Knetterende modelvliegtuigen vochten tegen telle windvlagen Bondsconcoursdag in Haarlem Geslaagd softbaltoernooi van T.Y.B.B. Zilveren secretaris bij de LTB „De heer P. Tel, een man met een onverstoorbaar idealisme" zaterdagmiddag in haarlem-west Grote belangstelling voor demonstratie van luchtvaartclubs Zangersjubileum in Aerdenhout Honkbal lwee jubilarissen bij ,St.-Christoffel ïs rgang- ST.-CAECILIA-FESTIJN BESLOTEN MAANDAG 9 JULI 1956 x'AGINA 3 BENNEBROEK „Pro Ecclesia' voor de heer M. J. M. v. Ebbing Wethouder K. Bothoven ben grave gedragen RENAULT FREGATE geeft 12 maanden garantie Garage Den Hout Beurs van Amsterdam zftlsT? ednS9Pl5ate h°UrS' 18 J' STU^' en9.i501 TaWti- U jaar" T«d<^ In de Sint Antonius-parochie te Aer denhout is gisteren het jubileum ge vierd van de heer M. J. M. van Ebbing, die behalve veertig jaar koorzanger aanvankelijk in de „Mozes en Aaron" te Amsterdam ook vijf en twintig jaar vice-president was van het Aerdenhoutse parochiekoor. Pastoor G. P. Alkemade droeg 's mor gens de plechtige hoogmis op, waarbij hij geassisteerd werd door kapelaan A. Th. v. d. Burg en pater J. Ruysenaars, Franciskaan. Het versterkt parochieel zangkoor zong onder leiding van zijn oud-directeur, Olivier Koop, de Missa Trinitatis van Hubert Cuypers, waarbij Han Lefèvre te tenorsolo zong. Na de H. Mis kwam een uitgebreid gezelschap bijeen in de pastorie, waar pastoor Alkemade als president van het koor, maar tevens namens het kerkbe stuur, dat voltallig aanwezig was, de jubilaris huldigde. Hij feliciteerde hem niet alleen als koorzanger maar ook als vice-president, wiens zakelijke leiding het zangkoor gedurende een kwart eeuw zoveel goeds heeft bezorgd. De pastoor deelde tenslotte mede, dat het Z. H. de Paus behaagd had de jubilaris te onder scheiden met het gouden erekruis „Pro Ecclesia et Pontifice". Secretaris B. Stammeijc- represen teerde in dit gezelschap de Gregorius- vereniging en met het uitspreken van zijn gelukwensen overhandigde hij de heer Van Ebbing het ere-diploma van genoemde vereniging. Mevrouw Van Ebbing werd evenzeer in al die hulde betrokken en zij ont ving van het jongenskoor een bloem stuk. Olivier Koop tenslotte gaf de goede verstaanders in het gezelschap gelegen heid even achter de schermen te kijken om mede te ervaren, dat de heer Van Ebbing zich nog op velerlei andere ma nieren voor het koor verdienstelijk heeft gemaakt. Met name dankte hij de ju bilaris voor diens gewaardeerde geste, waarbij hij het jongenskoor altijd rijke lijk beloond heeft. Een, gemeenschappelijk ontbijt sloot op gezellige wijze de huldiging af. Zaterdagmiddag had op de begraaf plaats „Westerveld" te Driehuis, onder enorme belangstelling de begrafenis plaats van wijlen wethouder K. Ent hoven, tevens oudste firmant van de firma D. Enthoven Zonen te Hoofd dorp. Onder de aanwezigen die de grote aula vulden, werden opgemerkt, oud burgemeester baron K. J. G. baron van Hardenbroek van Bergambacht met zijn echtgenote, de burgemeester van Bennebroek, de heer D. van der Hoop van Slochteren met zijn echtgenote, oud-gemeentesecretaris de heer C. Breg man, wethouder J. F. v. Lierop, dr. P. van Aalst met zijn echtgenote, de ge- gemeentesecretaris de heer J. Schutte, zeer vele vooraanstaanden uit de pluim vee en eierhandel, waaronder bestuurs- i leden van het Produktschap en vrijwel het gehele personeel van de firma Ent hoven. De enige honkbalwedstrijd van dit weekend, n.l. tussen HFC Haarlem en Sc. Haarlem, heeft de Sportclub een 4-3 overwinning gebracht. Het was een gelijkopgaande spannende strijd, waar in HFC Haarlem na een 2-2 stand met 3-2 voor wist te komen, maar tenslotte de vlag nog moest strijken. Door deze uitslag staan HCK en HFC Haarlem nu op de onderste plaats. De halve finalewedstrijd van het Schoten-honkbal toernooi tussen het Haarlemse EHS en de Amerikaanse legerploeg de 512th Sabres uit Soester- berg is teleurstellend verlopen. Slaag den de Haarlemmers er in de eerste ontmoeting tegen de Amerikanen in een puntenverdeling te bereiken (5-5), thans werden Vrenegoor en de zijnen met 14-0 verslagen. De EHS-ploeg was bijzonder slecht op dreef, waarvoor de afwezigheid van Heemskerk en Van Huissteden geen excuus kon zijn. De Amerikanen namen in de eerste innings een 4-0 voorsprong, waarna in de vier de inning werper Reardan zijn kans schoon zag en met twee honken bezet de bal in de fietsenstalling plaatste (0-7). Nadat de bezoekers in de laatste slag beurt niet minder dan zes runs hadden gescoord, gingen de Haarlemmers ook in hun laatste slagbeurt voor nul aan de kant, zodat The 512th Sabres zich door de 14-0 overwinning in de finale van het Schoten toernooi plaatsten. Het team zal donderdag 19 juli des avonds om zeven uur op het Schoten terrein tegen de organiserende vereni ging uitkomen. Een Haarlems vertegenwoordigend negental hracht zondag een bezoek aan Rotterdam waar op net terrein van R.F.C. ten aanschouwe van ongeveer achthonderd bezoekers een demonstra tiewedstrijd werd gespeeld. Nadat de Haarlemmers nog in de zevende in ning een 2-1 voorsprong hadden, speel de een scheidsrechterlijke fout de be zoekers parten. Een vermeend „schijn" „racht de Rotterdammers met drie honken bezet op gemakkelijke wij ze de gelijkmaker, waardoor de Haar lemmers van streek raakten, en de strijd verloren ging (4-2). De werpersresultaten waren: De Ko ning (Rotterdam)4 x 3slag; 1 x 4wijd en 5 honkslagen tegen. Munsterman (Haarlem): 9 x 3slag; 2 x 4wijd en 4 honkslagen tegen. het concours met „Dat Liet van den Rhynscenwijn" van Henk Badings en twee gezangen van Poulence. Het eerste klonk wat gereserveerd ten op zichte van de tekstinhoud, de liederen van Poulence klonken sereen, ofschoon de moeilijke modulatie in het laatste lied er niet geheel zonder kleerscheuren afkwam. 296 p., 2e prijs. Een opwekkend woord van de voor zitter van St.-Caecilia uit Haarlem, de heer H. C. Korebrits, tot grotere deel name aan de bondsconcoursen, gevolgd door de erewedstrijd, vormden het slot van dit geslaagde festival. JAN LAARVELD vliegtuigen de lagere luchtlagen trach ten te doorbreken, waren met verschil lende vliegtuigjes naar Haarlem-West gekomen. De bedoeling was dat een zwaar model (10 c.c.) de spits zou af bijten met een lawaaierige vlucht nog geen tien meter boven de hobbelige grasvlakte, maar de een kilogram we gende vogel ging het hemelbestormen bij deze bezeten capriolen van de wind slecht af. Zo verging het ook het „trai- nertje" van 2% c.c. en 200 gram ge wicht, dat tezamen met een getrouwe copie van het militaire lesvliegtuig Tiger Moth" een poging zou wagen. De gele „Moth" bleef door het vak kundig manoeuvreren van zijn bestuur der op de begane grond, in de lucht, maar „kleine broer" gaf er direct de brui aan. Steeds wist de wind onder de staart te komen en slechts de ge routineerde „aviateur" kreeg zijn kist van de grond. Na de demonstratie met „Moth kwamen er drie modellen in het strijd perk voor een teamrace over 100 ron den. Er werden snelheden bereikt van boven de 120 kilometer en in zes mi nuten was de groene jager van de heer A. Hagedoom de finish gepasseerd. In die tijd had hij enige malen bij moeten tanken, wat met de assistentie van een actieve medewerker dicht langs de vliegHjn in haastig tempo geschiedde. Het hoofd in de handen gesteund op het kortgemaaide grasveld volgde de jeugd de flitsende ronden yan de groe ne en rode vogels, die bij iedere bocht uit hun kringloop schenen te schieten. De meest interessante stunt van de middag was de race van een nogal zwaar vliegtuigje, voorzien van een 5 c.c. vloeikopmotor. Weer hanteerde de Haarlemmer Hagedoorn het stuur op zestien meter afstand van zijn kist. Zonder een mislukte beweging dirigeer de hij het stuntmodel in verticale, ach terwaartse en rugvluchten om tenslot te een perfecte landing uit te voeren. In een weinig geslaagde race-vlucht van vier deelnemers trachtte de Am sterdammer J. Houtison even later met een rode tweedekker ballonnen stuk te vliegen. De omroeper verklap te dat de bestuurder blij mocht zijn als hij zijn vliegtuig niet zou verspelen bij dit moeilijke spel, wat een redelijke opinie scheen. In ieder geval wist de heer Houtison geen ballon omver te kegelen en verdween zijn machine al vlug van het tapijt. Beter ging het de heer Hagedoom af, die na een paar „loze" ronden drie keer raak knalde, tot grote vreugde uiteraard van zijn jeugdige bewonderaars. Donk zy de goede organisatie en het fraaie zomerweer is het jaarlijkse toer nooi van de softbalafdeling van TYBB wederom uitstekend geslaagd; vooral de deelname van enige eerste klasse negen tallen hebben de vele toeschouwers op het terrein aan de Schalkwijkerweg doen genieten van aardige wedstrijden. De grote verrassing was in dit toer nooi de eerste plaats van het Haagse Vodo S.C., dat in alle wedstrijden sterk speelde en de eerste prijs dan ook zeker verdiende. De Haagse meisjes bezetten deze eer ste plaats in poule B, hetgeen in de andere poule aan het Heemsteedse Pin guïns gelukte, zij het dat de eer gedeeld moest worden met T.Y.B.B. De eerste poule wedstrijd tussen Tybb en Pinguins was door T.Y.B.B. gemakke lijk gewonnen (114) en de verwach ting was dat ook de twee beslissende zouden brengen. Op vlotte wijze namen innings een overwinning van T.Y.B.B. de gastvrouwen een 30-voorsprong, doch het uitvallen van enkele speelstrs bracht een ommekeer in het teamspel. De zeker schijnende overwinning ging daardoor verloren. Pinguins veroverde zodoende een finaleplaats. De Heemsteedse ploeg kreeg in de finale tegen het Haagse Vodo S.C. geen schijn van kans en moest, mede omdat de werpster de taak te gemakkelijk op vatte, met een 213 nederlaag genoegen hemen. De uitslag was: Afdeling A: 1. VODO S.C. (Den Haag) 2. Pinguins (Heemstede). Afdeling B: D.C.G. Amsterdam), 2. D.S.S. (Velsen). In het kader van de Amsterdamse Sportweek speelde een vertegenwoordi gend Haarlems negental zondag een propagandawedstrijd. De Haarlemmers verloren met 32 in een strijd van vier innings. Ofschoon deze ontmoeting dus van korte duur was hebben de talrijke toe schouwers op het Olympiaplein te Am sterdam een uitstekende demonstratie wedstrijd gezien. De werpsters van beide ploegen deden niet veel voor elkaar onder terwijl ook in deze wedstrijd Els ter Meulen (HHC) en R. Vermaat (Pinguins) weer bijzon der slagvaardig waren. Het scoreverloop was: Amsterdam: 0 2 0 1 is 3 Haarlem: 0 2 0 0 is 2 In de softbalcompetitie komt het 'kampioenschap vrijwel zekeT terecht bij H.H.C., want ook deze week liet H.C.K. tegen Schoten weer een steek vallen door met 42 te verliezen. De uitslagen waren: Eerste klasse: H.H.C.—V.V.G.A. 21— 6 H.C.K.—Schoten 2— 2 Tweede klasse: CatchersSchoten 2 Schoten 2S.C. Haarlem 2 55 A.B.C.—Catchers 1— 3 O.V.V.O.—T.Y.B.B. 2 Pinguins 2—H.C.K. 3 3 Rooswijk—H.C.K. 2 10— 1 R.C.H.—S.C. Haarlem 2 5— 2 Pinguins 2E.D.O. 511 Vierde klasse: T.Y.B.B. 4R.C.H. 3 12—10 Shell—D.S.S. 2 5—16 D.I.O.—T.Y.B.B. 3 7—12 D.S.S.—E.H.S. 2 25— 5 De belangrijkste wedstrijd is deze week de ontmoeting tussen T.Y.B.B. en het Amsterdamse V.V.G.A., die door T.Y.B.B. gewonnen moet worden „om de onderste plaats te ontlopen. Het voornaamste programma luidt: Eerste klasse: Ma 9 juli T.Y.B.B.—V.V.GA. Di 10 juli H.H.C..—S.C. Haarlem Pinguins—H.C.K. Ma 16 juli SchotenH.H.C. PinguinsT.Y.B.B. Op het H.C..K.-terrein achter het Ken- nemerlyceum te Overveen speelt het Nederlandse softbalnegental zaterdag 14 juli des avonds om zeven uur tegen het Amerikaanse legerteam The Cornets uit Wiesbaden (Duitsland). Voor deze wedstrijd is het Nederlands negental als volgt samengesteld. Werpster: T. van Slooten (H.C.K.) Achtervangster: R. Nyssen (Pinguins) le honk: T. Andrea (H.H.C.) 2e honk: J. Honing (H.C.K.) 3e honk: I. Burger (Pinguins) kortestop: F. van Veen (Schoten) linksvelder: R. Horden V.V.G.A.) midvelder: E. ter Meulen (H.H.C.) rechtsvelder: R. Vermaat (Pinguins) Reserves: L. Dekker (Schoten); R. Weel (R.I.W.); M. Kuik (V.V.G.A.); M. en H. Berendonk (beiden H.H.C.); R. Groenewoud-de Haas H.H.C.). De softbalafdeling van H.H.C. orga niseert zondag 15 juli op het gemeen telijk sportterrein Noordersportpark een groot toernooi, waaraan door vele ster ke eerste klasse negentallen wordt deelgenomen. Advertentie Weet U nóg een fabriek, welke dit geeft? en vergoedt bovendien eventueel arbeidsloon, ongeacht het aantal af gelegde km. Prijzen vanaf 7500.—. Vraagt proefrit bij: Wagenweg 166-168, H'Iem, Tel. 12138-15056 (De in deze rubriek geplaatste BRIE VEN VAN LEZERS vallen buiten de ver antwoordelijkheid der Redactie. Anoniem ingezonden brieven worden terzijde ge legd.) Met interesse las ik uw artikel over de honderdste verjaardag van „Loutje" en ook ik deel uw teleurstelling dat dit gebeuren vermoedelijk ongemerkt aan ons, Haarlemmers, en aan alle Neder landers voorbij zal gaan. Het heeft er alle schijn van dat wij in Haarlem de kunst niet verstaan grootheden uit onze goede stad op ge zette tijden te huldigen. Denken wij bij voorbeeld aan de onverkwikkelijke ge schiedenis rond onze Haarlemmer Hilde- brand. Laten wij ditmaal de kans waarne men een van de grote figuren van Haar lem te huldigen om zijn baanbrekend werk om tevens in binnen- en buiten landse kringen de aandacht weer eens op Haarlem te vestigen. Er bestaat een nooit uitgevochten strijdvraag over de uiteindelijke uitvin ding van de boekdrukkunst, waarbij Haarlem en Mainz genoemd worden. Waarom dit nu eens niet gezamenlijk uitgepraat bij dit honderdjarige feest? Op een nader vast te stellen datum nodigen wij een groep inwoners van Mainz uit naar Haarlem te komen om in het openbaar via loudspeaker in een soort spraakwaterval hun inzicht weer te geven over hun favoriet, afge wisseld door spreekbeurten van de Haarlemse voorstanders van „Loutje". Of wij tot een overeenstemming komen geloof ik niet, maar een oplossing is zeker te vinden in een compromis, door beide grootheden het ereburgerschap aan te bieden van de respectievelijke woonsteden. Dit vanzelfsprekend na toe stemming van de gemeenteraden. De uit te nodigen gasten uit Mainz kunnen zijn studenten met hun leraren, directeuren van grafische bedrijven. Wij kunnen zelfs de vroede vaderen van Mainz uitnodigen. Kweekt dat uit eindelijk geen goodwill, verbroedering tussen de twee steden, die beide prat gaan de uitvinder van de boekdruk kunst in haar midden te hebben gehad. Of gaan wij Haarlemmers er niet trots op? Er kan een grafische tentoonstelling gehouden worden in de vishal, en een officiële ontvangst op het stadhuis van de gasten uit Mainz. Een feestelijke verlichting van onze prachtige Grote Markt. Er is zoveel te maken van een honderdste verjaardag. Het financiële gedeelte? Er zijn nog meer haken en ogen. Maar daarvoor moet er een comité zijn. En medewer king van -de gemeente. Maar als de Haarlemmers willen moet het gemeen tebestuur ook mee doen. Laten wij ho pen dat onze sympathieke burgemees ter bereid is om op de verjaardag van „Loutje" namens ons allen de jubila ris de hand te drukken en hem vervol gens de mededeling te doen "dat door technische omstandigheden het feeste lijk herdenken van zijn honderdste ver jaardag tot een latere datum, bijvoor beeld september, is uitgesteld. Dit smoesje om bestwil neemt „Loutje" wel, hij is het tegenspreken in die hon derd jaar wel ontwend. Wie wil een huldiging in elkaar zet ten? Wie wil er met mij een poging wagen en tot een voorbespreking ko men? Heren van de gemeenteraad, he ren eigenaren van boekdrukkerijen, di rectie van Haarlems Bloei, kortom al len, die belang stellen in de groei en bloei van „Loutjes" stad, wat is uw antwoord? H. J. VELU, Grote Houtstraat 96. In Amsterdam heeft het Haarlems jeugdelftal de cricketwedstrijd om de Zilveren Bal wederom verloren. De Haarlemse jongens batten eerst en wis ten niet verder te komen dan tot 74. R. van de Hoek (22) en P. Bouman (19) hadden het grootste aandeel in dit totaal. Verder kwam alleen J. C. Lui- ning met 12 runs in de dubbele cij fers. Bij de Amsterdammers bowlde D. Griebling 416, J. Grootmeijer 228, R. Janssen 19, D. Sandhages 312. De Haarlemse aanval had al vi'ij gauw succes en toen er voor 9 runs reeds 4 wickets neer waren, leek een overwinning zeker binnen het bereik. Het fielden liet daarna echter veel te wensen over en mede dank zij enige ge miste kansen kon Amsterdam het Haar lemse totaal in een spannende slotfase voor 8 wickets passeren. Alleen R. On- stein had met een goede 720 succes bij de Haarlemse bowlers. Bij de Amsterdammers kwamen P. de Ruiter. (16), E. Cornelisse (26) en R. Janssen (13) in de dubbele cijfers. In Bloemendaal won een HCB-elftal met 6 wickets van „Still Going Strong". SGS batte eerst en scoorde 121 runs voor het verlies van 9 wickets. J. Of ferman 36, A. van de Togt 22, F. J. Konert 20 en H. Panjer 12. Bij de Haar lemse bowlers hadden G. van Lange- laar Sr. 444, en H. Thon, 3—20, het meeste succes. F. Vogelsang bowlde 1- 21 en J. Fortgens 0-27. De HCB-ers passeerden het SGS-to- taal voor 4 wickets. P. Lammerts van Bueren 18, A. van Loenen 37, G. Goos- sens 28 en G. van Langelaar Sr. 38, n.o. zorgden voor de runs. Bowlingcijfers SGS: J. Offerman 07, F. Lanting 1- 44, F. Konert 0-38, A. van de Togt 2-20, D. de Vos 1-13. De wedstrijd tussen een Amster dams Bonds elftal en een HCB elftal eindigde in een Haarlemse overwinning. Ook hier liet het veldwerk te wensen over, het batten verdiende echter alle lof. F. L. van Muiswinkel, 6-40, J. Ker sten 2-17, en R. Vandehoek 2-17, wisten de Amsterdammers voor 97 runs aan de kant te krijgen. Dank zij R. Vandehoek 22, Th. Venker 20, J. Heymans 17 n.o. en E. Westra 14 n.o. passeerde het HCB elftal dit totaal voor het verlies van 5 wickets. Op 110% sloot aan voerder Th. Koot de HCB innings. jongeling talloze tegenslagen moest overwinnen om zich een pad door het leven te banen. Een zoon van de heer Tel zei in een hartelijke, kernachtige toespraak dat het gezin wel eens dacht dat vader met de L.T.B. getrouwd was. Een ge lukkige omstandigheid noemde hij het daarom dat hun moeder de kinderen voortreffelijk opvoedde en deze de re gelmatige afwezigheid van de vurige voorvechter van de Land- en Tuin- bouwbond begrepen en aanvaardden. Verder voerden het woord de heer W. van Ommen, directeur van het As surantiekantoor van de L.T.B. in Lei den, de heer G. S. Verdonschot, alge meen directeur van het boekhoudbu- reau de heer J. Th. van Saase van het hoofdbestuur. Zij allen waren unaniem in hun erkentelijkheid voor het onbe taalbare werk, dat de zilveren heer Tel voor de L.T.B. heeft verricht. Tot slot richtte het middelpunt van al de belangstelling zich in een met humor gekruid dankwoord tot zijn ge zin en vrienden. ,,A1 het goede dat jul lie over my verteld hebt is hard over dreven, ik heb in de samenleving iets willen betekenen, ik heb iets van mijn leven willen maken en ik ben blij dat jullie dit hebt kunnen waarderen." De afdeling Haarlem van de Neder landse Katholieke Bond van handels vertegenwoordigers, handelsagenten en verzekerings-inspecteurs „St.-Christof- fel" herdacht gisteren het feir, dat haar afdelingsvoorzitter, de heer L. J. Sam son, en haar afdelingslid en tevens lid van het hoofdbestuur, de heer J. B. Paagman, 25 jaar geleden lid werden van haar organisatie. Na de H.Mis, opgedragen door de geestelijk adviseur van St.-Christoffiel, 'kapelaan H. van der Pias, in de kapel van de zusters Franciscanessen aan de leden o. 1. v. Jan Bakker de driestem mige Mis „Mathilde" van Hub Cuypers werd uitgevoerd, vond 'n feestelijk ont bijt plaats in „Het Stoofke". Na het ontbijt werden de jubilarissen gehuldigd. Namens de afdeling sprak de vice-voorzitter, de heer G. Abeling, hem toe. De heer Samson roemde hij o.m. in de sfeer, die hij in de afde ling heeft, weten te scheppen.Het bezoek aan de vergaderingen is hierdoor op een hoog peil gebracht. Aan de heer Paag man werd dank gebracht voor het vele dat hij als hoofdbstuurslid voor St.- Christoffel heeft gedaan. Daarna was het de algemeen voorzitter van St.-Chris- toffel, de heer P. de Graaf, die de bei de jubilarissen met welgekozen woorden het zilveren insigne en het daarbij be horende diploma overhandigde. Afge vaardigden van de afdelingen Alkmaar en Nijmegen voegden hierbij hun ge lukwensen. Tot slot dankten beide jubilarissen voor de hen gebrachte hulde. Beiden spraken de wens uit, dat de echte Christoffel-geest, die ook deze ochtend weer levend was, tot in lengte van da gen over de afdeling mocht heersen. (Niet officiële koersen) Vorig Opening slot 8/7 354 Ned. 1953 98ft 3)4 Ned 1853 95ft 3)4 Ned. 1956 95ft 95 3)4 Ned 1948 90 3)4 pCt Ned 1950 90 3)4 Ned 1954 91 3)4 Ned 1955 91 3-3)4 Ned 1947 91ft 91)4 3 Ned. 62-64 bel fac 94ft 94)4 inschr Urtbk i946 3pCt 90% Ned Handel Mtl cert 198)4 AJC.Ü. 2591/ 25954 Van Berkei's Patent 181 CaJve-Delft cert 339% Van Gelder 248 kon Hoogovens cert 335 Unilever Cert 419)4 419)4 Ned Kabel 315 Philips 293% 289)4 kon Petroleum 840)4 835 ..Amsterdam" tiubber 99% 100 Holj Amerika Lijn 184)4 187)4 kon Ned Stoomb MIJ 170V, 171)/. Ned Scheepv Unle 177)4 178 H.V.A 119 - Del) Ml) Cert 135 136 Stemming: Kon. Olie willig. o!5' 18 Jaar- Tijden: 2.30. 7 en Operati? Kafv®1""* om 8 uur- LTj'xor Cn U15' 14 jaar- Tijden: 2. W'orrilKt. voiw0" -815: Voetstappen in RifeCt8-15 e" do' 815°ké mr- Deeds, Pfftt' volw- Tijden: 2.15, 7 en 9.15. C0n Maandag 9 Juli vut Leert?n»„W: „Haarltms Muziekinstl- erhey en „voering o. I. v. Toon en a. de Beer, 8 uur. Grot hlnslag 10 Juli Concert door deelnemers haar eivo^ ïIonaal orgelconcours. Werken eigen keuze, 8 uur.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1956 | | pagina 3