,6 VAN AAN DE MIDZA-30NNEN BLIJVEN ALTIJD GELDIG! In elk P oomsch gezin KATHOLIEKE ILL1STIATIE 1.62'/; p. kw. i. p. W. Iedere week neemt het aantal inzendingen toe waardoor ook de premie-uitkeeringen stijgen 1e PREMIE f 25.00 2e PREMIE f 22.50 3e PREMIE f 20.00 4e PREMIE 15.00 5e PREMIE 12.50 ZE VERVALLEN NIET, ZATERDAG 1 APRIL 1939 Gemeenteraad van Zaandam Moties over het Tehuis voor Onbehuisden ingetrokken Verbetering van ivegen Verlaging van lichttarieven AERDENHOUT HEEMSTEDE HILLEGOM VELSEN Diefstal van waschgoed IJMUIDEN VISCHOMZET IN MAART Ruim f 100.000 meer VERKIEZING PROV. STATEN Naar de nieuwe gemeenschap Garagehouder om het leven gekomen Draaiende motor ontwikkelde gevaarlijke gassen RIJKSVISCHAFSLAG STAAT VAN BESOMMINGEN Mevr. H., Wald. Pyrmontl., Overveen Dhr. S., Sillemstraat, Haarlem Mevr. de J., Heerensingel, Haarlem Mej. B., Maarten v. Heemskerkstraat Haarlem Mevr v.d.P., 2e Hoogerwoerddwars- straat, Haarlem 5.00 Indien U geen premie ten deel valt, dan ontvangt V uw inzending bonnen compleet terug, om door te sparen, WANT zoodat U aan geen tijd gebonden is om de bonnen in te zenden. f f f INTEEKENBILJET Onder voorzitterschap van burgemeester In *t Veld kwam de gemeenteraad van Zaandam donderdagavond in openbare zitting bijeen. De volgende benoemingen hadden plaats: tot leergres aan de vakschool voor meisjes tnej. W. Schouten; tot tijdelijk leeraar in het Fïansch aan het Lyceum Drs. R. G. C. van &eek te Zaandam; tot tijdelijk leeraar aan de Handelsdagschool Dr. A. M. v. d. Giezen te Amsterdam; tot leerares in het Fransch aan het Lyceum E. Ch. J. Lemaire te Oostburg. Thans worden enkele voorspellen van B. en W. behandeld. Het beschikbaar stellen van f 5000.ten be hoeve van de afdeeling bevolking, burgerlijke stand en militaire zaken der gemeente-secre tarie wordt goedgekeurd. Aan de orde is een voorstel tot reorganisatie van den vuilnis-ophaaldienst, aanschaffing en in gebruikneming van 2 roltrommelauto's en '500 uniforme vuilnisemmers en aanschaffing Van 2 veegdriewielers (auto's met dieselmoto- *en), totale kosten f 35.400. Verschillende leden hebben waardeering Voor dit voorstel .waarbij de heer VAN DITS HUIZEN (R.K.) wijst op de groote gezinnen, Welke uiteraard meer vuilnis aan anderen heb ben en daardoor recht hebben op 2 emmers. Wethouder HALLIE (V.D.) zegt, dat er drie soorten emmers komen, n.l. van 22, 35 en 55 liter. Per gezin wordt er gemiddeld 31 liter vuil °Pgehaald, zoodat rekening met de groote gezin ben is gehouden. Een tweede emmer is niet hoodig. Het voorstel wordt dan aangenomen. Toekenning van een gratificatie aan de Wed. C. Th. Kamphuys, gewezen wethouder van Zaandag. Goedgekeurd. Uitbreiding van den omvang van het onder- Wijs aan de centrale ambachtsschool voor ae Zaanstreek met avondcursussen voor: Opleiding tot loodgieter, het bouwen van me talen carrosserieën, het stoffeeren en bekleeden en het meubelmaken. Goedgekeurd. Verhuur van een lokaal in het openbaar slachthuis aan het Rijk voor den tijd van 5 Jaren tegen f 200per jaar. Aangenomen. Bij het voorstel intrekking voor de oprich ting van een tehuis voor Onbehuisden en tot net aangaan van een overeenkomst met de Vereeniging „Het Hoogeland" heeft de heer VAN HITSHUIZEN (R.K.) zijn opvatting, welke uit eengezet is in een geheime zitting, gehandhaafd. ijzende op talrijke voorbeelden van het stich ten van deze tehuizen zonder de hulp van >.Het Hoogeland", diende spr. een motie in, be helzende, dat de oprichting van een dergelijk tehuis hier ter stede gewenscht is. B. en W. worden verzocht met voorstellen dienaangaan de by den Raad te komen. He heer KOEMAN (S.D.A.P.) ziet gaarne, dat Centraal Woningbeheer en dergeiyke in stanties, de exploitatie van een dusdanig te- buis ter hand zouden nemen. De heer BRINKMAN (V.D.) is van meening dat de vereeniging „Het Hoogeland" sterk ge- hoeg geacht moet worden, om eenige critiek te weerstaan. De terugtrekking getuigt niet van breed standpunt. He heer BOSMAN (R.S.A.F.) voelt niets voor e6h particuliere onderneming en vindt dit meer bggen op den weg van de gemeente. Wethouder KAN (A.R.) was het met de cri tiek op het „Hoogeland" in het geheel niet eens. Het is een solide vereeniging, welke uit nemend werk heeft gedaan, Q' bestdat behoefte bier aan een dergelijk tehuis, maar de pogingen zÜn telkens afgestuit. Een aanbod, zooals het ..Hoogeland" heeft gedaan, krijgen wij nooit meer. De moties kunnen dienen als een uit gangspunt voor een nieuwe mogelijkheid voor onderzoek. De VOORZITTER komt op tegen de opmer king, als zou het onderzoek niet ernstig genoeg opgevat zyn. Van een tekortkoming of onre gelmatigheid bü het Hoogeland is spr. na het onderzoek niets gebleken. Spr. kan de hou ding van „Het Hoogeland" heel goed begrij pen, daar een vertrouwensbasis geheel ontbrak. In tweede instantie lichtte de heer VAN DITSHUIZEN (R.K.) zijn houding nog eens toe. Spr. toont met voorbeelden aan, dat zyn critiek niet op losse gronden staat. De VOORZITTER voegt aan het betoog van wethouder Kan (A.R.) nog toe, dat zonder de moties B. en W. deze aangelegenheid heusch niet zullen loslaten. De beide moties worden dan ingetrokken. Aanleg van een straat op een terrein aan den Zuiddijk en ten nooraen van de Pieter Jelles Troelstra-laan. Kosten worden geraamd op f 13.400.vermeerderd met een bedrag van f 4869.als aandeel in de kosten van later uit te voeren werken. Goedgekeurd. Verbetering van het eerste gedeelte van de Pieter Chysenlaan. Kosten worden geraamd op f 9.800.Goedgekeurd. Verkoop van bouwterreinen ten Oosten van de D. Doniastraat, tezamen 2070 M2 tegen f 6.- per M2. Goedgekeurd. Aanleg van een gedeelte woonstraat naast den Provincialen weg. Kosten ad f 10.600.ko men voor rekening van den bouwer C C. Otte. Goedgekeurd. Beschikbaarstelling van een bedrag van f 7.700.voor de aanschaffing van een motor bootje ten behoeve van het pontveer tusschen de Prins Hendrikkade en de Badhuisweg. Na ampele discussie keurt de Raad deze voordracht goed. Verkoop van het perceel Pieter Latensteen- straat 62 aan den heer T. Stolk tegen een prijs van f 5.000.Goedgekeurd. Toekenning van een aanvullend pensioen aan een tweetal gewezen brugwachters resp. f 140. en f 80.— per jaar. Goedgekeurd, Verkoop van een gedeelte sloot tusschen Ameland en Schiermonnikoog, groot ongeveer 170 M2 a f 1— per M2. Goedgekeurd. Wijziging van de naamgeving van een ge deelte van de Peperstraatin Peperdwarsstraat. Goedgekeurd. Ruiling van grond bij het Hanenpad tusschen de gemeente en E. Hoorn. Goedgekeurd. Aankoop van een perceel grond aan het Ha nenpad van en verkoop van een bouwterrein aan het Hanenpad aan mevr. LeunisOly te Haarlem. Goedgekeurd. Aanvaarding om niet van een terrein aan het Hovenierspaa van, verkoop van een terrein aan dat pad, aan K. Steemeijer en vaststelling van de straatbreedte van het Hovenierspad. Goedgekeurd, Toekenning van een gratificatie aan de Wed. J. DronkersMoor, wier echtgenoot weleer ka- naalwachter was bij den Rijkstelegraafdienst. Goedgekeurd. Besproken wordt de verlaging van gas- en electriciteitsprij zen De heer BOSMAN (RS.A.P.) kan zijn goed keuring aan de voordracht wel verleenen. Be treffende de installaties zou spr. gaarne zien, dat als datum 1940 zou gelden inplaats van 1943. Door middel van een voorstel wil spr. dit thans bereiken. De heer DITSHUIZEN (R.K.) is het met den vorigen spreker eens en zou gaarne zien, dat de nog niet afgeschreven boekwaarde van de in stallaties afbetaald zou. kunnen worden, waar door dit reeds in 1940 in werking zou kunnen treden. Het voorstel—Bosman kan wegens onvoldoen de ondersteuning niet verder behandeld wor den. De heer MAKKINGA (C.P.N.) hoopt, dat op den weg naar verdere verlaging van de licht tarieven verder zal worden gegaan. Wethouder HALLIE (V.D.) merkt op, dat de vastrechttarieven zoo gunstig werken, dat in deze eerste 3 maanden van dit jaar reeds 250.000 M3 gas meer is verbruikt dan in de eerste 3 maanden van het vorig jaar. Aan gaande de installaties zegt spr., dat een .ieder, die dit wenscht, de installaties kan afkoopen. De voordracht wordt hierna goedgekeurd. Aan de orde is dan het prae-advies op het voorstel Bosman, inzake invoering van electrici- teitstarieven naar draagkracht. B. en W. wijzen hierbij op de voordracht ter verlaging van de pry zen van gas en electrici- teit, waarby met de belangen van de minder draagkrachtigen rekening is gehouden. Verder kan niet worden gegaan, temeer daar hierbij uit het oog zou moeten worden verloren, dat het gas- en electriciteitsbedrijf ook een afzet gebied moet houden bij hen, die misschien wel een hoogeren prijs zouden kunnen betalen. Bo vendien houdt de draagkracht van de verbrui kers verband met allerlei factoren en is steeds aan verandering onderhevig. Een bevredigende oplossing is hiervoor niet te vinden. B. en W. adviseeren dan ook het voorstel van den heer Bosman niet aan te nemen. Na stemming wordt het voorstel Bosman met 16 tegen 5 stemmen verworpen. Hierna sluiting. R.K. Voetbal. Voor de VVZ-elftallen Is voor Zondag a.s. het volgende programma vast gesteld: VVZ 1De Meer 1, 2.30 uur, sch. Holterhues. VVZ 4Victory 2, 12.30 uur, sch. Jac. v d Heyden. Limmen 2VVZ 5, 3.00 uur, vertrek 2 uur auto v. d. kerk. WSV a—VVZ a, 1.00 uur, vertrek 12 uur per fiets kerk. VVZ bADO a, 1.15 uur, sch. P. Roovers. VVZ cPSCK a, 12 uur, sch. J. v. Breukelen. VVZ dIEV b, 2.30 uur, sch. W. Wybenga. D in wit shirt, Meer-werkactie. Eenige maanden geleden heeft het gemeentebestuur van Zaandam een premiestelsel ingevoerd om de huiseigenaren te stimuleeren de noodige herstellingen aan hun eigendommen te laten verrichten. Naar wij ver nemen is thans van de regeering bericht ont vangen, dat voor 6 gevallen medewerking van het Ryk is verkregen. Er is sprake van een to taal verbouwingssom van 14.500.waarin het Ryk 2700.wil bijdragen, terwijl de gemeen te 1300.voor haar rekening neemt, zoodat particulieren 10.500.aan kosten moeten be talen. Ongeval. Vrijdagmiddag om 1 uur kwam de 11-jarige jongen, K. genaamd, wonende te Aerdenhout die op zijn fiets reed in de Lange- laan, in botsing met een hem tegemoetkomen- den auto, bestuurd door den heer J. uit Zand- voort. De jongen kwam met zijn linkerknie in aanraking met de autolamp, waardoor hij ver schillende snijwonden bekwam. Hij werd door Dr. Bartels uit Aerdenhout verbonden. De fiets werd ernstig, de auto Jicht beschadigd. De politie stelt een onderzoek in. R. K. Vrouwenbond Maandagavond zal de weleerw. heer kapelaan B. Henning uit Bloe- mendaal een lezing met lichtbeelden hpuden jn het R. K. Vereénigingsgebouw aan den Hee'rén- weg over „de lijkwade van Turijn". In Bloemendaal heeft dit zoo interessante on derwerp 2 maal een volle zaal getrokken. Belangstellenden (boven 16 jaar) hebben vrijen toegang. Aanvang 8 uur. Vergadering Spaarkas Vrijdagavond hield de Spaarkas St. Antonius een vergadering. In een zeer uitvoerig verslag gaf de secretaris de heer J. J. Boot, een overzicht van de gehou den jaarvergadering der D. I. C. H. waaruit bleek dat deze instelling, waarbij de afdeeling Heem stede is aangesloten, er goed voorstaat, wat voor de leden van zeer groot belang is. Voor wat betreft den inkoop van brandstoffen werd zonder hoofdelijke stemming besloten zoo mogelijk van de Wilhelminamijn de brandstof fen te betrekken. Voor wat de prijzen betreft, zullen deze vrijwel gelijk staan met het vorige jaar. Daar de levering in Mei zal plaats hebben, deelde de voorzitter mede, dat de spaarboekjes op 23 April zullen worden ingenomen, en dat voor dien datum het benoodigde geld gespaard moet zijn, terwyi in den loop der volgende week de bestelbriefjes zullen ingevuld moeten worden. Emmabloem-collecte. Heden 1 April zal hier in Heemstede de jaarlijksche verkoop van het Emmabloempje plaats hebben. Sluiting R. Tuinb. Wintercursus. Vrydag- avond werd in het leslokaal, waar gedurende twee winters de R. T. W.-cursus is gegeven, deze cursus beëindigd. Aanwezig waren de leeraren W. v. d. Wal, D. v. Egmond en K. Goudzwaard, de heeren BUI, Goemans, D. E. Nieuwenhuizen en de Rijkstuinbouw-consulent de heer Volkers. De heer v. d. Wal heette allen welkom en nadat ctoor de verschillende leeraren een open bare les was gegeven, werd door den heer Vol kers aan de volgende cursisten een diploma uitgereikt; Het diploma met zeer veel vrucht: aan L. Kraay no. 1 met 45 punten, B. M. Nederstigt M. Buckens, P. J. Angevare, C. Verdegaal, J. Ruygrok, Jac. Meeldijk; met veel vrucht: P. v. 6. Mey, Joh. W. Ruygrok, C. Elsgeert, Tj. IJbsma, Th. v- d. Reep, H. v. Kooten, I. Zweeg- man, L. Kaptein, verder, met vrucht: P. v Hensbergen, J. Goemans, G. Versteeg, W. Staats, A. E. de Groot, P. v. d. Pluijm, P. Her mans, C. v. Stein, Joh. Oosten, J. v. Leeuwen en Th. Rusman. De heer Volkers dankte daarna de heeren leeraren, de leden van de commissie van toe zicht en de overige aanwezigen. De geringe belangstelling van cte vakmenschen was teleurstellend. Spr. hoopte dat dit in de toekomst mag verbeteren. De cursus is goed geslaagd en geeft goede resultaten. De heer Bijl sprak namens de commissie van toezicht en als vertegenwoordiger van Bloem bollen-cultuur. Namens de leerlingen dankte cte heer J. Ruig- rok en bood tevens den heeren leeraren een stoffelijk blijk van waardeering aaii. Op hecterdaad betrapt. Woensdagavond ontdekte de eigenaar van een in do Ambachts straat staand rijwiel, dat zyn karretje gesto len werd. Hp zag er iemand mee wegrijden. Op zyn alarmgeschreeuw gooide de dief de fiets weg en ging aan eten haal. Achtervolgers had den hem echter herkend. De Rijkspolitie, die toevallig daar passeerde, arresteerde den dief, een 37-jarigen ingezetene. Hij werd op het po- litie-bureau ingesloten. Daar bleek hij de da- dier van meerdere diefstallen alhier te zyn, met nog een ander persoon, die ook werd ingere kend. Zoover thans reeds bekend is, hebben deze personen zich schuldig gemaakt aan diefstal van divejse rijwiplmerken en tuingereedschap. 'B(j huiszoekingen op cïvcrse plaatsen in de gemeente zijn gestolen voorwerpen aangetrof fen. Daar is gebleken, dat zij tevens enkele malen ry'wielbeiastingmerken hebben ontvreemd van rywielen, die by de St, Martinus-kerk hebben gestaan. Afwezigheid van den burgemeester. De burgemeester zal waarschijnlijk tot 15 April af wezig zyn. Wethouder P. Klaver zal hem ge durende dien tijd vervangen. Groslijst voor den gemeenteraad. Naar wij vernemen zal door de leden van de R. K. Kies- vereeniging over de volgende groslijst gestemd moeten worden: no. 1. P. Klaver, 2. B. Loer akker, 3. J. Mesker, 4. F. C. v- Lierop, 5. G. W. Mathot, 6. W. v. Dam, 7. C. Ph. Freriks, 8. J. Pijnacker, 9. J. B. Kroone, 10. J. v <J. Aar. 11. P. N. Jonkheer, 12. C. Weyers, 13. C. J V. d. Klugt, 14. S. Glas, 15. J. P. Topper, 16 A. v. Hulst. Op 12 April zal cte officieele candidaatstelling plaats hebben in een vergadering voor de afd. van de R.K. Staatspartij. Deze vergadering zal gehouden worden in hotel Sistermans. Zooals men weet was er gelegenheid om can- didaten in te leveren tot 1 April. Wederom heeft een inwoner dezer gemeente aangifte gedaan van diefstal van waschgoed, dat aan een drooglijn hing. De poli ie stelt een onderzoek in. De omzet in den Rijksvischafslag bedroeg in de afgeloopen maand f 736.773 tegen f 623.580 in Maart 1938. Een vermeerdering dus van ruim f 100.000.— Ook de omzet over het eer ste kwartaal 1939 geeft een belangrijke ver hooging te zien ten opzichte van 1938. Gedu rende de eerste 3 maanden van 1939 bedroeg de omzet f 2.051.343 en gedurende de eerste drie maanden van 1938 f 1.843.456. Tot Woensdag 5 April bestaat gelegenheid voor die kiezers, die op 19 Aprü, de verkiezings dag voor de Provinciale Staten, op een andere plaats in de provincie Noord-Holland hun stem uit te brengen. Zy die hiervan gebruik wen- schen te maken, gelieven dus voor 5 April na dere inlichtingen in te winnen bij de secretarie VoOr den R.K. Volksbond vond in het Patro naatsgebouw een byeenkomst plaats, teneinde een algemeen comité samen te stellen om de nieuwe gemeenschapsgedachte te propageeren. De spreker van deze avond was dc heer C. P. Maas. In. een gloedvol betoog schetste spr. de actie, waarover wy indertijd reeds uitvoerig geschreven hebben. Het algemeen comité is sa mengesteld uit de heeren Dr. J. F. Kuyer, wet houder J. P. Nijssen, H. H. Meijer, C. P. Maas. H Heeremans en P. Hamers en mej. F Grim bergen. Tot algemeen propagandaleider werd aangewezen de heer C. Straatsburg en het se cretariaat zal tijdelijk door den heer C. P. Maas worden waargenomen. Vrydagmiddag om twee uur werd de po litie te Laren gewaarschuwd, dat de 44- jarige auto-verhuurder P. J. C. S., die zyn garage aan den Remiseweg aldaar heeft vermoedelijk door het inademen van ben zinedampen, afkomstig van een auto, was gedood. De politie, die spoedig aanwezig was, waarschuwde onmiddeliyk dr. Holt- mann, die slechts den dood kon consta- teeren. Het ongeval heeft zich voorgedaan in een werkplaats, waarvan het eene gedeelte verhuurd was aan J. H. P. de W., machine-bankwerker en het andere gedeelte aan den autoverhuur der F. J. C. S. Beide werkplaatsen waren ctoor een houten wand gescheiden. De machine-bankwerker de W., verklaarde Donderdagmiddag om half vijf den heer S. nog in zyn garage gezien te hebben, terwyi deze bezig was de carrosserie van zijn auto af te zee- men. Hij merkte daarby op, dat de motorkap openstond en de motor draaide. De W. ging echter 's avonds naar huis en keerde Vrydagmorgen terug in zijn werkplaats. Toen hy de deur opende bemerkte hij een sterke benzinelucht en zette daarom de deuren van zijn werkplaats open om toevoer van verscne lucht te krijgen. Om 12 uur ging hy weer naar huis om te eten en sloot daarop de deuren. Toen hy echter om 2 uur terugkwam, hing dezelfde benzinedamp nog in zijn werkplaats, die zien door de openingen in den houten wand een doortocht moet hebben gebaand. De heer de W. kreeg toen het vermoeden, dat er in de garage iets niet in orde moest zyn en keek daarom door een raampje naar binnen. Hij zag den heer S. op een bankje zitten, ter wijl deze zijn linkerarm op een werkbank liet rusten. Dit kwam den heer W. verdacht voor, waarom hij direct de politie waarschuwde, die op onderzoek uitging, waarbij spoedig bleek, dat de heer S. overleden was. Dr. Holtmann. die eveneens spoedig ter plaatse was, kon slechts den dood constateeren. De vermoedelijke oor zaak is benzinedamp. Het feit, dat in de garage .elke ventilatie ontbrak en een draaiende motor "benzinedampen ontwikkelt, wettigt het vermoe den, dat de heer S. reeds Vrijdagnacht is over leden. Het lijk is door de politie in beslag genomen en naar het lijkenhuisje van het St. Janszieken huis vervoerd. IJMUIDEN. 1 April. Versche visch. Tarbot 102 1 22. Tong 0.881.26, per kg. Griet 17.5036. middel Schol 23.00. Zetschol 31.00. kleine Schol 6 7028.50 Bot 49.50. Schar 2.6010.50. groo te Gullen 6.506.80. kleine Gullen 7.107.50, Wijting 2—5.50 per 50 kg. Kabeljauw 15.00—35 per 126 ke Koolvisch 14—70 cent per stuk. Rog 15.50 per kooD. van de heden aangekomen TRAWLERS Bloemendaal IJm. 71 1015 manden 5850. LOGGERS KW.- 76 2140.5 1250.166 960.177 WATERSTANDEN TE IJMUIDEN 1 April 2 April 3 April 4 April 1340.16 1300.—. 155 650.— 0.27 821 059 859 1.27 9.27 1.54 954 2.15 10.15 256 10.36 2.57 1057 3.18 11.18 J IN STIJGENDE LIJN MIDZft ƒ10.00 Mevr. K. Magdalenestr. Haarlem ƒ10.00 Dhr. B. 3. Mauritsplein Overveen ƒ10.00 Mevr. R. Saturnusstraet Haarlem 7.50 Mevr. O. Duinoordstraat SS 750 Mevr. S. v. Beresteljnstr. SS 7.50 Mevr. v. L Brouwersplein N 7.50 Mevr. M. Vijfhuizerweg Vijfhuizen 7.50 Mevr. B. Wouwermanstr. Haarlem 5.00 Dhr. H. Amsterd.vaart SS 5.00 Mevr. N. Spaarne SS 5.00 Mevr. F. Emmakade SS 5.00 Dhr. T. 3an v. Galenstr. SS Mej. v. t' W. Schouwtjesplein SS 5.00 Mevr. v. d. H. Gr. Houtstr. SS 4.00 Mej. v. d. B. Eemstraat SS 4.00 Mevr. T. Ged. O. Gracht SS 4.00 Mevr. B. Burg. Pontstr. Hillegom 4.00 Mevr. R. 2e Emmastraat Haarlem 4.00 Mevr. 3. Teylerstraat SS 4.00 Mevr. 3. 3ullanalaan Overveen 4.00 Mevr. K. Veenbergplein Haarlem 4.00 Mevr. de V. 3an Kostelijklaan Velsen 4.00 Mej. S. P. Kiesstraat Haarlem 3.50 Mevr. R. Rijksstraatweg SS 3.50 Dhr. v. A. v. Dortstraat SS 3.50 Mevr. v. d. S. Schotersingel SS 3.50 Mej. B. Santpoorterstr. SS 3.50 Mej. S. Leldschevaart SS 3:50 Mevr. D. Verspronckweg SS 3.50 Mevr. S. Blssch. Callierstr. SS - 3.50 Mevr. M. Laurlllardlaan Santpoort 3.00 Mevr. v. Z. Heerenweg Heemstede 3.00 Dhr. T. Zomerstraat Haarlem 3.00 Mevr. G. Buitenrustlaan SS 3.00 Dhr. 3. L Heerenvest SS 3.00 Mevr. N. Nljlstraat s* ATTENTI 3.00 Mej. de B. Florapark Haarlem 3.00 Mevr. v. d. E. Anegang SS 3.00 Mej. H. Amsterd.vaart SS 3.00 Mevr. v. O. Leeghwaterstr. ss 2.50 Mevr. B. Vrouwenhekstr. SS 2.50 Mevr. v. d. M. Dr. Schaepmanstr. M 2.50 Dhr. P. Regenvlietweg Zilk 2.50 Mevr. B. v. O. de Bruynstr. Haarlem 2.50 Dhr. L. Haemstedeplein Heemstede 2.50 Mevr. W. Driehuizerk.weg Drleh.-Velsen 2.50 Dhr. B. Nassaustraat Haarlem 2.50 Mevr. 3. Bakenessergracht SS 2.50 Mej. S. Eendjesp.str. SS 2.50 Mej. S. Voorduinstraat SS 2.50 Mevr. T. Dorreboomstraat SS 2.50 Mevr. G. Badelochstraat SS 2.50 Dhr. W. Llnschotenstr. SS 2.50 Mevr. H. Middenweg SS 2.50 Dhr. O. Duvenvoordestr. SS 2.50 Dhr. v. H. Dr. Leydsstr. SS 2.50 Mevr. v. B. Rijksstraatweg SS 2.50 Mej. H. Timorstraat SS 2.50 Mej. V. Dutrystraat SS 2.50 Mevr. M. Floraplein f 2.50 Mevr. P. Zijlweg SS 2.50 Mevr. C. Vijfhuizen Haarl.meer 2.50 Dhr. S. Schoterveenstr. Haarlem 2.50 Mevr. H. Kruisweg U 2.00 Mevr. F. KI. Houtstraat SS 2.00 Mevr. D. Catslaan Aerdenhout 2.00 Dhr. K. fïoordlaan Bloemendaal 2.00 Mevr. v. d. H. KI. Houtstraat Haarlem 2.00 Dhr. K. Staringstraat st 2.00 Mevr. C. Nieuwe Gracht SS 2.00 Mevr. S. Hasselaersplein SS Een abonnement op bet lei dende geïllustreerd» Katho lieke weekblad ligt binnen ledera bereik. Wekeiyk» een •chat van prachtige Illustra tie» an boeiende lectuur van blijvende waarde oe administratie verstrekt sp aanvrage gaarne gratis proefnummer». Reeds ge- abonneerden worden vrien delijk vanocht vrienden en bekenden tot Inzending van onderstaand formulier aan te voren. KA TH. ILLUSTRATIE mssanlaan O, Ondergeteekende abonneert slch op de Kath. niostratl» ft UH eent per week. ft I l-63%fc per kwartaal Naam a dree Woonplaats doorbalen wat niet wordt verlangd. In mending geacht It met lift eent jxwteegeL

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1939 | | pagina 11