Tegen aardappelmeel in het brood ostwald m A SNEEUWWIT margarine moet nu 20 I.E. -vitamine A per gram bevatten BLUE BAND mmt BRITSE CONSERVATIEVEN ZULLEN TEGEN BENZINEBELASTING STEMMEN r Wij luisteren naar 7)eiHet&tcycliehihS^y. SNEEUWWIT-SOP! DUREX *50.- 't Is volmaakt veilig in 't vertrouwde Bakkers gaan landelijke actie voeren "4 Import- Gebloemde O vergordijnstof fcA t Churchill pleit voor nationale regering AMERIKA ZOU BRITSE SCHULD OVERNEMEN Grieken willen vriendschap met Noordelijke buren Voorbereidingen te Londen ort TE KOOP AANGEBODEN TE ZEIST een riant gelegen VILLA SPORTR IJ WIELEN Blue Band geelt U deze hoeveelheid al lang! de margarine die reeds lang de „zonneschijn" vitaminen A en D bevat DINSDAG 25 APRIL 1950 PAGINA 4 ZANDVOORT K.V.P. Jeugdconcert Bezwaar tegen uitbreidtings- plan Geldlening Zandvoortse Reddingsbrigade Aankoop muziektent Wandeling door Bentveld Nicolientje DAMNIEUWS Weekoverzicht van district Kennemerland Morgen begint de verkoop van een nieuw aangekomen partij prachtige diverse dessins. mv°m m p. Meter 120 cm. br KRUlib l KA ai 11 - HAARLEM TELEFOON 11491 RELLETJES TE ANTWERPEN Samenscholingen verboden Israël erkent annexatie van West-Palestina niet urnidc J PRODUCT j elleti® SUrco 14.75 VROOM DREESMAWM Anno .I0-7-5- I Quadragesiwo Ann 0.75 die elke Katholiek moet kennen Vraag toch om Een tuin vol bloemen voor slechts f 3.75 le stand, bevattende: 3 kamers, keuken, hall, 6 slaap-logeerkamers, luxe badkamer, centrale verwarming stromend warm en koud water, parketvloeren, grote garage en prachtige tuin BIJ KOOP VRIJ VAN HUUR TE AANVAARDEN. Brieven onder nummer 87491, bureau van dit blad. in groene kleur geheel verchroomd sierk - sierlijk - snel Blue Band was het regeringsvoorschrift, dat zojuist ingaat, al weken en weken vóór. Reeds in begin Maart werden aan ieder pakje Blue Band 5000 I.E. vitamine A toegevoegd. Dat is dus 20 I.E. per gram. Alweer een bewijs, dat Nederlands populairste margarine niet toevallig aan de spits staat. Moeiten noch kosten worden er gespaard om de kwaliteit superieur te houden. Daardoor munt Blue Band steeds uit door hoge voedingswaarde, zuiverheid en vorstelijke smaak. Binnenkort zal elk pakje Blue Band het opschrift „bevat 20 I.E. vita mine A per gram" dragen. Daar het echter om millioenen pakjes gaat, is het drukken niet een-twee-drie gebeurd. Koop echter met een gerust hart Blue Band zonder dat opschrift. De vitaminen die U en Uw kinderen zo nodig hebben, zitten er gegarandeerd in. Blue Band is onbetwistbaar het beste wat U voor Uw goeie geld kunt krijgen. Laat U dus nooit met een kluitje in het riet sturen, maar vraag met nadruk om BLUE BAND. Uw gezin heeft er recht op. Deze week zullen ruim 5 millioen „broodeters" in de 70 grootste ste den van Nederland een petitie ter te kening worden aangeboden, waarin een daartoe gevormd bakkerscomité aan de regering verzoekt de huidige 5% aardappelmeel in het brood niet te verhogen tot 10%, ja liefst ook die 5% uit het brood te halen. Op een persconferentie, Maandag te Amsterdam gehouden, zijn zowel van de zijde van de bakkers als van de bak kersgezellen, die geheel achter deze actie staan, vele argumenten voor de actie die Donderdag begint aangevoerd. Men wees erop, dat Nederland het eni ge Marshallland is, waar het brood nog vermengd wordt. Door een garantieprijs te geven heeft de regering de productie van aardappelen gestimuleerd en wel zodanig, dat er thans een overschot van 50.000 ton aardappelmeel is. Men heeft dit meel tegen hoge prijzen in het bui tenland kunnen verkopen dat is ook het doel van de regering maar nu wenst men het overschot in het binnen land af te zetten. De bakkers staan ech ter óp het standpunt, dat dit overschot dan ook 'maar in het buitenland ver kocht moet worden, zij het tegen lage re prijzen. De bakkers zijn van mening dat de aardappelproducent het risico van het teveel aan aardappelmeel zelf moeten dragen. Het broodverbruik is al met 20% afgenomen, waardoor de bakkers c.a. op personeel moeten bezuinigen. En dat wordt nog erger als er meer aard appelmeel in het brood komt. Maandagavond hield de K.V.P. afde ling Zandvoort een propagandavergade- ring voor de a.s. verkiezingen. Na een inleidend woord van de voorzitter, de heer Lindeman, verkreeg de heer A. v. d. Veldt. nummer 1 van de lijst van de K.V.P., het woord. In een enthousiast betoog gaf spr. een overzicht van de Samenstelling en inrichting van het pro vinciaal bestuur en behandelde vervol gens de verschillende punten van het katholiek provincie-program. Spr, wees op het grote belang van de krachtme ting van a.s. Woensdag', omdat, de sa menstelling van de Provincialè Staten ook beslissend is voor de zetelverdeling in de Eerste Kamer en bovendien mid dels het college van Gedeputeerde Sta ten het beleid der gemeentebesturen be- invloedt. Nadat enige vragen waren be antwoord, werd de vergadering gesloten. Zaterdagmiddag gaf de Zandvoortse muziekkapel in het Patronaatsgebouw het eerste jeugdconcert. Dit concert was be doeld voor leerlingen van de openbare ULO-school en van de hoogste klassen der openbare en bijzondere lagere scho len. De gemeente Zandvoort verleende hiervoor subsidie. De hoofden van de scholen hadden alle medewerking toege zegd. maar of dezen het nu bij die toe zegging hadden gelaten, dan wel dat het voorjaarsweer de jeugd naar buiten had getrokken, er bleek maar matige belang stelling voor dit concert te bestaan. Men verleende daarom toegang aan de jeugd die de kapel op een muzikale wandeling door het dorp was gevolgd, maar het me rendeel was te jong om het concert en de toelichting van de directeur, de heer Wildschot te kunnen begrijpen. De direc teur begon met een causerie waarin hij het onderscheid tussen de verschillende soorten orkesten uiteenzette en de instru menten demonstreerde .welke in de mu ziekkapel worden bespeeld. Vervolgens gaf deze een verklaring van een tweetal muziekwerken welke later door de kapel werden gespeeld. Ook hier bleek weer dat de muziekkapel zeer goe de prestaties levert en mits deze be hoorlijk worden voorbereid - door jeugd- concerten kan medewerken aan de muzi kale ontwikkeling der Zandvoortse jeugd. Dit is het resultaat van het eerste jeugdconcert dat door verschillende raadsleden werd bijgewoond. Uit de ter visie gelegde stukken blijkt, dat tegen het ontwerp-uitbreidingsplan van Zandvoort alleen bezwaar werd in gediend door de Kennemer Golf- en Countryclub1 te Zandvoort, omdat een in het plan ontworpen verkeersweg ge deeltelijk over het gebied van de Golf club is geprojecteerd. Gedeputeerde Sta ten van Noord-Holland hebben dit be zwaar van de hand gewezen en het plan ongewijzigd vastgesteld. De Zandvoortse Reddingsbrigade heeft het plan om op het Zuidelijk strandge- deelte in die gemeente een reddingspost te bouwen. Zij acht het in verband met het steeds toenemende bezoek niet verantwoord om het Zuidelijke vrije strand te Zandvoort langer onbewaakt te laten. De bouwkosten worden met inbegrip van de inventaris, geraamd op 7000. De reddingsbrigade heeft zelf de be schikking over een bouwfonds van f 2000.— Zij ziet echter geen mogelijk heid om de ontbrekende gelden binnen afzienbare tijd bijeen te brengen, wes halve zij 't gemeentebestuur een rente loze lening vraagt van 5000.terug te betalen in 20 jaren. Burgemeester en wethouders staan zeer sympathiek tegenover deze vereni ging, welker leden vrijwillig en belan geloos de gehele zomer waken voor de veiligheid van de baders op het vrije strand. B. en W. stellen de raad voor, deze lening renteloos te verstrekken en de Brigade verder financieel tegemoet te komen door verhoging van het jaar lijkse subsidie ingaande 1951 tot 500 per jaar. De Zandvoortse muziektent werd tij dens de Duitse bezetting afgebroken. Na de bevrijding deed zich het gemis daarvan steeds weer gevoelen. Bij de in de laatste jaren, gedurende de zomer maanden. gehouden openluchtconcerten en dergelijke evenementen moest men zich steeds behelpen met een stellage, welke feitelijk niet aan de eisen vol deed en waaraan uiteraard ook telken male uitgaven verbonden waren. Een goede muziektent vormt naar het oor deel van burgemeester en wethouders een onmisbaar onderdeel van de outil lage van een badplaats. Via de Stichting Touring Zandvoort is binnengekomen een aanbieding voor een verplaatsbare muziektent met de diameter van 7 m., voor de som van 6000.Vooral het feit, dat deze tent verplaatsbaar is, vormt een zeer aan trekkelijk punt. Zij kan bij alle voor komende gelegenheden met weinig moeite op elke gewenste plaats in de gemeente worden opgesteld. B. en W. stellen de raad voor hen te machtigen om tot aanschaffing van een verplaatsbare muziektent over te gaan en daartoe een crediet te verstrekken van f 6000 Tot de gemeente Zandvoort behoort een deel van de buurtschap Bentveld. Dit is als woonoord zeer in trek bij de genen die er de voorkeur aan geven te wonen in een streek met gematigd zee klimaat. Sedert de bevrijding zijn vrij wel alle daar nog beschikbare bouw terreinen verkocht en zijn er enkele tientallen villa's en landhuizen verre zen, ontworpen door verschillende ar chitecten. Een wandeling door deze aan natuurschoon zo rijke buurtschap is een genoegen, want de landelijke sfeer is er zo goed mogelijk bewaard gebleven en bovendien krijgt men een kijk op wat de moderne architecten kunnen pres teren. Men hoort nogal eens klagen over de moderne architectuur, maar wat Bentveld betreft is er voor klachten geen aanleiding. Integendeel: de ver schillende woonhuizen hebben alle een eigen karakter en toch is een geheel ge schapen vol afwisseling en waardoor een vriendelijke sfeer is ontstaan welke weldadig aandoet. Zondagavond voerden de meisjes van de Jonge Vrouwen Gemeenschap te Zand voort in het Patronaatsgebouw op het blijspel „Nicolien'tje knapt het op" van A. Boere. De talrijke aanwezigen genoten zeer van dit aardige, goed gespeelde blij spelletje. De aalmoezenier van het jeugd werk. kapelaan Blom, sprak een dank woord. Promotie-degradatie Hoofd-lste Klasse. G. Eising en L. Vooys zullen samen 3 partijen moeten spelen om één plaats in de Hoofdklasse, de eerste partij zal a.s. Maandag bij HDC worden gespeeld. 3de Klasse. De afgebroken partij L. FopmaW. Kort is geëindigd in een overwinning voor W. Kort; genoemde spelers delen nu de 3de en 4de plaats. Aangezien L. Fopma de tijd ontbreekt om te herkam pen spelen nu P. de Kort, G. Steenkist, J. v. d. Hoogen en W. Kort de prom.- degr. wedstrijden 2de—-3de klasse. Op 27 April spelen bij Kijk Uit P. de Kort W. Kort; G. Steenkist J. v. d. Hoogen. De Haarlemse Damclub speelde een massakamp tegen de Noordwijkse Dam club en werd met 2910 winnaar. Ter gelegenheid van haar 15-jarig be staan houdt de Haarl. damclub Ooster kwartier op 29 April in het Hof van Holland aan de Gr. Markt, des middags van 35 uur receptie, 's Avonds wordt er een feestavond gehouden in de Leeu werik. Pers. Kampioenschap v.d. Bollenstreek. Voor de 5e maal in successie is het de jonge Nic. van Ha) gelukt beslag te leg gen op de titel van kampioen van de Bollenstreek. Een bijzondere prestatie; jammer dat deze veelbelovende speler zo weinig gelegenheid heeft om te oefe nen met sterkere spelers. Advertentie Samenscholingen van zes of meer perso nen worden met, ingang van vandaag door de politie van Antwerpen uiteengedreven, zo werd gisteravond officieel medegedeeld. De maatregel blijft in de gehele stad voor on bepaalde tijd van kracht. Verwacht wordt dat het verbod bedoeld is als voorzorgs maatregel in verband met de op handen zijnde aankomst van de eerste voorraad wapenen welke de Verenigde Staten aan België zullen leveren in het kader van het program voor militaire hulpverlening. Zondag en Maandag zijn hier en daar in de stad relletjes geweest die door commu nisten werden uitgelokt. Ook werden po gingen ondernomen proteststakingen uit te lokken. Verwacht wordt dat het eerste schip met Amerikaanse wapenen de volgende week te Antwerpen zal aankomen. (Telefonisch van onze Londense correspondent) LONDEN, hedenmorgen. Tijdens het begrotingsdebat, dat gis teren voortgang vond in het Lagerhuis, deelde Winston Churchill persoonlijk, als leider van de oppositie, mede, dat hij en de zijnen morgen zullen stemmen tegen de verhoging van de benzinebe lasting met ongeveer 10 cent per liter en tegen het invoeren van een belasting van 331/3 pet. op nieuwe vrachtauto's. Hij voegde aan deze mededeling toe, dat het afzien van stemmen uit angst voor het forceren van nieuwe algemene verkie zingen neer zou komen op het prijsge ven van de parlementaire prerogatieven. Dit betekent, dat morgen de regering wederom kans loopt uit het zadel gelicht te worden. Veel zal afhangen van het aantal zie ken, dat momenteel bij beide grote par tijen vrij aanzienlijk is en van de hou ding van de liberalen. Het is bekend, dat de liberalen de conservatieve afkeer van de benzinebelasting en de ongerijmde weeldebelasting op vrachtauto's delen, doch, gezien de vreemde spelregelen voor'het spelen op de wipplank, behoeft dit bij de liberalen niet te betekenen, dat zij tegen de regering zullen stemmen. Het is niet onwaarschijnlijk, dat zij uiting zullen geven aan wat zij eventueel hun standpunt zullen noemen door zich van stemming te onthouden, een geliefde methode van stemmen bij de Britse liberalen. Churchill maakte gisteren van de ge legenheid gebruik nog eens te wijzen op de situatie ontstaan door de resultaten van de laatste algemene verkiezingen en on het onvermijdelijk gevolg dat de verkiezingssfeer blijft vortduren. „Hier bevinden wij ons derhalve in de meest critische periode van onze gehele ge schiedenis en weten niet beter te doen dan elkaar in de gaten te houden als kat is en wie de muis?" Hij gaf als zijn mening dat. indien de algemene verkie zingen van 1945 dezelfde resultaten te zien hadden gegeven als die van 1950, een nationale regering, dat wil zeggen een coalitie, het gevolg geweest zou zijn, doch hij vreesde dat nu slechts een hoogst critieke, interne of externe nood toestand de kameraadschap van de oór- logsjaren zou kunnen doen herleven. Het was niet geheel duidelijk of de uit geslapen Churchill met deze woorden bedoelde een terloopse knuppel in een electoraal hoenderhok te gooien dan wel een proefballon op te laten om te zien hoe de socialisten zouden reageren. Doch zekerheidshalve verklaarde sir Stafford Cripps dat indien, zoals hij vermoedde, een coalitie betekende dat ieder beleid plaats zou moeten maken voor dat van Churchill (hierop onderbrak Churchill welgemoed met de woorden: „Dat zou verreweg het beste zijn!") de socialisten niet mee zouden doen. Israël heeft bekend gemaakt, dat het wei gert de gisteren aangekondigde annexatie van West-Palestina door Transjordanië te erkennen. In een officiële regerings verklaring wordt gezegd, dat de daad be schouwd wordt „als een unilateraal optre den, dat Israël in geen enkel opzicht bindt". In de verklaring werd aan toegevoegd: „Wij hebben met het Transjordaanse Koninkrijk een wapenstilstand gesloten en zijn vastbesloten deze te handhaven. Deze overeenkomst echter brengt geen de finitieve politieke overeenkomst met .zich mee en een dergelijke definitieve overeen komst is niet mogelijk zonder onderhan-r delingen en het sluiten van een vredesver drag tussen de twee landen. Het is daarom duidelijk, dat de status van de Arabische gebieden ten Westen van de Jordaan, voor wat Israël betreft* een open vraag blijft". In diplomatieke kringen te Londen gelooft men, dat Engeland in dc nabije tóekomst het huidige besluit van de Jordaanse regering zal erkennen en dat het de bepalingen be treffende wederzijdse bijstand, vervat in het Engels-Jordaanse verdrag van 1948, tot Arabisch Palestina zal uitbreiden. Men ge looft te Londen algemeen, dat de Britse regering door koning Abdoellah ten aan zien van Transjordanië's besluit officieus is geraadpleegd. De Britse regering; heeft voorgesteld, dat Amerika een groot deel van de Brit se economische last in India, Pakistan en Zuid-Oost-Azië op zich neemt. Auto riteiten hebben bekend gemaakt, dat de Britse ambassade te Washington het idee ter tafel heeft gebracht in een voorstel, dat thans door hoge Amerikaanse rege ringsautoriteiten bestudeerd wordt. Het Britse plan beoogt, dat Amerika een deel van de Britse oorlogsschuld aan deze landen van het sterlingblok be taalt. Het belangrijkste punt in deze idee is om de niet-communlstische landen te helpen het communisme in Azië te be strijden en te zelfder tijd de enorme schuld, die het Britse economische her stel in gevaar brengt, te verlichten. Amerika heeft er lang bij Engeland op aangedrongen zijn crediteuren over te haler, de schulden te verlagen. Lan den als India, die zeer dringend finan ciële hulp nodig hebben, hebben zich hiertegen verzet. Van Amerikaanse zijde wordt verklaard, dat dit het eerste con crete voorstel is. De Britten hebben nog niet voorge steld hoe groot het bedrag zou zijn dat Amerika in dollars zou moeten bijdra gen, indien men het over het plan eens wordt. De Griekse Premier Nicholas Piasti ras deelde gisteren in het parlement mede, dat Griekenland niet slechts ver bonden is met de Westelijke mogendhe den, maar bovendien prijs zal stellen op een vriendelijke houding van zijn Noor delijke buren Albanië, Joegoslavië en Bulgarije. Toen hij deze opmerkelijke uitspraak deed, bereidde de Joegoslavische zaakge lastigde Sjeriff Sehowitsj zich voor op een reis naar Belgrado om daar met zijn regering overleg te plegen in zake her stel van volledige diplomatieke be trekkingen met Griekenland. De Joego slavische ambassadeur ir.- Athene werd teruggeroepen in 1946 toen de commu nistische opstand het felst woedde. Piastiras deelde verder in het parle ment mede, dat, naar hij hoopte, de ver wezenlijking van de nationale Griekse aspiraties een vreedzame zal zijn. Onder die nationale aspiraties moet worden verstaan: annexatie van het Britse eiland Cyprus en van het Noordelijke deel van Epirus, dat thans tot Albanië behoort. Advertentie w Britse, Franse en Amerikaanse deskundi gen zijn thans te Londen begonnen voor bereidende besprekingen te voeren voor de conferenties der ministers der Westelijke „Grote Drie" en de ministers van het At lantische Pact. Naar men meent zullen slechts kwesties „waarover reeds zekere overeenstemming is bereikt" en de vraag, welke politiek men ten opzichte van de Sovjet-Unie zal voeren, door de drie mi nisters besproken worden. Naar men verwacht zullen de experts van de drie genoemde landen veel voortgang maken inzake het voorstel van de Franse minister van Buitenlandse Zaken omtrent de instelling van een „Hoge Atlantische Raad". Aan de vergadering van gisterochtend na men onder meer deel de Franse ambassa deur, Massigli, de Amerikaanse reizende ambassadeur Dr. Jessup, de Amerikaanse ambassadeur in Engeland, Lewis Douglas en Sir William Strang, secretaris-generaal van het Britse ministerie van Buitenl. Zaken. DINSDAG HILVERSUM I, 402 m. KRO: 18.00 Zevenklapper, 18.20 sport door Jan Cot- taar, 18.30 politiekapel, 19.00 nieuws, 19.15 De dag van morgen, 19".25 Dit is leven, 19.40 gram. v. Fauré, 19.45 klank beeld E.H.B.O.-werk, 20.00 nieuws, 20.12 Symphonie in einem Satz en conc. in Es gr. i. v. Mozart, in de pauze dr. Paul Julien, Tzigane en Rapsodie Espagnole v. Ravel, ouv. Carnaval Romain v. Ber lioz, 21.40 strijkkwartet in g gr. t. van Brahms, 22.10 Intern, volksliedjes, 22.40 pater Jelsma, 23.00 nieuws, 23.15 Danse sacrée et danse profane v. Debussy, Shéhérazade v. Ravel, Escales v. Ibert HILVERSUM II, 298 m. AVRO: 18.00 nieuws, 18.15 Tom Erich, 18.30 strijdkr., 19.00 kleuter, 19.05 fanfare, 19.30 toneel, 19.45 brief uit Parijs, 19.50 Franse lied jes, 20.00 nieuws, 20.05 zoeklicht, 20.15 Bonte Dinsdagavond, 21.30 Vaugh Mon roe, 21.40 buitenl. overz., 21.55 amusem.- muz., 22.25 octet v. Wellesz, 23.00 nieuws, 23.15 Finlandia van Sibelius, pianoconc. v. De Bériot. WOENSDAG HILVERSUM I, 402 m. NCRV: 7.00 nieuws, 8.00 nieuws, 8.15 gram., 9.00 zie ken, 9.35 klass. muz„ 11.00 werk v. De bussy en Strawinsky, .11.40 De autocrate. hoorspel, 12.00 herh. sfceravond, 12.30 land- en tuinbouw, 12.33 Trio Fantasia. 13.00 nieuws, 13.45 Mandolinata, 14.15 A Childern's Ouverture v. Quiter, 14.30 Musette-ork., 15.00 koor, 15.30 Sextet v. Johny Kroon, 16.00 schaken, 16.15 kin derkoor, Negerhut van Oom Tom. verv. hoorspel, 17.30 gram., 17.45 Mythen en legenden uit Indonesië. HILVERSUM II. 298 m. VARA: 7.00 nieuws; 7.15 g.ymn., 7.33 balletsuite v. Handel, 8.00 nieuws, 8.18 orgel, 8.50 •vrouw, 9.00 fragm. opera's v. Strauss. VPRO: 10.00. VARA: 10.20 kookles. 10.35 vrouw, 11.00 populaire nonstop, 12 00 orgel, 12.30 land- en tuinbouw, 12.38 Enrico Madriguera, 12.55 kalender. 13.00 nieuws, 13.15 Ramblers, 13.45 Danny Kaye zingt, 14.00 gesproken portret, 14.15 aria v. Stradella, rondo in c v. Beetho ven, Der Musikant en dér Tamboer, v. Wolf, suite y. Röntgen, 15.00 kinderkoor, 15.20 Willem Roda IV. hoorspel, 15.50 Speel jij dit ook?, 16.00 Vragen staat vrij. 16.30 zieken. 17.00 Het stond in de krant, 17.30 Metropole-ork. io frisse W streep-^" VFKA" ^.üoneo l"~ doots;eza^.^de paste ,rWetW °oast«lWe0^ allerfijn P. 19 Mateo Verkrijgbaar in de boekhandel en bij- De Tijd. Amsterdam Dat geeft een weelde van zacht-reinigend schuim. Dat maakt direct het water tot een heerlijk vet sop. Ent kost maar 28 cent per groot pak. Ruim 40 jaren geven honderd duizenden vrouwen al de voor keur aan Sneeuwwit. Waarom zoudt U dan meer betalen 1 Bevat Sporextegen geelzucht der u>aêt Opruimingspakket. Profiteert nu! Wij zenden U 3 struik rozen, 25 grootbl. Gladiolen in kl., 50 Anemonen, 50 Kron kels 50 Oxalis voor randversiering, 5 pracht Lelies, 5 «ubb. Begonia's, 15 Snij bloemplanten in soorten, 3 enorm grootbl. Dahlia's, zeldzaam mooi, plus 1 pracht kamerplant gratis. Deze schitt tuincollectie voor slechts 3,75. Niet tevreden geld terug' WALRAVEN—DEN DEKKER, Bloemisterij, Hillegom. Postrekening 313672 - Tel. 5682 (K 2520). (wettig gedeponeerd) M it-Oi

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1950 | | pagina 4