De ontembare r m Schaakclub Haarlem leed een nederlaag tegen Groningen r ongerust V ertegen woordigers over door K.A.B. gesteunde actie tegen margarinemerk Kruiswoordraadsel Voortuinkeuring ten einde O GRATIS „Sola'pri jsvraag een assistente-secretaresse ERIC DE NOORMAN MINSTENS f50.- _l Wethouder Angenent reikt prijzen uit Elektriciteits bedrijf verhoogt tarieven Opbouwserviezen - Complete Keukenuitzetten Glas - Porselein en Aardewerk K.V.P. wil compensatie voor laagst betaalde ambteparen Zweed Ahlner leidt NederlandBelgië OUDE NAAIMACHINE i i V erkiezingen in Den Haag S.G.P. werkt mee met A.R. en C.H.U. J Ook Van Wissen bij geselecteerden IETS BIJZONDERS WOLLEN MOQUETTE TAPIJT a22.50p.Mtr. Wytze H. Tromp garandeert persoonlijk VROOM DREESMANN - NEDERLAND DONDERDAG 14 NOVEMBER 1957 PAGINA Geen spreekuur 'VT*' geven wij voor uw indien U bij ons gedurende november een NECGH! koopt Kuipers Naaimachines, Kleine Houtstr. 112, Tel. 11142, Haarlem Papierafvallen VERGADERING SINT-CHRISTOFFEL HAARLEM 8 9 10 11 Oplossing van woensdag V Noodzakelijk door de gestegen kosten Uitreiking Derde concert serie V van het N.Ph.O. directeur N.V. Bonthandel B.B.B. de beste kwaliteit bont voor Uw geld Anegang 32 Tel. 13541 P D CIIIT M GROTE HOUTSTRAAT 112 Bll W li E dl GEN. CRONJéSTRAAT 118 Uw speciaalzaak voor: Magazijn van LUXE- EN HUISHOUDELIJKE ARTIKELEN GQ II 11 GROTE HOUTSTRAAT 132 tl L L ll GEN. CRONJéSTRAAT 118 vraagt voor het Hoofdkantoor voor notulering en correspondentie Brieven met volledige inlichtingen aan: Secretariaat V D, V D Keizersgracht 216, Amsterdam (Van onze parlementaire redacteur) De heer v. d. Ploeg (KVP) heeft van- fmddag in de Tweede Kamer de regering te verstaan gegeven, dat zij in een ver hoging van de kinderbijslag die met het oog op de gestegen kosten van levens onderhoud door bedrijfsleven en parle ment wordt voorgestaan voor de laagst gesalarieerden in het algemeen en vooral voor de gezinnen met niet-verdienende kinderen, niet ook het middel moet zien om de moeilijkheden op te lossen voor de laagst gesalarieerden in overheids dienst. Voor de lagere ambtenaren acht de KVP dus een aparte compensatie nodig. De heer v. d. Ploeg sprak er zijn vol doening over uit dat de regering op het standpunt staat, dat bij alle ongewenst heid van een algemene loonsverhoging toch de mogelijkheid tot verbetering in cidenteel door het invoeren van ver beterde loonsystemen en door het weg werken van aperte onbillijkheid moge lijk blijkt. Ook vroeg hij naar de richtlijnen welke de regering in het vooruitzicht heeft ge steld voor het invoeren van spaarrege lingen die eveneens enige verruiming voor de arbeiders in hun verdiensten kullen mogelijk maken. De wedsVijd NederlandBelgië, zon dag in het Feijenoordstadion, zal worden geleid door de Zweedse scheidsrechter S. Ahlner. Zijn landgenoten G. Lindberg en B. Lundell zullen hem als grens rechters assisteren. Scheidsrechter van de wedstrijd tus sen de beide jeugdteams (18—20 jaar) zaterdag a.s. op het terrein van NAC te Breda is de heer A. Aa'brecht. De burgemeester van Haarlem, mr. O. P. F. M. Cremers zal vrijdag 15 no vember geen spreekuur houden. 36. Na de terugkeer van Erwin's ruiters op Ottar's burcht, die zolang als hoofdkwartier werd ingericht, overlegt Eric met zijn vrienden wat hem nu te doen staat. Op een primitieve kaart heeft hij de situatie geschetst. „Het belangrijkste deel van Noorwegen met het gehele landbouwgebied is in onze handen", zegt hij, „wat maken wij ons druk om een paar onbelangrijke edelen, die nog in het Noorden zitten. We sluiten hen eenvoudig op in die wildernis, dan kunnen ze op hun gemak bedenken of tegenstand wel de moeite waard is". De Noorman heeft daarbij een landstreek op het oog, die door haar natuur lijke gesteldheid betrekkelijk eenvoudig te bewaken is en zo breekt het grote leger op, om daar zijn posten te betrekken, maar bij de nadering van het grensgebied houdt Svein eensklaps zijn paard in en wijst: „Dat is geen kinder achtig brandje, Noorman". Fronsend staart ook Eric naar de enorme rook wolken, die dreigend achter de bomen opstijgen. Advertentie (hoe oud en lelijk deze ook is) Slechts weinigen zullen verwacht hebben, dat de schaakclub Haarlem van zijn bezoek aan het Groninger Staun ton met een grote 8-2 nederlaag huis waarts zou moeten keren. Deze in Zwolle gespeelde ontmoeting is voor de Haarlemmers een grote teleurstelling geworden. Hoewel de grote kracht van Staunton reeds bij voorbaat vast stond was de verwachting van de spelers zelf, dat de uitslag wel ongeveer in de buurt van een. geliik spel zou komen. Lange tijd zelfs heeft het er naar uit gezien dat de beste kansen aan de schakers uit de Spaarnestad moesten worden toegedacht. Behalve H. Schmitz, die tegen L. W. te Velde uitkwam en door een slechte openingsbehandeling al spoedig in het nadeel kwam, moch ten vele Haarlemmers zich op een kansrijke stelling beroemen. Vooral P. A. van Driel had er tegen mr. J. G. Heeres goed het oog in en kwam reeds spoedig een pion voor. Ook Tj. de Jong had tegen J. Keuning een stelling opgebouwd, die voor de Groninger weinig goeds beloofde. E. J. de Ree kwam tegen E. H. Sprenger op een. moment vermoedelijk in gewonnen positie, maar liet de winst op onbe grijpelijke wijze weer glippen. W. Geuzebroek trad tegen J. R. B. Polée agressief op en scheen kansen te krij gen. P. E. Brommer had geen gemak kelijke stand, maar was toch altijd nog een kwaliteit voor. Ir. A. M. Schnei ders stond aanvankelijk misschien iets minder, maar kwam door sterk spel beter in aanvalspositie. G. B. v. d. Velde tegen dr. C. Scholtens; J. v. d. Berg tegen H. K. A. Visser en J. Blok ker teger. A. A. Idèma hadden onge veer gelijkwaardige stellingen opge bouwd. Alsof na ruim drie uur spelen een zekere matheid de Haar lemmers beving zo snel zag men de kansen ten gunste van de tegenstan ders keren. H. Schmitz kon het vol gens verwachting niet bolwerken, maar W. Geuzebroek verwaarloosde de eigen verdediging. Een kwaliteit ging ver loren waarna hij in een matnet ver strikt raakte. J. v. d. Berg kon zich ook al niet handhaven, waardoor de stand 3-0 werd. J. Blokker wachtte in zijn partij af. Zijn tegenstander deed ongeveer hetzelfde. Remise was dan ook het logisch gevolg. Inmiddels ver zuimde P. E. Brommer op de aanval te spelen. Tegen de pionnenopmars van H. Bunt bleek hij niet bestand. Ir. A. M. Schneiders won tegen dr. ir. J. C. Scheffer een belangrijke pion en kreeg winstkansen. Hij vergiste zich echter en kwam toen niet verder dan remise. G. B. v. d. Velde meende ook op winst te mogen spelen. Zijn rivaal toonde aan dat hij niet meer dan remise mocht verwachten. Toen G. B. v. d. Velde bleef volharden in zijn winst pogingen, viste hij natuurlijk achter het netTj. de Jong aarzelde een ogenblik in de doorzetting van zijn aanval. J. Keuning profiteerde er dank baar van en ruïneerde Tj. de Jongs stelling, die slechts op aanval was in gesteld en geen afdoende middelen ter verdediging tot beschikking had. E. J. de Ree kon na zijn verzuim de winst te grijpen niet verder meer komen dan remise, waardoor de eindstand op 8-2 kwam. De verdere uitslagen in de eerste klasse A van de K.N.S.B. luiden: Unitas-WGA 3%-5% voorlopig (defi nitieve uitslag vermoedelijk 4%-5%); Staunton-Unitas 5%-4%. De stand luidt nu: 1. Staunton 2. De Pion 3. Bussum 4. WGA 5. VAS II 6. Haarlem 7. Unitas 8. HaSG 13%-6% 11%-8% 6%-3V4 5%-4% 9 -11 7 -13 9 -11 8 -12 M to Advertentie Géén wachttijden van een half uur I of nog langer... in 10 minuten van Haarlem in 20 minuten van Amsterdam naar 2 interessante bezienswaardigheden de Velser tunnel de grootste moderne woninginrichting van Nederland In deze stand is de uitslag van de wedstrijd Haarlem-De Pion op 5-5 aan genomen. In de Noordhollandse schaakbond kwam het Beverwijker Pat-Mat in de overgangsklasse met een fraai geliik spel tegen VVV (Alkmaar) voor de dag. Ook Bloemendaal deed hier goed werk. Van het bezoek aan de reserves van Zaandam keerden de Bloemen dalers met een voorlopig 3-5 voor sprong terug. Zoals reeds kon worden verwacht is de afgebroken ontmoeting tussen de r.-k. schaakclub H.W.P. en Kijk-Uit 3 (IJmuiden) met 6-4 door de Haarlem mers gewonnen. De overige uitslagen in de NHSB luiden: 1B: Het Oosten-Aalsmeer 6%- 3%. 2C: Kijk-Uit 2-De Uil 6%-32D: HWP-Kijk-Uit 3 6-4, Heemstede 2- Haarlem 3 5%-4%. 3A: Aardswoud- Caïssa 2 2-8. 3B: Castricum 2-Pat-Mat 4%-4% voorlopig. 3C: Kijk-Uit 4- Heemstede 3 6%-3%, Weenink 2-Bloe- mendaal 2 6-4, Pat-Mat 4-Het Oosten 3 3%-6%. 3D: KSC-Het Oude Slot 6%-3%, %andvoort 2-Halfweg 2 2%-3% vooi- <opig, HaSG 3-Bloemendaal 3 4-3 voor lopig. Bij de gemeenteraadsverkiezingen in 1958 in Den Haag zullen de C.H.U., de A.R.-partij en de S.G.P. met een gemeen schappelijke kandidatenlijst uitkomen. De staatkundig-gereformeerde partij in Den Haag heeft, nadat bekend werd dat de C.H.U. en de A.R.-partij zouden sa mengaan, na diepgaand overleg tot deze samenwerking besloten. Op de kandidatenlijst zullen de eerste tien plaatsen worden ingenomen door zes A.R. en vier C H. kandidaten. Op de elfde plaats komt een kandidaat van de S.G.P. Bij de gemeenteraadsver kiezingen in 1953 kwam de S.G.P. met een eigen lijst uit. Er werd geen kandi daat in de gemeenteraad gekozen. De S.G.P. werkte in 1949 samen met de C.H.U. Advertentie Natuurlijk A Fa. W. F. Claus Bakenessergracht 45 Tel. 11436 - Haarlem De afdeling Haarlem van de katho lieke Vereniging van Handelsreizigers, handelsagenten en verzekeringsinspec teurs Sint Christoffel heeft een dezer dagen vergaderd. De door „Het Con sumenten- en Contact-orgaan" gepro pageerde actie tegen een nieuw marga rine-merk werd uitvoerig besproken. De heer Abeling hield daarover een inleiding. In de actie werken samen de Neder landse Verbruikscoöperaties, het C. N. V. het N. V. V. en ook de K. A. B. Het doel ervan is de consument te beschermen tegen commerciële uitwassen en het in de handel brengen van ongewenst ge achte artikelen. De situatie ontstaat nu dat vertegenwoordigers, die bepaalde artikelen op de markt moeten brengen, door hun eigen vakorganisatie worden tegengewerkt. De heer Abeling stelde de competentie van de organisatoren van de actie aan de orde. Hij besprak het lanceren van een nieuw margarine- merk door een concern, waarvan een aanzienlijk aantal vertegenwoordigers lid is van Sint Christoffel. Die vertegen woordigers gaan, door hun verkooplei ders geïnstrueerd en gesteund door een geweldige reclame-actie goed bewapend, op pad om de nieuwe margarine aan de man te brengen. Enige dagen later komt het blad, waarin dus ook de K.A.B. zit, vertellen, dat de margarine niet gekocht moet wor den, omdat ze veel duurder en in kwa liteit niet beter is dan de bestaande merken. De spreker betwijfelde of de organisaties wel in staat zijn te oorde- Van Wissen van MVV is door bonds coach Elek Schwartz alsnog toegevoegd aan de groep van spelers, waaruit het Nederlands elftal voor de wedstrijd te gen België wordt samengesteld. Het Hoogwaardig Episcopaat heeft prof. drs. J. A. J. Kleyberg van het Philosophicum te Huis ter Heide be noemd tot geestelijk adviseur van de nationale federatie van het Wit Gele Kruis. Hij volgt in deze functie mgr. C. Venings, vicaris-generaal van de aarts bisschop, die enkele maanden geleden is overleden, op. Horizontaal: 1. afleveren - godsdienst 2. devies - zangstuk 3. wanneer - geestelijke 4. vermakelijk rO heid 5. grappig diertje 6. vlaktemaat - schouwspel iC 7. namelijk - godsdienst overdreven vO zucht tot iets 8. lyrisch tN. gedicht - Ital. eiland - pers. vnw. 00 9. teveel 10. boerderij O stek 11. kruik slinkse streek Verticaal: 1. kwajongen - Engelse ontkenning - voermansroep 2. huidverhar ding - voortdurend 3. non - een ogenblik 4. rund - strook - eerstvolgende 5. kostuum - gereedschap (in samenst.) 6. waterweg in stad - luitenant 7. vaartuig 8. de natie be treffende 9. dooreen mengen - dakbedek king 10. rivier (Sp.) - lust 11. boterton - ledige ruimte Horizontaal: 1. pa; 3. uw; 5. koud; 7. Siam; 9. dor; 10. met; 12. air; 14. arts; 16. slem; 17. in; 18. do; 19. koek; 23. lava; 27. min; 28. eer; 30. den; 31. rats; 33. kier; 35. ka; 36. a.m. Verticaal: 1. port; 2. au; 3. ui; 4. Waal; 5. kor; 6. dm; 7. st; 8. mie; 9. da; 11. ei; 13. r.m.; 15. sik; 16. sol; 19. km; 20. oir; 21. enak; 22. de; 24. adem; 25. ver; 26. an; 28. es; 29. r.-k.; 32. t.a.; 34. ia. len over de kwaliteit van de margarine. Er zou een gevaarlijke situatie ontstaan, wanneer men daarmee zou doorgaan. Hij stelde voor het hoofdbestuur van de K.A.B. daarop te wijzen. Er ontstond enige discussie daarover De sprekers wilde over het algemeen de kwestie eerst nog eens bestuderen, om dat zij meenden, dat anti-K.A.B. senti menten erin wellicht een ongewenste rol zouden kunnen spelen. Een spreker meende, dat de K.A.B. het recht heeft zijn leden te waarschuwen, wanneer de organisatie meent, dat een groot con cern, een „staat in de staat" vormend, probeert het prijzenbeleid.van minister Zijlstra te doorbreken. De vergadering besloot het hoofdbe stuur van de K.A.B. te verzoeken de kwestie met spoed ter hand te nemen en de andere afdelingen van Sint Chris toffel in den lande op de hoogte te hou den om te trachten gezamenlijk zo mo gelijk enige actie te ontplooien. Voor de tweede keer binnen enkele maanden gaat het Pronvinciaal Elec- triciteitsbedrijf van Noord-Holland de prijzen verhogen. Het algemeen tarief wordt gebracht van 10.8 op 11 cent per kwh, het kooktarief van 8,8 op 9 cent en het nachttarief van 5 op 5.3 cent; het klein nachttarief gaat 17 cent per kwh. kosten. Als reden voor deze ver hoging noemt de directie de gestegen kosten der brandstoffenprijzen. De ver hoging zal van kracht worden met de eerstvolgende verbruiksperiode. De laatste keer, dat de tarieven van het P.E.N. werden verhoogd, was be gin augustus van dit jaar. De tarieven werden toen gebracht op een vast plus een variabel bedrag. Dat variabel be drag is nu verhoogd van 0.8 tot 1 cent per kwh. De verhoging wordt de ver bruikers meegedeeld door een vooraf gaande melding op de kwitantiekaart van de verhoogde prijzen voor de vol gende verbruiksperiode van twee maan den. De bijeenkomst van de afdeling Haar lem van de Maatschappij voor Tuin bouw- en Plantkunde stond dinsdag avond in het teken van de prijsuitrei king aan de Haarlemse ingezetenen, die de best verzorgde voortuin bezaten. De voorzitter van de afdeling, mr. J. J. Hage, dankte het gemeentebestuur voor diens medewerking, een teken dat het werk der voortuinkeuring wordt ge waardeerd. Mr, Hage vertelde, dat het aantal prijzen, dat vorig jaar twaalf was, dit keer was uitgebreid. Verschil lende prijswinnaars van 1957 waren ook in 1956 reeds zo gelukkig een prijs te verwerven. Spreker legde er de nadruk op, dat het soms maar om een ver schil van een punt ging. De heer A. Angenent, wethouder van Hout en plantsoenen, noemde het goed verzorgen van de tuinen een staaltje van burgerzin omdat men de passerende wandelaar mede van een goed verzorgde tuin laat genieten. Namens het gemeen tebestuur sprak de wethouder zijn er kentelijkheid uit voor het werk van „Tuinbouw en Plantkunde" voor de or ganisatie en hij dankte tevens de tuin- keurders voor hun veelomvattend werk. Hoe omvangrijk dit werk wel was vertelde een van hen, de heer G. Post, die de geïsoleerde omgeving nabij de Slangenkruidlaan als voorbeeld voor de overige stadswijken wilde stellen. De tuinkeuringen werden gehouden in april, eind juli en de eerste helft sep tember. Er werden, vertelde de heer Post, cijfers gegeven voor aanleg, be planting en onderhoud. Ook het geluk speelde wel eens een woordje mee. Het kon gebeuren dat tijdens de keu ring in een straat een voortuin net de vorige dag onderhanden was genomen en dus een betere indruk maakte dan een tuin elders, die de volgende dag zou worden in orde gebracht. Tijdens een korte discussie stelde mr. van Helsdingen de vraag of het niet mogelijk was na de tweede keuring be kend te maken waar de inwoners de Advertentie THANS BRENGEN WIJ VAN DE CERENOMMEERDE KON. VER. TAPIJTFABRIEKEN K.V.T. TE MOORDRECHT 100 cm BREED IN 7 MODERNE KLEUREN HAARLEM KRUISSTRAAT 11 TELEF. 11491 mooiste tuinen konden bewonderen. Een andere vraag behandelde de tuin- verzorging door bewoner of tuinman. Mr. Hage antwoordde, dat het niet mo gelijk was hiermee bij de tuinkeuring rekening te houden. De heer J. Pool deed de toezegging dat bij de derde tuinkeuring in 1958 de firma S, Pool en Zn. een wisselbeker zal beschikbaar stellen, ter versteviging van het wed strijdelement van de jaarlijkse tuinkeu ring. Na de pauze werden de aanwezigen verrast met de vertoning van de prach tige kleurenfilm „Uw tuin Uw trots", vervaardigd door het bureau van on persoonlijke reclame van de boomkwe kerijen. De uitreiking van de prijzen voor de beste voortuinen in de gemeente Heem stede en Bloemendaal zal dinsdag avond 26 november geschieden. In Heemstede reikt burgemeester mr. A. G. A. ridder van Rappard de prijzen uit in het verversingshuis Groenendaal; in Bloemendaal doet burgemeester dr. D. H. Peereboom Voller dit in Hotel Rusthoek. In de aula van de H.B.S. aan de Raaks kon dinsdagavond wethouder Angenent acht eerste, negen, tweede, zeven derde en elf vierde prijzen uit reiken. Hij deed dit met een persoon lijk woord voor elke winnaar. De ge lukkige eerste prijs winnaars (die een cyclame ontvingen) zijn: A. J. van Za- nen, van Dortstraat 68; S. Veldkamp van Dortstraat 90; J. Smit, Rijksstraat weg 503; H. Spaans Batavierenplant soen 23; J. Kaöhler, Rollandslaan 64; G. Beun, Korte Zijlweg 37; W. van den Bos van Mourik, Crayenesterlaan 25 en J. Bremer, Koninginneweg 92. De twee de prijs was een fraai bloeiende begonia. De begonia's kwamen in het bezit van: J. Willemse, Zaanenlaan 93; H. Cruyff, Batavierenplantsoen 41; mej. H. H. Braches, Orionweg 57; J. W. van Wijk, Corn. Speelmanlaan 22; L. Stassen, Zuiderhoutlaan 8; F. M. Kramer, Ama- lia van Solmslaan 13; G. E. Enthoven, Korte Zjjlweg 35 en J. Voetelink, Duin doornlaan 23. De derde prijzen waren voor de voor tuinen, gelegen aan het Batavieren plantsoen 20, Roerdompstraat 43; Van Riebeecklaan 22, Lorentzkade 526, Duin doornlaan 36, Linnaeuslaan 29 en Zui derhoutlaan 2. De vierde prijzen voor de tuinen van percelen Zaanenlaan 91 en 46, Tesselschadestraat 51, Burg. Sandbergstraat 1, van Riebeecklaan 44, Kenaupark 11a, Duinroosplantsoen 7, Slangenkruidlaan 34 en 21, Prins Mau- ritslaan 35 en 62. Vrijdag 22 november vindt het derde concert serie V van het Noordhollands Philharmonisch Orkest plaats. Onder leiding van Marinus Adam en met so listische medewerking van de violiste Elise Cserfaivi zullen worden uitge voerd. Atterberg-Ballade en Paasacag- lini; Glazounow-vioolconcert; Brahms- Symphonie no. 2. Elise Cserfaivi werd geboren in 1926. Op vijf-jarige leeftijd begon zij met haar vioolstudie en werd na acht jaar studie bij professor Dezö Rados ingeschreven bij de Muziekacademie Franz Liszt. In 1942 behaalde zij de prijzen Hubay en Reményi. Haar debuut vond plaats met het Orchestre Municipale. Daarna volg de een groot aantal recitals en concer ten, ook voor de radio. In 1945 behaalde zij het artisten-diploma. Als U een bontjas gaat kopen, is het U in de eerste plaats om BONT te doen. Bont van een zo goed mogelijke kwa liteit. Ga ervoor naar B.B.B. Bij B.B.B, geen „cadeaux", die U toch zelf betaalt. (Zij zijn immers in de prijs ver rekend). U betaalt alleen waar het U om te doen is. Om BONT1 Bont dat zijn prijs voor de volle 100% waard is - persoonlijk gegaran deerd door onze directeur, Wytze H. Tromp. Enkele voorbeelden uit onze uitgebreide collectie t 3/4 Kid Leg v.a. 219,- PersianerThibetl98/- Yemen 239,- Cabrito 260,- Zobelfeh 395,- Skunks vos 395,- PersianerPattes le kwaliteit 475,- N.V. BONTHANDEL Amsterdam-Haarlem -Den Haag-Rotterdam lang Kid Leg 239,- Cabrito 295,- Nerts Genotte 450,- Yemen 480,- PersionerPattes Ie kwaliteit 665,- Nerts Murmel 795,- spec. aanbieding Uw stoffen Jas niet meer In overeenstemming met de mode 7 E«n l.uke bontgarn.ring kin •r charmant, modieus cachet aan geven. Zeer voor* ^•h'f! GRATIS enijden van famerinf volgens patroon. Op»tt«n van kraag t,gen garing, vargoading. OJ-I® Van 14 nov. tot en met 27 nov. organiseren wij tijdens onze speciale „SOLA" etalage een GRATIS „SOLA"-PRIJSVRAAG. Aan deze prijsvraag kan ieder meedoen en heeft iedereen gelijke kansen. Het enige wat u ervoor moet doen is op onderstaand formulier invullen welk van de 10 fraaie modellen „SOLA MASSIEF" TAFELGEREI u het liefst zou willen hebben. Het model dat het meest gekozen wordt is het winnende model en uit hen die dit model hebben gekozen worden 3 hoofdprijzen aangewezen en wel: le Prijs: een compleet 40-delig „SOLA" CASSETTE t. w. v. ƒ105 60 2e Prijs: een compleet 24-deIig TAFELSERVIES ter waarde van/ «e'oo 3e Prijs: een compleet 8-deIig „SOLA" KEUKENGARNITUUR ter waarde van f 27.45 Voorts ontvangen allen die het winnende model hebben gekozen een zwaar verzilverde „SOLA" THEELEPEL. VOORWAARDEN VOOR DEELNEMING AAN ONZE GRATIS „SOLA" PRIJSVRAAG Iedere deelnemer moet op 14 nov. 1957 de leeftijd van 18 jaar hebben bereikt. Iedere deelnemer mag slechts één formulier inleveren. Invullen van het formulier moet met inkt geschieden. Op het formulier het hokje zwart maken hetwelk voor het model No. staat dat u het liefst wilt hebben. Het formulier op de aangewezen plaats in blokletters van uw naam en adres voorzien. Het formulier moet uiterlijk 27 nov. 1957 (n.m. vóór 6 uur) in de gesloten verzamelbus worden gestopt, welke verzamelbus van des v.m. 9 uur tot des n.m. 6 uur in onze portiek is geplaatst. Het eventueel halen, noch het terugbezorgen van een formulier brengt geen verplichtingen tot kopen met zich mede. Personeelsleden zijn van deelneming uitgesloten. Op 28 nov. zal de verzamelbus worden geopend in het bijzijn van 5 wille keurige meerderjarige personen. Deze 5 personen zullen uit hen, die zich voor onze etalage bevinden, door ons worden verzocht dit te willen doen. Na opening der verzamelbus zullen de formulieren worden gesorteerd. Na het sorteren der formulieren zal door een 6e persoon, die niet zelf het winnende model heeft gekozen, vanzelfsprekend in het bijzijn van hen die de formulieren sorteerden, uit de winnende formulieren driemaal een formulier worden gehaald, welke de winnaars zullen zijn van de drie hoofdprijzen. De uitslag wordt direct daarna in onze etalage bekend gemaakt, terwijl alle prijswinnaars persoonlijk bericht krijgen. INVULFORMULIER O No. 1 model 640 No. 2 620 O No. 3 1400 Naam: G No. 4 1500 No. 5 840 A, No 6 Cora" UiCÖ' a No! 7 "430 mat No. 8 430 Poli Woonplaats: No. 9 980 No. 10 „KARLA" Wij wensen u veel succes met deze prijsvraag. De zaak met de grootste sortering SOLA-ARTIKELEN in Haarlem Bij voorkeur juriste of ec. dra, zo mogelijk met kantoorervaring Geboden wordt een interessante en goed-gehonoreerde werkkring WONINGINRICHTING BEVERWIJK Breestr. 74-84 2£0 modelkamers. Geopend 8-l73o«il*-l8u DinvlxjS Hu.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1957 | | pagina 2