votmVobt 19.75 25.75 29.75 35.- 40.- 45,- 7.50 9.75 12.50 15.75 V/ETTIG GEDEPONEERD „Had je laatst niet een Vormvast-Cos- tuum èn 'n regenjas van C A voor 't geld, dat je vroeger voor een maatpak moest besteden?" „Ja, dat enorme prijsverschil komt er nog bij! 't Is bijna ongelooflijk!" „Had je maar eerder naar m'n raad geluisterd!" „Vergeet niet, dat 'n maatpak voor de meeste mannen 'n ingeroeste sleur is, waar je werkelijk mee breken moet. Maar mijn Vormvast-Costuums zijn nu 'n dagelijksche vreugde voor me?" „Je kleeren hebben, ook door 't inpak ken, natuurlijk veel te lijden op reis, hé?" „Dat is 't 'm juist! Daarom wil ik niet anders meer dan Vormvast-Costuums. Daarmee heb je geen last van kreuken of plooien en blijf je er steeds correct uitzien't Is of ik eiken dag een nieuw pak aandoe. Dat geeft je ook in je werk zoo'n prettig gevoel van rust en zelf verzekerdheid „Ik zou voor de jongens nu ook zóó graag 'n Vormvast-plus four-pakje van C A hebben! Is 't goed?" „Natuurlijk, kind! Dan is tenminste de heele familie Vormvast!" Ook voor Demi-Saisons, Regenjassen, Kinderkleeding en Mode-Artikelen kunt U elders alleen duurder, maar niet beter slagen dan bij C A! Doet Uw voordeel! C A Vormvast Costuums van wollen Fantasie Kam- garens, Cheviots of Tropicals, vlotte modellen, in nieuwe kleuren bruin- of blauw-fantasie en andere mode-tinten, alsmede in zeer aparte dessins, waaronder vooral de moderne, breede streepdessins Uw aandacht vragen: Voor een bescheidener beurs bieden wij echter een even rijke verscheidenheid moderne Costuums aan voor „vrouw, wat heb ik n plezier m van m'n votmVuM:- pakken

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1938 | | pagina 4