uames! Niet alleen dat een Velours Chiffon Ja pon thans modern is, ze vormt tevens een aangename win ter dracht! En natuurlijk zijn onze kwaliteiten kreukvrij! Na de be oordeeling van deze prachtige kwaliteiten zal de lage C A prijs ongetwijfeld 'n heel prettige verras sing voor U zijn! De bezichtiging van onze étalages geeft U reeds een vrij volledig overzicht van de nieuwe snufjes in wollen en zijden Japonnen. Een bezoek aan onze af- deelingen echter, waar U kwaliteiten op de hand kunt keuren, waar U zich kunt overtuigen van ele gance in coupe en pas vorm, van deugdelijkheid in afwerking enz., zal U opnieuw overtuigen van 't: C A is toch voordeeliger! Vlot, jeugdig wollen model in frissche ruit-dessins, met moderne plissé-rok A 90 Charmant model v. Velours-Ramacé m. kanten kraagje op goud - brocaat- fond IA 75 Elegante Namiddag Japon van onkreuk bare Vel o u rs-C h iff on m. fraaie kant-garn. 1075 't Mode-succes in 1939: de Victoria- siijl, zet zijn triomf tocht voort! Slechts 095 De Victoria-stijl in wol-welliné, met fraaie Astrakan-gar- neering. Slechts 090 Een apart, gedis tingeerd model van prima kwa liteitwol, m. rijke soutache-garn en mod. sjerp ceintuur; fraaie sierspeld. In de maten 42-48 Jeugdig model van wol-bouclé, gegarn. m. zeer fraai applicatie- werk op tulle. U hebt de keuze uit een rijke va riatie van fraaie, mod. kleuren 'n Jeugdig-klee- dend, vlug en sportief model van wol-duve- tine, dat U kunt kiezen uit een rijke verschei denheid v. mod. tinten, v. slechts "■750 Ook de Swing- style blijft zich dit najaar hand haven als een charmant en gracieus mode snufje Origineel Amerik. model, in' Zand-Crêpe. Hoogst modern, bekoorlijk mo del van wol-du- vetine m. fraaie applicaties op tuile en elegant klokkende rok m. waaier-plooien. Moderne tinten Modern, zeer flatteus Ameri- kaansch model v. woi-duvetine, in diverse nieu we tinten, met fraaie en in kleur fijn-afgestemde tres-garneering!

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1939 | | pagina 8