Nederlandsche ploeg sluit als 'n bus DrDushkind Mej. Rollin Couquerque en Hughan kampioen E Ruyter loopt in recordtijd VOL VERTROUWEN DE BERGEN TEGEMOET Voorloopig zal nog geen kopman worden aangewezen, aldus onze „réparateur moral" Joris van den Bergh Hoogtijdagen voor den waterlander EEN STORTVLOED VAN CORRESPONDENTIE BEIDEN WAREN WEER ONGENAAKBAAR MAANDAG 17 JULI 1939 1500 M. te Brussel in 3 min. 57 sec. afgelegd Nederland derde 4°0 Vi ROYAN, Zondagavond Het is noodweer in Royan. Een westerstorm giert om de hotels van de badplaats, de koppen der hoogopsprmgende golven zijn wit, fel striemt de regen de boulevards. Het weer is plotseling omgeslagen en het ziet er bovendien nog zeer ongunstig uit voor de komende dagen. Arme Tour de France renners! Nog meer zal dan gevergd worden van het uithoudings vermogen, nog zwaarder zal het moreel op de proef gesteld worden. Veel trekken de renners zich van de ongunstige weersomstandig heden niet aan. Natuurlijk vinden zij het jammer, dat zij geen wandeling langs het strand of de boulevards kunnen maken, dat zij niet wat kunnen verkeeren temidden van het publiek, dat hen zeker zou hebben aangegaapt als waren het zeldzame vogels, zoo uit de binnenlanden van Afrika naar Royan overgebracht. Rustig zit iedereen in zijn hotel, ook de Nederlandsche renners. De tijd wordt doorgebracht met wat spelletjes, kranten en brieven lezen, schrijven naar huis. De Nederlanders in trek Ml WÊSSÊ Nog geen kopman De nieuwe formule 99 Vietto niet fit NEDERLANDSCHE PLOEG TWEEDE Bij een vijf-landenwedstrijd te Zurich OVERWEEL WINT RONDE VAN FEIJENOORD Chr. Smits weer eerste bij de amateurs Mej. Koen evenaart ÏOO M. record Tijdens de nationale kampioen schappen AMERICAN CIGARETTE TENNIS Gemengd en dames-dubbelspel op Maandag 24 Juli te Scheveningen Hughan-v. Swol winnen het heerendubbel - etf*' avS' at ate"' 376»' Jütl Gommers streed moedig maar tevergeefs »el ^°ndag is in het Heyselstadion te Brus- een vijflandenwedstrijd gehouden. ^Jdens deze ontmoeting is de Ruyter er Seslaagci het Nederlandsch record op de meter, dat hij op 16 Juni van dit jaar bi 1500, te r\ Oslo met 3 min. 57,5 sec. had gevestigd, v er be teren. Hij noteerde een tijd van 3 57 sec. 'ttvUm®arten werd eerste op de 400 meter, f,5 'J' de Bruyn de eerste plaats bezette op het tovk151" ^oselstooten. Lutkeveld won met den Sr»Cmlgen worp van 63.20 meter het nummer f^verpen. In® het klassement werd Nederland derde j^er Engeland en Frankrijk. Uitslagen luiden: 5 meter: 1. Sweeney (Engeland) 10,8 sec., gjë®atny (Frankrijk) 10,8 sec., 3. Saelens (Bel- sec., 4. Guthy (België) 11 sec., 5. Baum- u5°3 meter: 1. Wooderson (Engeland) 3 min. (g sec., 2. Mostert (België) 3 min. 55 sec., 3. Vuyter (Nederland) 3 min. 57 sec. (nieuw j.r'landsch record). 0 meter horden: 1. Lochton (Engeland) 15.2 IK' 2. Backman (België) 15.4 sec., 3. Elie L., kriJk) 16,2 sec., 4. van de Tooien (Neder- 17,2 sec. m Isstokhoogspringen: 1. Vintoerski (Frank- tèt' 3'80 meter, 2. Yielder (Engeland) 3.70 me- 3' Hoven (Nederland) 3.60 meter. meter: 1. Baumgarten 48,3 sec., 2. Brown to ?geland) 48,7 sec., 3. Mattilat (Frankrijk) hSec" H^Uswerpen: 1. Winter (Frankrijk) 47.81 2. de Bruyn (Nederland), 3. Wagener j. emburg) 43,78 meter, k meter: l. Aimers (Engeland) 22 sec., 2. (K, ®everen (Nederland) 22.2 sec., 3. Saelens y^ië) 22,4 sec. I j®rsPringen1. Legel (Frankrijk) 7,39 meter, l'-^ïsch (België) 7.13 meter, 3. Lister (Enge- i 7.11 meter, 4. van de Tooien (Nederland) dieter. meter: 1. Hansenen (Frankrijk) 1 min. 5, sec., 2. Littler (Engeland) 1 min. 53,3 sec., WTrard <België) 1 min. 57,2 sec., 4. van <.\v, r (België) 1 min. 57,3 sec., 5. Bouman mei .^erland) 1 min. 57,5 sec. mëter: 1. Lard (Engeland) 15 min. 13,6 CC 2- Schroeven (België) 15 min. 17,2 sec., 3. felle is min. 27,2 sec., 6. Bakker (Neder- C 16. min. 6 sec. ,t?~~400200100 meter estafette: 1. Enge- 3 min. 16,1 sec., 2. Frankrijk 3 min. 17,4 1d'. 3- Nederland 3 min. 19,2 sec., 4. België 2llU 21,2 sec. CJ^Sxpringen1. Newman (Engeland) 1.90 W. r> 2. Spanjerdt (Nederland) 1.85 meter, 3. j.°rc.'es (Frankrijk) 1.80 meter, to/'^ktooten: i. de Bruyn (Nederland) 14,80 jsr' 2. Wagener (Luxemburg) 13,97 meter, (Frankrijk) 13.96 meter. si'werpen: 1. Lutkeveld (Nederland) 63,20 2. Frïnot (Frankrijk) 59.68 meter. h' algemeen klassement luidt: 1. Engeland i? duten, 2. Frankrijk 80 punten, 3. Nederland •8 gisten, 4. België a. 49 punten, 5. België b. "Uiten, 6. Luxemburg 29 punten. (Van een specialen verslaggever). Ongelooflijk is het medeleven van het Nederlandsche wielrenpubliek Meer dan duizend brieven en kaar ten ontvingen onze landgenooten al leen al te Royan. Netjes worden de brieven gesorteerd en verzameld. Over belangstelling hebben de jon gens niet te klagen. De stemming bij allen is perfect, vol goeden moed zullen zij aan het tweede gedeelte beginnen met twee zeer. zware etap pes, n.l. de achtste, waarin des mid dags een tijdrace is opgenomen en de tiende van Pau naar Toulouse, waarin de toppen der Pyreneeën worden beklommen. Temidden der renners vonden wij ook htm vertrouwensman, den „réparateur moral", Joris van den Bergh, die gaarne bereid was ons zijn meening te vertellen over den gang van zaken. „Ik ben" aldus Joris van den Bergh „ab soluut tevreden over deze eerste zes etappes. Mijn illusies voor het begin van de ronde wa ren, dat wij met vier man te Parijs zouden mo gen terugkomen en dat een Nederlander zich onder de eerste 20 zou bevinden. Welnu, de ver richtingen van de ploeg zijn tot nu toe zoo ge weest, dat ik mijn illusies heb behouden. Het is alleszins bevredigend te achten voor een land als Nederland, met vijf debutanten in den Tour, dat wij na 6 etappes er nog met zeven man in zitten. Ik zie een mogelijkheid, dat er uit deze ploeg een kern te voorschijn komt, waarop het volgend jaar kan worden voortge bouwd. En wat veel belangrijker is: de kans is groot, dat Nederland zich voor altijd een plaats in de ronde kan veroveren. De hoofdredacteur van L'Auto, Georges God- det, zeide me, dat de Nederlanders in dezen vorm de attractie voor het publiek zijn. Het gehalte van de ploeg is volgens Goddet verras, send goed, zooals het voor Frankrijk en de or ganisatoren een groote verrassing was, toen Middelkamp in 1936 de etappe van den Gab bier won." Van den Bergh zwijgt even, maar dan gaat hij rustig, bedachtzaam, ieder woord wikkend en wegend, verder. „Zeer zware etappes komen er nog, ik weet het maar al te goed. En van de zeven man uit onze ploeg zijn er vier knappe klimmers en een daarvan, Lambrichts, zal waarschijnlijk niet veel onder doen voor de besten der buitenlanders. Reeds dadelijk is Lambrichts opgevallen. Eenige malen zijn er in de Fransche pers artikelen aan hem gewijd. Desgranges vindt hem een mooi type coureur, met een eleganten coup de pedale, die door zijn souplesse veel minder van zijn krachten vergt dan een ander". sullen de sportieve bewoners van de Pyreneeën dezer dagen de deelnemers 71 den Tour de France afwachten, vol belangstelling voor hun titanenkamp te gen de besneeuwde reuzen. Hoe zullen onze jongens het er hier afbrengen?, Te Parijs was de afspraak gemaakt, dat te Royan, op den eersten dag, de zaak van het al of niet nemen van een kopman, onder de oogen zou worden gezien. Wij vragen van den Bergh hoe het er mee zit. „De situatie is zoo dat de jongens onmo gelijk kunnen besluiten thans reeds een kopman aan te wijzen. Daarvoor is het overwicht van wat zij presteeren, nog niet volledig. Te Toulouse zullen wij verder zien", luidde het oordeel van onzen zegsman. „Ik geef toe, dat de formule van een landen- wedstrijd de attractie voor het publiek vormt, dat werkt op de fantasie van de menschen. Maar het ploegstelsel met zijn kopman en as sisbenten levert toch ook groote nadeelen op. Ik denk er niet aan om een man, die nog niet getoond heeft kansloos te zijn, als knecht aan te wijzen. Het van den beginne af alles zetten op één man, zooals dat bij enkele landen ge schiedt, is een riskant spel. Een kopman moet m.i. op natuurlijke wijze naar voren komen. De mogelijkheid bestaat, dat in de tijdrace van Dinsdag a.s. Lambrichts weer zoo'n uitstekend figuur slaat en verscheidene plaatsen op' schuift. Dan wordt er misschen nog vóór Toulouse een besluit genomen. Maar dan nog is de kop man op normale wijze naar voren gekomen. Ik heb overigens wel zooveel vertrouwen in de ploeg, dat zij, waar noodig, elkaar zullen hel pen, al hoeft de een zich niet voor den ander op te offeren. Voorts is de positie van de ren ners in de rangschikking niet zoodanig, dat op grond daarvan in deze equipe niet drie ren ners zouden kunnen worden aangewezen, die in eerste instantie voor de landenklasseering in aanmerking komen. Men moet niet vergeten, de nieuwelingen beginnen zich aan het etappe- werk aan te passen, zelfs de Korver, die vóór deze ronde nog nooit aan een dergelijken wed strijd had deelgenomen. Het typische van een etappewedstrijd is, dat men gemiddeld goed moet rijden om behoorlijk geklasseerd te staan. Welnu, dat hebben alle Nederlandsche renners gedaan en ook dat is een verklaring van mijn tevredenheid. Het is een pijnlijk moment, dat Gommers de anderen moet verlaten. Omstandigheden van physieken aard dwingen hem daartoe, maar wat voldoening geeft is het feit, dat Gommers in de afgeloopen dagen getoond heeft kwali teiten te bezitten." i Aan het slot van ons gesprek gaf van den Bergh nog een beschouwing over de nieuwe formule. Het spreekt van zelf, dat er animosi teit tusschen de verschillende Fransche ploe gen bestaat, en dat dit ook het geval is met de Belgische a- en b-ploeg. Dit bevordert den strijd lust en wat dat betreft voldoet de instelling van de regionale ploegen uitstekend. Het ver moeden bestaat, dat Desgranges thans een prachtige gelegenheid heeft jong materiaal te verzamelen om het volgend jaar een zeer ster ke A-ploeg van Frankrijk in den Tour de France te plaatsen. Opmerkelijk is het overigens, dat de Bel gen hebben gezegd, dat zij geen Nederlan ders meer zullen laten gaan. Dat wordt anders moeilijk voor ze, want ook Marcail- iou en Cossen mogen niet weg en Mathias ae heer J. B. J. Ratté, heeft het criterium met een kort woord geopend. De uitslagen luiden: Professionals onafhankelijken (128 K.M.). 1. A. Overweel, 3 uur 32 min. 44 sec.: 2. Buuron, 3. U van Houte, België, 4. C. Valentijn, 5. A. van Amsterdam, 6. A. Heeren, 7. A. Gijzen, 8. J. Verveer, 9. P. van Theemsche, België. Amateurs: 1. C. Smits, 2. de Ruyter, 3. v. d. Veken, 4. H. Nak, 5. Langnek. André De Korver komt steeds meer in vorm Clemens ook niet. Hoe de Belgische ploeg dit allemaal moet klaar spelen, is ons nog niet duidelijk. De drager van de gele trui, de Franschman Vietto, moet wel heel dankbaar zijn, dat er vandaag niet gereden behoefde te worden. Hij voelde zich nj. niet fit, lag den geheelen dag met koorts te bed. Eerst was er nog sprake van, dat hij heden voor den rit naar Bordeaux niet zou kunnen starten, maar in zijn toestand is verbetering gekomen, zoodat hij hedenoch tend om elf uur zeer zeker toch zou vertrekken. De internationale landenwedstrjjd alhier, waarvoor ook de Nederlandsche wielren-unie met een ploeg van vier amateurs had ingeschre ven, is gewonnen door Zwitserland, terwijl de Nederlandsche renners Engel, Janssen, De Groot en Saes een fraaie tweede plaats veroverden vóór Italië, Luxemburg, België, Duitschland en Frankrijk. De rit van 105 kilometer lengte werd gewon nen door den Zwitser Sommer met 26 punten in den tijd van 2 uur 40 min. 53,6 sec. voor den Italiaan Orsini met 23 en Saes (Nederland) met 15 punten. Van de overige Nederlanders bezette Janssen de 7e, Engel de 16e en De Groot de 32e plaats. Zondagmiddag heeft de Rotterdamsche ren nersclub Feyenoord op het nieuwe circuit bij den Krommen Zandweg te Rotterdam, ter lengte van 1600 meter, ten aanschouwen van circa 12000 toeschouwers een geslaagden ope ningswedstrijd gehouden. De wethouder van onderwijs te Rotterdam, De Rotterdamsche athletiekvereeniging ,Mi- nerva" heeft onder auspiciën van de K.N.A.U. Zondag op de Nenij tosportterreinen de jaarliik- sche nationale dameskampioenschappen geor ganiseerd, terwijl tevens nationale heeren invi tatie-wedstrijden gehouden zijn. De resultaten zijn behoudens een enkele prestatie van Fannie Koen op de 100 meter hardloopen en een verrassing van mej. E. Krythe van Brunhilde te Groningen in het nummer kogelstooten dan ook over het algemeen niet fraai geweest. De tijden waren aan den zeer matigen kant en alleen mej. Koen heeft, zooals ge zegd, op de 100 M. het Nederlandsch record dat met 11.9 sec. sinds 1932 op naam van Tine Schuurman staat, weten te evenaren, zij het dan met een sterken wind in den rui?. Mej. Niessink (Sagitta) bleef in het nummer kogelstooten met 11.58 meter beneden het Ne derlandsch record (11.73 M.). In dit nummer werd mej. Krythe echter fraai eerste met een worp van 11.63 meter, natuurlijk waren num mers, zooals de 80 meter horden (gewonnen door mej. A. Doorgeest (Ada) in 12 sec.) het aanschouwen alleszins waard. De voornaamste uitslagen luiden: Discuswerpen: 1 A. Niessink (Sagitta) 37.93 M.; 2 B. Palm (Uda, Utrecht) 35.29 M. Hoogspringen: 1 F. Koen (Sagitta) 1.53 M.; 2. N. van Balen IBanken (Sag.) 1.48 M.; 3. R. Takken (Aa, A'dam) 1.43 M Verspringen: 1 F. Koen (Sag.) 5.42 M.; 2 R. Lolkema (Atalanta, Gron.) 5.31 M.; 3 B. Dam- merman (Odia, Den Haag) 3.76 M. Kogelstooten: 1 E. Krythe (Brunhilde, Gro ningen) 11.63 M.; 2 A. Niessink (Sag., A'dam) 11.58 M.; 3 W. Albers (Sag.) 11.57 M. Speerwerpen: 1 P. Dieben (Brunh., Leiden) 35.80 M.; 2 J. Weysters (Atalanta, Gron.) 35.53 M.; 3 M. v. d. Eterg (Ada) *33.80 M. 100 meter hardloopen: 1 F. Koen 11.9 sec.; 2 L. Koning (Sag.) 12 sec.; 3 C. ter Braake (Ada) 12.5 sec.: 4 E. Valantien (Atalanta, Gron.) 200 meter: 1 F. Koen 25.8 sec.; 2 C. Bak (Sag.) 27.5 sec.; 3 A. Loohuis (Ada) 27.3 sec.; 4 G. Meyer, Uda. Utrecht). 80 meter horden: 1 A. Doorgeest (Ada) 12 sec.; 2 Ter Braake 12.2 sec.; 3 R. Takken (Ada) 13.2 sec.; 4 G. v. d. Baan (Brunh., Gron.). 4x100 meter estafette: 1 Sagitta Amsterdam 50.7 sec.; 2 Ada Amsterdam 51 sec.; 3 Brun hilde Gron. 52.1 sec.; 4 Ada 2; 5 Zeeburg Am sterdam; 6 Minerva (R'dam). Het zomersche sportmenu, meer gevari eerd en smaakvoller gegarneerd dan dat van den winter, brengt ons binnen enkele weken naar Doetinchem, waar tegelijk met, en in vervolg op, de Nederlandsche zwem- kampioenschappen een ander groot evene ment, het Horthytournooi, zal worden ge houden. Voor onze vele watersportliefheb bers en -beoefenaren is dit een gebeurtenis van groote beteekenis. De beste pololanden van Europa immers zullen elkaar in deze idyllische omgeving, maar desniettemin met alle mogelijke vuur en strijdlust, de meest omstreden tropee van de internationale waterpolowereld gaan bekampen. Als menschen-van-het-water bij uitne mendheid, zijn wij Nederlanders altijd ge brand geweest op festijnen, waarin het natte element een hoofdrol speelde, zulks niet het minst omdat onze vertegenwoordigers daar talrijke fraaie successen wisten te boeken. Dit betrof echter voornamelijk onze zwem mers en vooral onze zwemsters. De verte genwoordigende waterpoloploegen hebben het nimmer tot resultaten weten te brengen die de massa in vervoering voor hun sport deden geraken en al mag dan wel niet ge zegd worden dat er geen belangstelling voor waterpolo bestaat, toch is deze belangstel ling maar van zeer bescheiden om.vang. Nu is het een feit zoo oud als de weg van Kralingen, dat de organisatie van een der gelijk tournooi als dat om den Horthybeker dikwijls een heel goede gelegenheid is, om er de een of andere sport bij de menschen m te „pompen". Men ziet er het beste van het beste en leert er het mooie of boeiende element in die sport naar waarde schatten. En daarom zullen de organisatoren van dit tournooi zich gaarne de vele zorgen en opofferingen van vrijen tijd e.d. getroosten, omdat zij, die toch allen de watersport een warm hart toedragen, hierdoor een prach tige gelegenheid hebben om deze sport meer algemeen en ook meer populair te maken. Immers het publiek weet vaak uit zichzelf niet wat het in een of andere sport moet waardeèren en een prachtige gelegenheid als deze om het a.b.c. van die sport door ware virtuozen van het vak te laten ver klaren krijgt men slechts bij uitzondering. En daarom zijn we blij met dit Neder landsche Horthy-tournooi. Blij, omdat zoo- velen ongetwijfeld weer nader zullen wor den gebracht tot het water, dat voor ons Nederlanders, „waterlanders"alles is. Het water immers is de schoonheid van onze kust; het water is de pracht van ons bin nenland; het water maakt alles mooi en ontroerend ivaar het zijn glimlach legt over het landschap: de breede rivier, de stille poldersloot, het blinkende meer, de groene stadsgracht. Het water ruischt ons slaaplied, het wekt ons, het verfrischt ons, laaft ons, verruimt onzen blik; het ontspant ons, om dat wij ons vertrouwd maakten met zijn weldadige, wiegende koelte. En omdat we allen bij het water willen brengen, die er de melodieuze poëzie niet van bevroeden, daarom willen we deze uitzonderlijke gelegenheid met beide handen aangrijpen. Het Horthy-tournooi in Doe tinchem nu is er een van dien aard, dat ivij het aan allen die oor hebben voor de stem van het water levenselement van ons volk van harte gaarne aanbevelen. Hughan heeft Zondagmiddag het nationale kampioenschap heroverd door Teschmacher met 63, 75, 64 te verslaan. De ver wachting, dat Teschmacher tegen den D. D. V.-er opgewassen zou zijn, is dus geen werkelijkheid geworden. Teschmacher was tegen den snellen Hughan minder op dreef dan in zijn partijen tegen van Swol en Karsten, al liet hij nu en dan prachtige staaltjes van passeeren zien. Maar hij miste in het algemeen de vastheid en concentratie, waar mee hij in de andere partijen de overwinning be haalde en vooral een groot aantal double-faults waren hem noodlottig. Hughan heeft zich niet bijzonder behoeven in te spannen om te winnen. Hij speelde gelijkmatig zijn gewone spel, had in de derde set even een inzinking na een val, tengevolge van de gladheid van de baan, doch kon zich bijtijds herstellen, zoodat een vierde set niet noodig bleek. Hoewel Teschmacher de eerste game maakte, bleek al spoedig, dat Hughan de sterkere speler was. Op 3—1 voor Hughan een double-fault w Teschmacher, terwijl eenige fraai geprobeerde passings, die echter net out gingen, ook de vijfde game voor Teschmacher verloren deden gaan (41). Wel werd het nog 42, maar via 52 en 53, daarop vrij snel 63. In de tweede set leefde Teschmacher op en kwam op 31 te staan, toen de partjj wegens een hevige regenbui moest worden onderbroken. Toen het droog was, was de baan nog geheel met plassen bedekt, doch nadat er met man en macht aan gewerkt werd, om de baan in record tijd droog te krijgen, werd het spel voortgezet. Hughan liep zijn achterstand in en maakte 3—3, kwam vrij snel op 53, doch toen haalde Tesch macher weer op tot 55. De tweede set was ten slotte met 75 voor Hughan. In de derde set werd het snel 2—0 voor Hug han, die in de derde game tengevolge van de gladheid van de baan uitgleed. Hij bezeerde zich en raakte er daardoor even uit, zoodat Tesch macher op 3—2 kwam te staan. Toen had Hug han zich hersteld, maakte 4—3, liet de volgende game loopen, omdat Teschmacher door een foute beslissing van den scheidsrechter gedupeerd was en won ten slotte met 64 de derde set. Voor de tiende maal behaalde mej. M. Rollin Couquerque door een 6—1, 6—2-overwinning op mej. A. Kerckhoff het Nederlandsche dames- L. StëL RoGm. Cowoteranr kampioenschap. Lit ue cijfers oujki. reeds, aai mej. Rollin Couquerque weinig moeite met haar tegenstandster heeft gehad en zoo was het ook. Wel speelde mej. Kerckhoff een aardige partij, doch zij was bij lange na niet in staat mej. Rol lin Couquerque te bedreigen. Wel redde zij de eer door in beide sets tegen-games te maken en zelfs op 51 in de tweede set door zeer ver dienstelijk spel 52 te maken, doch mej. Roi- lin Couquerque behoefde zich met haar betere spelbeheersching nauwelijks in te spannen. Vooral haar goede spreiding van het spel, haar magnifieke dropshots en vaste drives gaven den doorslag. Hughan en van Swol sloegen Karsten en Teschmacher in het heeren-dubbelspel, met 62, 62 64. Het was een partij, die aan vankelijk een van de beste en snelste van het tournooi beloofde te worden, waarin ook van Swol zijn ouden vorm terug vond. Het was dan ook geen wonder, dat de score snel steeg tot 2o, daarna 22 en tenslotte regelmatig tot 62. Doch hoe hooger de score kwam, des te meer zakte het spel af en op het laatst kon men deze partij beslist slap noemen. En zoo bleef het. Van Swol werd onvast en Hughan werkte voor twee om de leiding te houden. Aan den anderen kant maakten Karsten en Tesch macher ook te veel fouten, al kwamen beiden dikwijls met verrassende slagen voor den dag. Toch konaen Hughan en van Swol een drie- sets-overwinning behalen. Daar ten gevolge van een regen het spel ge- ruimen tijd werd opgehouden en met veel moeite slechts één baan bespeelbaar kon wor den gemaakt, werd besloten de eindstrijden van het gemengd en het dames-dubbelspel op Maandag 24 Juli, eveneens op de M.E.TJS.- banen te spelen. De uitslagen luiden: Dames-enkelspel-eindstrijd: mej. M. Rollin Couquerque sl. mej. A. Kerckhoff 61, 62. Heeren-enkelspel-eindstrijd: T. Hughan sl. D. Teschmacher 63, 75, 64. Heeren dubbelspel-eindstrijd: Hughan en van Swol sl. Teschmacher en Karsten 62, 62, 6—4. B-toumooi. (Eindstrijd)Dames-enkelspel: mej. Ph. Broese van Groenou sl. mej. D. Groe- neirdaal 75, 63. Heeren-enkelspel: W. Honig sl. B. van Mee geren 61, 810, 75. Heeren-dubbelspel: L. v. o. Est en E. Le Roux sl. A. Kremer en A. R. Bueno 63, 61. Gemengd dubbelspel: Mevr. Goossens en H. Smidt sl. mej. C. H. R. van Mourik en G. bool &-3, 64.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1939 | | pagina 9