Heeft Brabantia ook thans weer groote plannen? Ajax ziet de kansen weer stijgen Uitstekend begin der titelhouders EINDHOVENSCHE CLUB SLAATH.B.C. MET 4-2 R.F.C. NAAR DE EERSTE KLASSE 9Qdits (cwtf de -Ouwi! MAANDAG 19 APRIL 1937 VAN HET KATHOLIEKE KAMP De rust gaat in met gelijken stand, nadat de Heemsteedsche ploeg de leiding heeft genomen Kampioenscompetitie ingezet Na de rust Gelijk spel tusschen G.D.A. en G.V.O. De Loosduiners mogen dubbel en dwars tevreden zijn M D. A. kan met dit gelijk spel zeer tevreden ■ta. E.M.M. niet tegen V.V.Z opgewassen De Hilversummers verliezen in Zaandam met 53 De Meer loopt een 2-0- achterstand in Gelijk spel tegen S.D.O. in Bussum H.M.S. goed op dreef tegen Volendam Een 41-zege van de Zuilensche club VAN HET KATHOLIEKE KAMP In Zuid I gingen alle wedstrijd wegens terreinafkeuring niet door en 's Heerenberg eindigt op de laatste plaats 2 3364 Federatie-elftal wint te Schijndel Bossche ploeg met 40 geklopt K.N.V.B. Groote zege van 't Gooi in den plaatselijken strijd tegen Hilversum ZJF.C. en Ensched. Boys degradeeren BONDSELFTAL—WESTHAM UNITED Lichtwedstrijd op 12 Mei in het Stadion te Utrecht Een overwinning met.... 640! KAMPIOENSCOMPETITIE Opnieuw hebben de twee thuis- spelende ploegen in de kampioenscompetitie gezegevierd P.S.V. thans vrijwel uit geschakeld 2—1 Belgische voetballers stellen teleur Een 21-nederlaag tegen Zwitser land te Brussel Na-competitie der tweeden Om de Coupe Coenegracht ■UIT DE SPORTWERELD In Hen tegen de kampioenen van West II gespeelden wedstrijd heeft Brabantia gisteren te Eindhoven de verdediging van zijn titel ingezet met een fraaie en verdiende 42- overwinning, nadat de bezoekers na ruim 20 minuten de leiding hadden Weten te nemen. Beide ploegen stellen zich compleet op als scheidsrechter Boddeke beginnen laat. Als d'Hooghe voor de thuisclub heeft afgetrapt, Set Kortekaas met een forsche trap de HBC-voorhoede aan het werk, waarbij het leder echter out gaat. De gasten komen er dan beter in, en daar Stoker een zeer onzekeren indruk maakt, we ten zij herhaaldelijk gevaarlijk voor het Bra- bantia-doel te komen. Vooral het fraaie werk Van midvoor Martin valt op. Telkens gooit hij het spel open waardoor de vleugels gelegen heid krijgen snelle aanvallen te ondernemen, baarbij de rood-blauwe verdediging meermalen alleen redding weet te brengen ten koste van corners, die echter niets opleveren. Goed gesteund door de middenlinie, waarin A. van Osch schittert, weet ook de thuisclub cenige tegenaanvallen te ondernemen, en Neve In het wit-zwarte doel aan den tand te voelen, Waarbij hij al spoedig minder safe blijkt dan öjn overbuurman. De thuisclub kruipt dan door het oog der naald als Louwers is uitgeloopen en het leder bij een zacht schot van Toledo tergend langzaam naast rolt. In de 22e minuut heeft HBC echter het lang Verwachte succes als bij een der vele wit- Swarte aanvallen Martin een opgelegde kans niist, doch Toledo, die naar binnen is gezwenkt, °P eenige meters afstand Louwers het nakijken Beeft. (01). Na dit succes trekt de HBC- hiiddenlinie zich eenigszins terug. De thuisclub valt dan energiek aan en als Nessels uit een vrijen trap heeft naast gescho ten, weet d'Hooghe onmiddellijk daarop uit een pass van Hessels onverwachts Neve te ver fassen (11). Er zijn dan 28 minuten ge speeld. Het wordt nu eeri gelijk opgaande strijd fret beide partijen beurtelings in den aanval. Opnieuw denken wü de gasten de leiding te 2ien nemen als Stoker mist, doch Louwers Weet door uitloopen het gevaar te keeren. Als na de thee het spel is hervat zijn de eerste aanvallen voor de gasten, waarbij Korte kaas een groote activiteit ontplooit. De Braban- baverdediging krijgt het dan even zwaar te ver antwoorden. Als Louwers, die den geheelen friddag uitstekend op dreef is, is uitgeloopen en frist, weet M. van Osch vanaf de doellijn een Schot van Ruygrok te keeren. Brabantia slaagt er in het spel te verplaatsen, fraar herhaaldelijk moet de Eindhovenaar W. de vaan het afleggen tegen rechtsback Vinke en fechtshalf Drayer, welke spelers wel eens meer dan noodig van hun lichaamskracht gebruik blaken. Als de thuisclub een vrijen trap wegens free kick krijgt te nemen, jaagt A. van Osch van Krooten afstand het leder juist onder de lat door in de touwen. (21). De gasten doen dan eenige tegenaanvallen, doch zonder succes. Hun aanvallen worden herhaaldelijk wegens vermeend buitenspel onderbroken. Dan noteeren wij een bijzonder fraai staaltje voetbal van d'Hooghe, die vanaf het middenveld naar voren trekt om na han dig om de verdediging te zijn heengedraaid, Neve uit zijn doel te lokken, om dan het leder in het verlaten doel te doen verdwijnen. (31). Er zijn dan 20 minuten der tweede helft Verstreken. Weer komen de rood-blauwen op- Setten, waarbij zij een vrijen trap krijgen te hemen, welke door het binnentrio verkeerd Wordt beoordeeld. Direct daarop onderschept houwers een fraaien voorzet van Gieske. De thuisclub is mede, doordat de gasten vermoeid geraken, thans sterk in de meerderheid, waarbij Neve eenige fraaie safes vertoont bij schoten Van Trinus en W. de Vaan. In de laatste tien hiinuten komen de wit-zwarten weer opzetten, uit een scrimmage kan v. d. Linden den ach terstand verkleinen (32). Nauwelijks is afgetrapt of Hessels scoort, doch Gisteren had op het G. D. A.-terrein te Loos duinen de eerste degradatie-wedstrijd plaats 'üsschen G. D. A. en G. V. O. Nadat de Haagsche aanvoerder de Koning hen bezoekers bloemen had aangeboden bij ge- legenheid van het behaalde afdeelingskam- hioenschap werd begonnen. De Hagenaars waren direct sterk in den aan val en na enkele minuten wist Paters de score fr openen, 10. Ofschoon aan beide kanten nog enkele kan- kwamen, bleef de stand 10. Na de hervatting pakte G. V. O. sterk aan en a vijf minuten was het 11 door de Jong die ®eh missen van de Voorburgsche achterhoede wist te benutten. .Nel werd om de overwinning gestreden, doch scoren kwam het niet meer. dit doelpunt wordt wegens buitenspel ge annuleerd. Het is echter slechts uitstel van executie, daar direct daarop Hessels uit een vrijen trap den stand op 42 brengt. Nog enkele minuten zijn te spelen en dan klinkt het eindsignaal. De opstelling der elftallen was als volgt: BRABANTIA: H. Louwers, doel; G. Stoker en M. van Osch, achter; W. v. d. Boogaard, A. van Osch en P. Deursen, midden; H. de Vaan, H. Trinus, P. d'Hooghe, M. Hessels en W. de Vaan voor. H. B. C.: J. Neve doel; C. Vinke en L. Biermans, achter; H. Drayer, Kortekaas en J. Leuven, midden; W. Toledo, J. v. d. Linden, A. Martin, C. Ruygrok en W. Gieske, voor. Voor den aanvang van den wedstrijd bood de H. B. C.-aanvoerder Brabantia een ets van den Haarlemschen St. Bavo aan. WZ begint met een snel aantrekkelijk spel, waartegen EMM niet op kan en vrij spoedig heeft v. Halderen den stand op 20 gebracht. De aanvallen blijven elkaar snel afwisselen en als de linksback van EMM in het nauw wordt gedreven, plaatst hij den bal in eigen doel 30. EMM komt echter steeds beter spelend op het VVZ-doel af en juist kan Wiegman een scherp schot tot corner werken, terwijl even later Huysman keurig redt tusschen enkele EMM- spelers in. Als Olie een snellen aanval onder neemt, plaatst hij den bal in den hoek en de stand is 40. Direct hierop echter is het Ter- lien, welke Wiegman met een keihard schot passeert en den stand op 41 brengt, waar mede de rust aanbreekt. Na de rust komt EMM geweldig opzetten. Huysman en de Lange moeten zeer hard wer ken om onheilen te voorkomen, doch het lukt hun niet en het is Poort die keurig inschiet 4—2. EMM krijgt hoop en deze stijgt als de rechts binnen vrij spoedig kans ziet van dichtbij den bal onder de lat te plaatsen en hierdoor den stand op 4—3 te brengen. Beide ploegen spelen voor wat zij waard zijn en elk oogenblik kan verandering van den stand verwacht worden. Langzaam maar zeker echter verovert VVZ terrein en ongeveer 10 min. voor het einde wordt het pleit beslecht, als Bayens tweemaal hard inschiet, waarvan de laatste maal raak 53. Hiermede is de Zaansche zege een feit. Wel doet EMM hardnekkige po gingen om nog te scoren, doch de VVZ-achter- hoede laat zich niet meer passeeren en met een 53 overwinning van WZ komt het einde. Binnen de minuut neemt S. D. O. de leiding als Molenaar een fout van keeper Hoeboer met een doelpunt afstraft (10). De gasten komen daarna een oogenblik sterk opzetten, doch het resultaat van hun aanvallen blijft beperkt tot eenige corners, die geen resultaat afwerpen. De Bussumsche aanval zit intusschen ook niet stil en diverse schoten van Molenaar worden door Hoeboer gekeerd, terwijl tweemaal de lat redding brengt. Aan beide kanten zijn de ver dedigingen tegen het zwakke aanvalsspel opge wassen, zoo dat zich zelden een gevaarlijk mo ment voordoet. In de tweede helft is S. D. O. voorloopig in de meerderheid en het duurt niet lang of Mo lenaar benut een lagen voorzet van Franke om het tweede doelpunt te scoren (20). De Meer komt nu in het offensief. Bij een aanval van den linkervleugel wordt 't leder te gen de deklat geschoten, waarna de Jong met 'n kopbal scoort (21). Eenige snelle aanvallen van S. D. O. doen het Meerdoel in ernstig ge vaar verkeeren. Geheel onverwachts komt ech ter de gelijkmaker als bij een scrimmage voor het Bussumsche doel het leder via diverse hoofden in het net belandt (22). S. D. o. blijft üaaarna voortdurend in het offensief, doch slaagt er niet in het winnend punt te scoren. De eerste helft van den strijd was niet van de beste soort. Het rammelde in den HMS-aan- val, en daar Volendam met een groot aantal invallers verscheen, was ook bij hen het spel onsamenhangend. De thuisclub was wel het meest in den aanval, doch vermocht daaraan geen uitdrukking te geven, en daar de aanvals- linie van de bezoekers het zwakste deel van het geheel was, bleven doelpunten uit. In de tweede helft ging het direct veel beter en nog maar even was men aan den gang, toen Op de Avus-baan te Berlijn, waarvan men de helling der Noordelijke bocht verhoogd heeft, werden dezer dagen proeven genomen, waarbij de renwagens met een snelheid van naar schatting 180 KM. per uur door de bocht vlogen De inzet der kampioenscompetitie van den I.V.C.B. is gisteren niet erg fortuinlijk geweest, want er, kon reeds den eersten dag een wedstrijd niet doorgaan, daar het Treffers-veld in Groesbeek werd afgekeurd. Zoodoende werd er alleen in Eind hoven gespeeld, waar Brabantia uit stekend startte door met 42 van H.B.C. te winnen. Ook tal van competitiewedstrijden gingen wegens terreinafkeuring niet door, iets wat in Zuid I, waar nog steeds op den kampioen wordt gewacht, met alle vastgestelde ontmoe tingen het geval was. We zijn benieuwd, wan neer hier nu eindelijk de beslissing zal vallen. In Zuid II boekte RKTW een keurig succes, door in Tilburg met 5—3 van Wilhelmina te winnen. Zal de Tilburgsche club zich dus toch nog in veiligheid weten te brengen? Het was gisteren in ieder geval voor haar geen ongun stige dag, temeer niet daar SVB met 21 van Dongen verloor. In het Oosten kon slechts een wedstrijd, doorgang vinden, maar het resultaat hiervan was van veel belang. Altior slaagde er n.i. in, te Arnhem VDZ met 20 te kloppen> waardoor de Deventer-club zich nog juist vei lig stelde, zoodat 's Heerenberg nu het kind van de rekening is geworden. De Meer veroverde in West I een kostbaar punt, dat de Amsterdammers een heel eind uit de gevaarlijke zóne bracht, hoewel zij nog met in veiligheid zijn. Het zal nu echter wel uit sluitend gaan tusschen SDO en EMM, die el kaar nog in Hilversum zullen ontmoeten. SDO speelde gisteren in Bussum gelijk tegen De Meer, terwijl EMM in Zaandam het onderspit moest delven tegen WZ, dat de Hilversum mers met 5—3 versloeg. Voorts behaalde HMS in Zuilen een 5—1-zege op Volendam, hetgeen van de Zuilensche rood-witten een fraaie pres tatie mag worden genoemd. Ook voor de promotie-competities werden enkele wedstrijden gespeeld. GVO begon in West II niet slecht, door in Loosduinen tegen GDA met 1—1 gelijk te spelen en Eendracht kan in het Oosten op een goeden start terug zien. De club uit Wychen won nJL met 5—2 van Huihuizen. De standen zijn: ZUID II Brabantia 17 14 2 1 30 62—17 Schijndel 18 8 3 7 19 36—27 Venl. Boys 16 8 2 6 18 33—39 Kolping 17 7 3 7 17 47—41 Dongen 18 7 3 8 17 42—52 Wilhelmina 16 7 2 7 16 31—39 Mulo 17 7 2 8 16 46—44 Best Vooruit 18 5 4 9 14 4446 S. V. B. 17 4 5 8 13 2136 R.K.T.V.V, 16 4 10 10 Halle ziet zich door een der Groningsche aanvallers gepasseerd in den gisteren gespeelden wedstrijd Be QuickGo Ahead, welke ontmoeting de Deventer club met 30 verloor Sinnige met een hard schot scoorde. En vlug daarna bracht De Hosson met een zeer fraai schot den stand op 20. Met HMS het meest aanvallend verstreek de tijd, totdat 10 minuten voor het einde Volendam een tegenpunt scoor de (21). Dit was voor de Zuilenaren het sein tot stevig aanpakken en bijna terstond ver grootte Hoonakker den voorsprong tot 31. Van de talrijke kansen, die daarna in de en kele minuten nog ontstonden wist Sinnige er één te benutten. Het einde kwam dus met een 41 zege voor H.M.S. In Schijndel heeft het Federatie-elftal Zon dag een oefenwedstrijd gespeeld tegen een Bos sche ploeg, waarin nog al wat wijzigingen wa ren gekomen, doordat o.a. de Brabantia-spelers in verband met de kampioenscompetitie na tuurlijk niet beschikbaar waren. Het Federatie elftal, dat een goeden wedstrijd speelde en ook als geheel een behoorlijken indruk maakte won tenslotte met 40, nadat de rust met een 30- voorsprong was ingegaan. Het was een nuttige oefenwedstrijd, waarin de keuze-commissie nog weer eens gelegenheid kreeg om de verschil lende spelers te beoordeelen om zoodoende in Mei a.s. tegen Oostenrijk een zoo sterk moge lijk team te kunnen opstellen. Het Federatie-elftal was gisteren aldus sa mengesteld: Doel: W. Alsemgeest (D.H.L.). Achter: Gigenback (Geel-Wit) en Janssen (Graaf Willem). Midden: Kehner (Spartaan), Geybel (Wil helmina) en Pit (Emos). Vóór: K. Koning (Volendam), C. Alsem geest (D.H.L.), B. Beerenschot (Lachapelle) Nienhaus (S.D.O.U.C.) en Joh. Schintz (R.K.N.A.C.). Van Schijndel in het Bossche doel moest al direct na het begin optreden, wat hem goed afging. Eenige malen wist hij op fraaie wijze zijn doel voor doorboring te behoeden. Toen de Bossche backs Vorstenbosch en van Bree na ongeveer een kwartier spelen leelijk misten, had Beerenschot geen moeite om de federatie- ploeg de leiding te geven. De achterhoede der Bosschenaren was hierna heelemaal de kluts kwjjt, met het gevolg, dat Alsemgeest spoedig den voorsprong kon vergrooten (20). Niet lang daarna bracht Beerenschot den stand op 30 na een goeden voorzet van Koning. In de tweede helft gaven de Bosschenaren beter partij. De voorhoede kreeg talrijke kan sen, maar het juiste schot bleek ten eenenmale zoek te zijn. De federatie-achterhoede had nu heel wat werk te verzetten, maar mede met be hulp van Fortuna werden doelpunten voorko men. Even voor scheidsrechter Holterhues het eindsignaal gaf, had Beerenschot nogmaals succes, toen hij den bal uit een voorzet van rechts op fraaie wijze inkopte (40). Met dezen stand kwam het einde. OOST Treffers 18 15 0 3 30 60—26 Vosta 16 11 2 3 24 45—28 Vogido 17 8 2 7 18 38—37 Lob. Boys 17 8 2 7 18 39—45 Quick 18 7 3 8 17 54—49 V. D. Z. 18 6 3 9 15 35—40 Emos 15 5 4 6 14 24—28 S.D.O.U.C. 16 6 2 8 14 39—38 Altior 18 5 2 11 12 41—53 's Heerenbelg 17 3 2 12 8 31—62 WEST I WA 18 16 1 1 33 63—18 VVZ 17 13 2 2 28 51—19 TYBB 16 8 3 5 19 37—22 Volendam 18 8 3 7 19 45—36 Wilskracht 16 7 4 5 18 30—30 WIJ 18 7 2 9 16 54—40 HMS 14 4 3 7 11 34—42 De Meer 16 3 3 10 9 35—61 SDO 17 3 1 13 7 25—72 EMM 16 2 2 12 6 28—61 'n Rijdende tram moet men al tijd rechts inhalen, alléén wanneer rechts niet voldoende weg breedte is, mag men de tram links voorbijrijden. New In de promotie-degradatie-competities zijn gisteren reeds eenige beslissingen ge vallen. R.F-C. heeft zich n.l. in de rüen der Rotterdamsche eerste-klassers kunnen scharen, terwijl Z.F.C. en de Enschedesche Boys het volgend jaar in de tweede klasse hun geluk zullen moeten beproeven. In afdeeling I heerscht nog volop spanning, wat mede voor een belangrijk deel het gevolg is van de 51 zege van 't Gooi in den plaat selijken strijd tegen Hilversum. Beide Hilver- sumsche clubs, die elkaar thans tweemaal ont moet hebben, beschikken nu over drie punten uit drie wedstrijden, terwijl R.C.H. twee punten heeft. De Haarlemsche club moet echter met beide tegenstanders nog eenmaal de degens kruisen. Gisteren is de positie van de Racing er in ieder geval niet slechter op geworden. De club uit de Spaarnestad heeft nu nog een behoor lijke kans om zich te kunnen handhaven, al is het daarvoor noodig, dat zij in de twee nog resteerende wedstrijden minstens drie punten verovert. In afdeeling H werd R.F-C. zonder zelf te spelen eerste klasser, daar ZF.C. het in Zaan dam tegen S.V.V. niet verder kon brengen dan een puntloos gelijk spel, een resultaat, waar door de roemrijke Zaansche club uit de eerste klasse verdwijnt. Dit lot treft in het Oosten de Enschedesche Boys, die voor de tweede maal en zelfs met dezelfde cijfers, n.l. 43, van Hengelo verloren. Het was wel een hard gelag voor de Boys, die aanvankelijk een 30 voorsprong hadden. De wedstrijd tusschen Quick en Hengelo in Nij megen zal nu moeten uitmaken, of de Twent- sche club promoveert. Bij een gelijk spel zou dit reeds het geval zijn, maar bü een nederlaag van Hengelo krijgt Quick nog een kans in een beslissingswedstrijd. W.V.V., dat de vorige week in het Noorden zoo fraai startte, kon het gisteren in Winschoten evenwel met bolwerken tegen Heerenveen. De Friesche club won met 32 en heeft hierdoor thans de beste papieren. De standen zijn op het oogenblik: 't Gooi Hilversum R.C.H. R.F.C. ZF.C. S.V.V. Afdeeling I 3 1 3 1 2 1 Afdeeling II 3 3 3 I 4 0 8—5 4—7 4—4 6 11—2 3 2—2 1 3—12 Afdeeling Hl Hengelo 3 2 1 0 5 11—8 Quick 3 1113 98 Ensched.* Boys 4 1 0 3 2 1114 Heerenveen W.V.V. Friesland Afdeeling V 1 1 2 1 1 0 2 3—2 2 6—3 0 0—4 Naar wij vernemen, zal op Woensdag 12 Mei in het Stadion te Utrecht een lichtwedstrijd worden gespeeld tusschen een Bondselftal en de Engelsche club Westham United. Dit elftal speelt tusschen 6 en 16 Mei een viertal wedstrij den in ons land en komt op 12 Mei te Utrecht. Het is niet onwaarschijnlijk, dat het Bonds elftal, naast diverse internationaals, ook eenige Utrechtsche spelers zal bevatten. Bij een wedstrijd voor de adspiranten-oompe- titie van den Apeldoomschen Voetbalbond was Zaterdagmiddag de eindstand 640. Het win nend elftal was echter nog geenszins content. Het verweet den scheidsrechter den tel kwijt geraakt te zijn. De eindstand zou 670 moeten sajnl Opnieuw hebben in de kampioens competitie beide thuisspelende vereeni- gingen we*ten te zegevieren, waardoor in dit geval de kansen van Ajax weer belangrijk gestegen zijn. De Amsterdammers wonnen immers voor de tweede maal van P. S. V., dat zich nu wel als uitgeschakeld kan beschouwen. De Eindhove- naren gingen in de hoofdstad met 5—2 ten onder. Dat Be Quick op eigen terrein een zeer gevaarlijke tegenstander is heeft Go Ahead gis teren tot zijn nadeel ondervonden. De Deven- terploeg kon het n.l. in Groningen niet bolwer ken tegen de withemden, die Halle es. een 30 nederlaag toebrachten, waardoor de papie ren van de Oostelijke kampioenen aanzienlijk zijn gedaald. Het merkwaardige is, dat van de negen tot dusver gespeelde kampioenswedstrijden de bezoekers slechts eenmaal succes hebben geboekt. Dit was het geval in Eindhoven bij P. S. V.Ajax. In alle andere gevallen vie len steeds de beide punten aan de thuisclub ten deel. De situatie is nu: K es T- Feyenoord Go Ahead P.S.V. Be Quick Ajax 5—2 Feyenoord 3—0 Go Ahead 2—0 3—0 P.S.V. 2—3 4—0 Be Quick 3—2 3—0 Ajax 4 3 0 1 6 10— 8 Be Quick 3 2 0 1 4 66 Go Ahead 4 2 0 2 4 6—5 Feijenoord 3 1 0 2 2 55 P. S. V. 4 1 0 3 2 8—11 Slechts 20.000 toeschouwers woonden Zondag in het Heyselstadion te Brussel den landenwedstrijd België—Zwitser" and bü, welke door de gasten met 21 werd gewon nen na een vooral van de zijde der Belgen teleurstellende ontmoeting. Het Belgische elftal bestond uit: Braet, doel; Paverick en Joacim, achter; Dalem, Stijnen en Winter, midden; Buyle, Ceuleers, Voorhoof, Raymond Braine en van den Eynde, voor. De Belgische voorhoede is vooral sterk te gengevallen. Voorhoof was geheel uit vorm en hü miste talrijke kansen. Zelfs een omzetting tegen het slot met Braine als midvoor, mocht niet baten. In het Zwitsersche elftal was Xam Abegglen de beste speler uit den aanval. Hij werkte bijzonder hard en hij smaakte het ge noegen na vijf minuten zijn land de Jeiding te geven. De eerste speler van het veld was echter de Zwitsersche back Minelli, het groote strui kelblok voor de Belgische aanvallen. In de tweede helft de rust was ingegaan met een 10-voorsprong der Zwitsers ver hoogde de rechtsbuiten Bickei den stand tot 20. De middenlinie der Zwitsers was beter dan die van de Belgen. Vooral Stijnen was niet in den vorm, waarin hij twee weken geleden te Antwerpen tegen Nederland speelde. In den resteerenden tijd hield Minelli es. goed stand, zoodat het einde kwam met 'n 21* overwinning der Zwitsers. Voor de na-competitie der nummers twee werden gisteren wederom twee wedstrijden ge speeld, die de volgende resultaten opleverden: Xerxes—D. W. S. 5—3 HeraclesB. V. V. 21 In Maastricht werd Zondag een wedstrijd ge speeld tusschen Nederland en Belgisch Limburg om de Coupe Coenegracht. De Belgen wonnen met 4—2, waarmee zü verdiend revanche namen voor de 43-nederlaag, welke zü op Tweeden Paaschdag te Laenaken tegen de Ne derlanders leden,

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1937 | | pagina 9