Sinds 1 januari 1957 kwamen er 607 woningen gereed ZWITSAL CPN stelt „secretaris voor de pers" aan zomer opruiming metZ CO liberty K ru iswoord I DE BLAUWE LOTUS,,,-,Ie NORIT C.B.O.Z. niet akkoord Vrachtauto op zijn kant bij Santpoort Dames van DWT spelen gelijk tegen collegae van RDZ ERIC DE NOORMAN wiel di aude pcipzen wel <U oltuce! WONINGBOUW IN HAARLEM Uw maag KINDERSHAMPOO De Waarheidin moeilijkheden Avondreceptie ter gele genheid van Interna tionaal orgelconcours MOLENDIJK DAMESK f DE AVONTUREN VAN KUIFJE EN BOBBIE DINSDAG 9 JULI 1957 tAGlNA DERDE OPENLUCHT CONCERT „Prikt" niet in de ogen! Verhoging honorarium tandartsen lmm Henk Buis wint puntenrit RENAULT FREGATE Garage „DEN HOUT" ATLETIEK R.K.A.V. Holland Examens a.s. leidsestraat amsterdam hoogstraat den haag - - - - - - - - - - - - 63 HdltUw papieren!. 'tGddt uitstekend het doel is'nabij!.. M'n papieren?...Die heb ik tot mm spijt niet bij me... Maar 'k heet Kuifje Sorry Niets aan te doenL Maar bekijk me dam 'k Ben Europeaan, ru Advertentie Sinds 1 januari van dit jaar werden in Haarlem 607 woningen gebouwd, waarvan 475 in het tijdvak 1 februari tot 1 juli. Er kwamen 317 woningwet woningen klaar en 158 premie-, her bouw- en vrije sectorwoningen. Op 1 juli waren er in totaal 1008 woningen in aanbouw: 648 woningwetwoningen en 360 premie- herbouw- en vrije sectorwo ningen. In een vergevorderd stadium van voorbereiding verkeren de plannen van 311 woningen, waarvoor de premie van de minister is ontvangen. Aan de bouw van deze woningen staan geen ad. ministratieve belemmeringen meer in de weg. Wel wordt duidelijker, dat de bijzondere schaarste aan kapitaal voor een aantal premiewoningen een belang rijke vertragende factor is. De plannen van 731 woningen zijn goedgekeurd door de gemeente en doorgezonden aan de provinciale directie. Gewacht moet worden op de goedkeuring door de pro vinciale en/of centrale directie. Daar onder bevinden zien de plannen voor de bouw van 234 woningen door Hoger- veka in het uitbreidingsplan Sinnevelt, 128 woningen door Nemavo eveneens in Sinnevelt en 110 woningen door de wo ningbouwvereniging Sint Bavo Noord in Delftwijk. Ook de plannen voor de twee torenflats in Haarlem-noord moeten nog door de desbetreffende instanties wor den goedgekeurd. Bij de architect of bij de gemeente zijn de plannen voor 826 woningen in bewerking. Van deze woningen zullen Adve «entte Laat Uw vakantie niet bederven door Verandering van voedsel en lucht - daar komen gemakke lijk maag- en darmstoomissen van. Laat Uw vakantie niet be derven. Neem Norit mee op reis! tegen maag- en darmstoornissen er 796 in het uitbreidingsplan Parkwij!, worden gebouwd. De grond in Sinne velt is volkomen bouwrijp gemaakt. In Delftwijk is de ophoging voltooid en werd voor een groot gedeelte de riole ring gelegd. In Parkwijk is de ophoging bijna voltooid en werd het eerste ge deelte van de aanleg van de riolering gegund. Voor het uitbreidingsplan Schalkwijk worden de werkzaamheden in verband met de ophoging voorbereid. Omdat van het bouwvolume van 1324 woningen voor 1957 reeds de bouw van 1058 woningen is goedgekeurd of in be handeling is kunnen er nog plannen worden ingediend voor 266 woningen. Het derde openlucht-concert van dit jaar van de afdeling Haarlem van de kring van Draaiorgelvrienden zal he denavond gegeven worden. Dit concert, dat verzorgd wordt door het orgel „De Vier Jaargetijden" van de Haarlemse exploitant S. Jansen, wordt aangeboden aan de patiënten van het herstellingsoord „Unicum", en wordt gegeven in de tuin van dit her stellingsoord aan de Herenweg 126 te Heemstede. Voorts wordt medewerking verleend door de accordeonist Coen Al- ta. Aan deze avond zijn bovendien nog verschillende attracties verbonden. De uitvoering begint om half acht. Bij slecht weer wordt het concert 14 dagen verschoven. Het zal dan plaats vinden op dinsdag 23 juli. Het orgel ,,De Vier Jaargetijden" ontleend zijn naam aan de afbeel dingen op het front. Hierop staan n.l. geschilderd de in de verschillende jaar getijden voorkomende vruchten. Het werd omstreeks 1930 gebouwd in de or- gelfabriek van Bursens te Antwerpen. Het front is vervaardigd in strakke lijnen, hetgeen in die tijd gewoonte be gon te worden. Eigenaar is thans de heer G. Perlee te Amsterdam. Hoewel dit orgel gerekend moet worden tot de kleinere instrumenten, heeft het op de draaiorgelconcoursen toch reeds goede prijzen behaald. Vermeld dient voorts nog te worden, dat dit orgel als voor beeld van het straatorgel gestaan heeft op de verleden jaar in Utrecht gehou den tentoonstelling „Van Speeldoos tot Pierement". Het bestuur van de Centrale Bond van Onderling Beheerde Ziekenfondsen heeft naar het mededeelt, met teleur stelling vastgesteld, dat de poging van minister Suurhoff, om door arbitrage het conflict tussen tandartsen en zie kenfondsen tot spoedige oplossing te brengen, nog niet is geslaagd. De bond acht dit des te betreurenswaardiger aangezien alle bij het conflict betrokken partijen zich in beginsel met arbitrage hadden verenigd. Met het aanbod van een aantal zie kenfondsorganisaties om de tandheel kundige werkzaamheden te honoreren met een bedrag van 26,5 cent per mi nuut, kan de C.B.O.Z. zich niet verenigen. Het bestuur van de bond herinnert er aan, dat de ziekenfondsor ganisaties zich dit voorjaar na uitvoe rige besprekingen en onderzoekingen bereid hebben verklaard een honora rium te aanvaarden, dat was geba seerd op 25 cent per minuut. De C.B. O.Z. staat op het standpunt, dat met dit bedrag een redelijke honorering bij behandeling van uitsluitend ziekenfonds verzekerde neerkomende op een bruto- beloning van ongeveer 30.000,- per jaar aan de tandartsen werd aan geboden. De bond acht het, gezien de consequenties, welke dit ten aanzien van de door de verzekerden op te bren gen premies met zich meebrengt, in geen enkel geval verantwoord de mede werkers van de ziekenfondsen een ho ger honorarium te bieden dan in feite verantwoord wordt geacht. De bond heeft de minister van sociale zaken en volksgezondheid, de Maatschappij van tandheelkunde en de ziekenfondsorga nisaties van zijn standpunt op de hoog te gesteld. Omstreeks acht uur maandagavond is op de rijksweg Haarlem-Velsen bij de noordelijke aansluiting met de Hoofdstraat te Santpoort een vracht auto op zijn kant dwars over de weg geschoven. De wagen, beladen o.a. met vleeswaren en motoren, kwam uit de richting Haarlem en was op weg naar Hoorn. Toen het rechter voorwiel even van de weg raakte en in de zachte berm kwam, verloor de chauffeur de macht over zijn stuur. Hij gooide het stuur om en trapte op de rem. Dit had tot gevolg, dat de wagen kantelde en op zijn kant over de rijbaan schoof, een paar bermpaaltjes meepikte en ten slotte zijn glijbaan besloot over de ventweg. De chauffeur kon daarna zon der moeite zijn wagen verlaten. Hij had alleen een schram boven het rechter oog. Een kraanwagen van Giesberts heeft korte tijd later een staaltje vakman schap laten zien. Een haak werd aan de achterwielen bevestigd en met één forse ruk van de nijdige kraanwagen werd de wagen weer overeind getrok ken. Er bleek geen ruit gesneuveld te zijn en de carrosserie had alleen wat krassen. De motor werd gestart en de wagen kon wegrijden. Een door de Haarlemse wielerclub ,,De Kampioen" als onderdeel van de zomercompetitie gehouden klassement- wedstrijd over 50 km met drie klasse menten, is bij de A- en B-klassers ge wonnen door Henk Buis. Hjj behaalde het meeste aantal punten. De uitslag luidt: 1. H. Buis 12 pun ten, 2. A. Tuyp 6 p., 3. A. Straver 6 p. 4. J. van Dijk, 5. K. Geuzebroek, 6. J. Hoogland, allen 0 p. De C-klassers reden een wedstrijd over 25 km met drie klassementen en hiervan luidt de uitslag: 1. E. Riethof 13 p. 2. W. Blommaerts 11 p., 3. J. van Egmond 10 p., 4. J. Walters 8 p. 5. C. Jansen 3 p., 6 F. Zorge 0 p. Advertentie 12 maanden volle garantie inclusief arbeids loon. Prijzen vanaf 7.990.Vraag eens nadere inlichtingen bij WAGENWEG HAARLEM (Van een verslaggever) Het bestuur van de communistische partij in Nederland heeft de directie en de redactie van De Waarheid stevig de pin op de neus gezet. De resolutie die het partijbestuur heeft aangenomen heeft er helemaal de schijn van dat zij het financieel en kwalitatief steeds die per zinkende schip van De Waarheid moet trachten te redden. o De krant, zo zegt het bestuur, moet zich voornamelijk richten op de arbei dersklasse en de andere progressieve krachten. Drie elementen moeten daar in overwegen: de strijd voor vrede en nationale zelfstandigheid en de strijd tegen de reactie (Rommel; leidingge ving aan de belangenstrijd van arbei ders in bedrijven en vakverenigingen: berichtgeving over de socialistische landen op marxistisch-leninistisch in zicht, aldus het communistisch partijbe stuur Het communistisch proza handelt dan verder over wat de Waarheidlezers wel of niet voorgeschoteld moeten krij gen en beveelt dat de krant meer en meer het partij-instrument moet zijn om in de bedrijven en gemeenten agitatie te voeren. In een poging om de krant te ver sterken heeft het bestuur partijgenoot H. Verhei) belast met de functie van „perssecretaris". Hü moet leiding ge ven bij de werving van abonnees, aldus de resolutie van het partijbestuur. Zoals men zich wellicht herinnert, heeft De Waarheid verleden jaar op de grote trom geslagen om 150.000 gulden bijeen te krijgen. Deze waren montbeerlijk als het blad wilde blij ven bestaan. Deze maand zou men het bedrag moeten bereiken. Het is zeker dat dit bedrag niet bereikt wordt zon der hulp van buiten, zodat het te ver wachten is dat de toch al zo ingekrom pen krant in nog beperkter uitgave zal verschijnen. Enige tijd geleden liet De Waarheid weten dat zij een ton bijeen had. Uit verschillende bron nen hebben we vernomen dat dit be drag veel meer dan tienduizend gul den geflatteerd was. Acties om abon nementen en advertenties te verwer ven hebben een weinig beduidend re sultaat opgeleverd. Voor de eerste klasse dames ging in de zweminrichting aan de Houtvaart te Haarlem de strijd tussen DWT 1 en RDZ 1. Het was een spannend maar fors gespeelde wedstrijd, waarin de scheids rechter nogal eens handelend moest op treden om de teugels in handen te hou den. Door een overtreding in de RDZ verdediging verkreeg DWT een speel stersmeerderheid waardoor Ton Scheer der DWT de leiding kon bezorgen. Hier na werd de DWT verdediging enige ke ren op dè proef gesteld, hetgeen ze goed doorstond. De Haarlemse dames konden zelf weer in de aanval gaan. Paula van Bruggen kreeg een .vrije worp, plaatste de bal goed voor Do Turkenburg, die de stand op 2-0 bracht. Hierna was het Truus Keizer, de RDZ midvoor die in schoot. Toen ging het op de gelijkmaker af. Wat te zwaar verdedigen van DWT bezorgde Truus Keizer een strafworp, die zij evenwel niet benutte. Eerst na de rust deed zij het beter door met een achter waarts schot de DWT-keepster te ver rassen (2-2) Door een overtreding kwam Ton Scheerder op de kant te zit ten. Dit verhinderde echter niet, dat DWT fel ten aanval trok. De Rotter damse dames verdedigden hard en er zaten spoedig twee RDZ speelsters op de kant. De hierdoor verkregen nume- rialke meerderheid werd door Paula van Bruggen uitgebuit, waardoor zij haar team wederom de leiding in handen speelde. Kort daarna bracht zij de stand zelfs op 4-2 Door verkeerd overnemen in de DWT verdediging kwam Anne Marie Vermeer vrij voor het DWT-doel en werd het 4-3. Met nog een halve mi nuut te spelen werd Ton Scheerder we derom uit het water gestuurd en had RDZ nog juist voldoende tijd om de ba lans in evenwicht te brengen. Met de stand 4-4 werd afgefloten. DWT 3 kreeg voor de reserve tweede klasse dames A HDZ 2 tegenover zich. De HDZ-dames werden met 9-1 versla- fen. Haarlem 2 kwam bij DWT 4 op ezoek voor de reserve tweede klasse B. DWT 4 bleek te zwak voor Haarlem 2. Zij verloren de strijd met 8-1. Haar lem 2 legde door deze overwinning be slag op de kampioenstitel. Op vrijdag 12 juli zal de Haarlemse wethouder van onderwijszaken, de heer D. J. A. Geluk, 's middags om half vijf de gemeentelijke kleuterschool „Hum meltjes Honk" aan de Brederodestraat officieel in gebruik stellen. 30. In stijgende verbazing heeft Eric naar de woorden van de Ierse zeevaarder geluisterd. Wilt ge dus beweren, dat deze hele vloot hier verzameld is om het hoofd te kunnen bieden aan de een of andere piraat? De zwarte piraat, ver betert de Ier hem alsof daarmee alles gezegd is. De Noorman haalt de schouders op. I)c heb geen zin om nog drie dagen te wachten. Zwarte piraat of niet, wij zetten de tocht gewoon voort. De Ier bezweert hem, zo hij dan al zijn zin wil doorzetten, om alleen 's nachts te varen en dicht onder de kust te blijven. Glimlachend verzekert Eric de mannen, dat hij voorzichtig genoeg zal zijf" u waterzakken worden van fris, helder water voorzien en nagestaard doof gehele nederzetting steken zij in zee. Voor alle zekerheid heeft Eric zijn me n4 toch maar stevig bewapend en het is Svein aan te zien, dat hij heimelijk Mm op een ontmoeting met de Zwarte Piraat. Dan tegen de avond slaakt de uitlr(t een alarmkreet en wijst over zee. Drie zeilen zijn aan de horizon opgei0 en stevenen recht op Erics schip af. Begunstigd door fraai weer, werden in Den Haag de nationale B kampioen schappen gehouden, waaraan ook door een aantal Holland-atleten werd deel genomen. Bij het hinkstapspringen be reikte N. de Zwager de tweede plaats met 13.11 m. wat voor hem een per soonlijk rekord betekende, hij werd derde met verspringen (6.44 m) terwijl het speerwerpen een vierde plaats op leverde. C. Hoogewerf probeerde het eens op de 400 m horden, wat verle den jaar voor hem een teleurstelling werd, doch nu een bronzen „plak" op leverde: 3e in 60.8 sec. Kortekaas had aan 4.15 sec. niet genoeg om de finale van de 1500 m te bereiken. Met een hoogtesprong van 1.65 m. werd G. Ver heem tweede en niet het minst ver meldenswaard is de prestatie van mej. L. Meiland op de 80 m. horden. Zij won haar serie in een nieuwe clubre- kordtijd van 12.9 sec. De finale werd beloond met een derde plaats; tijd; 13 sec. Alles bij elkaar namen de Holland- atleten en atletes 5 medailles mee naar huis (2 maal 2e en 3 maal 3e). Op vrijdag 12 juli zal het gemeentebe stuur van Haarlem een officiële recep tie houden in de ridderzaal van het stadhuis, ter gelegenheid van het Inter nationaal Orgelconcours. De receptie begint 's avonds om kwart voor tien, na afloop van het concert in het ge meentelijk concertgebouw. DELFT, 6 juli. Prop. elektrotechn ing.: F G. M. Bax, Eindhoven; J. Blom, Stouten - burg; H. A. v. d. Bogaard, Haarlem; W Boon, Rotterdam; P. J. T. Bruinsma, Leid- schendam; A. A. Dogterom, Nijmegen; D M. Douwes Dekker, Borne; G. J. L. v. Dru- nen, Sittard; W. A. L. A. v. Egeraat, Bergen op Zoom; J. G. Emming, Enschede; H. J Gits, Breda; M. Groenenboom, Huizen (N.-H.); J. A. v. Dongen, Voorschoten; F Grotepas, Eindhoven; J. J. Guerand, Vlis- singen; H. J. M. de Haan, Gennep; J. H C. M. Heisper, Helmond; W. G. A. M. Her mens, Eindhoven; A. A. de Heus, Vreeland; W. M. C. v. d. Heuvel, Eindhoven; L. J Hofland, Leeuwarden; P. C. Hölscher, Am sterdam; F. Holt, Groenekan; J. Hoogeveen Brammen; L. Hoving, Groningen; W. de Jong, Zoeterwoude; H. J. Jongen, Kerkrade, J. Kingsma, Amsterdam; E. R. Kooi, Gro ningen; P. Kruimer, Utrecht; B. P. Kuin 's-Gravenhage; T. Kwaaitaal, Nijmegen; R Lawson Rijswijk (Z.-H.); S. Ledeboer, Am sterdam; H. G. v. d. Linden, Son; D. C. v Maaren, Gouda; G. J. Mac-Lean, Rotterdam: R. G. V. Mariouw, 's-Gravenhage; P. W Maris, Scheveningen; J. A. Meerdink, Win terswijk; R. H. v. Meurs, Eindhoven; R. J. Nienhuis, Eindhoven; L. R. Nieuwkerk 's-Gravenhage; E. B. G. Nijhof, Hengelo (O.); F F. T. v Odenhoven, Eindhoven; J Oord, Rotterdam; W. J. Postema, Gronin gen; P. J. H. de Pree, Delft; H. G. J. Ras Haarlem; A. B. Scholten, 's-Gravenhage; A Schouten, Gorinchem; H. Schroten, Rotter dam; J. G. M. Segeren, Drimmelen; L. A Sipman, Hattem; W. Slijper, Rotterdam; F H. Smeet, Venlo; J. J. Talens, Utrecht; ,T. H. B. Teunissen, Utrecht; R. J. M. Verbeek, Delft; J. Vesseur. Zaandijk; E. Vinkenborg, Breda; J. Vroegop, 's-Gravenhage; R. van Wezel, Hengelo (OC. M. J. Wilmering Amsterdam; L. H. v. Wijk, Voorburg; M Wijngaarden, Delft; L. A. v. d. Wijngaert, Maastricht. Prop. natuurk. ing.: J. Andries- sen, 's-Gravenhage; A. Batenburg, 's-Gra venhage; A. P. M. Bender, Delft; P. M Bronsveld, Rijswijk (Z.-H.); E. C. J. Buijs. Rotterdam; E. H. Douwes Dekker, 's-Gra- Advertentie venhage; F. A. A. Dupont, Amsterdam; J. W. Frederikse, Amersfoort; A. P. v. Gelder, Maasniei (L.); H. P. J. Gilissen, Roermond; J. Jansen, Meerveldhoven; J. M. L. F. Keij- ser, Rijswijk (Z.-H.); P. J- Kohnstamm, Velp; J. J. J. Kokkedee, Beesd; F. Koop- mans, Bussum; A. J. Kruger, Rotterdam; H. Kwakernaak, Delft; G. van der Lugt, Overschie; W. A. Masselink, Rotterdam; S J. v. d. Meer; Oldeholtpade (Fr.); G. van Muiswinkel, Goes; J. A. v. Nielen, Stiphout (N.-Br.); G. Overdijkink, Bilthoven; J. Pe per, Eindhoven; G. W. v. Raalten, Voorburg; K. v. Steensel, Apeldoorn; A. Steinmetz, Leusen; A. Tas, Aalsmeer; J. D. d. veer, 's-Gravenhage; P. J. Verbrugh, 's-Graven hage; J. E. Vos, Amersfoort; O. T. de Vries, Rotterdam; R. J. de Vries, 's-Gravenhage; L. J. L. v. Vroonhoven, Tilburg; B. W. v. d. Waal, 's-Gravenhage; T. ten Wolde, Delft Prop, metaalk. ing.: W. A. P. F. L. Bijlenga Delft; J. Draisma, Oldeboom (Fr.): P. N Leering, Bergen (N.-H.); P. A. Naastepad Haarlem; H. W. Wispelweij, Zwolle. Werk- tuigk. ing.: Abdul Rachman, Delft; J. A. v d. Leek, Amstelveen; J. Boerendans, Hen gelo (O.); L. P. Bolt, Bolsward; H. O. Bus- semaker, Bloemendaal; B. K. v. d. Chijs, Amsterdam; H. P. Dries, Rotterdam; D. J de Groot, Rotterdam; J. H. M. Haagh, Rijen; J .L. Linssen, Hoensbroek; F. Peper, Arn hem; H. M. Roos, Heerlen; W. M. Schild, Delft; J. Tanis, Zeist; J. C. v. d. Tas, 's-Gra venhage; C. J. Veenemenas, Bussum; Raden Whisnoe Hidajat, Delft; C. v. d. Windt, Vlaardingen; F. de Wolf, Sneek. VUGHT. M.M.S. Regma Coeli: De dames M. A. Bouman, Amsterdam; M. Broekhoven, Zeist; G. Bijl, Udenhout; I. Geradts, Beui ningen; J. Jansen, Schiedam; A. Kolster Vught; D. v. d. Mortel, Vught; M. Mutsaerts, Laren; L. Prinsen, Vught; V. Rive, Vught; M. Smits v. Waesberghe, Breda; I. Spren ger, Ewyk; A. de Swart, Beverwijk; M Vlek, Delft; R. Westerwoudt, Aerdenhout Afgewezen: 2. LEIDEN, 6 juli.. Doet. geneesk. 2: mej. H M. Verheul, Wassenaar; mej. G. A. E. Weis, Den Haag; J. Bennebroek. Gravenhorst, Haarlem; B. A. Kats, Voorburg; B. O. de Vries, Voorburg en D. v. d. Waay, Voorburg. Semi-arts: mej. P E. Keers, Wassenaar; W. Fastenberg, U.S.A.; A. Heijl, Den Haag; W. P. Lawick van Pabst, Den Haag en H. A. Verbeek, Scheveningen. Artsex.: mej. M. F Meurs, Alkmaar; D. G. Th. v. Beusekom, Leiden; G. D. Kikkert, Gorinchem; C. Ro- meijn, Den Haag; F. S. K. Scholl, Scheve ningen en A. J. J. Vreeburg, Leiden. Doet. psychologie: R. H. C. Janssen, Delft en B. J. IJssel de Schepper, Leiden. AMSTERDAM, 6 juli. Bevorderd met loi tot doctor in de economische wetenschap pen op proefschrift getiteld: „De Neder landse papiernijverheid in de negentiende eeuw" de heer B. W. de Vries, geb. te Am- HORIZONTAAL: 1. onthutst, hemellichaam; 2. onderling verwisselen, Chinese lengte maat; 3. marterachtig CM roofdier, dopheide; 4. voorzetsel, (T> bijziend; ft. arbeidseenheid. deel van breuk getal; 6. asperge, rijstbrandewijn; 7. ver (in sa- in menst.), familielid, sneeuwschaats; 8. volmaakt, sO 9. Eminentie (afk.); werkelijk, spoorstaaf; C* 10. terrein, dood lichaam; 11. schade, 00 lichaamsdeel. VERTICAAL: 1. verzet aan tekenen; O* 2. muze van de muziek, O tijdrekening; 3. tocht, bemind; 4. plaats, toespraak; 5. onderrichting, 6. iedere voegwoord, Amerikaanse leeuw, reeds; 7. plaats in Gel derland, - karakter; 8. uitstekend, - niet vroeg; onderdelen van motoren, bisschop van Chartres, feest 20 mei; 10. vuur opst* j 11. deel van i| - horizon, /gfW - rijksgrens sterdam. Bevorderd met lof tot doctor in de economische wetenschappen op proef schrift getiteld: „Beleidselementen in een dynamische financieringstheorie" de heer A Th. de Lange, geb. te Amsterdam. Doet economie: J. G. W. Sieger, Amsterdam Doet rechten: P. G. Sijpkens en C. Kuilberg, Am sterdam. Kand. rechten: P. v. Haaps, A. A. Bakhuys Roozeboom, J. C. F. Bletz, H. Bek- ker, Amsterdam en H. P. M. v. Ravestijn, Haarlem. Advertentie HAARVERVEN en KLEURS?1 LINGEN in natuurlijke kle' SANTPOORTERPLEIN 1 - Tel. I9 Buslijn 3-4 if SE7TKM Unmoge^Jijk Wat is er aan de hand? Dat jonqmens heeft geen papieren, Sin- Met uw verlof Uwddndrinqen is nutteloos,my boy'.Om in de concessie bin nen te mogen moet Uin't bezit zijn van geldige papie-^ren. Wat nu aangevangen?... lieve hemeleen Ja panse patrouille'. 'A Moet er absoluut doorheen, anders

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1957 | | pagina 2