Mr. Janno's kindercircus in Openluchttheater Haarlemmer ontwierp voor Thailandse politie vaartuigen Jeugdig publiek enthousiast Saneringsplan Overveen Uw huid „in conditie tiidens het scheren! Pastoor A. Goossens 40 jaar priester BELANGRIJKE BOUWORDER VOOR NEDERLANDSE WERVEN PAGINA 2 DONDERDAG 9 AUGUSTUS 1951 Goedkeuring van Ged Staten Waterstanden Uvengens nog bUUU woningen tekort Receptie Onderling Belang Oefeningswedstrijd E.D.O.Schoten HAAK-IN- TENTOONSTELLING pr\rrta HEEMSTEDE G. Neeskens gehuldigd ZANDVOORT Poppententoonstelling enorm succes Voetbal Het feestprogramma H.P.G.Zwemlust 12 Emigrantenschepen Examen Handenarbeid WATERPOLO D.W.T.A.D.Z. (dames) 2—3 Verenigde Katholieke Dammers Burgerlijke Stand BIOSCOPEN Rembrandt: Annie get your gun, a.l. 2, 4.15, 7 en 9.15 uur. Palace: Onder Moeders vleugels, a.l. 2, 4.15, 7 en 9.15 uur. Luxor: De rode havik, 14 j. 2, 7 en 9.15 uur. Frans Hals: Singgoalla, 14 3. 2.30 en 8 uur. City: De piraten van Mon terey, 14 j. 2.15. 4.30, 7 en 9.15 uur. Spaarne: Wilde paarden en Gemengd bloed, 14 j. 2.30, 7 en 9.15 uur. Speciale filmvoorstellingen Rembrandt: Lassy komt thuis. a.l. 10.30 uur. Palace: Een avontuur in de Alpen, a.l. 10.30 uur. City: Stan Laurel en Oli ver Hardy, in ,,Grof geschut", a.l. 10.30 u Donderdag 9 Augustus Grote Kerk: Orgelbespeling door Jean Lenglais, 3 uur. Kathedrale Basiliek: Beklim de toren ten bate van arme priesterstudenten, 'i en 4 uur. Vrijdag 10 Augustus Kathedrale Basiliek: Beklim de toren' Het is t.b.v. arme priesterstudenten, 3 en 4 uur. Het op 20 Juli 1950 genomen raads besluit van de gemeente Bloemendaal t.a.v. het saneringsplan te Overveen is door Gedeputeerde Staten goedgekeurd. Zij vinden de bezwaren van de P.T.T., dat het postkantoor en dg daarbij be horende grond onvoldoende tot hun recht komen, ongegrond. IJMUIDEN, Donderdag 9 Augustus. Hoog water: 7.24 uur en 19.47 uur. Laag water: 3.11 uur en 15.24 uur. Vrijdag 10 Augustus: Hoog water: 8.09 uur en 20.34 uur. Laag water: 3.43 uur en 16.03 uur. Maanstand: eerste kwartier 13.22 uur. De Haarlemse gemeenteraad had er gistermiddag slag van om een veertien punten tellende agenda binnen het tijds bestek van een nnr weg te werken. Zo als te verwachten was en de fotogra fen op de publieke tribune bevestigden die verwachting concentreerde zich de belangstelling op het voorstel van B. en W. over de huwelijksfotograaf op het stadhuis. Het voorstel kwam hierop neer, dat de bruidsparen de vrije keuze wordt gelaten om de fotograaf aan te wjjzen, die de huwelijksplechtigheid op het stadhuis zal vastleggen. Zij moeten daarvan dan bij de ondertrouw aan de ambtenaar van de burgerlijke stand ken nis geven. Indien zij geen voorkeur voor een bepaalde fotograaf hebben, ver valt het recht tot fotograferen automa tisch aan de pachter. De heer BETTINK (V.V.D.) noemde hef voorstel een sta$ in de goede rich: ting. Eindelijk zal er een punt gezet worden achter deze kwestie, welke al zo dikwijls is ter sprake gekomen. Hij juichte het toe. dat nu aan alle beroeps- fotografen een kans wordt gegeven. Spreker wilde echter wel graag weten, hoe de aanvrage moet geschieden. Hij vond het met bepaald juist, dat een bruidspaar bij de ondertrouw zo plotse ling maar moest zeggen, welke foto graaf het wenste. Daar komt bovendien nog bij aldus de heer Bettink dat tegenwoordig dikwijls zeer geruime tijd verloopt tussen de ondertrouwen en trouwen, dit in verband met een huis. Daarom leek het hem gewenst, dat het bruidspaar bij de aanvraag tot onder trouw reeds gewezen wordt op de keu ze van een fotograaf en dat die keuze dan enkele dagen voor het huwelijk op het stadhuis bekend is. Ook de heer SPEK (A.R.) uitte zich in die geest, toen hij naar voren bracht, dat er enige tijd moet liggen tussen de vraag en het noemen van de fotograaf. De heer VOOREN (Comm.) was van mening, dat met dit voorstel van B. en W. niet aan de wensen van de raad was tegemoet gekomen. Deze spreker bleef er bij, dat de zgn. Haagse regeling in haar geheel moest worden overgeno men en dat de bruidsparen een lijstje met namen van fotografen ter hand moest worden gesteld waaruit zij dus een keuze zouden kunnen doen. De heer VAN DER VELDT (K.V.P.) kon zich in grote lijnen wel met het voorstel van B. en W. verenigen, even zo de heer ALBRECHT (Arb.). die van mening was. dat een bruidspaar direct bij de ondertrouw kan beslissen. In zijn antwoord merkte wethouder HAPPé op, dat de regeling ook aan vaardbaar moest zijn voor de huidige pachter. Enige compensatie moest hier toch gegeven worden. De vorige keer werd die gevonden in de beperking van het aantal fotografen, thans achtte men het beter de tijdsduur te beperken, De wehouder was van mening, dat deze oplossing de beste was. Het bruidspaar krijgt een kaart bij de aangifte van de ondertrouw en kan deze op de dag van dg. ondertrouw op het stadhuis depone ren. De heer VAN DER VELDT wilde nog weten, wanneer de nieuwe regeling zou ingaan en hoe er gehandeld zou worden in het overgangstijdperk. Wethouder HAPPé antwoordde daarop, dat de re geling ingaat, wanneer de goedkeuring van Ged. Staten op het raadsbesluit is afgekomen. In de overgangstijd zal Mr. Janno en zijn kindercircus heb ben gistermiddag een bezoek gebracht aan het Bloemendaalse Openluchtthea ter, dat door meer dan duizend kinde ren, die waren gekomen om naar de malle streken van Tobias en de aap Chetah te kijken, was bezet. Het waren echter niet alleen kinde ren, die zich gistermiddag hebben ver maakt. Er waren bijna even veel ouders en ooms en tantes meegekomen en de zen hebben zich zeker niet minder ge amuseerd dan hun kroost. Duizend van de plaatsen waren bezet door abonné's van De Nieuwe Haarlem- sche Courant, die voor haar lezers goed kopere kaarten beschikbaar had ge steld. Het vorige jaar heeft de N. H. C. een dergelijke geste gedaan en dat deze ingeslagen is, werd gisteren bewezen. Niet alleen waren alle zitplaatsen bezet, maar ook de trappen en er waren zelfs staanplaatsen op het terras. Gelukkig had het weer, dat 's mor gens vrij somber was geweest en waar door de voorstelling bijna nog was af gelast, zich gebeterd. Een stralende zon scheen nu boven het Openluchttheater en gaf aan het geheel een fleurig aan zien. De stemming was er wel in bij het jeugdige publiek. De arme clown Tobias met zijn veel te grote schoenen en zijn geruite jas had ieders medelijden, toen hij zo lelijk voor de mal werd gehou den door zijn collega. Het „Kijk achter je, Tobias!" en „Joh, stommerd!" was niet van de lucht wanneer de andere clown de domme Tobias een nieuwe poets bakte. Jacky, de sprekende pop, die met een luid „hoi" werd begroet, stal aller har ten, toen hij verklaarde een reuzen he kel aan school te hebben Het mannetje met zijn grote oren was overigens even recalcitrant als al zijn soortgenoten. Toen hij vertelde, dat hij acht jaar was en nog in de eerste klas zat, riep een klein jongetje luid: „O, wat dom!" Toen het sprookjesspel Klein Duimpje werd opgevoerd en er een echte reus over het gras wandelde, zaten de kin deren pas echt in spanning. Angstige meiskes kropen bij vader op schoot en minder bedeesde jongens riepen, dat Klein Duimpje op moest passen. Een was er zelfs zo brutaal, dat hij de kabouters Bassie en Gompie, die Klein Duimpje in zijn strijd tegen de reus hielpen, beval zich te gaan sche ren! En nadat hij vol aandacht naar de acrobatische toeren, die de dwergjes en Klein Duimpje verrichtten, had geke ken, vertrouwde een klein ventje zijn ^pudere zusje toe dat hij dit thuis na ging doen. Niet minder aandacht had den de kinderen voor het muzieknum mer, dat welhaast in geen circus ont breekt en waarin de klassieke August in zijn sPel gestoord wordt door de twee rare kunstenmakers, die in de meeste gevallen zeer goed kunnen spelen. Ook hier speelden ze heel aardig en toen het fraaie lied van de Appeltjes van Oranje weerklonk, deinde dan ook een ieder mee. Kinderen vinden het altijd leuk om in de handeling mee te doen. Dat werd gisteren weer eens bewezen, toen de goochelaar een tweetal kinderen vroeg om hem bij een zijner kunststukken te assisteren. Wel vijftig minstens staken er hun vinger op. De trucs van de goochelaar sloegen allen met verbazing Hij toverde wek kers uït een hoge hoed, knoopte doekjes los en vast zonder er aan te komen en liet Teddy, een blonde krullenbol, een bord vol serpentinesoep eten. Het meeste succes had echter de aap Chetah. die op apenmanier over het veld huppelde en allerlei kunststukken aan de trapeze verrichtte. In alle stilte werd de dodensprong gemaakt en een luid applaus, dat de aap kopje-duike lend aanvaardde, was zijn beloning. Tot slot werden de kinderen in ver wondering gebracht door Heli Dodza (doet onmogelijke dingen zonder ar men), die stevig vastgebonden aan een paal met de armen op de rug het zelfs klaar speelde een jongen tot zijn hemd uit te kleden. Gistermiddag had in de Kroonzaal van café-restaurant Brinkmann een receptie plaats wegens het zestig-jarig bestaan van de vereniging „Onderling Belang", afdeling Haarlem en omstre ken van de Nederlandse Bond van Kof fiehuis-, Restauranthouders en slijters. Op deze receptie, die zeer druk werd bezocht en waarop een schat van bloe men van de grote belangstelling bij dit jubileum getuigde, werd de voorzitter, de heer P. J. Flesgraaf. door de heer L. M. Kickhefer, voorzitter van het hoofdbestuur, een fraaie ets aangebo den. Onder de aanwezigen bevonden zich o.a. de heer A. Kiphandt, als ver tegenwoordiger van het gemeentebe stuur, de voorzitter van de afdelingen Amsterdam. Den Haag, Beverwijk en Velsen en de secretaris van hef hoofd bestuur, de heer S. Steur. Er waren zeer veel schriftelijke gelukwensen binnengekomen. De receptie werd op geluisterd door de pianist Bas Meeg- des, bijgestaan door een violist. De feestviering werd besloten met een feestavond in het Krelagehuis. Advertentie De Haarlemse scheepsontwerper H. W. de Voogt, die reeds voor de oorlog grote bekendheid en waardering ver wierf door het ontwerpen van het ko ninklijk jacht de „Piet Hein" en dat van de Sjah van Perzië, is nu gereed gekomen met het ontwerpen van een drietal politievaartuigen, die in op dracht van de regering van het ko ninkrijk Thailand in Nederland worden gebouwd. Inmiddels zijn bij een drietal scheeps werven in Amsterdam, Alkmaar en Aalsmeer de bouworders in behande ling. Deze werven behoren alle tot de „Fcadship", de eerste exportvereniging van Nederlandse scheepsbouwers waar van de heer De Voogt architect is. De gehele opdracht, die in dollars be taald zal worden, bereikte ons land door middel van „The Corody Marine Corp." in Californië, en zal naar alle waarschijnlijkheid binnen een half jaar afgeleverd worden. De regering van Thailand is van me ning, dat een goed uitgeruste water- politie voor haar scheepvaart noodza kelijk is. Vooral wanneer de Amster damse Ballast Maatschappij met haar werkzaamheden bij de haven van de hoofdstad Bangkok gereed zal zijn. De Ballast Maatschappij heeft tot taak een brede zandbank van ruim honderd me ter te verwijderen en een diepe vaar geul te baggeren in de rivier die naar de haven voert. Wanneer over enkele jaren de grootste zeeschepen de haven van Bangkok kunnen binnenvaren, wat het handelsverkeer zal bevorderen, moet de regering kunnen beschikken over een waterpolitiemacht die vol doende controle op het scheepvaart verkeer kan uitoefenen. Ook zal het noodzakelijk zijn, de zeer levendige smokkelhandel in de Golf van Siam tegen te gaan. Daar ons land reeds lang een uitste kende internationale reputatie geniet, wat betreft het bouwen van kleine sta len vaartuigen, en dit hier tevens goed koper kan gebeuren dan elders, gaf de Amerikaanse Maatschappij de opdracht door aan de „Feadship". die reeds vele ontwerp- en bouworders op haar naam heeft staan. Reeds geruime tijd ver toeven in ons land twee voormalige marine-officieren uit Thailand, die met de organisatie van de nieuwe water- politie zijn belast. Zij maken' ruim schoots gebruik van de gelegenheid om zich van de werkzaamheden van de Nederlandse waterpolitie op de hoogte te stellen. „Het type van de nieuwe politievaar tuigen verschilt geheel van het Neder landse. De boten moeten voor alle mo gelijke doeleinden gebruikt kunnen wor den en de eisen moeten aansluiten op de plaatselijke omstandigheden", zo ver telde ons de ontwerper. „De motoren, waarmee een snelheid van achttien knopen bereikt kan wor den, komen uit Amerika en worden geleverd door de firma, die aanvanke lijk de gehele order in handen had, maar deze doorgaf aan haar vertegen woordiger in ons land. De lengte van de vaartuigen bedraagt achttien meter twintig en verder zul len alle technische onderdelen aan de eisen kunnen voldoen. Dat de order, die een bedrag van ruim één millioen gulden beloopt, in dollars betaald wordt, is natuurlijk een belangrijk voordeel. Er bestaat een mogelijkheid, dat de order na het afleveren van de eerste drie politievaartuigen nog uitgebreid wordt, doch hierover bestaat tot nu toe geen zekerheid". Zaterdagmiddag om vijf uur wordt op het EDO-terrein een oefeningswedstrijd voor de competitie gespeeld tussen EDO en Schoten. Het aantal arbeidsuren, besteed aan het vervaardigen van het model van de Kroningsstoet, dat te bezichtigen was op de Haak-In-tentoonstelling, die gehou den werd in het Krelagehuis van 24 tot er. met 28 Juli j.l., bedroeg 1901. Aan de gelukkigen, die door schatting dit aantal het dichtst benaderden en die ïesp. 1900, 1900 en 189o uren raadden, zijn de prijzen inmiddels ter hand ge steld. Advertentie Thans is het inderdaad mogelijk U gemakkelijker en schoner te scheren - en tegelijk Uw huid dat prettige, jeugdige aanzien te laten behouden.' Bijzonder heilzaam ingrediënt Dit aiies is werkelijkheid geworden door de nieuwe Williams Shaving Cream, die lanoline-extract bevat - een onlangs door medici gedane ont dekking, waarmee de huid belangrijk beter in conditie wordt gehouden dan met gewone ianoline. Lanoline- extract verzacht en verfrist Uw ge laat tijdens het scheren. Het helpt Uw huid jong en gezond te houden. Uitsluitend in Williams Elke keer als U de nieuwe Williams Shaving Cream gebruikt ondervindt Uw huid de weldaad van die won derbaarlijke substantie - en zult U bovendien gladder en gemakkelijker geschoren zijn! Scheer U morgen eens met Williams. Het is de enige scheer- crème die lanoline-extract bevat. KRUISSTRAAT t1 HAARLEM TELEFOON 11491 Dinsdagmorgen werd in het restaurant „Groenendaal" de heer G. Neeskens, op zichter bij het gemeentelijk gas- en wa terleidingbedrijf, gehuldigd, in verband met het feit, dat hij veertig jaren in dienst van dit bedrijf werkzaam is. Hij werd op hartelijke wijze toegesproken door de wethouder voor de bedrijven, de heer H. Disselkoen, die hem namens het gemeentebestuur een presse-papier overhandigde, voorzien van de zilveren medaille van de gemeente en die de activiteiten van de jubilaris, ook op het gebied van de organisaties, roemde. Daarna werd het woord gevoerd door de directeur van de bedrijven, ir. J. W. Duynstee, door de voorzitter van de Jubileumcommissie die hem een tafel kleed overhandigde en door collega's waarbij hem nog verschillende geschen ken werden aangeboden. Ook mevrouw Neeskens deelde in de hulde. Eerder was de jubilaris door de burgemeester mr. A. G. A. Ridder van Rappard in diens werkkamer ontvangen en toege sproken, waar hem tevens de gebruike lijke enveloppe met inhoud werd over handigd. Des middags hield de jubilaris in zijn woning een zeer druk bezochte receptie, waar vele vrienden en belangstellenden hem de hand kwamen drukken en waar uit bleek dat de jubilaris zich in de vriendschap en achting van velen mag verheugen. De „Dolly Town", de poppententoon- stelling van de Bond Zonder Naam in het Patronaatsgebouw te Zandvoort blijkt een buitengewoon succes te wor den. Duizenden personen hebben deze tentoonstelling reeds bezocht. Niet al leen inwoners van Zandvoort en de daar verblijvende badgasten, maar ook talrijke bezoekers van elders hebben de unieke verzameling van poppen bezich tigd Opvallend is ook het grote aantal buitenlanaers en zij zijn het vooral, die bewondering hebben voor het werk van de Bond Zonder Naam (waarmede zij uiteraard niet bekend waren), dat in de groeperingen der poppen zo treffend wordt uitgebeeld en waarmede zij thans kennis maken. De tentoonstelling blijft tot en met a.s. Zondag te Zand voort In de maand Seotember begint een fournée door Nederland. In het kader van het badplaatsvoetbal- tournooi van Zandvoortmeeuwen speelt hedenavond om 7 uur op het voet balveld aan de Vondellaan te Zandvoort .Kinheim" tegen „Halfweg". Een uit ongeveer zestig personen bestaand comité uit de parochie van O. L. Vrouw van Altijddurende Bij stand te Santpoort heeft, ter gele genheid van het veertigjarig pries ter-jubileum van zijn bouwpastoor en parochie-herder, een programma samengesteld, dat beoogt een zo feestelijk mogelijke viering van dit jubileum te bewerkstelligen. Wan neer pastoor A. F. J. Goossens, die nu in retraite is, Dinsdagavond in zijn parochie arriveert, zal hij aan de grens van zijn- „werkterrein" of ficieel worden ontvangen en verwel komd, waarbij de nestor van het kerkbestuur, de heer Jac. P. Nijs- sen, de begroetingsrede zal uit spreken. Deze ontvangst vindt plaats bij de hoek HoofdstraatJoh. van Beemlaan en vandaar wordt een rijtoer gemaakt door de parochie. Hierbij wordt gevolgd- de route HoofdstraatHagelingerweg— HyacinthenstraatKerkweg—Burg. En- schedélaanTerraswegWulverderlaan Frans Netscherlaan. Om 8 uur komt de stoet aan op het Kerkplein en daar na volgt een kort Lof in de feestelijk versierde kerk, waarbij kapelaan J. Piantinga een begroetingswoord zal spreken. De eigenlijke jubileumdag is Woens dag 15 Augustus (Maria ten Hemelop neming). Om negen uur zal de jubilaris een solemnele Hoogmis opdragen, daar bij geassisteerd door oud-kapelaans, ter wijl de vorige kapelaan, de weleerw. heer B. A. Pronk, de feestpredikatie zal houden. Na de Hoogmis zal het kerk koor „Pius X" de Priester-cantate van Jan Nieland uitvoeren. Op uitdrukkelijk verzoek van de ju bilaris, moet dit priesterfeest ook een feestdag voor de armen der parochie worden. Daarom zal onder de H.H. Missen een bijzondere schaal-collecte voor dit doel worden gehouden en te vens ligt het in het voornemen, de armen door een speciale feestgave in de vreugde der parochie te doen delen, 's Middags om half één zullen de VOLENDAM, 8 v. Havre n. Quebec. Het is een wel spannende maar wat te zwaar gespeelde wedstrijd geworden, de wedstrijd HPCZwemlust, die Woensdagavond voor de halve promo tie in Groenendaal werd gespeeld. Een wat slappe leiding van de scheidsrech ter kwam het spel niet ten goede. Op een wel wat verrassende wijze voor de HPC-doelverdediger namen de Utrech tenaren kort na de aanvang de leiding De HPC-aanvallen concentreerden zich vooral op de midvoor Piet Smit die door een nogal zware bewaking onschadelijk werd gehouden. Het werd een gaan en komen van de Utrechtenaren maar de Stichtse verdediging gaf de gastheren weinig kans een behoorlijk schot te los sen. Met zo nu en dan als afwisseling een aanval op het HPC-doel, waarbij Vrugt enige goede schoten wist te stoppen, werd negen maal tevergeefs, de bal ging over of naast de latten, het Utrechtse doel bestookt. Waarna de te zware af dekking van Smit door de scheidsrech ter met een strafworp werd afgestraft en hiermede werd de stand in even wicht gebracht. In de tweede speelhelft werden Smit wederom de kansen om een goed schot te lossen ontnomen. Ook nu weer werden door de Utrechtenaren enkele aanvallen vanuit de achterhoede opgezet en wisten zij wederom de lei ding te nemen. Het spel kreeg hierna 'n wat al te fel karakter en zo wisten de Utrechtenaren tot het einde deze voor sprong te behouden zodat met 12 het einde kwam. Ir» Utrecht heeft HPC de eerste wed strijd gespeeld voor promotie naar de eerste klasse; gespeeld werd tegen DKR en HPC won met 52. Zaterdag 18 Augustus zal door kring Haarlem van de K.N.Z.B. met een jeugd- zevental worden deelgenomen aan een jeugdkringen-waterpolo-tournooi dat in Bergambacht zal worden gehouden. Za terdagavond 11 Augustus worden in de zweminrichting aan de Houtvaart enkele proef wedstrijden gespeeld, tussen jeugd- zeventallen, waarna de polocommissie kring Haarlem KNZB het vertegen woordigende zeyental zal vaststellen. Geslaagd de dames: M. de Wit. C. van Wely. M. Visser de Kruyter, C. de Vries Heepke J. Tolsma. C. Ven nik, I. C. Windt. G. Zitwing, M. Roelfsema, M. Nijssen, J. Meijer. G. Rondonck. W. Lint- velt, J. van Rooyen, E. Jippes, T. Hege- raad, M. van Harten. B. Fuchs. G. Eekel, E. Bos, J. Liscent, G. ter Steege. Afgewezen 3. Vooruitlopende op de eindstand van de tweede klasse A dames, werd Woens dagavond tussen de ADZ en DWT een beslissingswedstrijd gespeeld om het kampioenschap. Vooral in de eerste speelhelft ging het de Haarlem: e dames g'-ed af en wist Paula van Bruggen al spoedig de Amsterdamse verdediging te doorbreken en de stand op 10 te bren gen. Nadat de DW1 -achterhoede enige gevaarlijke aanvallen van de ADZ had weten af te slaan, wist Nel Jansen na opzwemmen op keurige wi ze de stand op 20 te brengen. In de iwecde speei- heifi werd een fout gemaakt -n de DWT- sehterhoede door Annie de Groot be- r.ut om de achterstand te verkleinen. Het was ten slotte Lies Seur, die oe stand or gelijke voet bracht, en zo kwam met 22 het einde. Daa*- het hiei een be slissingswedstrijd bo'rof, m-est regle mentair de wedstrijd met twee maai urie minuten worden verlengd. Wel werd door de beide aanvoersters wegens het invallen van de duisternis, hiertegen geprotesteerd. De scheidsrechter had echter een ander oordeel en verlengde de wedstrijd. In de hierna volgende drie minuten zakten ,de Haarlemse dames wat af en wisten de gasten door een schot van Lies Seur de leiding te nemen. In de tweede drie minuten hadden de DWT-dames pech, doordat de scheids rechter niet zag dat bij een DWT-aanval de bal de doellijn passeerde. Ook weid geen notitie genomen r an de grensrech ter, die voor een doelpunt vlagde. Ver dere doelpunten bleven uit en zo werd de wedstrijd onder protest van DWT. we gens het niet toekennen van een doel punt, door de ADZ gewonnen met 3z' GEHUWD: T. A. Hoenderdos en T. B. A. M. van Maris; H. C. van Osch en A. Veerman: A. S. Bruijn en V. M. Duineveld; B. Dijs en A. Luiten; W. M. van der Linden en E. Kemp; W. J. van Eek en F. Halderman; A. H. Dijkstra en M. E. van Tol; A. Klumper en A. M. Bon; R. Wierda en G. H. Borger; L. Koning en A. de Groot; G. J. van Brummelen en S. J. Waleveld; N. van Duuren en A. F. Waleveld; H. Miedema en D. Schrama. GEBOREN: E. J. van Leeuwenvan Dijk z.; M. Versleijen—van den Dungen z.\ E. H. Busvan Deursen z.; M. P. Ridder—Pardon z.: E. A. M. van der HoevenSwinkels z.; G. Steenbrink Wesseling d.; J. C. Burggraeve—Beste man d.; C. H. GlastraMulder d.; C. M. Bouman—van Lieshout d.; J. P. BruneelStolvoort d. ONDERTROUWD: D. de Ronde en J. Nieuwenhuis; B. Timmerman en E. M. Koster; F. Timmerman en D. L. Dreijer; L. de Jong en L. M. Klaassen: W. C. Bouma en J. J. van Kempen; C. de Rooij en A. M. van den Broek; G. de Jong en J. M. A. Oerlemans; P. de Boer en W. van Es; H. van der Meu- len en J. de Grooth; H. C. Hahn en A. A. de Vogel; H. J. G. Legebeeke en M. M. Gomes; J. A. van der Sikke en H. Steenbergen: J. Kunnen en C. D. de Vries; P. van der Werff en C. M. Burggraaf: J. W. van Aanhold en_W. Stassen: W Carton en P. Balk; A. Kool en A. R. Snijder; D. Huisman en E. F. Koens; W. T. Vleeming en M. E. Krans; G. J. F. Meur en D. H. Lamers; P. van Lieshout en J. H. van Deventer; L. J. Graven en E. Leupen. De uitslagen van de partijen voor onderlinge competitie luiden: Groep A: Th. van Wort—A. Mostelin| 11. Jac. v. d. KroftA. Mosteling Th. van Wort—H. G. Rump 0—2, J°n' v d. Kroft—D. A.. Rump afg. Groep B: P. Beelen—Th. Kok Vijf kamp rectificatie 2e partijp:, q, selmanG. Faaij 20. 3e partij- FaaijG. Hesselman 20.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1951 | | pagina 2