Nederlanders - waar ook ter wereldte land, ter zee of in de lucht - Eindhoven met zijn 160.000 inwoners groet u! Wij allen wensen ui een gelukkig Kerstfeest en een voorspoedig Nieuwjaarl „Ik ben een doorsnee zakenman, zoals ons goede vaderland er tienduizenden telt en elke dag zit ik midden in het leven. Het is mij opgevallen, hoe je eigenlijk dagelijks steeds te maken hebt met producten en artikelen, die uit Eindhoven komen. Heus, 't is zo! Lekker uitgerust sta ik elke morgen op - van m'n matras, die (dat zegt m'n vrouw) overtrokken is met 't mooie en sterke Bara-Lita matrasdamast. Ik scheer me prettig en in 'n wip met m'n PhiliShave, waar ik eenvoudig niet meer buiten kan. Na de douche droog ik me heerlijk af met zo'n grote, soepele R/TS-badhanddoek. Ik ontbijt in m'n gezellige huiskamer, waaraan Bara- Casa woningstoffen echt sféér geven. Trouwens, onze markiezen, die nu zijn opgeborgen, zijn óók al van BARA. Intussen luister ik nog even naar de nieuwsberichten,' met m'n PHILIPS radio en dan ga ik er vandoor. Op kantoor hebben wij alles zo efficient mogelijk ingericht; zo werken we b.v. met 'n PHILIPS magnetofoon om be langrijke besprekingen vast te leggen; alle lokalen zijn helder en doelmatig verlicht met TL-buizen van PHILIPS. En voor onze expeditie hebben we 'n paar machtige vrachtauto's van de DAF, de beste die ik ken, - ook al van zo'n kolossale industrie uit Eindhoven. En als ik 's avonds eens gezellig 'n paar goeie vrienden te dineren heb - dan kun je er zeker van zijn, dat de tafel gedekt is met ons prachtig-mooie damast van ELI AS. Dat staat echt feestelijk In de keuken vliegt men naderhand door de afwas; y want ze gebruiken de fantastisch snel drogende ELIAS-doeken. Kom, steek eens een puike sigaar op. De keuze is niet moeilijk: Er is maar één KARELIDie is prima, hè! Hier heb je 'n vlammetje... 'n MOLEN-Lucifer, óók alweer uit Eindhoven: van de Vereenigde Hollandsche Lucifersfabrieken. Toch sterk: allemaal goede dingen, die uit Eindhoven komen, allemaal kwaliteits- fabrikaten Ik heb zo al eens gedacht: dat Eindhoven, met z'n hypermoderne Technische Hogeschool straks, - dat is net iets voor m'n zoon! Daar zit hij goed, daar kan hij heel wat opdoen aan kennis, ervaring en relaties vooralen misschien zelfs mettertijd 'n beste baan; want er zijn tal van flinke industrieën in Eindhoven, de stad is bijzonder gezellig en breidt zich geweldig uit. Ik heb respect voor dat Eindhoven - echthet dynamische hart van Nederland Publicatie van: Backers' Textielfabrieken N.V.; van Doorne's Automobielfabriek N.V.; J. Elias Textielfabrieken N.V.; Karei I Sigarenfabrieken N.V.; N.V. Philips' Gloeilampenfabrieken; N.V. Vereenigde Hollandsche Lucifersfabrieken. 24 uur uit 't leven van een Nederlander EINDHOVEN

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1954 | | pagina 8