De troepen van Mola steken de rivier Durango over Het weerzien van den H. Vader a Italië's politiek ten aanzien van Spanje i Het nieuws van heden PROTECTOR Het bus-conflict te Londen Duitschland over België's positie De overstrooming in de V.S. DE BAROMETER VEREENIGDE KATHOLIEKE PERS WOENSDAG 28 APRIL - OCHTENDBLAD BUREAUX VOOR REDACTIE EN ADMINISTRATIE: NASSAULAAN 51 - TELEFOON 13866 ABONNEMENTEN: iioor Haarlem en Agentschappen per week 25 cent; per kwartaal f3.25; per post, per kwartaal f3.58 bij vooruitbetaling DAGBLAD UITGEGEVEN DOOR DE N.V. DRUKKERIJ DE SPAARNESTAD, HAARLEM - TELEFOON 13866 DRIE EN ZESTIGSTE JAARCANC No. 20533 De branddien de rooden in Eibar stichtten De rechtsche batterijen, welke de hoofdstad beschieten, werden nog steeds niet ontdekt Een bombardement op Guernica Guernica verwoest? Ingrijpen van den minister van arbeid niet uitgesloten geacht De toestand in Notting hamshire m In een Duitsche school, waar meisjes en moeders in de kinderverzorging worden onderwezen, leggen de candidaten groe ven van bekwaamheid af Geen voorstanders van een com promis, doch ook geen tegenstanders Alles wijst op grootere voorzichtigheid Zijn stem is helder en duidelijk^ Alleen het bleeke gelaat van den Paus verraadt, dat Hij ernstig ziek is geweest Rome vol gerucht van vreemdelingén Tweeduizend melk boeren gearresteerd Vloeistof, waarin toch te veel melk was om voor water te kunnen doorgaan Bij de instorting in de kathedraal van Mexico werden zeventig personen in de diepte gesleurd. Het reddingswerk in vollen gang Gunstig resultaat verwacht van de Belgisch-Britsche besprekingen Prinselijk Paar terug in het land Autopech bij Enschede Neem me niet kwalijk Ongeregeldheden te Nantes De voorzitter van den bond van werkgevers mishandeld FRÈRE NAAR DEN HAAG Het Weer n 1 INBRAAK-VERZEKERING 1 Uitsluitend voor: Kerken. Pastorieën. Kloosters en Kerkelijke Instellingen NIEUWE HAARLEMSCHE COURANT Advertentieprijzen: Per lossen regel 30 ct, Ingez. mededeelingen 50 cent; Idem op pag. één 65 cent per regel. BIJ contract sterk verlaagde prijzen. Voor de kleine annonces „Omroepers" zie de rubriek. VITORIA, 27 April (Havas). Een speciale correspondent seint: Gistermiddag: vijf uur hebben de troepen van Mola overal de rivier Durango overgestoken en twee dor pen aan den stroom op den weg naar Ermua en Malazga genomen. De genie had op verschillende punten over gangen over den stroom gebouwd en de recht sche colonnes trokken over den Durango on der het slaken van vreugdekreten. Naarmate de infanteristen oprukten, ver schoof de artillerie haar vuur naar voren en achtervolgde de regeeringstroepen met haar granaten. Van het geheele front komen be richten over massale overgave van militie troepen. Bij de verovering van Monte Oiz, in de streek van Eibar, hieven verscheiden hon derden militiemanschappen de armen op en liepen over naar de rechtschen, met wapenen en bagage. Overal vonden de nationalisten belang rijke opslagplaatsen van allerlei aard, die de regeeringstroepen in deze streek hadden aange legd. Waamemingsvliegtuigen melden, dat er een druk verkeer heerscht achter het front en dat de weg Durango-Bilbao zwart is van troe pen soldaten, burgers en vee. De correspondent van Havas deelt mede, dat Eibar een stadje van 20.000 inwoners is, gele gen in het centrum van het gebied der koper mijnen. Het bezit een belangrijke wapen industrie. Zondagavond reden tankauto's met ben zine door de straten en de volksfront militie besproeide de gevels met deze brand bare vloeistof. Eenige brandbommen waren hierna voldoende om de stad te herscheppen in een vuurpoel. De brand woedde gisteren nog voort. Ver scheidene huizen, waar springstoffen lagen op geslagen, vlogen in de lucht. Ook de kerk, welke uit de zestiende eeuw dateert, is een prooi der vlammen geworden. De weg naar Vergara is op drie plaat sen vernield. Een groote hoeveelheid mate rieel werd door de regeeringstroepen voor hun terugtocht vernield. Een speciale correspondent meldt: Twee honderd militiemanschappen der regeerings troepen, die bezig waren met het aanleggen van verschansingen in de omgeving van Marra, gedekt door een boschje, zijn door een rechtsch vliegtuig opgespoord en aangewezen aan de rechtsche infanterie. Tegen drie uur des mid dags omsingelden twee rechtsche colonnes het bosch en de tweehonderd man, van wie slechts enkelen konden ontsnappen. Een half uur later trachtten de militietroepen een tegenaanval te ondernemen, die afgeslagen werd. In het communiqué van den verdedigings- raad van Madrid wordt o.a. medegedeeld, dat het geschut van Franco's strijdkrach ten doorgaat met de binnenstad van Madrid te beschieten. Het aantal slachtoffers en de aangerichte schade blijven aanzienlijk. Bij het bombardement van de hoofdstad van heden zjjn talrijke gewonden gevallen. De doo- den zijn onmiddellijk weggedragen en er zijn te dien aanzien strenge consignes gegeven, zoo dat de journalisten ze niet kunnen tellen. Be halve door granaten en kogels worden vernie lingen aangericht door wegspringende brokken steen. Om twaalf uur sloeg een granaat in de Calle de Sevilla door den muur van een huis, de steenen doorzeefden den straatweg. Ver schillende lichtgewonden werden ter plaatse verbonden. De chauffeurs hebben om den kap van hun auto's matrassen gebonden, evenals in de eerste dagen van den opstand en de voetgangers maken meer gebruik van den ondergrondsche om zich veiliger te ver plaatsen. De vliegtuigen der regeering hebben ver kenningsvluchten ondernomen, maar zijn er naar het schijnt nog niet in geslaagd de bat terijen, die op de hoofdstad vuren, te ontdek ken. Men weet slechts bij benadering dat zd geplaatst zijn op de hoogten ten Westen der stad. Vanmorgen is Valencia een half uur ge bombardeerd, naar men meent door de rechtsche oorlogsbodems Canarias en Ba- leares. Aan het bombardement van Valencia zou ook zijn deelgenomen door vliegtuigen, doch hieromtrent zijn nog geen volledige bijzonder heden bekend. Het vuur der rechtsche oorlogsbodems werd beantwoord door de kanonneerboot Laya. Bij het bombardement zouden volgens de eerste berichten vier personen gedood en tal rijke personen gewond zijn. Volgens Havas zou de president der Baskische regeering hebben medegedeeld: „Duitsche vliegers hebben Guernica gebom bardeerd en deze historische stad, die het voorwerp is van zooveel vereering van den kant der Basken, in brand gestoken. Zij willen ons treffen in onze vaderlandsche gevoelens, waar bij zij duidelijk toonden, wat Baskenland kan verwachten van hen, die niet aarzelen een hei ligdom te vernielen, dat de eeuwen van onze democratische vrijheid in herinnering brengt. Tegenover een zoodanige daad moeten de Bas- ken fel reageeren. Wij kunnen den ernst van het huidige oogenblik niet verhelen, maar de overwinning zal den invaller nooit toelachen, wanneer wij alles in het werk stellen om hem te verslaan." Van officiecle zijde, meldt Renter nit Bilbao, worden Duitsche vliegers er van beschuldigd gisteren een ontzettende slach ting te Guernica te hebben aangericht. Volgens aanvullende berichten zouden de vliegtuigen zelfs eenzame boerderijen op acht kilometer afstand van Guernica hebben ge bombardeerd en in brand doen geraken, terwijl de machinegeweren op kudden schapen gericht zouden zijn. Het klooster van St. Clara, dat als ziekenhuis gebruikt werd, zou met vele bewo ners vernietigd zijn. Een ander klein ziekenhuis zou ook geheel verwoest zijn; 42 gewonden, die daar verpleegd werden, zijn om het leven ge komen. De luchtaanval geschiedde op markt dag, zoodat de stad gevuld was met boeren, die hun producten kwamen verkoopen. De correspondent van Reuter voegt hieraan toe: „Ik heb een niet-ontplofte brandbom op geraapt. Het projectiel woog 800 gram en was rijkelijk voorzien van Duitsche adelaars. Guer nica beschikte in het geheel niet over verdedi gingsmiddelen of vliegtuigen. De gebouwen, die nog overeind staan, kunnen op de vingers van één hand geteld worden. Een groote massa rookende puinhoopen is alles, wat van de stad is overgebleven." Het bombardement van Guernica zou acht uur geduurd hebben. Er werden on geveer duizend bommen geworpen, voor het meerendeel brandbommen. De vliegtuigen zouden tot dicht boven den grond gedaald zijn om de machinegeweren op de bevolking te richten. De branden zijn nog niet gebluscht. Het aantal slachtoffers, dat nog niet vaststaat, schijnt groot te zijn, meldt Havas uit Bilbao. De Great Hope, het Britsche schip, dat door één van Franco's oorlogsbodems gedwongen was naar Gibraltar terug te keeren, is in den loop van den dag onder geleide van een Britsch oorlogsschip van hier vertrokken. Uit Valencia wordt gemeld, dat een on bekend Britsch schip aangehouden is door het Duitsche oorlogsschip Admiral von Spree, ondanks het feit, dat het Britsche schip de vlag voerde, die te kennen geeft, dat de internationale controle gepasseerd is. Het schip vervoerde aardappelzaad van Ant werpen naar Valencia. Hoewel het Britsche schip tegen de aanhouding protesteerde, stond het Duitsche oorlogsschip er op het te door zoeken, waarna het toestemming verleende tot voortzetting van de reis. De leider van de Ceda, Gil Robles, heeft een schrijven gezonden aan zijn vrienden, waarin hij zijn voornemen te kennen geeft van iedere politieke activiteit af te zien, daar hij zich aan gesloten heeft bij de unificatie van milities en partijen. Antonio Goicoechea, de leider van de monarchistische partij Renovacion Espanola, is overgegaan tot ontbinding van zijn partij. LONDEN, 27 April (Havas). In de confe rentie, welke gisteren op het ministerie van arbeid is gehouden tusschen de verte genwoordigers van het Londensche trans port-bureau en den bond van transport arbeiders schenen de moeilijkheden, welke bestaan, onoverkomelijk. Vanmiddag hebben de partijen opnieuw ver gaderd en de mogelijkheid is niet uitgesloten, dat de minister van Arbeid, Brown, persoonlijk ingrijpt. Het mijnwerkersdorp Bircotes in Notting hamshire, in het midden van Engeland, ver keert practisch in staat van beleg. Tweehon derd politie-agenten patrouilleeren dag en nacht door de plaats voor het handhaven van de orde onder de mijnwerkers, die uiterst ver deeld zijn over de kwestie van vrijheid van ver- eeniging. De politie heeft zes en twintig arres taties verricht. Vier en twintig mijnwerkers, die een nachtploeg vormden, konden de schacht slechts onder bescherming van vijftig geüni formeerde agenten bereiken. De spanning is groot en overal in de kleine straatjes van het dorp ziet men redetwistende groepen, waarbij zich bijna altijd personen bevinden met een verbonden hoofd of andere verbonden lichaams- deelen, terwijl de politie voortdurend aan maant tot doorloopen. ROME, 27 April. (Havas). Naar thans wordt bevestigd, bespraken Mussolini, Ciano en Goe- ring te Rome voornamelijk de Spaansche kwes tie. Ook werd gesproken over het bezoek van Mussolini aan Hitier. Besloten zou zijn, dit on derhoud einde September te houden. Wat Spanje betreft is niet bekend, wat het resultaat is van de Duitsch-Italiaansche ge- dachtenwisseling van gisteren. Sinds de inwer kingtreding van de internationale controle zijn de aanvallen, die dagelijks werden gericht tegen de landen, die gunstig staan tegenover de Spaansche regeeringsaanhangers, gestaakt, of schoon de steun, dien de Britsche oorlogsschepen Hood en Shropshire aan Britsche transporten naar Bilbao hebben verleend, gecritiseerd wordt. Het denkbeeld van een compromis in Spanje vindt in Italië geen voorstanders, doch, wat belangrijker is, evenmin tegen standers. Het schijnt, dat de houding van Italië op het oogenblik voorzichtiger is dan de vorige maand en alles wijst erop, dat de Duitsch-Italiaansche besprekingen van gis teren deze voorzichtigheid nog meer zullen doen uitkomen. (Van een bijzonderen correspondent) De Eeuwige Stad is vol gerucht van vreemdelingen. Geurend bloeit de gele mi mosa en het groen en de bloemen geven Rome een feestelijk aanzien. Sedert mijn laatste bezoek aan de Eeuwi ge Stad, tjjdens het Congres der Internatio nale Unie der Katholieke Pers, is er niet veel veranderd. Men is druk bezig met een nieuwen breeden toegangsweg te banen naar het Sint Pietersplein, dat thans reeds ge heel gerestaureerd is. In het Rome van Mussolini worden spade en houweel druk gehanteerd! De massale gebouwen van het Vaticaansche Paleis liggen daar als een grijs-gele steenhoop. Meer dan anders rich ten de oogen der pelgrims en Rome-reizi gers zich naar de vijf vensters op de tweede verdieping, waar zich de particuliere ver trekken van den H. Vader bevinden. De H. Vader? Zou de audiëntie doorgang vinden? In de internationale pers waren de be richten weer eens voor de zooveelste maal on gunstig. Onder de pelgrims heerschte een ze nuwachtige stemming. De vorige maal had ik den H. Vader voor 'het laatst gezien in Castel Gandolfo. Zou ik thans Rome moeten verlaten zonder den Paus te hebben gezien? Eindelijk kwam het bevrijdend woord: morgen om een uur" in den namiddag zal de H. Vader audiëntie verleenen! Met een bang hart ging ik langs de breede colonnade van Bernini naar de Bronzen Poort. Het was thans de vijfde maal, dat ik het Va- ticaan betrad om er den H. Vader te zien. Hoe zou de Paus het maken? Allerlei vreemde ge ruchten deden de ronde: de H. Vader zou op een draagstoel langs de rijen der pelgrims gedragen worden, Zijn spraak zou nauwelijks hoorbaar zijn, doch sedert ik vanmiddag den Opperher der der Christenheid heb gezien, en Zijn stem heb vernomen, weet ik, dat Paus Pius XI niet meer ziek is, maar dat hij volkomen is genezen. Het is echter niet meer zoo gemakkelijk als vroeger om tot den H. Vader te worden toege laten. Particuliere audiënties worden slechts toegestaan aan hooggeplaatste geestelijken en wereldlijke autoriteiten; ook aan kleine groepen pelgrims worden nog steeds geen audiënties ver leend. Slechts voor de jonggehuwden, die iede- ren Woensdag - en Zaterdagmiddag tenVaticane ontvangen worden, is de H. Vader steeds te spreken. Reeds bij de Bronzen Poort ziet men aanstonds hoe groot het ongeduldig verlangen der pelgrims is om den H. Vader, den Vader der Christenheid te mogen bezoeken. De Zwitéfersche garde in haar kleurige uniformen wordt thans terzijde gestaan door ambtenaren in burger, om de toegangsbewijzen te controleeren. Over de breede marmeren trappen en de rijk gedécoreer- <ie gangen worden wij naar de koningszaal ge bracht en vandaar naar de kleinere Sala Ducale. Pauselijke Kamerdienaren hebben handen vol werk om de jonggehuwden en de pelgrims op te steiien in lange rijen langs de wanden. Men hoort hier allerlei talen en dialecten van Italië spreken. Voor de jonggehuwden bestaan geen speciale voorschriften omtrent kleeding en eti quette: in het Vaderhuis verschijnen alle kin deren zooals ze zijn. Vroeger schreed de H. Va der langs de rijen der jonggehuwden, gaf aan iedere jonge vrouw een Rozenkrans en aan iederen echtgenoot een medaille en een klein beekje over het Christelijk Huwelijk. Dit zou echter voor den H. Vader nog te vermoeiend zijn en daarom wordt dit werk overgenomen dooi twee leden van de Pauselijke Edelwacht. Iutusschen is de spanning tot haar hoogte punt gestegen. Nog steeds stroomen nieuwe pelgrims toe. Eindelijk wordt er stilte gecom mandeerd en in de linkerdeur van de Sala Du cale verschijnt een Prelaat, die met klare stem zegt: „II Santo Padre"! De H. Vader gaat komen. Dan verschijnt daar de kleine witte gestalte van den Paus. Hij wordt niet in de Sedia Ges- tatoria gedragen, maar hij schrijdt met be trekkelijk snellen tred naar den Pauselijken Troon. Zoodra de H. Vader gezeten is, breekt een storm van gejubel los. Als de stilte is terugge keerd, begint de Paus te spreken. Zijn stem is he.'der en duidelijk, nog beter verstaanbaar dan ooit te voren. Ieder woord doorboort de zaal en treft het hart der hoorders. Zijn toespraak is korter dan anders. De laatste woorden van Zijn toespraak herhaalt de H. Vader in het Fransch. Dan buigen alle kinderen hunne knieën, ter wijl de Paus de hand verheft en Zijn zegen over de aanwezigen uitspreekt. Het is een oogenblik van diepe ontroering den H. Vader daar voor zich te zien staan, over wiens behoud zcovelen in de wereld in bange zorgen verkeer den en voor wiens genezing millioenen katho lieken zoo vurig hebben gebeden. Slechts het bleeke gelaat verraadt, dat de Paus lang ziek is geweest; anders niets. Zoodra de H. Vader Zijn rede beëindigd heeft en de zegen over Zijn kinderen heeft uitge stort, barst de moeizaam weerhouden begees tering der menigte los. Aan het stormachtig ge jubel schijnt geen einde te komen: „Viva il Papa!" zoo weerklinkt het onophoudelijk en dit gejubel zwelt aan tot een stormachtige hul diging voor den grooten Paus, Christus'Plaats- bekleeder, die hier niets anders wil zijn dan de Vader in den kring van Zijn groote familie. Met vasten tred verlaat Paus Pius XI de zaal. KAIRO, 27 April. (Reuter) De Egyptische regeering voert een krachtige campagne tegen het knoeien mét melk, nadat een eenige maan den geleden ingesteld onderzoek had aange toond, dat vrijwel alle melk, die aan het pu bliek verkocht werd, sterk met water was ver dund. De laatste zeven weken heeft het controle bureau te Kairo niet minder dan 2090 melk boeren gearresteerd en 5257 onzindelijke melk bussen vernietigd. Voorts zijn groote hoeveel heden melk in beslag genomen van melkboe ren, die liever hun melk in den steek lieten, dan deze aan een onderzoek te laten onder werpen. BERLIJN, 27 April. (D.N.B.) De bespre kingen, die Eden te Brussel met den Bel gischen minister-president Van Zeeland en den minister van Buitenlandsche Zaken, Spaak, gehad heeft, zijn in politieke krin gen hier met aandacht gevolgd. Dat in het officieele communiqué wordt ge sproken over een groote overeenkomst tusschen de opvattingen der Belgische en Britsche re geeringen, wordt hier toegejuicht in de ver wachting, dat deze overeenkomst betrekking heeft op het indertijd door Koning Leopold ge noemde „trotsche en vastbesloten voorbeeld van Nederland en Zwitserland". Hoe minder dub belzinnigheid en onduidelijkheid ten aanzien van de Belgische onafhankelijkheid, des te meer is niet alleen de gedachte van den vrede in het Westen, maar ook en in de eerste plaats de veiligheid van België gediend. Uit deze opvatting vloeit ook het oordeel voort, dat men in Duitschland over de ver plichtingen van België tegenover den Volken bond heeft, alsmede het antwoord op de vraag, of Duitschland zich bij de Britsch-Fransche verklaring kan aansluiten. Het is een politieke werkelijkheid aldus zegt men hier dat het tot dusverre onmogelijk geweest is artikel 16 van het handvest uit te leggen in een voor ieder aannemelijken zin. Ook is het een realiteit, dat Duitschland reeds sedert maanden aangeboden heeft de onafhankelijkheid en de onschend baarheid van België te waarborgen. Deze wer kelijkheid onderscheidt zich echter van de eerste, doordat zij niet voor verschillende uit leggingen vatbaar is. Dat een werkelijke onafhankelijkheid van België zeer wel kan worden opgenomen in een wettelijk verdrag, dat Duitschland nog steeds tot stand wil brengen, heeft het Duitsche memorandum van 12 Maart, dat de mogelijkheid van een dergelijk verdrag behandelde, bewezen, NEW-YORK, 27 April (Reuter). Tenge volge der nieuwe overstroomingen in zes der Vereenigde Staten, zijn vijftien dooden te betreuren, terwijl vijf personen worden vermist. Het water daalt echter weer, behalve in Ohio. Op den terugtocht van Reckenwalde naar Soestdijk hebben Prinses Juliana en Prins Bernhard Dinsdagmiddag tusschen Ensche de en Hengelo autopech gehad. Ter hoogte van café Assink aan de Hengelo- sche straat werd de auto, de nieuwe 12 cyl. Maybach, tot stilstand gebracht. Nadat gebleken was, dat de auto ter plaatse niet was te repareeren stapten de Prinses en de Prins na een kort oponthoud in den andereu auto over om hun weg te vervolgen. De May bach en de chauffeur bleven ter plaatse achter. De auto werd later op den middag naar de Twentsche garage vervoerd om gerepareerd te worden. Het bericht van het gedwongen oponthoud verspreidde zich als een loopend vuurtje door Enschede. Velen spoedden zich naar de aange geven plaats, doch het Prinselijk Paar was toer. reeds vertrokken naar Het Loo. Nader vernemen wij, dat Prinses Juliana en Prins Bernhard Dinsdagavond om kwart voor tien per auto van het Loo naar het paleis te Soestdijk zijn vertrokken. De Prins zat zelf achter het stuur. H. M. de Koningin deed hun tot het hek van het paleis uitgeleide. Dinsdagavond om half elf is het Prinselijk echtpaar, zonder gevolg, op het paleis Soestdijk aangekomen. De troepen van Mola zijn de rivier Durango overal overgestoken; de beschieting van Madrid blijft groote verwoestingen aanrichten; Guernica zou door Duitsche bombardementsvliegtuigen zijn verwoest. Italië's houding in de Spaansche kwestie zou op grootere voorzichtigheid wijzen. Gunstige stemming te Berlijn over de Belgisch- Britsche besprekingen te BrusseL In het autobusconflict te Londen wordt een in grijpen van den minister van Arbeid niet uit gesloten geacht. Het Prinselijk Paar in het land terug; autopech bij Enschede. Wetsontwerp inzake toetreding tot het inter nationaal verdrag betreffende bescherming van fauna en flora. Tweede dag van de Eerste Internationale Veiligheidsconferentie. New Yorksche Beurs: Slot iets beter. fleem me niet kwalijk." Wanneer iemand daarmede zijn betoog aan vangt weet ge zéker een scherpe cri- tiek te hooren. Bij voorbaat wordt reeds de verontschuldiging inge roepen voor een hard woord, een te scherp geformuleerd oordeel of de uitwerking van een openhartige ver antwoording op een licht kwetsbaar gemoed. fleem me niet kwalijk." Het is alsof men te voren reeds de uitwer king zijner woorden bevroedt en met stelligheid verwacht, dat de ander het gesprokene wèl kwalijk zal ne men. En daarom dienen we uiterst voorzichtig te zijn indien we dezen uitroep bezigen. Late hij een wekker voor ons zijn. Zoodra we ons zelf hem hooren bezigen moeten we tot ons bewustzijn seinen: voorzichtig! nu staan we op het punt iets te gaan zeggen dat ontstemming, verwijde ring, vijandschap misschien kan ten gevolge hébben. Opgepast! Wikken we onze woorden dan dubbel. t NANTES, 27 April (Havas). De staking van de bouwvakarbeiders, welke reeds zes weken duurt, is gisteren aanleiding geweest tot onge regeldheden. Na afloop van een vergadering werd de voorzitter van den bond van .werk gevers, Bernard, door stakers mishandeld. In verband met deze ongeregeldheden heeft de prefect van het departement van de Loire alle optochten, vergaderingen of bijeenkomsten op den openbaren weg verboden. BRUSSEL, 27 April. Tusschen 28 April en 3 Mei zal Frère een bezoek brengen aan Den Haag voor het voeren van besprekingen in verband met de door Frankrijk en Engéland aan Van Zeeland verstrekte opdracht. Ij Verwachting: Meest zwakke wind uit Noordelijke tot Westelijke richtingen. meest Zwaar bewolkt, weinig of geen regen, iets zachter. p Verdere vooruitzichten: Geleidelijk iets zachter. illlilllllllllllMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIUIIIHIIIIillllllllllinilllllllilllllHlllli 1 ONDERL VERZEKERING MIJ. DAMRAK 60 AMSTERDAM-C. Tel. 45014 en 45016 Directie: H. F HEERKENS THIJSSEN iiiiiHiiiiiiiiiiiiiiiiiHiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiMimiiiiiiiiiiimiiiiiiiiniin INj i k m m i mi iiiiMiiiM) i Stand op Woensdag 1 uur v.m. 759.4 Vorige stand 76L2

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1937 | | pagina 1