Manipulaties van H.B.G. te Lisse behandeld voor de Haarlemse politierechter N.C.B.-team te sterk voor Incogniti C.C. Montagne's Jeugdvariété start nieuw programma Bollen van teeltrecht-A ten onrechte geveild Nederlanders winnen met 6 wickets Recordbezoek aan „Het Atoom Eindpunt Zwarte Veld wordt klaar gemaakt Geen actie tegen goedkope koffie Slaande ruzie in de Tulpenstraat Autodief gepakt in Haarlem Tante Leen zingt voor Haarlemse kinderen Wrakstuk gevonden van SCH 82 PAGINA 3 DINSDAG 23 JULI 1957 Bus Amsterdam Cricket aan Spanjaardslaan te Haarlem Zandvoort Haarlemse Inkoop vereniging Vechtersbazen door de vloer gezakt by bleek U1^?eJlg uit de doeken' WafL bollen niml! 6 onrechtmatig geveilde eivpna^ °P naam van de werkelij- Inbraken in Haarlem Aan verwondingen overleden AANRIJDING IN DE SPAARNWOUDER- STRAAT Spreekuur wethouders Drs. A. van der Made directeur van de KRO Beurs van Amsterdam Beurs van New York Jhr. B. G. van Styrum neemt afscheid van Amsterdamse Bank- Incassobank in Haarlem Politie naar Vierdaagse vertrokken R.-K. Openbare Leeszaal en Bibliotheek Er begint tekening te komen in de werkzaamheden die gedaan moeten worden om de autobusdienst Amster dam-Haarlem-Zand voort op 1 septem ber een geschikt eindpunt in Zandvoort te geven. Op het zogenaamde Zwarte Veld zijn grote hoeveelheden zand gestort zodat deze vlakte ongeveer op het straat-ni veau is komen te liggen. De landmeters hebben nu een tracé uitgezet van een verlenging van de Prinsesseweg over het Zwarte Veld naar het huidige tram emplacement. Met de bestrating wordt binnenkort begonnen. Op het tramem placement is naast het westelijk „scha penhok" een geleidehek geplaatst. Het oostelijk schapenhok is afgebroken en men heeft ook een stenen gebouwtje aan die zijde gesloopt. Men hoopt deze werkzaamheden gereed te hebben vóór de laatste tram naar en van Zandvoort zal rijden. Op 1 september zal de auto busdienst over de Haarlemmerstraat Zandvoort binnenkomen en via de Ko ninginneweg en de Prinsesseweg naar het huidige tramemplacement rijden. De bussen zullen van daar uit de Grots te Krocht opdraaien en via de Dr. C. A. Gerkestraat Zandvoort weer verlaten. Deze toestand zal duren totdat het nieuwe autobusstation op het Zwarts Veld, met een aansluitende weg van het „Huis in de duinen" af waarvoor de raad van Zandvoort een crediet van een half miljoen voteerde zal zijn ge reed gekomen. Het eerste optreden in Nederland van de Incogniti Cricket Club is op een over tuigende nederlaag voor de Engelsen uitgelopen. Aan de Spanjaardslaan te Haarlem ontmoette het Britse team een NCB-elftal, dat de bezoekers voor 115 runs aan de kant zette. Dit totaal passeerden de Nederlanders voor het verlies van 4 wickets. De Britten maakten voor het eerst kennis met een matwicket, een om standigheid welke hun battingprestaties nadelig moeten hebben beinvloed. De eerste drie batsmen verdwenen voor slechts 10 runs, maar het was Baker, die de collapse wist te stuiten. Eenmaal ingespeeld, liet deze cricket zien van uitstekende klasse. Hij had een scherpe kijk op de bal en uit zijn repertoire van slagen bleek duidelijk, dat men met een speler te doen had, die van cricket wel wat afweet. In gezelschap van Pickard voerde Baker de score van 21 voor 3 naar 56 voor 4. Nadat Pickard voor 17 runs door Bosman was gebowld moest Baker het practisch alleen op knappen. Geen van zijn collega's wist de dubbele cijfers te bereiken. Een fraaie vang van J. W. Madsen beteken de tenslotte het einde van Baker's in nings. Met een geheel kansloze 61, nam hij meer dan de helft van het totaal van zijn ploeg voor zijn rekening. Een fraaie prestatie. Het NCB-team verrast- te met fielden van voortreffelijke klas se. Fastbowler Bosman boekte de prachtige cijfers van 5 voor 22. Wijk huizen nam 2-17, Dries 2-24. Vermel ding verdient een fraaie eenhandse vang van Bouwman. De Engelsen had den drie uur aan de wickets vertoefd hetgeen voor het totaal van 115 wel op een traag scoringstempo neerkwam. De batting-side van het NCB-team liet zich door de Engelse bowlers niet van de wijs brengen. Het openingspaar Bailey-Onkenhout werd weliswaar spoe dig gescheiden, doordat laatstgenoem de voor 4 runs werd uitgevangen, maar met Bouwman op de mat werden alle plannen van de bezoekers verijdeld. Vooral Bailey verrichtte aan bat bij zonder knap werk. In zeer aantrekkelij ke stijl viel hij de bowlerij aan. Bouw man stond hem keurig terzijde en hoe wel de Britten de ene bowler na de ander in de strijd wierpen, moesten de gasten toezien, dat de score regelma tig werd opgevoerd. Bailey strandde tenslotte op 54, Bouwman op 37. J. W. Madsen produceerde nog een snelle 17, waarop Bregman de winning-hit sloeg. Er werd nog even doorgespeeld, waar bij Wijkhuizen en van Eek resp. met 26 en 15 not out bleven. Bij een score van 158 voor 5 werd de strijd beëindigd. Battock 3-27, Michell 2-19. IIIOer Vppn *'«C1U U1C nu^ai Coöi»pi-!i«rorzaalit heeft in en rond de King ®loembolIenveilingvereni- nteliik e Lisse. De kwestie is na- d.aat er i1-„f een ♦eeltvér» ier kwekers zijn met een dat zif n"111 A- hetgeen inhoudt. B-piefS» en bloemen van door hen geteelde bollen in de handel mogen maar niet de bollen zelf. De i werd nu ten laste gelegd, dat zij ,n de jaren 1955 en 1956 bloembollen J4® kwekers met teeltrecht A geveild had, een dergelijke verkoop via de vei- "ng gestimuleerd of althans niet tegen gehouden heeft en dat de administratie hiet zodanig gevoerd werd dat er een duidelijk beeld van het doen en laten fan de HBG gevormd kon worden. In eerste instantie moest de directie van de HBG, gerepresenteerd door de heren D. van E. uit Hillegom en P. O. uit Sassenheim, zich verantwoorden. Uit de getuigenverklaringen van een kweker uit Noordwijk bleek, dat een di rectielid van de HBG hem gevraagd had of hij de kweker nog bollen te vei len had. Hij wist echter dat de man slechts een teeltrecht A had. Hij zou wel Zorgen, dat het niet uitkwam. De betrokken kweker had het inderdaad gedaan, zij het onder een andere naam. Van directiewege werd gisteren voor de politierechter betoogd, dat er wel meer onder een andere naam wordt ge handeld, vooral uit handelsoverwegin gen. Een tweede getuige, een kweker uit Katwijk, kwam vertellen, dat een verte genwoordiger van de HBG bij hem was geweest met eenzelfde voorstel. Wegens moeilijkheden, waarin hij op dat mo ment verkeerde, had hij het verleidelijke aanbod gaarne aanvaard. De bollen waren ingebracht via een blanco in- "ffngnote. Nadat een derde getuige het- nao e d verklaard deed een .ambte- Tijdens de gisterenavond gehouden vergadering van de Haarlemse In koopvereniging is terloops de kwestie van de verkoop van goedkope koffie in textielzaken ter sprake gebracht. Al gemeen was men van oordeel, dat de actie van de manufacturiers voorlopig niet beantwoord moet worden met een tegenactie. Betreurd werd, dat de Mi- tex voor haar optreden o.m. het argu ment gebruikt heeft, dat de kruideniers de koffie met een zeer grote winst zou den verkopen. De winstmarge zou naar men ons mededeelde echter niet meer dan zeventien percent bedragen. Ofschoon men de actie van de Mitex be treurt vindt men haar optreden be grijpelijk. Het zou te wensen zijn, al dus de mening van velen, die gisteren avond de vergadering van de Haar lemse Inkoopvereniging bijwoonden, dat het cadeaustelsel volkomen verdween. Sinds de wet op het cadeuastelsel is de chaos algemeen. Het feit dat de vrouw van een 22-ja- rige Haarlemse kolenwerker nog niet naar huis wilde keren van een visite is gisteravond oorzaak geweest van een heftige vechtpartij tussen twee broers in de Tulpenstraat. De kolenwerker J. O. ging om elf uur zijn vrouw halen, die in de buurt op visite was. Zij toonde echter niet de minste zin om naar huis te gaan, waarop haar echtgenoot haar vastgreep en haar mee sleurde. Binnens huis raakten de echtelieden in een hef tige woordenwisseling gewikkeld, waar de buurt op afkwam. Even later ver scheen er een suveillerende agent, die echter niets kon uitrichten, omdat de deur van de woning was afgesloten. Het enige wat hem te doen stond was zijn chef ervan in kennis stellen dat hij voor lopig nog in de Tulpenstraat bleef. Toen hij was teruggekeerd stond de kolen werker in de deuropening. De agent ging naar binnen, om te kijken wat er nu precies aan de hand was. Hij was nog maar net binnen of daar verscheen de broer van de kolenwerker op het strijd toneel. Met een harde klap sloeg hij zijn broer de ffang in, waar het tweetal een flink robbertje begon te vechten. De agent kon aanvankelijk weer niets doen, omdat hij in zijn optreden werd gehinderd door een paar fietsen, welke in de gang stonden. Tot overmaat van ramp bezweek de vloer onder de vech tersbazen en toen eerst was het tumult volkomen. De politieagent deed wat hij kon en slaagde er nog betrekkelijk vlug in de twee kemphanen de straat op te jagen. Daar begon toen het pu bliek zich met de kwestie te bemoeien, hetgeen de agent voor een ander pro bleem plaatste. Door tactvol en kor daat op te treden wist de agent de mensen te overreden naar huis te gaan. Bij de vechtpartij had de kolen werker verwondingen aan een der ogen opgelopen. De agent hield er een vuil uniform en een pijnlijke linkerarm van over. De Haarlemse politie heeft een goe de slag geslagen door de 27-jarige ver tegenwoordiger M. J. uit Amsterdam te arresteren, die verdacht wordt van dief stal van een auto. Bij een controle bleek dat de papieren, die betrekking had den op de auto, niet klopten, zp ston den namelijk ten name van iemand uit Scheveningen. Toen de chauffeur ge vraagd werd hoe hij dit kon verklaren, antwoordde hij, dat hij de auto in Am sterdam op het Rembrandsplein had ge kocht, van wie kon hij niet vertellen. Omdat hij verder geen redelijke verkla ring kon geven, werd hij aangehouden als verdacht van diefstal van 'n auto. Bij navraag kwam vast te staan, dat in Sche veningen de auto ontvreemd was. Bij nader onderzoek ontdekte men, dat de Amsterdammer ook papieren bij zich droeg, die bleken toe te horen aan iemand uit Naarden. Omdat hij ook hiervoor geen redelijke verklaring wist te geven, werden ook hierover inlich tingen ingewonnen. Hieruit bleek, dat op 20 juli in Amsterdam iemand ge tracht had een auto mee te nemen. Dit was echter niet gelukt; wel werden de papieren vermist. De vertegenwoordi- diger is aan de politie van 's-Graven- hage overgegeven, nadat hij bekend had de auto te hebben gestolen. Het was zondagmiddag zo druk op het „Atoom", dat de tentoonstelling meer weg had van een warenhuis op de eer ste dag van de idtverkoop dan op een wetenschappelijke tentoonstelling broken vol gestaan met wachtenden voor de expositie. Om de vijf minuten werd een groepje toegelaten, om het binnen op bepaalde punten niet te druk te laten worden. Tegen half zes einde lijk werd de toeloop iets kleiner. Zondag heeft het bezoek aan de ten- tonnstelling „Het Atoom" op de lucht haven Schiphol dat van vorige week overtroffen. Er werden nu 12000 be zoekers geteld tegen de vorige zondag 11000, zodat er een nieuw record is geboekt. Er waren zeventien extra bus den ingelegd om belangstellenden van het Centraal Station naar de tentoon stelling te vervoeren. Vanaf de opening om half twaalf tot ongeveer half vier heeft de loopbrug op Schiphol onafge- de Mgemene inspectiedienst In de nacht van zaterdag op zondag is in een perceel aan de Vijverlaan te Haarlem ingebroken. Door verwijdering van een hor, dat in een raam stond, heeft men zich toegang tot het huis verschaft. N Hoewel op de benedenverdieping zeer veel antieke voorwerpen staan, voor het merendeel in kasten, wordt voor zover men kan nagaan, niets vermist. Er waren geen kasten opgebroken, terwijl kasten, die open stonden niet doorzocht waren. Wel heeft de indringer de draden van twee telefoontoestellen doorgesneden. Eveneens in de nacht van zaterdag op zondag is omstreeks kwart over één in gebroken in een kiosk op het Frans Halsplein. Om die tijd kreeg de politie telefonisch een waarschuwing, dat vier jongens in de leeftijd van 17 tot 20 jaar zich verdacht ophielden in de buurt van de kiosk. De politie rukte onmiddelijk uit en ontdekte, dat een ruit aan de achterzij de vernield en het slot van een luik verbroken was. De politie arresteerde in korte tijd de jongens. Hoewel zij aan vankelijk zeiden, niets van de inbraak te weten bekenden later twee van de jongelui, een 17-jarige plaatwerker en een 18-jarige leerling-zetter, dat zij de ruit hadden gebroken en het luik had den weggetrokken. Bij het verhoor bleek dat zij vier appels hadden wegge nomen. Na het verhoor werden de jon gelui heengezonden. In de nacht van vrijdag op zaterdag heeft een onbekende zich onbevoegd toegang verschaft tot een pakhuis aan de Burgwal. Door een gebroken ruit is hij naar binnen geklommen. Uit een geldkistje, die in een onafgesloten bu reau stond, wordt een bedrag van 15 vermist. In het academisch Ziekenhuis te Lei den is de 57-jarige kapper A. Jansen uit Haarlem aan zijn verwondingen, die hij vorige week zondag bij een verkeers ongeluk opliep, bezweken. De wethouder van Onderwijs te Haar lem de heer D. J. A. Geluk houdt zijn eerstvolgend spreekuur op 8 au- gustos, des morgens om 11 uur. Het eerstvolgend spreekuur van de heer W. Happé, wethouder van Openbare Werken en Volkshuisvesting, is op 28 augustus om half elf des morgens. In zijn jongste vergadering heeft het bestuur van de Katholieke Radio Om roep tot directeur benoemd de heer A, J. J. van der Made, economisch doctor andus. Deze eervolle benoeming is als het ware een bekroning van het werk, dat de heer Van der Made sinds voor jaar 1956 heeft moeten verrichten, toen directeur P. A. M. Speet op dienstreis in Milaan plotseling overleed. Op dat ogenblik was drs. Van der Made juist benoemd tot adjunct-directeur, ter assi stentie van de heer Speet, die allengs steeds meer met werk was overladen. Na het verscheiden va*i de heer Speet heeft het K.R.O.-bestuur de heer Van der Made bovendien belast met de waar neming van het directoraat en met de bekleding van functies, die hiermede verband houden. (Niet officiële Koersen) Vorig opening slot 23/7 3% Ned. 1953 3to Ned. 1953 3to Ned. 1956 3 to Ned. 1948 3to Ned. 1950 3to Ned. 1954 3 to Ned. 1955 1 3-3 to Ned. 1947 3 Ned. 62-64 bel. fac Inschr. Grtbfc 1946 3 Ned. Handel Mt). cert AJ&.U. Van Berttel'a Patent Calvé-Delft eert Van Gelder Kon. Hoogvens oert Unilever Cert. Ned. Kabel Philips Kon. Petroleum „Amsterdam" Rubber Holl. Amerika UJn Kon. Ned. Stoomb. Mtt Ned. Scbeepv. Unie K.L.M. B.VA. Dell M]j. cert. A'dam 2to 96 1 A'dam '56 n A'dam in 19/7 22/7 67% 67»,i 49% 49% 79% 80% 72 72 46% 45°* llOto 110"« 39% 35% 38 38 36% 36 4 56% 58 to 5» 89 to 88% 48% 45to 43 to 43 to 37% 37% 70% 70% Stemming; gedrukt De keuringscommissie had maan dag geen „vroegertjes". Er vie len zo verbluffend veel gladiolen te keuren, dat men, bij wijze van spreken, door de bomen het bos niet meer kon zien. Niet de eerste de bes te experts verklaarden zonder meer, dat ook zij bijna geen weg meer in de doolhof-der-soorten wisten te vin den. Geen plekje op de tafels was on gebruikt en het griezelige is, dat vrij wel alle getoonde variëteiten nog mooi en best waren ook. Neem bijvoorbeeld de inzending van Konijnenburg en Mark, Noordwijk. Tientallen verschil lende kleuren prijkten daar in alle mo gelijke en onmogelijke kleuren van de voorname paarsblauwe Gavotte tot de vrolijke getinte Nola, lichtrood met donkerrood merk, Wij noemen onder meer de lichtoran- je Niranjita, de lichtzalmrose Lola, Maria, de helderlilarose Conception en de dieplila Titan. Gebrs. Vink, Noordwijk, waren er met de uitsteken de purperen Don Camillo, de felrode Tamboer, de aparte purperrose Al- bert Verweij en diverse andere soor ten. Flaming Arrow is een helderrode soort uit Nieuw Europa, die voor het voetlicht werd gebracht door A.Turn- hout, Noordwijk. Van G.Beukers, Noordwijk, zagen we weer primulinus-gladiolen. Uitblinkers vonden we lila no. 37 en de lichtrode no. 4. Ter onderbreking van het gla- diolengala liet de fa. P.Drost, Lisse, de decoratieve Haemanthus multiflo- rus zien, een bolgewas met zeer gro te bolvormige oranje-rode bloemen, die door de liefhebbers nog al eens „poederkwasten" worden genoemd. Acidanthera Tubergenii Zwanenburg van de fa. Van Tubergen uit Haar lem kreeg het getuigschrift eerste klasse. Daarnaast prijkte een vaasje met de oranje Crocusmia masonorum, een prachtig knolgewasje, dat een „kam bloemen produceert, in de geest van een reuzenfreesia en voor het overige verwantschap vertoont met Montbretia. G. Liibbe en Zn., Oegstgeest, etaleerde de grote donker blauwe Agapanthus Blue Giant. Om nu weer over te schakelen naar de gladiolen: C.S. van Dobben de Bruyn jr., Noordwijk, bracht de mooie primulinus groot Long Run, een lange, goed gebouwde tak en helderrose vpn kleur met een „ge tijgerd" hart mèt de witte, iets lila getinte 616. Tot slot: een imponeren de groep van H. J. Salman en Zn., Noordwijk, met de zeer aparte vaal- lila Scarlath, de purperen Lincoln Day, de vuurrode Kiss of Fire, de oranje rode Oranje Nassau, de rose Ros sini, de gele, roodgetekende Marga- reth Mitchell, de mooie Pastel Beau ty, lila met licht purperen merk, doc tor Schweitzer, licht rood met groot wit merk in de keel, en vele andere soorten. Maandag is het detachement van de Haarlemse politie naar Nijmegen ver trokken om deel te nemen aan de Vier daagse. Eerst hebben zij zich bij de hoofdcommissaris, de heer Fonteyne, afgemeld. Namens het corps is de commandant van het detachement de heer W. A. van Soest, een corpsvlag aangeboden. Voor de eerste keer was nu de Haarlemse politie bij de vlaggen- parade vertegenwoordigd, die maandag avond in het Goffert stadion werd ge houden. Het detachement telt inclusief de com mandant 17 man. Laatste aanwinsten: Antennes voor F.M. en T.V.; J. Diebold: automatic; L. van Egeraat: Autotrips door Bra bant vanuit 's Hertogenbosch. Venetië; D. Elema-Bakker, E. Prins-Wind, G. P. van Slooten: Hoe kleed ik mij?; Gids voor de Nederlandse kastelen en bui tenplaatsen; G. Hoogenbos: Dat is honkbal; H. W. A. Joosten: Zijn zij Gods getuigen?; G. J. van der Keu ken: Taal en Land; 1. Londen, 2. Vene tië; F. F. Lindeman: De spelregels van het wegverkeer; D. du Maurier: The scapegoat, De zondebok; H. Mol- lier: Rome; G. Monnink: Reisavontuur rond Sefania; Na het eindexamen...... studeren?; Oberitalien (Schwann Reise- führer); N. Perquin: Grote kinderen zoeken ouders; H. F. Pit: Magnetisch geluid; C. van Santen: Spelen met bloemen; N. Scbeltes: Hoe houd ik kinderen bezig? G. van der Tuin: Ka mer- en kasplanten: A. Viiliers: Helle vaart; F. M. Wagter, M. J. van de Pol, en J. Elffers; Wat maken wij van ons huis? Wegens het bereiken van de pensioen gerechtigde leeftijd zal aan het einde van deze maand jhr. B. G, van Styrum afscheid nemen als directeur der Am sterdamse Bank-Incasso-bank te Haar lem. Vrijdag 26 juli zal ten kantore van die banken, Kruisweg 59 te Haarlem een afscheidsreceptie worden gehouden De heer Van Styrum, 3 juli 1892 in Haarlem geboren, trad in 1920 in dienst van de toenmalige Incasso-bank N V welke instelling later fusioneerde met'de Amsterdamse Bank. Tot 1932 was hij al gemeen procuratiehouder. In laatstge noemd jaar werd hij samen met de heer Jos A. C. Schlaghecke, die in 1938 over leed, benoemd in zijn huidige functie. In het openbare leven vervult de heer Van Styrum tal van functies. Zo is hij lid van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Haarlem en Omstreken, lid van de Commissie van Toezicht op het Middelbaar Onderwijs, bestuurslid van het Diaconessehuis, penningmeester van „Weldadigheid naar Vermogen", regent-penningmeester van de hofjes van Staats en van Noblet en re gent-voorzitter van het Vrouwe Sint-Anthoniegasthuis, persident-com- missaris van de Polder Janne- zand en commissaris der Goudsche Le vensverzekeringmaatschappij te Gouda. Onlangs is hij afgetreden als voorzitter van de Vereniging voor de Haarlemse Geld- en Effectenhandel. In sportkrin gen is de heer Van Styrum evenmin een onbekende. Hij is ere-lid van de Am sterdamse Hockey- en Bandyclub en van de Lawntennisclub „Festina" ta Amster dam. 81% 81% 92to 88% 156f 188to5 357{ 190 300 461 280 296% 225.25 71 175% donkerrood merk, en van de fraaie Tannhauser, fris roserood .met witte keel, tot typische groengele Groe ne Specht met de best gebouwde tak ken. En daartussen: de forse rose Rigoletto, de flonkerende rose Tirol, de ,,hard"-lila Reverie, de schitterend scharlakenrode Opera en vele, vele an dere varieteien. In de groep van P. Visser, St. Pancras, was de aparte Faust, donkerrood met een zeer groot rosewit merk, al heel opvallend. Van die inzender was er ook een groepje klein bloemige gladiolen, waarvan nummer 222, geel met purper, sterk in het oog sprong. C. J. Wigchert, Santpoort, liet weer de fraaie Laven der Giant en Dutch Beauty zien. Uit stekende gladiolen hadden ook K. Kooy en Zoon, St. Pancras; vooral in het rose genre liet deze firma zeer goede aanwinsten zien. P.Bijvoet en Co., Overveen, etaleerde de slan ke rode Mentor en de zalmrode Ma dame Coty. Van Joh. Captein, Heem stede zagen we enkele zeer verdien stelijke kleinbloemige aanwinsten. In het groepje van Jonkman-Hulsebosch, Sassenheim, vonden we de rode San té uitstekend met de lange, goed ge bouwde tak en de frisse rode kleur. Een collectie met enkele voortreffelij ke nieuwigheden bracht P. v.d. Meer en Zn., Noordwijk, voor het voetlicht Zaterdag is de kotter SCH II de ha ven van Scheveningen binnengelopen met een wrakstuk, dat uit de Noord zee werd opgevist, vermoedelijk af komstig van de schokker SCH 82, die tijdens de oorlogsjaren op zee geble ven Is. Het wrakstuk bevatte name- lpk diverse onderdelen die kenmer- schokker SCH 82, Anaconda Copper Bethlehem Stee) Chrysler Corp. Genera] Electrle General Motors Kennecott Copper g t.M Montgomery Ward Radio Corp. Republic Stee) Royal Dutch Shell Union Oil Southern Pacific Southern Railway Tidewater OS. Steel

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1957 | | pagina 3