'n Nieuwe mantel? Natuurlijk. C A! 95.- nieuwe autocoats C&A lanceert drie nieuwe modellen Welke maat U ook zoekt, welke inantel U ook wenst, welke prijs U ook besteden wilt, U .slaagt bij C A altijd en natuurlijk véél voordeliger. Als U een zeer exclusief mantelpakje zoekt, of een couture-model mantel brengt U dan eens een bezoek aan onze Model afdeling! U vindt daar ge regeld enkele stuks, zoals in de duurste modehuizen. Maar de prijzen zijn beslist véél en véél voordeliger I :en van de gezelligste, be haaglijkste mantels uit onze collectie is dit hooggesloten model.metde warme omdehals sluitendeshawl.Invelezuiver wollen winterstoffen en in alle nieuwe modetinten. 38t/m 48 En zo verbazend |"A7C voordelig. Een boxcoat, die ongetwijfeld Uw lievelingsmantel wordt, omdat hij zo verrukkelijk warm zit (teddy-voering I), zo mooi van lijn is en zo gezellig sportief. Soepele, sterke kwa liteit wol met mohair in alle nieuwe winterkleuren: camel, lever, bleu, ice-blue, marengo en grijs. 36 t/m 46 697S Chique redingote in marengo met Persianer; in ice- blue. lever of grijs met Indisch lam. Wol met mohair. 36 t/m 48 Ongetwijfeld hebt U de enthousiaste persstemmen gelezen over de nieuwe modevondst: „geweven bont"-luxueus, vederlicht materiaal- dat wedijvert met origineel bont. C A heeft in geweven bontmantels - of mantels van Mohairfur onbetwist de grootste, de rijkste en meest gevarieerde collectie. Bovendien zijn de prijzen bij Cs.A altijd lager dan elders. Als enige brengt Cs.A onder haar garantiemerk Supercurl'j een royaal gesneden modieuze mantel in „geweven bont" met hoge pool, blijvende diepe krul voor de opzienbarende prijs van 98.- Speed coax. 'n jas met race-tempo van warme wollen duffel in beige, raf-blue en staalgrijs. Nieuw, bijzon der goed en bijzonder voordelig. coat in Amerika; gemaakt van prima wintervelours met luxueuze satijn capi- tonvoering. vcrtmvoit bi nnenwerk. C A brengt een zeer bijzondere collectie herenjassen en costuums onder het merk „Premier" Deze „Premier"-collectie vertegenwoordigt het bèsie en het nieuwste uit het buitenland. C &A brengt deze internationale superklasse voor prijzen die aanzienlijk lager liggen dan waar ook. fporteoat n autocoat van volkomen nieuwe lijn De jas die iedereen staat. Prachtige rriohair-velours. votmvaót binnenwerk.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1956 | | pagina 14