votrrvVoM: 19.75 25.75 29.75 35.- 40.- 45.- 7.50 9.75 12.50 15.75 9.75 11.50 13.75 4.75 6.50 8.75 „De „heeren" zien er keurig uit, hoor? Maar weten jullie nu ook wat Vorm vast is?" „Die mijnheer, die ons hielp, heeft het ons precies verteld, vader! Ons goed kreukt natuurlijk wel eens „Hm, als jullie bijvoorbeeld gaan stoeien of voetballen!" „Nou ja, maar in ons pak zit nou het C A Binnenwerk Vormvast, dat be staat uit met wol omsponnen dieren- haren. Daardoor is 't reuze veerkrachtig en dat binnenwerk trekt de stof steeds weer glad, waardoor je van die kreuken geen last hebt!" „Jij krijgt 'n tien!" „Vader, die mijnheer trok zich zelf zoo maar 'n haar uit om te laten zien, dat je 'n haar wel buigen, maar niet breken kunt! Doe 't ook maar 'ns, vader!" „Nou jongen, ik moet 'n beetje zuinig zijn op m'n haren; ik weet 't trouwens! En is moeder ook tevreden?" „In elk opzicht! Er is zoo'n enorme keus en ik ben voor veel minder ge slaagd dan ik gedacht had te moeten besteden „Dan is 't dik in orde, hoor!" C A Vormvast Costuums van wollen Fantasie Kam- garens, Cheviots of Tropicals, vlotte modellen, in nieuwe kleuren bruin- of blauw-fantasie en andere mode-tinten: Voor een bescheidener beurs bieden wij echter een even rijke verscheidenheid moderne Costuums aan voor Jongens-C A Vormvast-Plusfour pakjes, leeftijd 9 jaar Aardige Plusfour pakjes, leeftijd 9 jaar, ook reeds voor Met kleine stijging per maat Paps, we zijn ook VotmvaM:, net als Moeder en U

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1938 | | pagina 8