wij elk stukje dat wij te geven hebben (en geven doen Vrij, gezien onze handelsbalans, nog veel» Piet prijsgeven voor wij er een ander stukje Voor terugkrijgen, zullen wij er niet komen Duizgnden gaan onder een last gebukt, die ondraaglijk wordt, zei gisteren de Voorzitter van den Tuindersbond. ^ij sparen als het .ware het brood uit den Piond, om toch maar te voldoen aan hun vaste lastenhun hypotheekrente, de rente Van hun andere schulden, grond- en pol- denasten; Tasten, die eenvoudig spotten Plet elke redelijke verhouding tot de waar de Van het onderpand waarvoor zij gelden eh met de geldelijke opbrengst, welke dit °hderpand hun kan opleveren. Maar tot het uiterste spannen zij zich in, omdat ze Vleten, dat niet-betaling henzelf van hun hedrjjf zal verjagen en zij velen in hun ondergang (vaak naaste familieleden) met 2'ch zullen meesleepen. Hier kan niet baten een opwekking om °°k op hypotheken af te schrijven of vrij - Vdilig de rente te verlagen. Hier zal indien de Regeering per se vasthoudt aan den gouden gulden slechts een hypo theek- en schuldenregeling of een betee- kenende renteverlaging moeten worden voorgeschreven, die het onrecht dat t.a.v een zeer groot deel des volks geschiedt opheft. „Witte Kruis" Gisteravond hield de afd. Bennebroek—Vogelenzang en Omstreken van de N.-H. vereeniging „Het Witte Kruis" haar jaarvergadering in „Oud Berg en Dal" onder leiding van den Voorzitter Dr. P. van Aalst. De voorzitter opende de bijeenkomst met een kort welkomstwoord, waarna door den secre taris, den heer H. A. van Waveren, het jaar verslag werd voorgelezen, .waaruit we vermel den, dat de vereeniging 633 leden telt. Over het werk van de wijkzuster mej. van Beckum werd met lof gesproken. Uit het magazijn werden 377 maal goederen in bruikleen verstrekt. Ook werd een woord van lof aan de magazijnhoudster, mej. Nassau, gebracht- Met groote dankbaarheid werd de Emma- bloemcollecte en de verloting herdacht en de goede samenwerking met de armbesturen ge memoreerd. Vervolgens bracht de penningmeester verslag uit van zijn financieel beheer. Het batig saldo bedroeg f 842,46. Voor de T.B.C.-bestrijding was een batig saldo van f 521,01 Hierna las de magazijnmeester, de heer C. L. Hazebroek, zijn verslag van het magazijn, waarin hij zeide, dat aan alle aanvragen kon worden voldaan. Spr. herdacht den zoo nood lottig .om het leven gekomen heer D. de Wit, die als lid van de afdeeling en ook bij andere gelegenheden steeds zijn hulpvaardigheid had betoond. Namens de financieele commissie bracht de heer C- C. Blok verslag uit van het financieel beheer van den penningmeester. De heer Hazebroek werd herkozen verklaard in het afdeelingsbestuur. Hierna werd door den heer J. van Lierop een uitvoerig verslag gege ven van de algemeene vergadering der Hoofd- vereeniging. In de financieele commissie werden herkozen de heeren A. Philippo (Glipperweg), Zomer te Vogelenzang en C. C- Blok te Bennebroek. Als afgevaardigden ter algemeene vergadering werden herkozen de heeren J. F. van Lierop en H. A. van Waveren en als plaatsverv. lid de heer C. C. Blok. Medegedeeld werd dat Dr. P. van Aalst het volgend jaar periodiek als bestuurslid aftreedt en dat ijs voor de zieken verkrijgbaar wordt ge steld bij de heeren H Bouwmeester. School- laan, Bennebroek, C. Nieuwenhuis, Leidsche- vaart, Vogelenzang, J. Ruighaver, Ringdijk, Haarlemmermeer en bij W. Casper, Glipper weg, Heemstede. Bij de rondvraag werd door den heer Zomer de b^dhuisquaestie besproken. Het vraagstuk werd aangehouden. De heer P. van Deudekom verklaarde zich bereid om Zondags ijs te leve ren. Gevonden voorwerpen. Gevonden en terug te bekomen bij: Hoogestein, Alb. Thijmlaan 44 Bloemendaal: een gouden ringetje en een sleu tel; Postkantoor Bloemendaal: een heerenrij wiel; Th. Kramer, Ziilweg 8 Overveenj een paar motorhandschoenen; "L. Meulman, Dr. Bakker-* laan 30 Bloemendaal: een zilveren armband; Meijer, 2e Doodweg 15 Vogelenzang: een wan delstok met zilveren plaatje; P. Hofhuis, Bloe- mendaalscheweg 99 Bloemendaal: een vulpen; A. Frerk, Emmastraat 3 Haarlem: een zwarte hand; W. v. d. Meij, Zeestraat 63b Zandvoort: een belastingmerk; K. Hilhorst, Zijlweg 1 Overveen: een klut; filiaal van Amerongen, Bloemendaalscheweg 18 Bloemendaal: een jon gensrijwiel; aan den politiepost te Aerdenhout: een paar wollen handschoenen; een heerenhand schoen; een groentenmandje; een dameshand schoen; een alpinomuts; een kinderhoedje; aan het bureau van politie Overveen: een paar brui ne handschoenen; een blikje Kalzantabletten; een R. K. kerkboekje; een nummerbord G. 63549; een portemonnaie met inhoud; een sleu tel. Brutale roof. Onbekenden hebben 't stoute stuk uitgehaald om in den nacht uit een schuur aan den Doodweg een varken, eigendom van den heer D. O., te stelen. Men heeft het dier ter plaatse geslacht en vermoedelijk per driewieler weggevoerd. Het „slachtoffer" was een nog vrij jong dier van circa 100 pond. De politie, die o. a. met speurhonden een nauwkeurig onderzoek ingesteld heeft, moge er in slagen, de daders op te sporen. Burgerlijke Stand. Geboren: zoon van H. J. ZigtemaSchekman; dochter van J. J. de Boer —Zijl. Ondertrouwd: J. L. Sloot, oud 22 jaren en A. Speijker, oud 22 jaren. Rectificatie Dezer dagen publiceerden wij dat Mej. Rie Kruijdenberg met Heemsteedsche meisjes en jongens Zaterdagavond zal opvoe ren „Hans Drift". Dit moet zijn Zondagavond. Feestavond van „De Graal" Donderdag avond gaf de Heemsteedsche Graal in samen werking met eenige Haarlemsche leden een bijzonder interessanten en goed geslaagden feestavond. De groote zaal van het R.K. Vereenigings- gebouw zag er met de verschillende kleurrijke vlaggen, waarmede de wanden waren behangen, en de fleurige graalkleeding der leden feeste lijk uit'. Pastoor v. Mierlo sprak een kort openings woord, waarbij hij den wensch uitte, dat door het spel en de feestrede van den directeur der Graal, in den loop van den avond, het werk der meisjes in de graal, en het karakter der graal zelf, beter door de aanwezigen zal wor den begrepen, en dat zij, die meenen, dat zij door een betere plaats die zij in de maatschap pij innemen, niet bij de graal behooren, tot de overtuiging zullen komen, dat ook hun plaats is in de Graal. De declamaties, spreekkoren en rhythmische dansen oogstten daarna veel succes. In een gloedvolle rede zette Prof. Vollaerts het doel en streven der Graal uiteen. Vreugde brengen is leekenapostolaat. Maar dit gaat niet gemakkelijk voor ieder afzonderlijk, maar moet gaan in groot organisatorisch verband. De grond, die duf is, moet omgewoeld worden. Hiervoor is organisatie noodig. En dat is moge lijk in de Graal. Zeker, aldus Z.Eerw., er kun nen bezwaren bestaan, maar ieder, die bewust is, na den doop Gods leven in zich te dragen, leeft niet in een sfeer van kleine kritiek. Voel met een Christelijk hart mee, wat de jeugd wil bereiken. Als u voelt cultureeler te zijn, is dit nooit een reden om deze hoogere cultuur op te sluiten. Een Christen wil mee werken en als gij meent dat u het beter kunt, mits dit geen hoovaardigheid is, dan is u juist noodig. Spring er in en help mee. roept Z.Eerw. Niemand is te hoog om in het Christenleger mee te strijden. Allen zijn noodig, mannen en vrouwen, meisjes en jongens. In een goed en sterk geordend leger een groote macht vormen, en niet in Roomsche sloomheid langs de wegen slenteren, maar in vreugde leven en dit naar buiten uitdragen, dat is onze taak. Dan voerde de Graal uit het bekende spe) „Wereldapostolaat". Spreekkoren en religieuze dansen berden onberispelijk uitgevoerd, en het geheel had een zeer bijzondere aandacht van de aanwezigen. Tot slot volgde „De tijden z(jn fel". Rest ons nog te vermelden, dat de muzikale begeleiding berustte bij een der Graalleidsters. Ontwikkeling en ontspanning voor werkloozen Dinsdag 12 Februari zal de heer M. D. Scheer voor de werkloozen een lezing met licht beelden houden over de kolenindustrie in Zuid- Limburg. Veiling. in hotel Sistermans had ten over staan van notaris D. Lodder de verkoop bij gunning plaats van: 1. Het landhuis, Wilhelminalaan no. 35, groot 2.83 A. In hoogste bod gebracht op 3900, werd het perceel afgemijnd op ƒ200 door den heer S. J. Witteman q.q. alhier. 2. Het landhuis, Wilhelminalaan no. 37, groot 1.30 A. In hoogste bod gebracht op ƒ3700 door den heer Verdel q.q. te Haarlem, niet gemijnd. 3. Het landhuis aan de Wilhelminalaan no. 39, groot 1.42 A. In hoogste bod gebracht op ƒ3700 door den heer J. de Jong alhier; niet gemijnd. De combinaties werden niet gemijnd, zoodat 3 verschillende eigenaren bezitters werden der panden. Gegund. Het aanbrengen van de Centrale warmwaterverw'arming in de O. L. School aan de Willem de Zwijgerlaan te Overveen is ge gund aan de firma Stuurman te Bloemendaal, dus niet aan het Technisch Bureau Stuurman en Maas, zooals dezer dagen abusievelijk is ge meld. Het bureau is n.l. gesplitst en de heeren Stuurman en Maas werken thans ieder voor eigen rekening. IJspret! De schijnbaar verdwaalde winter dag van Donderdag was juist voldoende om de kunstijsbaan „Brederode" geschikt voor het ge bruik te maken. Veel liefhebbers hebben van deze kostbare gelegenheid gebruik gemaakt om 's avonds op de verlichte baan de ijzers weer eens onder te binden. Het melkboertje Hoewel hij natuurlijk wei wist, dat dit verboden is, heeft Woensdag een melkboer, denkende voor het politie-oog vei lig te zijn, melk getapt op den openbaren weg anders dan uit een kraan, zooals het in d-: politieverordening heet. Gevolg hiervan was dat hij op den bon kwam. Drie naast elkaar Woensdag zijn weer eens drie jongelieden, bekeurd omdat ze in strijo met de voorschriften, in de drukke Westzijde met drieën naast elkaar hebben gefietst. De straat als garage Tegen een automoni- list is proces-verbaal opgemaakt terzake, dai hij zijn auto eenige nachten achter elkaar heeft geplaatst op het Talma-plein. Hierdoor komt hij in botsing met de bepaling, dat men ge»n openbaren weg in gebruik mag nemen, zonder toestemming van B. en W. Het tournooi om bovengenoemd kampioen schap, hetwelk Donderdagavond in „Centraal Bar" aan den Kruisweg werd voortgezet, heeft een vlot verloop. Ronde (D. E. S.) kreeg in de openingsmatch tegen den Beverwijker Langendijk zijn 3e ne derlaag te slikken. Laatstgenoemde scoorde o.m. series van 23 en 22 en won met groot verschil. De ontmoeting v. Noort (BI. Krijtje) tegen Oorthuis (Excelsior) werd verdiend door de eerste gewonnen. De Wijkerooger was er niet in en boekte daardoor zijn eerste verliespartij. Voor de verrassing van den avond zorgde v. d. Hoek (D. E. S.) door Meeuwenpord (Haarlem- Noord) op 120 te laten staan. De D. E. S.'er be haalde hiermede zijn eerste zege. De gedetailleerde uitslagen zijn: pnt. brt. h.s. gem. P. Langendijk 150 32 23 4.68 J. D. Ronde 79 31 9 2.54 Th. v. Noort 150 37 17 4.05 S. Oorthuis 92 36 14 2.55 C. v. d. Hoek 150 32 15 4.68 H. Meeuwenoord 120 31 14 3.87 Zooals bekend mag worden verondersteld, heeft thans de 2e ronde van bovengenoemde competitie plaats. Dezer dagen had de eerste ontmoeting hiervoor plaats en wel tusschen „Ontwikkeling 1"—„Ons Genoegen 1". Na een zeer zwaren strijd mocht het eerstgenoemd tien tal gelukken een geringe overwinning te be halen. Hierdoor heeft „Ontwikkeling" momen teel 7 punten behaald uit de 5 wedstrijden, hetgeen gezien de zware bezetting een gunstig resultaat is te noemen. Evenzoo is dit het geval met Haarl. R.K. Damgenootschap 1, dat uit de 4 wedstrijden reeds 6 punten heeft weten te bemachtigen. Hoewel „Ontwikkeling 1" oor spronkelijk op Donderdag 14 Februari tegen H.R.K.D. 1 zou uitkomen, zal dit thans niet het geval zijn. Deze zeer belangrijke wedstrijd zal niet eerder kunnen plaats hebben dan op 21 Februari aanstaande in het gebouw van den R.K. Volksbond te Lisse. Maandag 11 Februari zal T.E.P. in haar club lokaal aan de Jansstraat te Haarlem een re vanchewedstrijd spelen tegen „St. Bavo 1" uit Heemstede. Wanneer de T.E.P.-ers met een even groot enthousiasme spelen als dit tegen H.R.K.D. 1 het geval was, dan zullen de Heem- steders nog een flinken strijd moeten leveren, om aan een gelijk spel te ontkomen. Want on danks het euvel, dat de T.E.P.-ers op het oogen- blik zich met de hekkensluitersplaats tevreden moeten stellen, zij hebben intusschen voldoende bewezen, dat zij tot goede dingen, zoo niet tot verrassingen in staat zijn. Omstandigheden zijn oorzaak, waarom de wed strijden in deze competitie niet zulk een vlot verloop hebben als in de afd. Zuid. De ontmoe ting „Gez. Samenzijn 2"St. Joseph 1, welke dezer dagen had moeten plaats hebben, is uit gesteld tot een nader te bepalen datum. Ook de wedstrijd SDO 1HRKD 2 werd uitgesteld. Hoewel een en ander den goeden gang van zaken eenigzins belemmert, kan men toch reeds uit de plaats gehad hebbende ontmoetingen conclu- deeren, tusschen welke tientallen de strijd om de eerste plaats voornamelijk zal gaan. Onge twijfeld is hier T.E.P. 2 verreweg het zwakste tiental. Dit tiental heeft het zwaar te verant woorden tegenover de andere deelnemers, die over veel meer wedstrijdroutine beschikken. Momenteel staat H.R.K.D. 2 er het gunstigst voor met 6 punten uit 3 wedstrijden. Evenwel zullen de H.R.K.D.'ers het in de komende wed strijden tegen St. Joseph 1 en Gez. Samenzijn 2 nog kwaad te verantwoorden krijgen. Vooral G.S. 2, de huidige kampioen van de 2e klas, zal zeker al haar krachten inspannen, om haar titel te verdedigen. Moge deze competitie niet zulk een vlot verloop hebben, aan spanning mankeert het geenszins. Deze kamp had plaats in het gebouw van de St. JosephsgezeUen „Haarlem 1" aan de Jansstraat, en bezorgde laatstgenoemd tiental een groote overwinning. De gedetailleerde uit slag is: R.K.J.W. W.L. „St. Bavo" G. ErbrinkG. Eising 11 de RaadJ. J. v. Kesteren 02 J. LuitenP. v. Putten 20 v. d. Kamp—W. Besseling 02 Castricum—M. Herben 02 Vaumond—A. Herben 02 E. HegenbardJ. v. d. Mey 02 HartmanStevenhagen 11 WesselinkMyentjes 02 Heiligers—Bourgonje 02 I Velen maakten reeds gebruik van onze gratis OMROEPER SERVICE. BEL HAARLEM 1-3-8-6-6 VRAAG NAAR TOESTEL 61 Noem het nummer van de annonce, waarop O wensebt te reflecteeren. Wij noteeren alle bijzonder heden van Uw sollicitatie Uw vraag Uw aanbod en zorgen voor onmiddellijke doorzending aan den steller der annonce. Omroeper-SemCe NASSAULAAN 51 HAARLEM Kantooruren van half 9 tot half 6 's Zaterdags van half 9 tot hall 1 De namen van de stellers der annonces worden niet bekend gemaakt Hoogste stand: 772.3 te Valentia. Laagste stand: 741.9 te Jan Mayen. Verwachting Zwakke tot ma tigen Oostelijke tot Noordelijken wind, toene mende bewolking, weinig of geen sneeuw, ma tige vorst des nachts, overaag lichte vorst tot temperatuur om het vriespunt. Zon op 7.32 onder 4.57 Licht op 5.27 Maan op v.m. 8.56 onder nm. 12.00 Eerste kwartier 10 Februari De voorloopige uitslag van den in het Jeugd huis aan de Donkere Laan te Bloemendaal ge- speeiden wedstrijd voor de reserve 2e klasse B van den N. H. S. B. is 45 voor Heemstede II. De korfbalvereeniging „Temp»" voor R.K. da mes en heeren organiseert op Woensdag 10 Fe bruari a.s. een feestavond in het Gemeentelijk Concertgebouw. Medewerking verleenen de humorist Daan Pool en „The jolly four"-band onder leiding van Hugo Pohl. 4—16 Het programma voor hedenavond luidt: TA uur: C. v. d. Berg—S. Oorthuis. 9 uur: Th. v. NoortC. v. d. Hoek. 10'A uur: S. OorthuisJ. D. Ronde. Zoo juist bereikt ons het bericht, dat deze 'ontmoeting Dinsdag 12 Februari in het club lokaal van G.S. zal plaats hebben. Voorts de mededeeling dat de wedstrijd H.R.K.D. 2„St. Joseph 1", welke volgens het wedstrijdrooster op 11 Februari was bepaald, thans eerst op Maandag 25 Februari zal' worden gespeeld IJMUIDEN, 8 Febr. Rijksvischafslag. Tarbot per Kg. 1.000.90. Griet p. 50 Kg. 32—17.50. Tong p. Kg 1.400.85. Groote schol p. 50 Kg. 11.50 11.00. Middel schol p. 50 Kg. 14.0013.50. Zet schol p. 50 Kg. 19.00 Kleine schol p. 50 Kg. 20.00 13.50. Schar p. 50 Kg. 16.003.80. Vleet p. st 1.00. Pieterman en Poon p. 50 Kg. 14.00. Groote schei- visch p. 50 Kg. 31.0025.00. Middel sehelvisch p. 50 Kg. 31.0028.00. KI. mid. sehelvisch p. 50 Kg. 26.00—22.50. Kleine sehelvisch p. 50 Kg. 22.00 12.00. KabelJauk p. 125 Kg. 60.0030.00. Gullen p. 50 Kg. 15 007.50. Leng p. st. 2.05. Heilbot p. Kg. 0.75. Wijting per 50 kg. 6.005.00, Koolvisch per stuk 0.500.15. van de Vrijdag aan den Rijksvischafslag aange komen STOOMTRAWLER Liesbeth Betty manden 2190. LOGGER K.W. 39 1448.—. Directie en Personeel van het kantoor Haarlem van De Twentsche Bank N.V. geven hierdoor met groot leed wezen kennis van het plotseling overlijden van hun geachten collega en chef, den Heer Haarlem, 7 Februari 1935. Heden overleed in de Maria- stichting te Haarlem na een langdurig doch geduldig ge-- dragen lijden na voorzien te zijn van de H.H. Sacramenten derStervenden onze innig ge liefde Moeder, Behuwd- en Grootmoeder PETRONELLA VAN DER PUTTEN .Wed. van Ntcolaas Broekhof In den ouderdom van 69 jaar Uit aller naam, J BROEKHOF Hlllegom, 6 Febr. 1935. Beeklaan 40 De H. Uitvaartdienst zal plaats hebben op Maandag 11 Febr. a.s'. 's morgens te 9 uur ln de Parochiekerk van het H. Hart te De Zilk, waarna de begra- fenis op het R. K Kerkhof aldaar. Gelegenheid tot bidden vanaf Zaterdagmiddag 4 uur, Beeklaan 40 205 (hoofdprijs) 380 751 1013 696 791 329 1365 1435 181 1315 1423 305 577 478 1472 526 376 473 208 1121 94 708 898 1204 1140 1177 560 1060 1021 1340 610 1443 16 1185. Prijzen afhalen: ROMOLEN- STRAAT 15. TE HUUR gel. aan den De Ruyterweg (bij Zwemschool Hout vaart) vanaf 11.p. w. Inl. Kleverlaan 174, telef 12840 en De Ruyterweg 28 GROOT WINKELBEDRIJF IN LEVENSMIDDELEN vraagt BEKWAME l'ILIAALCHEFS. Leeftijd 2530 jaar. Gegadigden moeten reeds als verkooper werkzaam geweest zijn. Brieven met volledige inlichtingen, opgave van leeftijd, vroegeren werkkring, referenties, godsdienst en met bijvoeging van foto onder No. 14661, Bureau van dit Blad. INGANG KLEIN HEILIGLAND No. 62 rood Qeopend 9 Februari t/m 24 Februari dagelijks van 104 uur. TOEGANG 25 CENT, PLUS RECHTEN m (der9t kijken^ AMSTERDAM, ROTTERDAM, UTRECHT ZATERDAG 9 FEBR. - 8.15 UUR Prijzen bel. inbegr. 0.802.80. Een buitengewoon blijspel door het Centraal-Tooneel Post-orders worden met spoed uitgevoerd. Schoolpak voor het a.s. seizoen, ve rvaardigd van prima ka toenen whip cord in grijs, beige en grijs blauw. Leeftijd 9-12 jaar 1.95 Leeftijd 5-8 jaar Amerikaans Op knooppakje van smal of breed ge streepte dril, 6-7 jaar.. 2.25 21/2 tot 5 jaar Opknooppakje van prima bleu jeans, leeftijd 3 tot 8 jaar. Alle maten Opknooppakje van licht- en donkerbleu matling, leeftijd 2 tot 5 jaar. Alle maten Opknooppakje Amerikaans mo del, v. pr. kleur echte shirting, in rbleu,donkerbleu en beige, leeftijd 5-8 ]aar2.90 21/2-4 jaar 2.75 ld om met korte mouw, I e e 1 tij d 5-8 jaar 2.75 leeftijd 21/2-4 jaar BOUWTERREIN te koop, zeer gunstig gelegen, vlak bij centr. Haarlem, 8.per M.2 Woning bouw. Br. onder No. 14669, bur. van dit blad. DUINKONIJNEN55 ct. TAMME KONIJNEN 40 ct. p. p KIPPEN - PIEPKUIKENS ENZ LANGE WIJNGAARDSTR. 31 leeraar piano en theorie diploma Conservatorium Amsterdam Lessen aan beginnenden, vergevorderden en vakstudeerenden Opleiding voor examens TEMPELIERS STR. 20 - TEL. 11221 Nieuwe Gracht 74 Makelaar P. HOOGEVEEN Lzn der tot op heden wederom ten verkoop ingebrachte EERSTE KLAS nieuwe AMEUBLEMEN TEN voor Huiskamer, Salon en Slaapkamer, MORGEN (Zaterdag) en MAANDAG van 10—4 uur Vraagt gratis proefnummers aan de administratie te Heerlen DOOaABlAWDELI- VERSCHENEN door A. BLUNDELL, vertaling van EL B. v. d. SANDE voor jongens en meisjes van 1216 jaar. 172 pagina's in geheel linnen band. 26 illustraties van mej. C. Damen Met het stempel van den Keurraad. Een fraai gebonden boek voor 1.S5, fr. per post 1.45 N.V. DRUKKERIJ DE SPAARNESTAD - HAARLEM Ook in den boekhandel verkrijgbaar.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1935 | | pagina 7