119.- votmvaat topcoat Verreweg de' meeste mannen vinden de verstandige en voordelige weg naar C A. C A heeft,, in iedere maat volop keuze. De naam C A is een garantie voor kwaliteit. C A is een nationaal begrip voor „voordeel". Dames doen niet onder voor de heren der schepping als 't gaat om verstandig en voordelig te kopen. Zij weten dat C A een reputatie heeft in mantels die zijn weerga niet vindt. Zij zijn zéker helemaal naar hun zin te slagen. Want welke leeftijd en maat, welke smaak en wensen zij ook hebben, 't is altijd raak bij C A. En bovendien slagen zij altijd véél voordeliger dan zij gedacht hadden. 33 c'/m 46 79S0 ..STORMSAËE gabardine in nieuw Italiaans model met brede ceintuur en lede ren knopen. Bovenstuk dubbel stof, geheel af gebiesd en met inte ressante garnering, in beige en petrol Zuiver wollen monty coat, de ideale jas voor sportieve lieden; heer lijk licht, warm en gemakkelijk. In ver schillende Q7 C tinten. J7'3 W» Elegante autocoat in prettig passend raglan- model Mooie kwali teit velours in moderne kleine T^O ruitdessins. van prachtige winter- velours in diagonaal- en kleine ruitdessins. Een jas met stijl; zeer goed afgewerkt en onberispelijk van pasvorm. Het naïeve, ronde persianer kraagje vormt een prachtige kleur-combinatie met de sobere, maar chique mantel in een sublieme kwaliteit wol met mohair. In 5 nieuwe winterkleuren met persianer in bijpassende tinten. 38 t/m 48 De smaakvolle persianer-garne- ring, die tegelijk als kraagje dienst doet, geeft aan deze goed gesneden swagger de modieuze aparte noot. Vederlichte wol met mohair, tn 5 nieuwe winter kleuren met persianer in bij passende tinten. AQ 38 t/m 46 70«" Als een stijlvolle, chi que redingote uw ide aal iskies dan dit model, vloeiend van lijn, in een zacht glan zende wol met mohair. In de kleuren lever, marengo, grijs, zand U zult enthousiast zijn over deze zuiver wol len double face swag ger met de leuke ronde kraag. In alle nieuwe herfsttinten. 36 t/m 50 m*w*.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1956 | | pagina 12