Veel Nederlanders hebben te weinig waardering voor goed vakmanschap Aanleiding 'tot ongemotiveerde voorkeur voor de produkten uit het buitenland SCMAT-EILAND vernogmg van net loon van a< vakman met zeker 30 procent noodzakelijk geacht Onze situatie is zwak THREE LIONS SGUKEPVAARTRERICHTEN buisjes a 20 en flacons a 50 tabletten WAT Hun hardt Haakt |5 GOS d WOENSDAG 12 OKTOBER 1955 PAGINA 7 Koninklijk paar zaterdag naar de West Vele autoriteiten bij vertrek aanwezig Directeur-hoofdredacteur Nwe. Tilburgse Courant SHEAFFER3 smsteei door ROBERT L. STEVENSON over Uw zenuwen. Neem Mijnhardt's Zenuwtabletten Advertentie H. M. de Koningin en Z. K. H. de Prins der Nederlanden zullen, zoals be kend is, zaterdag om half zes van Schip hol vertrekken met de douglas „Jan van Riebeek" van de K.L.M. voor hun officiële reis naar Suriname en de Ne derlandse Antillen. In de wachtkamer van de intercon tinentale afdeling waar Koningin en Prins enkele woorden zullen spreken voor radio, film en televisie, zal de re gering vertegenwoordigd zijn door de minister-president dr. W. Drees, de viceminister-president, minister van binnenlandse zaken, prof. dr. L. J. M. Beel, de minister van Buitenlandse Za ken, mr. J. W. Beyen, de minister van Justitie, mr. L. A. Donker, de minister van Verkeer en Waterstaat, mr. J. Al- gera, de minister van Oorlog, ir. C. Staf en de gevolmachtigde ministers van Suriname en de Nederlandse An tillen, resp. mr. dr. R. H. Pos en mr. W. F. M. Lampe. Voorts zal de vice-pre sident van de Raad van State, jhr. mr. F. Beelaerts van Blokland, aanwezig zijn. Mr. G. C. D. Baron van Hardenbroek, grootmeester van het huis van H. M. de Koningin, generaal-majoor C. F. Pahud de Mortanges, chef van het militaire huis en de directeur van het kabinet mej. mr. M. A. Teilegen, zullen Konin gin en Prins mede uitgeleide doen. De rechtstreekse radioreportage van Schiphol bij het vertrek van Koningin Juliana en Prins Bernhard op zater dag 15 oktober zal niet zoals in de radiobladen staat gepubliceerd wor den uitgezonden van 17.30-18.00 uur, maar van 16.40-17.30 uur. (Van onze verslaggever) Een groot gedeelte van het Nederlandse volk lijdt, wellicht onvermoed, aan een daarom niet minder ernstig gebrek, het is het gebrek aan waardering voor het vakmanschap in onze grotendeels nog jonge industrie. Dit gebrek is des te ernstiger om de gevol gen ervan, immers een onderwaardering van het vak manschap geeft o.m. aanleiding tot ongemotiveerde voorkeur voor het produkt uit het buitenland, berus tende op het vermoeden van aldaar aanwezig technisch- industrieel kunnen. Een tweede gevolg is, dat vele jon geren, die voor de keuze van het beroep staan, alweer ongemotiveerd de voorkeur doen uitgaan naar het be roep van „de schone handen en de witte boord". Zij gaan hiermee zonder meer voorbij aan een aantal be roepen, die van grote betekenis voor hun levensgeluk VIRGINIA 75ct 20 stuks In de leeftijd van 82 jaar is Maandag avond in het Nijmeegse Camsiuszieken- huis overleden, dr. A. C. B. Arts, in leven directeur-hoofdredacteur van de Nieuwe Tilburgse Courant. Advertentie 's werelds fijnste precisie-vulpen Een wonder... deze Sheaffer's Snorkel l vulpen met de be- roemde zuigbuis (Lekt niet, vlekt niet. Altijd een volmaakt l'l schone pen). Advertentie formantint Advertentie g\ A vjk (Vertaald door Yge Foppsma) Advertentie Wie HAAR verliest, zij gewaarschuwd De eerste ernstige waarschuwing voor haaruitval wordt in roos op Uw kraag geschreven. Wellicht hebt U die waar schuwing niet gezien en heeft niemand U iets durven zeggen. Vandaar het vol gende. De man die roos op zijn kraag heeft en daar niets tegen doet, zal bin nenkort haar in zijn kam vinden. Ge lukkig is het nog niet te laat voor hem. Hij kan zijn verzuim nog inhalen en direct, vandaag nog, Silvikrin gaan ge bruiken. Silvikrin, de biologische haar- voeding, verhelpt de hoofdhuid-ver- hoorning, die de oorzaak van haarroos is. Silvikrin brengt vervolgens de haar groei weer op gang. Silvikrin heeft talloze mensen hun haar teruggegeven, omdat Silvikrin het enige haargroei- preparaat is, dat de 14 natuurlijke haar. opbouwstoffen bevat in de juiste weten schappelijke verhouding: d.w.z. Trypto- faan, Tyrosine, Cystine en nog 11 andere microstoffen uit de aminogroep. Bestrijdt roos en redt Uw haar! Met Silvikrin!

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1955 | | pagina 7