RADION-WEEK GRATIS TOEGANG 75c VERKOCHT Stadsnieuws DIEFSTAL?! MASSAGE-INRICHTING SOCIËTEIT ST. BAVO RADIO SITTERSemÊ KAR voor jongenskleeding. INSTITUUT JOH. D. VAN TOL ZATERDAG 30 MAART 1935 SMEDESTRAAT 23 Van 1 tot en met 13 April in ons gebouw interessante voorstellingen ter gelegenheid van de VOOR DAMES BOVEN 18 JAAR vooruitbetaling KRUISWEG 60 Tei.16659x*ïüü ZOEKT U EEN GOEDE BELEGGING? Graalagenda VELSEN-DRIEHUIS RIJKSV1SCHAFSLAG Naar Maar iedere villa van Philips aan de Wüsfelaan te Santpoort is bekoorlijk, solide en iets aparts. U woont daar niet in massa-bouw, U heeft daar voor f 7600.- tof f9000.- een eigen home, dat een kostbaar be zit is. Bovendien 3 min. van den trein. Inl. Wüstelaan 37 - Telefoon 23666 VREEMDELINGENVERKEER Jaarvergadering HET AVONTUURLIJKE LEVEN VAN DEN VLIEGER Gezellige avond in de „Kroon" Distributie van groenten Aanbestedingen UIT DEN OMTREK HEEMSTEDE Weekagenda der St. Jos. Gezellen- ver. afd. Haarlem I Vergadering Ziekenzorg VOOR ALGEHEELE LICHAAMS- EN SPORTMASSAGE Oostzijde 1 - Tel. 4316 - Zaandam DOOR J. S. FLETCHER H1Nm„433.' fLvv- \k-J Hulpeloos dreef het wrak rond, terwijl het schip van de Engelschen zich met volle zeilen wegspoedde van het tooneel van den strijd. Meerdere vijandelijke schepen kwamen zich thans bij den strijd voegen. Plotseling braakten alle vuurmonden van kapitein Gay's schip een salvo uit op zijn tegenstander. Een dichte rook verhinderde een oogenblik het uitzicht, eenige oogenblikken, toen klonk een dof gekraak en de groote mast van het Spaansche Galjoen helde voorover en viel in zee. Maar de macht van de aanvallers was gebroken. De lichtere schepen durfden zich niet te dicht bij de Engelsche kapers te wagen, en men kon ongehin derd Wegvaren. Elke dag 2 voorstellingen. Aanvang 2.15 en 8 uur n.m. De voorstellingen zullen worden opgeluisterd door filmvertoning, goochelen, loterij en verdere attracties Iedere bezoekster ontvangt gratis een aardige verrassing Niets te kopen! Niets te betalen! Om teleurstelling te voorkomen wordt U aangeraden tijdig Uw plaatsen te bespreken, waartoe dagelijks gelegenheid bestaat van 9 tot 12 uur voormiddag aan het gebouw. De uitnodigingen tot bijwoning dezer voorstellingen worden per post toegezonden. Gelieve Uw uit nodiging bij het bezoek mede te brengen. L. DP© „BOERRIGTER'S LANDHUISBOUW" heeft voor dit doel nog een scnitterend blokje van 3 LANDHUIZEN te koop. Pracht stand. Gelegen in het park rond de R.K. Kerk te Santpoort. Koopsom 15.500.Ook afzonderlijk. Inlichtingen op 't werk en Mr. Cornelisstr. 21, Tel. 14742 Graalhuis Emmastraat. Zondag om 12 uur: Dadenclubs: de Zaaisters. Om 4 uur Inkleedingscursus en om 5 urn: Inwij dingscursus. Dinsdag om half 8: Dadenclub de Klimop. WOENSDAG om half 8: Dadenclub de Ane monen. Donderdag om half 8: Dadenclub De Erica's. Bij het contributiebetalen en verder nog in den loop van de week is er nog gelegenheid je op te geven voor het week end voor alle leden en aspiranten op ons clubhuis. RAW 45A (Adv. Ingez. Med.) Getrouwd: J. E. S. Buurke en B. v. d. Meu- len; J. Spruit en C. H. Selle. Geboren: W. M. SchaapHulsbosch d.; P. Fluygersvan Heulen d.; H. J. HaakBrou wer z. Overleden: B. Hoogenstein 73 j. Tentoonstelling werkstukken werkloozen Donderdag 4 April, des morgens 11 uur zal in het R.K. Vereenigingsgebouw aan den Heeren- weg officieel worden geopend de tentoonstelling der werkstukken, die in dezen winter door de werkloozen op de vakcursussen zijn vervaardigd. De Burgemeester zal deze opening verrichten. De tentoonstelling is geopend Donderdagmid- I dag 4 April van 2 tot 5 uur, op Vrijdag 5 en I Zaterdag 6 April telkens van 10 tot 12 v.m. en van 2 tot 5 uur n.m. De toegang is kosteloos. Sluiting ontspanningslokaal voor werkloozen Het ontspgnningslokaal voor de werkloozen in het Wit-Gele Kruis de niet onbelangrijke functie van penningmeester. Het zal den a.s. jubilaris dien dag zeker niet aan belangstelling ontbreken. Voor de talrijk vele vrienden van hem zij hier gemeld, dat er gelegenheid zal zijn hem te zijnen huize, Eschdoomkade 10, te komen gelukwenschen, des middags van 2.305 uur. Vakcursussen voor werkloozen De vakcur sussen voor de werkloozen zullen deze week worden beëindigd. De cursus voor de hoveniers zal echter op Maandag 1 April a.s. nog worden gegeven. Personalia Te Leiden is geslaagd voor het doctoraal examen rechtsgeleerdheid mej. R. J. A. P. Glerum, alhier. INSTALLATIE VAN PASTOOR DE JONG Naar wij vernemen zal de nieuwe pastoor van de Parochie van St. Engelmundus, de Zeereerw. heer B. P. M. de Jong, die morgen als zoonanig door den Hoogeerw. Deken van Beverwijk zal worden geïnstalleerd, op Zondagmiddag ter pas torie, van half vier tot vijf uur, gelegenheid bie den aan corporaties en particulieren om met hem kennis te maken. IJMUIDEN, 30 Maart 1935 Rijksvischaf. slag Tarbot per kg. 0.78 tot 0.42, tong per kg. 1.30 tot 0.56, middel schol per 50 kg. 17. tot 15.zetschol per 50 kg. 23.—, kleine schol per 50 kg. 10.50 tot 3.30, bot per 50 kg. 1.tot 0.60, schar per 50 kg. 2.20 tot 1.20, kabeljauw per 125 kg. 19.gullen per 50 kg. 8.50 tot 4.90, wijting per 50 kg. 1.90 tot 0.60. In de gisteren onder voorzitterschap van den heer Jhr. Dr. J. C. Mollerus gehouden jaarver gadering der Vereeniging voor Vreemdelingen verkeer, werden het jaarverslag van den secre taris, den heer Mr. J. H. van Gelderen en het financieel verslag van den penningmeester, den heer H. P. Deinum, uitgebracht. Aan het verslag van den secretaris ontleenen wij o.a. dat gedurende het verslagjaar aan het bureau der vereeniging aan het Stationsplein 4704 mondelinge en 555 schriftelijke informaties werden verstrekt, wat een belangrijke stijging beteekent bij het vorig jaar. Van de aan bui tenlanders gegeven informaties waren 246 in de Duitsche, 73 in de Engelsche en 71 in de Fran- sche taal. In samenwerking met een firma te Haarlem werd een beroepen-telefoongids uitgegeven. Bin nenkort kan de verschijning van 'n nieuwen gids van Haarlem tegemoet worden gezien. In ver band met de bloemententoonstelling te Heem stede werden 35000 nieuwe folders van Haarlem in 4 talen uitgegeven en voor een groot deel over Nederland en het Buitenland (w.o. ook Amerika) verspreid. Het initiatief werd genomen tot het organi- seeren van een Haarlemdag in April 1935 ter gelegenheid van de ontvangst der Internationale Jury van de Bloemententoonstelling te Heem stede. Hiervoor werd de medewerking van het Gemeentebestuur en het Bestuur der Kamer van Koophandel verkregen. Ook werd zooals bekend het initiatief genomen tot het organiseeren van een Haarlem-feestweek in April 1935. De Vereeniging verleende hare medewerking bij bezoeken aan Haarlem van verschillende bui- tenlandsche gezelschappen en bij te Haarlem ge houden jaarvergaderingen van enkele vereeni- gingen. Het aantal leden vertoonde ook over 1934 wederom een daling. Uit het verslag van den penningmeester blijkt, dat de inkomsten over 1934 wederom belangrijk m'inder hebben bedragen dan over 1933. Het njet ontvangen van een subsidie van de Ge meente is hieraan voor een belangrijk deel de oorzaak. Ondanks deze vermindering van in komsten kon toch een sluitende rekening ver kregen worden door toepassing van een zeer drastische bezuiniging op de uitgaven, waardoor tenslotte ultim ol934 nog een, zij het zeer be scheiden. saldo overbleef. Ondanks de toegepaste bezuinigingen werd aan het Bureau veel en goed werk gedaan. De steun van de gemeente, verschillende instellingen en het publiek kan tenslotte niet worden gemist wil de vereeniging, die uitsluitend en belangloos werkt in het algemeen belang van Haarlem, ge heel aan haar doel beantwoorden. De aan de beurt van aftreden zijnde be stuursleden Jhr. Dr. J. C. Mollerus, W. A. v. d. Kamp en A. Meyer werden herkozen. De statuten en reglement-wiiziging zal door een commissie worden voorbereid. De kwestie van de contributieverlaging werd besproken en aan het bestuur opgedragen een commissie te benoemen die deze zaak aan een grondig onderzoek zal onderwerpen. Onder auspiciën van de Haarlemsche boek- verkoopersvereeniging hield Vrijdagavond de heer W. van Veenendaal een voordracht over het avontuurlijke leven van den vlieger en de bijzonderheden verbonden aan de vluchten naar Indië. De boven Kroonzalen waren geheel be zet. De heer Blitz leidde de voordracht van den gezagvoerder der K.L.M. in met een kort maar krachtig woord. Spr. kondigde het nieuw te verschijnen boek „Alles O.K. draaien" aan, dat de vijftienjarige burgerluchtvaart der K.L.M. behandeld. Spr. gaf een uiteenzetting van de aanleiding van den avond, n.l. de boekenweek. Na het nut van het boek verklaard te hebben, gaf de heer Blitz het woord aan den heer van Veenendaal. In zijn met geestigheden overladen voordracht schetste spr. het ontstaan en den groei van het aantrekkelijke vliegerberoep: van Wright tot heden. De wereldoorlog heeft, aldus spr., aan de ontwikkeling van het vliegwezen veel goeds gedaan. Uit de kermis- en circusvliegprs (de oorlogsvliegers met verlof) groeiden de huidige verkeersvliegers. De techniek ging snel vooruit, zoo snel, dat men het in dien tijd niet bij kon houden. Soesterberg en Helder konden de leve ring van vliegers niet bijwerken en een tweede leerschool werd opgericht. Thans gaat alle ro mantiek van het vak af, aldus spr., het is thans erg zakelijk. Het corps van de K.L.M. was een groote familie. Wij kenden elkaar al in de lucht, vóór het landen. Vroeger maakte men zijn eigen diensten uit, thans krijgen de vliegers Vrijdagavonds een re geling thuis, die gevlogen moet worden. Alle bijnamen van bekende vliegers passeerden de revue. Uit een logboek van de Indië-routs verhaalde spr. zijn droevige en humoristische ervaringen. Na de pauze las de heer Veenendaal voor uit het boek „Alles O.K., draaien". De directeur van Maatschappelijk Hulpbetoon deelt ons mede. dat de afgifte van bons voor aankoop van distributiegroenten met ingang van 1 April a.s. gestaakt wordt. Voor de in deze week afgegeven bons kunnen de daarop vermelde soorten en hoeveelheden nog bij de groentehandelaren worden afgehaald. Vrijdag werd door den hoofdingenieur-direc teur van den Rijkswaterstaat in de directie Noord-Holl. te Haarlem aanbesteed het verbete ren van drie gedeelten van den weg op den westelijken dijk van het Noord-Hollandsch ka naal tusschen Akersloot en Alkmaar. Ingekomen waren 19 biljetten. De laagste inschrijver was C. de Wit te Kol- horn voor 11.999. Raming was 14.500. Vervolgens werd aanbesteed: het treffen van voorzieningen aan het buitenbeloop van den Koegraszeedijk onder de gemeente Den Hel der. Ingekomen waren 17 biljetten, waarvan even eens de laagste inschrijver was C. de Wit te Kolhorn voor 2594. Raming was 3900. Burgerlijke Stand. Ondertrouwd: H. Th. A. M. Cuijpers en H. N. M. Smit. het R.K. Vereenigingsgebouw aan den Heeren- weg zal met ingang van Maandag 1 April as. gesloten zijn. EEN ZILVEREN AMBTSJUBILEUM Maandag 1 April zal de heer P. B. P. Goos- sens, adj.-boekhouder aan het gas-, water- en electriciteits-bedrijf den dag herdenken dat hij vóór 25 jaar in dienst kwam aan deze be drijven der gasfa briek. Op 16-jarigen leef tijd werd de heer Goossens als kan toorbediende aange steld. De a.s. jubilaris, de oudste dus in dienst jaren oi» het kan toor dezer bedrij ven, heeft den ge- heelen groei der fa briek en haar be drijven meegemaakt, en geleidelijk alle rangen doorloopen, tot hij in 1920 in zijn tegenwoordige functie werd benoemd. Behalve dezen arbeid vindt de a.s. jubilaris nog volop lust om zich aan anderen arbeid te wijden. Zoo vervult hij vanaf de oprichting van het fonds voor ziekenhuisverpleging en van De heer Goossens Graalhuis Spaarne. Zondag 12.15 uur: Kadetten dadenclub. De kleine Zangclub is in plaats van Vrijdag avond op Maandagavond gezet. Maandag kwart over 7: De nieuwe dadenclub; 8.15 uur: Repetitie voor den Ouderavond; 9.15 uur: Dadenclub de Berken. Donderdag 8.30 uur: Leidstersvergadering. Vrijdag 7 uur: Repetitie Ouderavond, idem 8 uur en 8.30 uur. Zaterdag en Zondag 13 en 14 April is er voor alle leden weekend op eigen clubhuis. Maak nu al, dat je Zaterdagavond en Zon dag vrij blijft en geef je op bij de Huisoverste. Graalhuis Rijksstraatweg. Zaterdagavond 8.15 uur begint ons Week-end voor alle leden en aspiranten. Deze week gaan alle cursussen en clubs ge woon door. Vrijdagavond 8.15 uur Liturgie; 9.15 Leidsters vergadering. GRAALWACHTNIEUWS Zondag van 2 tot 6 uur Volkszangmiddag voor de Graalwachtleidsters voor Centrum Haarlem. De zang is altijd van groot belang bij al onze uittochten en wandelingen, daarom Leidsters, nu het zomerseizoen voor de deur staat en daarmee OQk deze propaganda, is het aan te bevelen ons „Zangprogramma'" uit te breiden. We verwachten dan ook 'n flinke opkomst. TENNISSEN Op Vrijdagavond is er 'n club opgericht; deze kan nog eenige leden gebruiken. Deze club heeft 'n trainster geëngageerd. Kosten hieraan verbonden en verdere inlichtingen bij N. van Opzeeland, Zijlstraat 24. Wie voelt er voor? ZONDAG: 8.30 ping-pongclub. MAANDAG: 8 uur repetitie van „St. Gene- sius"; 8 uur damclub TED. DINSDAG: 9 uur Schola Cantorum; 9 uur aspirantencursus. WOENSDAG: Maria-Congregatie i. d. ver schillende parochies. DONDERDAG: 8 uur Utile Dulci; 8.30 Ont wikkelingsclub; 8.45 zelatricenvergadering. VRIJDAG: geen paladijnen vergadering, maar 12 April. ZATERDAG: 8.30 Ping-pongclub. Loca;i.-yerband. VRIJDAG: 8.15 vergadering voor allo commissarissen van het locaal-Ver- band. Spreker Praeses Verheyen. In de gisterenavond gehouden vergadering van de vereeniging „Ziekenzorg" is het voor stel tot reglementswijziging aangenomen. De heer M. H. Grosnendaal werd als gevolg van deze aanneming tot bestuurslid gekozen. Dagelijks spreekuur 9.30-10.30 uur. Avond- sprèekuur Maandag avond 8—9 uur en volgens afspraak. 27. Juist, Jimmie, die krijg je. ze! Scraye Wacht, heb geduld! Het lijkt mij vooralsnog het verstandigste te wachten en gade te slaan! Wie weet, welk toeval ons deze mensehen in onze macht brengt. Ik zal alles geheim houden, wat ik weet dat zeg ik tevens in naam van mijn mede-slachtoffers. Zij weten niet, wat ik weet. Ik zal het hun vertellen. We zullen wachten, en, zooals ik zei. slechts kijken en luisteren. Ik ben er zeker van, dat dit net beste is. Jimmie keek Scraye aan met een raadsel- achtigen blik. Zwijgend keerde hij zich dan tot Packe. Deze redde echter de situatie door zich plotseling te herinneren, wat hi) tot nu toe vergeten was aan te reftren. Alle duivels! riep nij uit. We zijn hee- lemaal de jongedame vergeten, die bij Trlc- kett's tante is. Wat is er met haar aan de hand? Trickett vertelde ons dat zij practlsch in deze zaak betrokken is. Zij woonde met Madame Charles in de South Molton Street. Zij is nu zonder woning, veronderstel ik. Het is een onaangename positie voor haar. Er moet iets gedaan worden J Dank je, Packe, zei Jimmie. Maar dat is al in orde. Mijn tante zal voor haar zorgen. En mijn tante is daartoe uitstekend geschikt Eva Walsden is, zooals ik zei. onder veilige hoede. Ik dank je er voor, dat je daaraan ge dacht hebt oude kerel! Scraye keek Jimmie onderzoekend aan. Je stelt erg veel belang in die jonge dame? vroeg hij rustig. Zoo veel.... antwoordde Jimmie, dat Ik erover denk, haar te trouwen als zij me hebben wil. Het Is nog wat vroeg om er al zoo over te praten, maar ik doe dit, opdat jullie beter zult begrijpen. Dan, zei Scraye, geloof ik, dat er verder niets meer te bespreken valt. Alleen nog dit je zult je herinneren, Trickett, dat ik alle kosten op mij zou nemen detective Schmidt bijvoor beeld. Goed goed! zei Jimmie haastig. Laat dit maar aan mij over voor het moment ten minste, Schmidt en ik moeten nog eens praten. Keeren jullie nu direct terug near de stad? Ja direct, antwoordde Scraye. En jij? Vanavond als ik gezien heb, dat de twee dames veilig thuis ziin gekomen. Ik zie jullie morgen wel. Ondertusschen hij wendde zich tot Packe doe je best. om alles te vin den, wat betrekking heeft op dien brand m de South Molton Street, wil je? Met welk doel? Om ons persoonlijk in te lichten, ant woordde Jimmie. Hij verliet met hen de kamer, gaf Kentover eenige bevelen en ging daarna direct terug naar den detective. Nu, Schmidt,' zei hij, is er iets, wat je wilde zeggen, iets wat je wilde voorstellen? Zeker, antwoordde Schmidt. U moet eraan denken, dat juffrouw Walsden assistente was bij de firma Valerie et Cie, dat zij waarschijn lijk eenige menschen kent, die bij deze zaak betrokken zijn. Wel? Die menschen zullen bang zijn. dat zij inlichtingen geeft. Zij weten althans, dat zij het kan. Zij kent namen, data, bijzonderheden, die voor haar misschien van geen beteekenis zijn, maar voor de betrokken personen wel en misschien ook wel voor ons. Ik wil er ech ter dit mee zeggen, dat zij uitstekend dient be waakt te worden. Ik heb daaraan gedacht, zei Jimmie. Vanochtend heb ik haar en mijn tante er al op gewezen. Zij begrijpen de situatie volkomen. Juffrouw Walsden beloofde mij, niet uit te zullen gaan zonder mijn tante. Ik geloof we) dat zij veilig is. Heb je eenter al iets ontdekt van die menschen? De Amerikaansche vrouw is reeds naar Londen vertrokken. De man blijft n.er een week golf spelen. Ik geloof, dat het een man is, die uitsluitend zijn eigen plezier zoekt Over de vrouw verkeer ik nog in twijfel. Zü is echter weg. Ja zoo, zoo nou, ik weet niet wat we hier nog meer kunnen doen. Maai jij Schmidt wat zal jij doen? Ik bedoel in Parijs? Schmidt haalde zijn schouders op. Het is moeilijk, daar een antwoord op te geven, mijnheer Trickett. Er is nog genoeg te doen. Bij voorbseld? Bij voorbeeld, den man te zoeken, dien u kent als Monsieur Charles. Hij had waarschijn lijk Parijs al eerder verlaten dan wij Uitvinden waar de drie vrouwen zijn, die in het huis aan de Rue de la Paix woonden. Een ding kan ik u echter al zeggen: als ik mijn eigen weg kon gaan, zou ik wel weten, waar ik de oplossing moest zoeken. Heusch? Waar? Schmidt maakte met zijn hand een bewe ging in de richting van ae zee. Zijn vingeis wezen naar het westen. Aan den anderen kant, mijnheer over den oceaan. Duidelijker gezegd aan de andere zijde van den Atlantischen, antwoordde hij. Amerika? Ik ben er bijna zeker van, mijnheer. Wat zijn het eigenlijk voor dingen, die zoo myste rieus verdwijnen? Diamanten armbanden of parels zijn het niet! Het zijn curiositeiten mpt historische waarde, zeldzaamheden, waarvoor de echte verzamelaar zijn ziel zou wilier, ver- koopen, om ze te bez'tten in het geheim! Jimmie dacht een oogenblik na. Zoo. zei hij ten slotte, u gelooft dat deze voorwerpen gevonden kunnen worden waai V In de afgesloten kamers vati een of ander particulier museum in New York. waar ze in het geheim worden bewaard vooral in het geheim! door een of anderen maniak wiens eenig plezier het is, te weten, dat hy ze bezit! Dat denk ik ervan, mijnheer Tric kett. En daarom ook zeg ik u pas op! Dank je, Schmidt! Ik ben .ie zeer ver plicht. Ik zal je op de noogte houden van de zaken hier. Enfin, we zullen het geval nu maar even laten rusten. Zuilen we gaan lunchen? Dien middag zag hij Schmidt vertrekken: bracht hij zijn tante en haar beschermelinge naar St. Margaret's Bay en kon daarna zeif. met zijn bediende Kentover, den trein naar Londen nemen. In den trein kwam Jimmie eenigszins tot rust; nu kon hij rustig naden ken. Het resultaat daarvan was, dat, zoodra hij in zijn hotel was aangekomen, hij naar het kantoor stapte en zijn onderzoek begon over de verdeeling van de post. Hij moest hij wilde weten. De hoofdportier zorgde voor de post speciaal voor de post die 's morgens kwam Hij werkte volgens een systeem, hetwelk hij duidelijk uiteen zette. Achter het kantoor was een kleine kamer, waarin eenige rijen brieven-boxes waren getimmerd Deze boxes droeven namen en nummers. Gasten, die zoo- als Jimmie. regelmatig kamers betrokken had den speciale boxes met namen er od. Daarin sorteerde de portier eiken morgen de post Van aangeteekende stukken hield hij nog een soort register bij. Iedere aangeteekende brief of zending, die het hotel binnenkwam, werd in dat boek geschreven. Hieraan werd streng de hand gehouden. Het was ook onmogelijk, dat er op die wijze een fout gemaakt werd. Sla het register van gistermorgen eens op, zei Jimmie. Nu, kwam er een aangeteekende zending voor mij binnen? De portier liep met zijn vinger een kolom namen langs tot hij kwam by dien van Jimmie. Hier staat u, mynheer, zei hy. Gisteren morgen. Een aangeteekende zending uit Parijs. Ik herinner het mü nu heel goed ik teekende zelf af. HOOFDSTUK XIX DE HEER CURTIS UIT NEW YORK Jimmie nam het boek uit de handen van den man en keek naar de kolom, waarop hy wees. Hy keek echter niet naar zyn eigen naatn, hy zocht naar een andere aangeteekende zen ding uit Parys. Eh, zei hy plotseling. Je weet zeker, dat het er geen twee waren? Ik weet het positief, mynheer. Ik nam ze zelf aan. De eenige aangeteekende stukken, die gistermorgen binnenkwamen, waren uw pakket een brief voor sanitein Oanvers en nog een brief voor mevrouw WsJesby. Heb je niet een ander pakket °ezien. dat ook uit Parys kwam, ongeveer dezelfde grootte als het myne? Neen, mijnheer! Slechts drie aangetee kende stukken. Ik noemde ze zoo juist. Het is niet noodig, dat het aangeteekend verzonden werd, zei Jimmie meer tot zichzelf dan tegen den portier. <Wordt vervolgd.)

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1935 | | pagina 9