Verjaardag of partij, een FL1TSFOTO hoort er bij Geen jagerslatijn in de tropheeënzaal Prins Bernhard temidden van jagers in Amsterdam f Engelse circusdirecteur in Carré in Amsterdam Inval in een speelclub Mag een kruidenier flessenmelk verkopen? iü qwter ALBERT HEIJN Nieuwe variatie op oude truc Lederwaren en souvenirs in Amsterdamse R.A.I. Wie is eigenaar van het tijdschrift? Economische politierechter sal beslissen „HART TEGEN HART" B. v. Frank B. v. Frank kwaliteitsdrukwerk 'T KASTEEL VAN AEIHSTEL ALBERT HEIJN ZAANSE KOEKEN Beschuit. 25 79 19 61 39 69 Utaotet Ci het feren, geet/Jkoftet, jW' Mr. Mills zoekt sterren bij Strassburger SLECHTHOREND? iwp ÏO» i Zwitserse Ankerhorloges SX oV^m-SA °enee a e RIJW1ELHUIS WILHELMINA De huishuur kost méér, fl maar mijn huishouden kost minder, dank zij ALBERT HE UN's Cacao Maïzena Bruine Bonen Spliterwten Gelderse Rookworst WOENSDAG 13 JANUARI ïvs* PAGINA 6 Dr. W. RENSSEN Beroepsinbrekers veroordeeld Anderhalf jaar geëist Tunnelbouw Veisen Haagse K. v. K. betuigt adhaesie A'dams adres STADSSCHO UWB UR G Laat dit euvel niet langer Uw levensvreugde be derven, of een handicap zijn bij Uw dagelijks werk. SW f* 5 Met een modern hoortoestel kunt U praktisch weer normaal horen Demonstratie desgewenst aan huis. N.V. GEERVLIET Herman Mulder J. SMIT SOCIAAL ADVIESBUREAU Vrij bank openbaar Slachthuis Haarlem ,4 .'AKKERT^ Neem één «f twee AKiv HOLLAND-ELECTRO en ItLTON per week ZONDER banktussenkomst Rijwielen v.af f2-50 p.week Alléén bij KROCHT 6-8 - t/o Hema - TEL. 10353 Voor agMgiaBftwwhiwoococaecgwoöowwoeeoQQooQOQOQfMooQOQoooQQQooQooootxicpwuwwuuuwwupw van stuk! Een bus met 30 °/0 meer inhoud maar de prijs blijft slechts ct Hier nog enige voorbeelden van kwaliteitsproducten tegen extra lage prijzen: grote rol 14 stuks 250 gram per pak 500 gram 500 gram p. stuk Spaart Albert Heijn's Boffie-strips en Panorama-plaatjes VOOR KWALITEIT Ter gelegenheid van hei 50-jarig bestaan van de Kon. Nederlandse Jagersver eniging, werd Maandag in de kelder van de Amstel Brouwerij te Amsterdam een receptie gehouden. De voorzitter, de heer mr. A. Hilbingh Prins, ontving uit handen van Z. K. H. Prins Bernhard de Orde van Oranje-Nassau. Staande tussen twee opgezette aren- belangen kan hebben met de natuur den heeft Z.K.H. Prins Bernhard Maan- bescherming en de landbouw. Tot zijn dag in de tropheeënzaal van de !J- v;: ■*-- 1 Met grote vreugde en dank aan God geven wij kennis van de geboorte van onze zoon en ons broertje TOM die bij het H. Doopsel de namen ontving THOMAS HENRI MARIA A. J. M. Löwenthal M. B. M. Löwenthal- Bak Frits Bertje Mare Annemieke Amsterdam, 12 Januari 1954. Nassaukade. 4 huis. Tijdelijk: Anna Paviljoen, Kamer 214. PRAKTIJK HERVAT Amstelbrouwerij te Amsterdam aan mr. A. Hilbingh Prins, raadsheer bij het Hof te Leeuwarden, de versierselen uit gereikt, verbonden aan de onderschei ding van officier van Oranje Nassau. Mr. Hilbingh ontving deze onder scheiding, omdat hy dertig jaar lang, eerst als juridisch adviseur, later als voorzitter, de Koninklijke Nederlandse Jagersvereniging, waarvan Prins Bern hard beschermheer is, met raad en daad terzijde heeft gestaan. Het groene gilde van deze vereniging stond Maan dag namelijk in het goud, want deze organisatie, die thans 8500 leden telt, bestaat vijftig jaar. Zeer vele leden waren daarom naar Amsterdam gekomen. De receptie werd gehouden in een passende omgeving, de trofeeënzaal van de Amstelbrouwerij. Voor deze feestelijke gelegenheid waren daar bovendien nog ettelijke bewijzen van het kundige vakmanschap der leden tentoongesteld: een enorm everzwijn, dassen, vossen, hermelijnen, wild ge vogelte, allemaal geschoten in Neder land, alsmede een eland uit Zweden, auerhanen en een traphaan uit Honga rije en natuurlijk in de trofeeënzaal een onnoemelijk aantal reeën en herten geweien. Een speciale bezienswaardig heid vormt in deze zaal de lichtkroon, die geheel uit hertengeweien is samen gesteld. Prins Bernhard arriveerde, vergezeld door zijn adjudant, majoor C. G. Geert- sema, om klokslag vijf uur en werd bij de ingang van de zaal begroet door drie directeuren der Amstelbrouwerij, jhr. H. Hooft van Woudenberg, de heer M. van Marwijk Kooy en jhr. J. Six van Hillegom, alsmede door de directeur van de jubilerende vereniging, ir. C. Rueh. Officieel werd er op deze receptie voor de microfoon geen jagerslatijn ge sproken. De minister van Landbouw, S. L. Mansholt, hield een rede, waarin hij o.a. sprak over de komende nieuwe jachtwet. „Langzamerhand is de jacht van louter vermaak gekomen in een periode, waarin jagen wordt gezien in het kader van andere belangen," zo zeide de minister. De minister betoogde, dat opper vlakkig bezien de jacht tegenstrijdige vreugde zeide hij te kunnen consta teren, dat die tegenstrijdigheden, me de dankzij de jagersvereniging zijn verdwenen en dat er thans een grote harmonie te zien is. De jacht is niet alleen meer vermaak, doch stelt zich in dienst van de natuurbescherming. „In de toekomst hopen wij evenmin meer tegenstellingen te vrezen," zo ver volgde hy. „Van beide zijden wordt groot begrip voor elkanders belangen getoond. Het lijkt wel eens alsof ieder konijn de belangen van de landbouw schaadt. Ik raak hier een teer punt aan. Doch de laatste tien jaren hebben wij de grote schade gezien van een oneven wichtigheid van de natuur voor de landbouw. Hier zullen wij het midden moeten zoeken. Dat midden zullen wij moeten vinden door wijziging van de bestaande jachtwet." Onder de bezoekers van de receptie bevonden zich behalve een groot aantal jachtopzieners, die voor Prins Bernhard een erehaag vormde bij diens binnen treden, de burgemeester van Amster dam, mr. Arn. J. d'Ailly en namens de Belgische jagers, de heer A. Dierksens, vertegenwoordiger van de club St. Hu- bert de Belgique. Het gerechtshof te Amsterdam heeft Dinsdag conform de eis twee beroeps inbrekers uit de hoofdstad, een 29-jarige meubelmaker en een 32-jarige bakker veroordeeld tot twee jaar met aftrek en twee en een half jaar met aftrek. De meubelmaker was reeds negen en de bakker twaalf maal veroordeeld. Tezamen met een derde man, die tot twee en een half jaar was veroordeeld, hadden de mannen in Mei j.l. in twee achtereenvolgende nachten inbraken ge pleegd bij juweliers. De eerste nacht moest een juwelierszaak in Barneveld het ontgelden en de daarop volgende nacht was het een zaak in Driebergen. Tot onze grote droefheid overleed onverwacht in de Mariastichting, nog voorzien van de H.H. Sa cramenten der Sterven den, onze lieve Moeder en Oma MARIA FRAN CIS CA ELISABETH VAN KESSEL- geb. Heijdcman in de leeftijd van 80 j A. M. J. F. van Kessel M. A. J. P. Baggen- Van Kessel J. J. Baggen en Kinderen M. A. A. M. van Kessel W. H. M. van Kessel J, van Kessel-Te Riet en Kinderen Haarlem, 12 Januari 1954. Burgem. Boreelstraat 2rd. De H.H. Uitvaartdiensten worden gehouden op Vrij dag 15 Januari a.s. in de Parochiekerk van de H. Antonius van Padua (N. Groenmarkt); de stille H.H. Missen om 7.30 en 8.15 uur en om 10 uur de H. Requiemmis, waarna de begrafenis vanuit de Kerk om 11 uur op het R.K. Kerkhof St. Barbara. Rozenkransgebed Donder dagavond om 19.30 uur in de Kerk. Heden overleed in de leeftijd van 71 jaren, voor zien van de H.H. Sacramenten der Sterven den, onze lieve, altijd zorgende Vader, Behuwd- vader, Grootvader en Broeder Doctor WILLIAM BERNARD HUDDLESTON SLATER weduwnaar van Gesine Bartina Maria Johanna Swarte Ridder in de Souvereine Orde van Malta. Goirle: P. H. LeeuwenbergHuddleston Slater B. J. Leeuwenberg en kinderen Son: H. A. J. Huddleston Slater M. C. E. Huddleston SlaterStruben en kinderen Rotterdam: J, H. W. Huddleston Slater J. Th. J. M. Huddleston Slaterde Croot Rotterdam: M. ZonnenbergHuddleston Slater Th. G. C. Chr. Zonnenberg en kinderen Rotterdam: J. E. F. Huddleston Slater A. Huddleston SlaterFekkes en kinderen 's-Gravenhage: M. J. M. de GrootHuddleston Slater en kinderen J. Th. J. de Groot Ootmarsum: Zr. Maria Clarentia P. C. Hudleston Slater Leiderdorp: Sr. Marie de Loyola H. F, S. Huddleston Slater Rotterdam, 12 Januari 1954 Mathenesserlaan 306 Rozenkransgebed in de kerk van de H. Elisabeth des avonds uur. Geen bloemen. Gaarne H.H. Missen. De H.H. Uitvaartdiensten zullen worden opgedra gen Zaterdag 16 Januari a.s. in de kerk van de H. Elisabeth, Mathenesserlaan. De stille H.H. Mis sen zijn te 7.30 en 8.00 uur, om 9.30 uur de plech tige H. Mis van Requiem, waarna de begrafenis zal geschieden in het familiegraf op het R.K. kerkhof te Maarn. Aankomst aldaar circa 1 uur. Condoléance-bezoek na de plechtige H. Mis van Requiem van 10.30 uur tot 11.15 uur aan het woonhuis Mathenesserlaan 306. Dat het enorme amphitheater van Carré Maandag niet geheel tv as uit verkocht, deerde de artiesten van Circus Strassburger nauwelijks. Zij deden zon der meer hun uiterste best en vulden hun prestaties aan met dat tikkeltje raf finement, waardoor hun nummers groot worden en van de eerste rang. Want in de schaars bezette loges zat een man die hun bijzondere belangstelling had en die op zijn beurt met grote interesse de verrichtingen van de circusmensen volg de. Zoals elk jaar, wanneer circus Strass burger zijn „tenten" in het Amsterdamse Carré opslaat, bezoekt de directeur van het grootste Engelse circus Mr. Mills de hoofdstad van ons land, op zoek naar nieuwe nummers voor zijn programma. En ieder jaar ook vindt hij in het pro gramma dat Strassburger brengt, iets dat van zijn gading is. Want de Strass burgers hebben altijd een fijne neus ge had voor „grote" nummers en zij zijn vooruitziende mensen. Daarom is het meermalen voorgekomen dat de grootste circussen artiesten voor hun neus zagen weg gecontracteerd. Zo zat mr. Mills Maandagavond dus te turen en na af loop moest hij toegeven: „Migthy fine program", hetgeen wil zeggen, dat hij hetgeen geboden werd, prachtig vond. Overigens, zo wist hij ons te onthullen, had hij van Circus Strassburger nog nooit een slecht programma gezien. Ten minste niet zolang hij zich kon herin neren. De Strassburger-traditie is er een Maandagavond heeft de politie 'n in val gedaan in een woning aan de Chur- cliill-laan. De recherche van het bureau Pieter Aertszstraat had een tip ontvan gen, dat in het bewuste perceel regel matig de roulette draaide. Dit bleek Maandagavond juist te zijn. Bij de inval trof de politie een tien tal personen aan, die geschaard waren om de roulettetafel. Het gezelschap werd naar het bureau overgebracht en het spelmateriaal in beslag genomen. Bij het verhoor bleek dat een aantal der aanwezigen zich reeds in vroegere speelclubs aan hazardspel had schul dig gemaakt. Er is hier echter geen sprake van voortzetting van een der vroegere clubs. Nadat proces-verbaal tegen hen was opgemaakt werden de spelers weer op vrije voeten gesteld, met uitzondering van de bankhouder, die voor een nader onderzoek in arrest blijft. De Officier van Justitie bij de Amster damse rechtbank heeft gisteren we gens oplichting en diefstal een jaar en zes maanden gevangenisstraf met aftrek ge- eist tegen een 40-jarige colporteur uit Amsterdam. Deze verdachte bezocht diver se pensionhouders o.a. in Amsterdam en vertelde hun, dat hij een service-bureau had. Hij had relaties met een Amerikaan se familie, die wel een appartement voor drie of vier maanden wilde huren. Of de pensionhouder nu maar het inschrijfgeld voor het service-bureau (f 10.wilde be talen en daarnaast 10 pet. provisie van de totale pensionprijs. Hij gaf dan een chèque voor de eerste termijn en later bleek, dat dc chèque ongedekt was. Twee pension houders uit Amsterdam, die op deze „aan bieding" zijn ingegaan, deden, als getuige gehoord, dit verhaal. De verdediger deelde mede, dat zijn cliënt voor een dergelijk feit op 30 Novem ber j.l. door de Haarlemse politierechter is veroordeeld tot drie maanden gevange nisstraf. Het tweede ten laste gelegde feit betrof de diefstal van een portefeuille met 3000 Franse francs, twee costuums, een regen jas en een fototoestel uit de kamer van een in het zelfde pension als de colporteur logerende Fransman. De verdachte gaf toe deze diefstal te hebben gepleegd evenals het wegnemen van een herenrijwiel in de Van Hilligaertstraat. De raadsman bepleitte clementie. Uit spraak 26 Januari. De Zesde Vakbeurs voor Koffers en Lederwaren en de Tweede Nederlandse Souvenirs-Vakbeurs zijn gisteren in het RAI-gebouw, in aanwezigheid van talrijke genodigden, geopend. Van hun belangstelling gaven o.m. blijk de Ame rikaanse consul in Amsterdam, de heer C. W. Snider, dr. J. J. van Soest, direc teur van het Gemeentelijk Bureau voor Handels- en Industriebelangen te Am sterdam, de heer J. Nikerk, directeur van de Vereniging tot Bevordering van het Vreemdelingenverkeer en de heer F. J. Mijksenaar, hoofd afdeling Pers en Propaganda van de gemeente Am sterdam. De heer van Soest, die een kort ope ningswoord sprak, memoreerde, dat in Amsterdam de meeste souvenirartiko- len worden verkocht en wijdde speciaal enige woorden aan de souvenirsbeurs. De gehele collectie souvenirsartikelen is op de beurs aanwezig, zodat een vol ledige indruk kan worden verkregen van en een keus kan worden gemaakt uit het gebodene. Deze grote verschei denheid is nodig, omdat door het toe nemend vreemdelingenbezoek moet worden voldaan aan de wensen van be zoekers uit vele landen. Spreker vond het een verheugend verschijnsel, dat de koffer- en lederwarenindustrie zo'n grote omvang genomen heeft na de oor log. In het afgelopen jaar is in deze branche vrijwel geen werkloosheid (Van onze correspondent) De Haagse Kamer van Koophandel heeft besloten het adres, dat de Amster damse Kamer wil richten aan de minis ter van Verkeer en Waterstaat betref fende de tunnelbouw bij Velsen, mede te ondertekenen. In dit adres wordt ge sproken over de onhoudbare toestand welke bij de bouw van deze tunnel be staat. Verwacht mag namelijk worden dat, als het tempo, dat op het ogenblik bij de bouw in acht wordt genomen, voortgang zal vinden, de beide ver- keerstunnels niet vóór 1 Januari 1958 opengesteld kunnen worden. Het komt de Amsterdamse Kamer dan ook wen selijk voor een twéé- of drieploegen- stelsel bij de bouw in te voeren. Hierin ligt een mogelijkheid tot aanmerkelijke versnelling, waardoor een noodoplos sing, die zelfs dan niet zal kunnen worden vermeden, tot kleinere propor ties teruggebracht zou kunnen worden. voorgekomen. Een bewijs dat ook hier de tijd niet stilstaat, is wel het feit, dat de lederwarenvervangende materialen de plaats van het leder voor een groot deel hebben ingenomen. De heer E. D. J. W. Adema, voorzit ter van de stichting „Nederlandse Le- derwarenbeurs", zeide, dat het zonder teamwork niet mogelijk is een derge lijke industrie en handel op te bouwen. De heer A. F. J. Siegenaar, voorzitter van de stichting „Vakbeurzencentrale," sprak de hoop uit, dat deze beurs even goede resultaten zou afwerpen als de eerste in Utrecht gehouden beurs. Toen was het een zo geslaagd experiment, dat men gemeend heeft op deze wijze t» moeten voortgaan. Mits het weer de organisatoren geen parten speelt, ver wachtte hij veel belangstelling. De beide beurzen worden gelijktijdig hoewel afzonderlijk georganiseerd gehouden in de grote en kleine hal van het RAI-gebouw. Ze blijven geopend tot en met 14 Januari. De souvenirs vakbeurs is niet voor het publiek toe gankelijk, de lederwarenbeurs wel. die hem na aan het hart ligt. 25 jaar lang was hij een goed vriend van Carl Strassburger en hij heeft veel met hem samengewerkt. Voor de rijke paarden- dressuur heeft hij alle bewondering. Vooral de 12 Arabieren en het do zijn Friese hengsten interesseren hem hevig. Doch het spel met de Bengaal se koningstijgers van de 24-jarige Man fred Benneweis en het nummer van de drie Los Oliveras ook. Maar of hij een van de nummers zal engageren, wilde hij niet zeggen „Ik praat nooit over engageren, voordat ik de pro gramma s van alle circussen in West- Europa heb gezien. Strassburger zie ik nu voor de derde maal in een jaar. Ik heb ze in Scheveningen en tijdens hun tournée door Zweden ook reeds bezocht," zo zegt hij. Naar Amerika gaat hij soms, maar hij ves tigt de indruk alsof dat land hem minder interesseert. Op onze vraag vertelt hij, dat hij niet van plan is met zijn reuzencircus op tournée door Europa te gaan. Engeland is voor hem groot genoeg. Overigens is het seizoen voor hem gunstig. Thans draait zijn circus in Londen en bijna dagelijks zijn de 7000 plaatsen op Pic cadilly tweemaal geheel uitverkocht. En dat terwijl er nog twee andere cir cussen tegelijkertijd in Londen draaien. Dat vindt hij een ongezonde situatie, daar er thans in de Britse hoofdstad in zeven weken tijds 2 millioen circus plaatsen beschikbaar zijn. Dat die niet allemaal verkocht worden laat zich raden. Overigens is het circus in Enge land duur, zeker tweemaal zo duur als in Amsterdam. En daarom vond hij het zo vreemd dat in deze dagen de men sen geen verschrikkelijke queue ma ken voor Carré. „En dat bij zo'n pro gramma. Gisterochtend heeft de president der rechtbank te Amsterdam uitspraak ge daan in een Vrijdag j.l. gevoerd kort geding, dat het eigendomsrecht op een sinds November 1953 verschijnend tech nisch tijdschrift voor autobusonderne mingen, touringcarbedrijven en carros- seriefabrieken betrof, genaamd „Auto bus en Touringcarwereld". De eigenaar en eindredacteur L. K. uit Amsterdam was door de drukker en uitgever J. D. uit Alkmaar in kort geding gedaagd. De advocaat van eiser voerde aan, dat K. wederrechtelijk eigendomsrechten deed gelden. De raadsman van gedaagde betoogde o.m. dat de auteursrechten onbetwist eigen dom van K. waren. De president heeft in zijn vonnis de eigendomsrechten toegewezen aan K. (Van enze verslaggever) Een rij flessen stond gisteren op de tafel van de Amsterdamse politie rechter, zulks ter meerdere ondersteu ning van het betoog van de verdediger in de zaak tegen een hoofdstedelijke kruidenier. Deze stond terecht omdat hij melk verkocht had zonder de vereiste vergunning van het bedrijfschap voor de Zuivel. De flessen stonden er om een merkwaardige stand van zaken te ver duidelijken. Zij waren resp. gevuld met o.a. gecondenseerde koffiemelk, chocola demelk etc., alle dus melkproducten. Die mocht hij, zo zeide de kruidenier, vrij verkopen, zoals ook slagers en groentehandelaren dit mogen doen. Maar gewone melk in flessen te verkopen, dit was hem verboden. Hij had de zaak met opzet voor de rechter gebracht, om een principiële uitspraak te verkrijgen. De verdediger, mr. A. Zeegers, betoogde dat de kruide nier de vergunning van het bedrijf schap niet had kunnen krijgen, omdat hij niet over een z.g. spoellokaal be schikte. Maar zulk een spoellokaal, al dus mr. Zeegers, mist elke betekenis, wanneer er alleen flessenmelk verkocht wordt. Zijns inziens was deze vergun ning slechts een wapen in de hand der hoofdstedelijke melkhandelaren. Een dergelijke strekking ontwaar de hij in een circulaire van minister Mansholt, die met behulp van dit ver gunningenstelsel de melkhandel in Am sterdam had „bevroren'. En dit alles terwijl minister Zijlstra in de Kamer woordelijk gezegd heeft, dat vestiging principieel vrij moet blijven. Langs een achterdeur wordt dit principe op de ge schetste wijze geheel getorpedeerd. Niettemin vorderde de officier van Jus titie c-en geldboete, die hij beperkte tot tien gulden, omdat het een principiële vraag betrof. De economische politie rechter zal op 19 Januari a.s. schriftelijk vonnis wijzen. Zaterdag 16 Januari - 8.15 u. - „De Nederl. Comedie" Blijsp. v. Scribe en Legouvé. Regie: Fons Rademakers. Met MARY DRESSELHUYS, WINNIFRED BOSBOOM, FONS RADEMAKERS, JOAN REMMELTS, ALLARD v. d. SCHEER e.a. Pr. 1.tot t 4.(alles inbegrepen). Coupons geldig. Voorverkoop vanaf Donderdag 103 u. Tel. na 12 u. KONINGSTRAAT II - HAARLEM - TEL. 16171 Een halve eeuw ervaring. Herenpolshorloges 15-steens anker v.a. 45. Damespolshorloges 15-steens anker v.a. 49.50 PENDULES met Bim-Bamslag v.a. 48.60 ELECTR. KLOKKEN v.a. 31.75 KOEKOEKKLOKKEN met voll. slagwerk v.a. 29.25 Betaling desgewenst in overleg. Horlogerie Kampervest 51 - Tel. 21101 Belt U even 20709 voor zolder- en kelderop ruimingen, flessen en lom pen (30—40 ct. per kg.). GOUDSMITSPLEINTJE 2 (Begijnehof) Ter kennismaking met een prima en voordelig gerecht Extra aanbieding VLEESHOOFDKAAS per 150 gram 30 cl. De Specialist voor lekkere hapjes. Grote Houtstraat on Tel. 11456, Haarlem 07 KOSTELOOS Jansweg 39 Spreekuren; Maandagmorgen van 10—12 u Woensdagmiddag van 24 u Vrijdagmiddag van 24 uur Donderdag 14 Jan. a.s. des nam. half 2 uur verkoop van prima vers geslacht paarden- vlees v.a. 1.per 500 gram. MALLE EPPY zegt: Ga naar want die is GOEDKOOP! Wij noteren vanaf morgen, zolang de voorraad strekt: FLANELLEN NACHTJAPONNEN f 3.50 PEIGNOIRSTOF (in kleuren) f 2.48 per meter PRIMA FLANEL f 0.98 per meter DAMES- en HERENPYAMA'S (alle maten) v. L<sTr voor f 7.50 HERENFLANEL 100 lang f 2.90 KOPJESDOEKEN 59 Cl. En nu de clou van de dag: 3 PRIMA SLOPEN, 1 NACHTHEMD, 1 CONGO-LINNEN LAKEN 160/240, te zamen voor f 13 Ziet de etalage! Dus allen naar: FLORESSTRAAT 10 Haarlem-N., Tel. 20556 (De straat waar Donder dags altijd markt wordt gehouden.) rNCC geneesmiddelen .s Wh :CW Het opvallende bij ^"^hoeveelheden da» betrekkelijk p het - - toch zo n iconen h«bb.e?' ri\i"rig fHet snel-oplosbare me°8e"\KKERTJES", als 0 afdoende. 1 ouwel-omhulsel be- tWeLorUi|i voelt,bewijzen dit dM de smaak van eenden, die ^KERTJES" zijn volkomen nei-opiosoare I ouwel-omhulsel be dekt de smaak van i de geneeskrachtige Inhoud volkomen. I Elk 'AKKERTJE" is verpakt en draagt 1 het AKKER-merk. 1.60 N.Z. VOORRURCWAL 65-73 - AMSTERDAM TEL 63381 Vraagt 't haar, die al haar bood schappen doet bij Albert Heijn: de kwaliteit is er boven alle lof verheven. Alleen door vergroting van de omzet, waardoor nog hogere en voordeliger pro ductie mogelijk is, kon Albert Heijn de prijzen opnieuw aanzienlijk verlagen. Profiteer - haal ook al Uw boodschappen bij Albert Heijn - dan bezuinigt U aanmerkelijk op Uw huishoudelijke uitgaven. OOOOQOQQÖÜMÜUUUÜUWMUUWWMaMIUUUUUIJUUUUIMUUUIWUMm 55 Een van de goede dingen in het leven Verkeersagent WAGEMANS zegt: ,,'tlsweer'n barre dag geweest. Met 5 graden vorst steeds opéén plek te moeten blijven staan is geen pretje. Maat en fin, 't zit er weer op, en nu laat ik mij eens lekker ver wennen, met een heerlijke kop BOFFIEkoffie." BOFFIE: het woord voor de lekkerste KOFFIE

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1954 | | pagina 6