Heeren Mijn staf verwacht U nog voor Pinksteren f 40.— Nu 'n woord van man tot man! Ik hoop U als chef-coupeur aangetoond te hebben, dat het C A Binnenwerk Vormvast inderdaad iets bijzonders is. Als kleeding-vakman verzeker ik U nogmaals, dat het C A Vormvast-Costuum iets heel anders is dan een gewoon Costuum; het is veel beter, omdat het uitsluitend door ons toegepaste Vorm vast Binnenwerk de bovenstof steeds weer glad trekt en daardoor kreuken en plooien voorkomt. Het C A Vormvast Costuum garandeert U dus altijd een correct uiterlijk! Gunt Uzelf thans vóór Pinksteren nog *n C A Vormvast Costuum! Dat gaat gemakkelijk..Onze collecties zijn berekend óp iedere smaak, op ieder figuur en op iedere beurs. Maar vooralmijn medewerkers, onze verkoopers zijn geheel tot Uw dienst om U met hun vakkennis en ervaring goed en degelijk te adviseeren. Zij letten er op niet alleen of 'n Costuum goed past, maar ook of het U goed staat. Verlaat U gerust op hen en wat den prijs betreft, maak zelf Uw keus uit 'n zuiver wollen C A Vormvast Costuum van Mocht dit bedrag U niet schikken, vertrouw dan op mijn woord, dat U niet beter en voordeeliger slaagt dan met 'n modern C A Costuum van Ik verzeker U allen volledige voldoening over Uw keus en wensch U prettige Pinksterdagen! Heeren die tot nu toe gewend waren 'n Costuum te dragen van f 50.— tot f 75.—» noodig ik bij dezen dringend uit eens een proef te nemen met ons C A Vorm vast-Verma Costuum (vervangt maat.!) voor f en Uw besluit in de toekomst, op grond van Uw ervaring met dit Costuum, wacht ik met alle gerustheid af! Vro *tr*

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1939 | | pagina 8