E.D.O., Emma en P.E.C. promoveeren HERACLES LANDSKAMPIOEN MA niet E.D.0. heeft zijn promotie cadeau gekregen Limburgia en Miranda boeken nieuwe winst, maar L.S..C. Verliest aan W.V.V. Na een uur stond K.F.C. nog met 2-1 voor Nog twee beslissingen P.S.V in Almelo met 6—1 geslagen dÉÊÊÈÊÊSk 'MAANDAG 23 JUNI 1941 Behalve een bijzonder warme, was het gisteren ook een zeer vruchtbare voetbalzondag, want behalve in den strijd om het lands kampioenschap vielen ook de beslissingen in de beide Westelijke en in de Oostelijke promotie-competitie voor de eerste klas. In af deeling I bracht E.D.O. de Spaarnestad in rep en roer door een beslissende 43 zege bij K.F.C., Emma hielp Dordrecht aan zijn tweeden vertegenwoordiger in de hoogste afdeeling door een 31 victorie bij C.V.V en in het Oosten keerde P.E.C. na een verblijf van drie jaar in de tweede klas, weer in de eerste terug door den beslissingswedstrijd tegen Vitesse met 21 te winnen. Van al deze resultaten was de overwinning van P.E.C. de meest onzekere. Tot verleden week immers was Vitesse hier favoriet voor de promotie en hingen P.E.C.'s kansen af van Vitesse s prestaties tegen Go Ahead. Nu P.E.C. echter zijn eigen lot in handen had, was de strijd volkomen open. Vitesse heeft er alles op gezet om Arnhem eindelijk weer een eersten klasser te geven, maar P.E.C. waardeerde zijn eigenlijk onverwachte kans niet weinig en trok ten slotte aan het langste eind. En zoo kreeg de hoofdstad van Overijs sel inpiaats van de Geldersche haar eersten klasser weer. C.V.V.Emma 13 WANDELSPORT De avondvierdaagsche Een groot succes Competitie Nederl. Honkbalbond i PAARDENSPORT COURSES OP DUINDIGT K.F. C.-voorsprong Het Dordtsche Emma heeft zich ondanks de hitte in dezen laatsten beslissenden promotie wedstrijd vrij vlot in de eerste klasse gespeeld. Reeds spoedig hadden de geheel in 't wit gekleede Dortenaren een gelukje teen na ongeveer 10 minuten spelen Verschoor een vrijen schop moest nemen, die ondanks den verren afstand netjes achter den Rotterdamschen doelman in het net verdween. (01). Over 't algemeen waren de Emmaspelers iets vlugger en zeker waren zij enthousiaster dan hun tegenstanders. Het ontbrak hun echter aan een goeden schutter. Dat euvel kwelde C.V.V. ook wel eenigszins, hoewel de kansen hier niet zoo erg opgeschept lagen. Vijf minuten na de hervatting was het 02 door v. d. Gijp, die met een resoluut schot een einde maakte aan een langdurige doelworste- ling. C.V.V. kwam nu wat meer opzetten en vele aanvallen op het Emma-doel werden onderno men. Tenslotte, er was toen 20 minuten ge speeld, had Dukens succes, 12. Nog even hielden de Rotterdammers stand, maar langzamerhand wist Emma' zich aan den druk te ontworstelen. Steeds sterker werd de Dordtsche aanval C.V.V. raakte uitgespeeld, maar het duurde nog tot ongeveer 5 minuten voor het eind eer v. d. Gijp met een hard schot aan allen twijfel een einde maakte (13). Haarlemmers bejubelen hun nieuwen eersten klasser E.D.O. na 't eindsignaal van den strijd in Koog a. d. Zaan (foto Pax-Holland) De landelijke avondvierdaagsche is voor de organisatoren, het bestuur van den nieuwen Nederlandschen wandelsportbond, een buiten gewoon succes geworden. Overal heeft men groote belangstelling weten te trekken, hetgeen voor een niet onbelangrijk deel te danken is aan de buitengewoon gunstige weersgesteldheid. Medegedeeld werd van officieele zijde, dat aan deze landelijke avondvierdaagsche in totaal elf duizend achthonderd en achtenzestig perso nen hebben deelgenomen, waarbij in 22 plaat sen werd gestart. Overal werd de grootste me dewerking ondervonden van de gemeentelijke autoriteiten en vooral van politiewege. De stijgende belangstelling voor dit wandel- festijn wettigt het streven van het bestuur van den wandelsportbond om ieder jaar een derge lijke avondvierdaagsche, te organiseeren. Op merkelijk is, dat de belangstelling voor deze avondvierdaagsche in alle lagen van de bevol king bestaat en kennelijk aan een dringende behoefte voldoet om onder goede leiding ten door deskundigen opgestelden fraaien wandel tocht te maken. In de eerste helft en in het eerste kwar tier van de tweede helft waren de Eindho- venaren zeker niet de minderen van Hera cles; integendeel, door beter positiespel en door een geweldig enthousiasme, wisten zij zich een geringe veldmeerderheid te verwer ven, welke in een alleszins verdiend doel punt werd uitgedrukt. Evenwel werd deze voorsprong genivelleerd door een tegenpunt van de Heracliden, een fraaien goal van Veldhuis, zoodat de rust inging met gelij ken stand. Het spel, dat Heracles dezen middag ontplooi de, kon niet vergeleken worden niet dat in den wedstrijd in Eindhoven; het plaatsen was zeer slecht verzorgd, het spel was veel te kort, kort om over het algemeen speelden de Almeloërs een stroef partijtje voetbal, waaraan het geheele elftal, met uitzondering dan misschien van de verdediging en Krabshuis, laboreerde. Gunstig stak hierbij het open spel van P.S.V. af. Echter gelukte het niet de Almelosche defensie murw te slaan en deze linie heeft dan ook een groot aandeel in de overwinning gehad. Veel gelegen heid tot schieten kregen de P.S.V.-ers overigens niet; echter moet gezegd worden, dat dit ook niet bepaald hun sterkste zijde was, zoodat het eene doelpunt hiermede voldoende verklaard is. De eerste aanvallen zijn voor de gasten; He racles blijft het antwoord nierop niet schuldig en wij aanschouwen een op- en neergaanden wedstrijd, gespeeld in snel tempo, zonder dat echter voor de doelen werkelijk gevaar ontstaat. Na ongeveer 10 minuten spelen, zetten de gas ten een fraaien aanval over rechts op; precies op tijd geeft Hunting over naar den naar bui ten zwenkenden Middel, die den bal schitterend voor doel zet, waar deze door d'Hooghe precies over de lat wordt gekopt. Heracles antwoordt met,een minder vinnigen aanval; juist op het moment, dat Jaarsma dezen met het beslissen de schot wil besluiten, wordt hem de voet dwars gezet. Ondanks het feit, dat Heracles ietsje ster ker is, weet P.S.V. het eerst te doelpunten; bij een aanval der gasten zet Hunting den bal vrij ver voor het doel, de gebroeders Dekkers loopen elkaar bij het wegwerken in den weg en de weggeschoten bal vliegt tegen het lichaam van den toestormenden Middel met een boog in het Heracles-doel (1—0). Geïnspireerd door dit succes zetten de gasten een geweldig offensief in, dat de Heracles-de- fensie echter glansrijk weet te doorstaan. De tegen attaque's die Heracles op touw zet, blin ken uit door kort spel en vooral slecht plaatsen, zoodat ook van Run c.s. deze zonder al te veel moeite meester blijven. Eindelijk zien de Heracliden hun zwoegen be loond. Van der Veen krijgt op het middenveld den bal te pakken, dribbelt er mee naar de zij lijn en zet dan goed over naar den vrijstaan- den Jaarsma, die met een prachtigen voorzet Veldhuis in de gelegenheid stelt den gelijk maker te scoren (11). Het begin der hervatting was sensationeel; bij een Heracles-aanval krijgt Veldhuis den bal in vrije positie toegespeeld; hij passeerde Kley en zet over naar Jaarsma, wiens schot echter faalt. Hierna volgt een periode, waarin P.S.V. den boventoon voert en wij noteeren diverse aanvallen, welke niet geheel van gevaar ont bloot zijn. Het succes is echter toch aan den an deren kant, wanneer bij een der spaarzame He- racles-aanvallen de bal corner gaat; deze wordt onberispelijk door Krabshuis voorgezet en even onberispelijk door Veldhuis ingekopt (21). Nauwelijks heeft P.S.V. weer afgetrapt, of de zwart-witte voorhoede stormt opnieuw op Bou- mans af en het is wederom Veldhuis, die via Boumans doelpunt. Er is dan ruim een kwar tier na de rust gespeeld. P.S.V. schijnt hierop den moed te laten zakken, want 3 minuten na het derde doelpunt weet Krabshuis uit een fraaie pass van Van der Veen de score tot 41 op te voeren. De Eindhovenaren zetten de tanden nog eens op elkaar en forceeren een prachtigen aanval over links, evenwel wordt de fraaie voorzet van Roozendaal door d'Hooghe overgeschoten. Even hierna vangt Dekkers den bal klemvast, doch loopt te ver met den bal in handen, hetgeen een vrijen schop kost, die evenwel niets ople vert. De weggewerkte bal komt bij Krabshuis terecht, die door de P.S.V.-verdediging wan delt, zijn schot vliegt tegen de deklat, doch Jaarsma vangt den bal op en deponeert hem achter Boumans (51). De tegenstand van P.S.V. is hiermede gebroken en de strijd speelt zich hoofdzakelijk voor het doel der gasten af, dat met veel kunst en vliegwerk voor verdere doorboring wordt behoed. Vlak voor het einde weet Jaarsma bij een doelworsteling het zesde doelpunt voor zijn club te fabriceeren (61). te zwaar. Het is dan ook hieraan te wijten ge weest, dat de wedstrijd als kijkspel niet meer dan een matige vertooning was, waarbij noch K.F.C. noch E.D.O. eerste klas werk ten beste gaven. Bij .D.O. waren de rechtsbinnen Schild wacht en de doortastende maar nogal zelfzuch tige middenvoor de Jong, de besten; aan K.F.C.- zijde vielen de halflinie en linksbuiten Kruyver op. Anderen als Wille en Schijvenaar, speelden ver beneden hun kunnen. Na dit overzicht nog een enkel woord over het spelverloop, K.F.C. was direct sterker, maar hield het spel te kort om succes te hebben. Be slist gevaarlijk was alleen een mooi schot van de Boer na goed spel van Kruyver. Er waren twaalf minuten gespeeld, toen E.D.O. er over rechts van doorging en vandaar den bal voor doel kreeg. Rechtsbinnen Schildwacht, die in teruggetrokken positie uitstekend werk deed, schoot als een duivel uit zijn doosje naar voren, pikte daar den bal op en knalde hem hard in (0—1). Aan den anderen kant werkte de E. D. O.- achterhoede dezen middag allesbehalve feilloos. Eens trapte Wille finaal over den bal heen, maar geen K.F.C.-er zag kans er gebruik van te maken. Na veertig minuten spelen snelde linksbuiten Kruyver van K.F.C. echter ander maal naar voren. Wille werd in de maling ge nomen en de bal kwam bij Piet de Boer terecht. Een hoog schot zweefde in de richting van het verlaten heiligdom.heel de Koog juichte, maar de lat verstoorde de illusies. Toen ech ter snelde rechtsbuiten Lamie toe en verrichte zijn eerste goede daad van dezen wedstrijd door den bal in het net te werken. En acht minuten later deed de Boer het zelf toen hij een nieuwen voorzet van Kruyver met hoofd en voeten achter Wille liep, (21). Er was dus met de rust alle hoop voor K.F.C. en na de hervatting werd het er niet ntinder om, al suisde er ook eens een kogel langs het Koogsche doel, welke beter lot had verdiend. Na zeventien minuten precies kwam toen de fatale penalty, waardoor de stand gelijk werd en toen scheelde het maar een haartje of E.D.O. had een voorsprong genomen, want Klokke- meyer was al door het schot van Hellingman gepasseerd toen Hille den bal nog juist vóór de lijn kon achterhalen. Tot zeventien minuten voor het einde ver liep de strijd verder zonder vermeldenswaar dige gebeurtenissen. Toen slaagde E.D.O. erin zijn herwonnen zekerheid te bekronen met een doelpunt van Nolet. Nog éénmaal gaven .de Koogers antwoord toen Piet de Boer via den paal den stand opnieuw gelijk maakte, (3—3). Het ongeldige doelpunt, één minuut voor het einde was de laatste stuip van de eerste klas- sers. Want toen trok E.D.O. voor de zooveel- ste maal naar voren en slaagde invaller Steendam erin, zijn kortstondig optreden te be sluiten met een vierde doelpunt, dat E.D.O. definitief in de eerste klas hielp. En toen was er feestvreugde in het kamp der Haarlemmers, luidruchtige maar verklaarbare feestvreugde van Koog aan de Zaan tot aan de Spaarne stad In het Oosten is de strijd zoo fel geweest, dat er een beslissingswedstrijd noodig was om Uit te maken, wie de vacante plaats van Go Ahead mocht bezetten. Nadat aanvankelijk Vi tesse de beste kansen had gehad, hebben de Arnhemmers deze toch nog laten glippen en Voor de zooveelste maal hun neus aan de poort Van het dorado gestooten. PEC heeft daar de Vruchten van geplukt. P.E.C. Vitesse Rigtersbleek Go Ahead 1 10 13—S 1 8 10—10 3 5 6—7 3 3 6—10 In het Zuiden hebben als verwacht Limburgia en Miranda hun zegetocht voortgezet. Miranda Won gemakkelijk met 62 van Standaard, Lim burgia zegevierde met 20 over RBC. De stand is nu: Miranda Limburgia Picus R.B.C. Standaard LSC liet een leelijken steek vallen in den thuiswedstrijd tegen WW, dat de leiders in de Dromotiecompetitie zoowaar met 31 wist te slaan en daardoor een kansje behield op zijn Plaatsje in de eerste klas. 3 3 0 0 6 14—5 4 3 0 6 11—4 4 3 0 1 6 6—5 4 1 0 3 2 3—9 4 0 0 4 0 6—17 L.S.C. W.V.V. S*R.C. (Van onzen sportredacteur) KOOG a. d. ZAAN, 22 Juni. Vierduizend voetbal-enthousiasten uit de omstreken van Haarlem en Koog aan de Zaan hebben den moed gehad de meer dan tropische hitte te laten voor wat zij was en zich op te ma ken voor den mogelijk beslissenden strijd tusschen E.D.O. en K.F.C. Een gedeelte van hen dat waren de Koogers en Zaandam- mers heeft tot aan de laatste minuut alle reden gehad om te hopen dat het op een gunstig resultaat van de gastheeren zou uitdraaien. De E.D.O.-aanhang van zijn kant, heeft tweemaal drie kwartier in angst gezeten, dat de vrij positieve promotiever wachtingen vandaag niet in vervulling zou den gaan. Maar hoeveel zweetdruppeltjes dezs Haarlemmers ook in de Koog hebben gelaten, tenslotte kregen ze toch de beloo ning voor hun warme reis: toen er voor de laatste maal geblazen was, onden zij hun favorieten als eerste klassers naar de kleed kamers vergezellen. De uitslagen van de Zondag op Duindigt ge houden draverijen zijn als volgt: Gazelle-prijs, prijzendraverij 4e klasse, afstand 2040 meter: 1ste prijs Darius, G. van Stal Gru- ho te Groningen, kilometertijd 1.33 3/10. Tota lisator winnend 2,plaatst 1,40; 2e prijs Recent Guy van E. Maathuis te Groningen, to- talisatorplaats 2,50; 3e prijs Diadema van stal De Wildhoef te Den Haag, totalisatorplaats t 2,60. Saragota-prijs, ren op de vlakke baan voor Paarden van drie jaar en ouder, afstand circa 2000 meter: le prijs Coronation van graaf Van Bij landt te Den Haag met een halve lengte, kilometertijd 2,16. Totalisator winnend 5,90 Plaats 1,60; 2e prijs Gatinaise van stal Gruno te Groningen, totalisator plaats 1,40; 3e prijs Rardie Jolie van Stal Carolinahoeve. Totalisator Plaats 5,70. Galvanó-prijs, prijzendraverij le klasse, af stand 2420 meter: le prijs Zoon van David Guy l'an stal Hollandia te Naarden, kilometertijd L27; 2e prijs Axkit, eveneens van stal Hollandia. totalisator voor beide winnend (stalwedden- Schap) 2,50. Zoon van David Guy plaats 3,20 en Axkit plaats 5,70. Buccaneer-prijs, ren op de vlakke baan voor Paarden van 4 jaar en ouder, afstand circa 1800 'Peter. 1ste prijs Echillais van F. J. Frowein te R°sterbeek met een halve lengte, kilometertijd 2-03 3/10. Totalisator winnend 2,30 plaats l 1.60; 2e prijs Gracques van stal Carolinahoeve. totalisator plaats 1,80. 's-Gravenhage-prijs, prijzendraverij 3e en 4e gassen, afstand 2440 meter, le prijs de Gleaner Ph stal Valkeveen te Naarden, kilometertijd '•29 9/10. Totalisator winnend 3.30, plaats L50; 2e prijs Buziau KW. van T. Slikker te •PUanadorp, totalisator plaats 5,3e prijs enna Dosa van J. Altena te Den Haag, tota- ^ator plaats 3,20, Neen, de Haarlemsche promotie bleek waarlijk niet zoo vanzelfsprekend te zijn als men dat in sommige kringen verwachtte. En dat kwam voor een groot gedeelte door het feit, dat ook de E.D.O.-ers zelf deze gedachte waren toegedaan. Zij werden daarin voor een niet gering deel gesterkt, toen na een kwartier K.F.C.-overwicht bij een snellen uitval het eerste Haarlemsche doelpunt viel. De gasten zijn het toen zoo op hun gemakje gaan doen, dat het waarlijk niet veel had gescheeld, of het zou hun de punten en voor deze week althans de promotie hebben gekost. Want K.F.C., dat kennelijk met een soort minderwaardigheidsgevoel in het veld was ge treden en mede daardoor geen profijt had kun nen trekken van zijn begin-offensief, zette na dit Haarlemsche doelpunt nog éénmaal de tan den op elkaar dat het kraakte. En met succes. De lusteloos spelende Haar lemmers kregen het heusch te kwaad met de verbeten vechtende Koogers en hoewel zij in normale omstandigheden over het algemeen ook individueel de meerderen van hun gastheeren Twee E.D.O.-ers, die een groot aandeel hadden in de promotie van hun ploeg. Rechts aanvoerder Zandstra links doelman Wille (foto's Pax-Holland) zullen zijn, gebeurde het nu maar al te vaak, dat deze hun te slim en te vlug af waren. De gevolgen bleven niet uit. Er waren veertig minuten gespeeld, toen de niet bijster feillooze achterhoede van de rood zwarten het loodje moest leggen voor de priemende aanvallen van K.F.C. De pittige Kruyver zorgde voor den beslissenden op- marsch naar het Haarlemsche doel en daar werd Lamie maar al te gretig bereid gevon den om een juweel van een kansje te be nutten, nadat Piet de Boer eerst de deug delijkheid van de lat had beproefd. Dat was koren op den K.F.C.-molen. De EDO- achterhoede werd er ook al niet zekerder op en de blauw-rooden wisten dit naar waarde te schatten, toen zij één minuut voor rust de lei ding namen. Na de hervatting wees niets erop dat E.D.O. van plan was uit een ander vaatje te tappen. Vastbesloten den voorsprong tot het uiterste te verdedigen, opereerden de Koogers verbeten en fel weer op de speelhelft van hun tegen standers. Een onverdiende tegenvaller in dit gedeelte van den strijd, heeft toen tot den ge lijkmaker en indirect ook tot de beslissing ge leid. Er was precies een kwartier gespeeld toen bij een der E.D.O.-uitvallen een achterspeler van de gastheeren den bal binnen de beruchte lijnen met de hand bewerkte. De scheidsrechter zag het en 'legde de zwaarste straf op, welke het voetbalvocabularium kent: penalty. Schijvenaar maakte geen fout en K.F.C.'s prachtkansen wa ren in één onfortuinlijk oogenblik beduidend la ger genoteerd. Vanaf dat moment heeft E.D.O. het beste van het spel gehad. Weliswaar verslapten de Koo gers in geen enkel opzicht, maar de Haarlem mers, die nu hun zelfvertrouwen weer terug hadden, begonnen van lieverlede te laten zien, dat zij ook nog wat in hun marsch hadden en daar kwamen tenslotte brokken van, toen No- let 7 minuten vóór het einde Klokkemeyer kans loos passeerde. Wie dacht, dat dit doelpunt den Haarlem mers eerste klassers had gemaakt, zou ervaren dat de Koogers het met deze beslissing heele- maal niet eens waren. Onmiddellijk zaten ze weer als tenders op den bal en de strijd was nog maar nauwelijks hervat of Piet de Boer maakte opnieuw gelijk. Er kon nog van alles gebeuren. En dat gebeurde in deze perjode inder daad. Snel volgden de aanvallen op elkaar. Het was alsof de spelers geen hitte meer voelden, geen vermoeidheid meer kennen. Nu eens dreigde het voor de Koogsche veste, dan weer moest Wille c.s. alle zeilen bijzet ten om erger te voorkomen. Éénmaal geluk te hun dit niet. Dat was precies één minuut voor het einde, toen de bal uit een corner werd ingezet. Het was echter een handsgeval en de grap ging dus niet door. Vlak daarop stormden de Haarlemmers weer den anderen kant uit en zoowaar wisten ze het toen nog tot een zege te brengen, doordat Steendam, die in de laatste minuten Hellingman had vervangen, Klokkemeyer voor de vierde maal passeerde. Dat was eindelijk de beslissing van dezen wedstrijd, maar zij viel pas in de laatste seconden Op hoog peil heeft de wedstrijd natuurlijk niet gestaan. Het was veel te warm voor voet bal en hoeveel er ook op het spel stond, de strijd tegen faeze hitte was veel spelers absoluut (Van onzen correspondent) ALMELO, 22 Juni Op overtuigende en daardoor volkomen verdien de wijze heeft Heracles het kampioenschap van Nederland dit jaar in de wacht gesleept. De Almelosche ploeg, die na feilen strijd met N.E.G afdee- lingskampioen was geworden, heeft in de kampioensronde vanaf den eersten wedstrijddag den toon aangegeven. P.S.V. was van de vier medegegadigden de eenige ploeg die het tot de „finale" wist te brengen, maar de zege welke de Eindhovenaren noodig hadden om nog met hun rivalen gelijk te komen, is verre van hen gebleven. Nadat zij in eigen omgeving met 51 op hun baadje hadden gehad, werden ze nu met 61 ingemaakt en kregen zij dus wel zeer duidelijk te verstaan, dat zij ondanks hun goede positie op de ranglijst, toch niet sterk genoeg waren om van der Veen en zijn mannen den weg naar het tweede landskampioenschap te versperren. Overigens moet men niet denken, dat de Zuidelijken Van der Veen geen voet aan den grond hebben gehad. De Almeloërs (foto Pax-Holland) hebben heusch wel voor hun overwinning moeten vech ten en tot een kwartier na rust was de uitslag nog volkomen onzeker. Toen evenwel kreeg Heracles een bevlieging en werd de stand, die tot dan toe 1 1 was geweest, op 41 gebracht. P.S.V. bleef volhouden, maar twee doelpunten gaven Heracles tenslotte een 61 voorsprong, welken we zonder aarzeling geflatteerd mogen noemen. Door een klinkende 61-overwinning op P.S.V. heeft Heracles Zondag te Almelo het voetbalkampioenschap van Nederland behaald. Boven: Heracles maakt het eerste doelpunt. Onder: Na de overwinning. Spelers en publiek onder de kampioensvlag tijdens de officieele huldiging van Heracles namens het gemeentebestuur van ADmelo (foto's Pax-Holland) De uitslagen van Zondag luiden: le klasse: Haarlem—Schoten 229; H.H.O. Quick 51. Overgangsklasse: E.D. D. 2Catchers 2815. 2e klasse B: V.V.G.A. 2—Celeritas 15—5; Rap—D. W. S. 9—15; Schoten 2—O.T.T. O. 33—11. 2e kl. C: R.C.H. 3—Haarlem 2 12—22; V. V.G.A. 3—T.H.B. 11—L Met al de beslissingen, die gisteren ge vallen zijn, is de twee en twintigste Juni wel zoo ongeveer de belangrijkste voetbaldag van het jaar geworden. In twee afdeelingcn woedt de strijd om het veelbegeerde plaatsje in de eerste klas nu nog voort en wel in het Zuiden en Noorden, waar op het oogenblik nog van alles mogelijk is. In het Noorden, omdat LSC ditmaal een onverwachte neder laag boekte. Verrassingen als in het Noorden zijn er in het Westen niet gevallen en dat bespaart den clubs daar gepromoveerden zoowel als gedegradeer- den een herhaling van het onverkwikkelijke en onaantrekkelijke zweetvoetbal. EDO behoort, ?ooals gezegd, door zijn zege op KFC tot de ge lukkige gepromoveerden, de Koogers zullen het om te beginnen eens een jaartje in de tweede klas moeten probeeren. E.D.O. 3 3 0 0 6 11—5 Z.F.C. 3 1 0 2 2 4—6 K.F.C. 4 1 0 3 2 5—9 In de tweede Westelijke afdeeling is CW de ongelukkige degradant. Emma was onbetwist de sterkste en heeft daar door zijn successen ge bruik van gemaakt. Emma 3 3 0 0 6 12—2 Overmaas 3 1 0 2 2 49 C.V.V. 4 1 0 3 2 6—12 (foto Brusse) f i

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1941 | | pagina 5