Kabinet-Djuanda ontslaat vier militaire leiders op Sumatra Ultimatum van Hussein verworpen Vergeetachtigheid ook in de lucht zeer groot afcw Haven van Bizerta voor de Franse vloot gesloten TUNIS brengt de bomaanval voor de V eilig heidsr aad Franse Nationale Vergadering achter de regering elf LU K I DJAKARTA WIJKT NIET Soekarno zondag in Djakarta Twee schepen in botsing op de Schelde De Seine buiten haar oevers Arbeider raakt onder kantelende kluis van IV2 ton Vreemde feiten in Leeuwarder gevangenis Premier Gaillard: Frankrijk erkent geen schuld in deze zaak Geen raketbases in de Bonds republiek Het weer Nieuwe wapens in Korea Auto vliegt op een ttiet stenen beladen vrachtwagen Bestuurder gedood KLM HOUDT UITVERKOOP Pijl en boog, een gipsvoet, een avond jurk en een melkpannetje Op slag gedood Nederlandse coaster op rotsen gelopen Duitse horlogedieven door de douane te Venlo gesnapt Bejaarde man door de ItaliëHolland expres gegrepen en gedood Het weer in Europa Het Indonesische kabinet heeft gisteravond oneervol ontslag verleend aan de opstandige commandanten, die een ultimatum aan premier Djuanda hebben gezonden. Het besluit werd in een kort en bondig communiqué via de radio na een bijeenkomst van het kabinet bekend gemaakt, aldus bericht het A.N.P. In het communiqué wordt gezegd, dat door de regering oneervol uit het leger zijn ontslagen, kolonel Maluddin Simbolon, de afgezette commandant van Noord-Sumatra, kolonel Zulkifli Lubis, de afgezette wnd. chef-staf van het leger, die beschuldigd wordt van het be ramen van de moordaanslag op president Soekarno in november, luitenant-kolonel Ahmad Hussein, de comman dant in Midden-Sumatra, en kolonel Dahlas Djambek, de voormalige wnd. chef-staf. Geen persoonlijke ongevallen Ambtenaar wist dat dokter O. in zijn cel cyaankali had Zij lopen in het vlakke land te veel gevaar bij vijandelijke acties Horloges, ploertendoders, boksbeugels en dolk in beslag genomen ge MORRIS 'êeforet/otfót/s// LEDEREN MOTORKLEDiHG Minder wind WIE WINT WOENSDAG? WOENSDAG 12 FEBRUARI 1958 81sfe JAARGANG No. 29833 In een communiqué van het kabi net wordt voorts verklaard, dat het kabinet besloot het ultimatum van Ahmad Hussein te verwerpen. De *\er kolonels zijn oneervol ontslagen ~l* het leger omdat zij een actie onder- naftien, die ,,de discipline van het le- i'- veiligheid van de staat in Revaar brengt". Ook wordt in bet communiqué bekend gemaakt, dat al le bataljonscommandanten, die staan onder het vierde regiment infanterie van Midden-Sumatra, rechtstreeks on der commando van de chef-staf van het leger worden geplaatst in afwach ting van de benoeming van een nieu we commandant voor dit regiment. De vier ontslagen officieren Simbo lon, Hussein, Djambek en Lubis be vinden zich thans allen m Midden- Sumatra. linhf- Itl<3onesische minister van voor- 2®?, Sudibjo, heeft na de bijeen- do -Van het kabinet verklaard, dat o. Positie van luitenant-kolonel Ventje gen1Ual' d'e thans *n Tokio is als verte- f®nJfo°rdiger van de opstandige „jon- riat nels"' niet is besproken. Hij zei de i0*5 de bijeenkomst in het bijzonder oe laatste ontwikkelingen in Midden- Sumatra zijn besproken. De chef-staf bet leger, de chef-staf van marine b» van. de luchtmacht waren daar- moaQ n,ïeïig* De minister deelde voorts Jut Tni-- President Soekarno zondag met een10™1? Diakarta zou terugkeren wtiran rT0 vliegtuig van de Pan hes. Dat is ppn Hap- Ti;i ^t verlopen va„ het ultimatum^ dal maandag door Hussein is uitgegeven. Sudibjo weigerde volgens Beuter, com mentaar te geven op de vraag van ver slaggevers welke actie de centrale re gering zou nemen, indien de opstandi ge militaire leiders in Midden-Sumatra het „oneervol onrslag zouden negeren Tijdens de vergadering van het Indo nesische kabinet gisteravond ging radio Padang voort met het uitzenden van verklaringen, die tegen de centrale re- Sering gericht waren. De Amerikaanse minister van buiten- landse zaken, John Foster Dulles, heeft Bisteren commentaar gegeven op ^at hij noemde de groeiende gevoelens °P de Indonesische eilanden buiten Ja- Van t.a.v. de communistische invloed Jn de centrale regering in Djakarta. Hjj zei op zijn persconferentie dat ook de opvatting bestaat, dat de economi sche hulpbronnen van eilanden als Su matra worden aangewend tegen het be lang van het gehele Indonesische volk. Het uitwerken van deze vraagstukken Js in de eerste plaats een intern pro bleem voor het Indonesische volk en de Indonesische regering, zo voegde Dulles er aan toe. De V.S., zo zei hij slaat hetgeen gebeurt, met belangstel ling gade, maar komt in deze ontwik keling niet tussenbeide. Dulles zei, dat de V.S. in Indonesië gaarne een rege ring zouden zien die constitutioneel is en die de werkelijke verlangens van het merendeel van het Indonesische volk zal weerspiegelen. De Indonesische minister van buiten landse zaken, dr. Subandrio, heeft vandaag de Verenigde Staten gewaar schuwd zich niet te mengen in de Thnenlandse aangelegenheden van enig jW'atisch land, daar „dit andere grote hrjKendheden zou kunnen provoceren p.,2elfde te doen". Minister Soebandrio A' een verklaring uit, na kennisneming h de verklaring van minister Dulles, e Indonesische minister ontbood on- ti'ddelijk de Amerikaanse zaakgelas- vJjde Sterling Cottrel, bij zich, aldus e'dt het A.N.P. bm?ipSdagJis een dodelijk ongeluk ge- on^; Sp de "Jksweg Breda-Antwerpen Uit 7 Zandert- De 20-jarige L. van Erck ril Aundert reed met grote snelheid ue richtini» V.iiriripvt v.;; Dinsdagavond heeft op de Schelde bij Bath het Franse schip „Charles Tellier" een aanvaring gehad met het Turkse schip „Aijdin". Met een zware klap boorde zich de neus van de „Charles Tellier", die op weg was van Hamburg naar Ant werpen, midscheeps in het tegemoet komende Turkse schip. Enkele tiental len minuten zaten beide schepen muur vast in elkaar. Toen zij elkaar loslie ten verkeerde het Turkse schip in zin kende toestand, doch ook de „Charles Tellier" had zware averij opgelopen. In de boeg was een groot gat ont staan, waar een sloep gemakkelijk doorheen kon varen. De twee voor ste ruimen waren vol water gelopen. Het schip liep aan de grond maar werd later op de avond door sleep boten uit Antwerpen en Terneuzen vlot gebracht en naar de vaargeul gesleept. Daar wordt onderzocht of het zonder al te veel risico gesleept kan worden naar Antwerpen voor na der onderzoek en herstel. Het Turkse schip was er erger aan toe. Men slaagde erin het zinkende schip nog zoveel mogelijk naar de wal te sturen, maar op ongeveer 300 meter uit de kust, juist bij de zandplaat de appelzak, liep het aan de grond. Op d-V moment spoelden de golven reeds over het diep liggende voorschip. Bij het intreden van de eb was het zover gezonken dat het voorschip vrijwel ge lijk lag met het wateroppervlak. Voor zover bekend heeft de botsing tussen beide schepen geen persoonlijke ongevallen tengevolge gehad. In Bonn heeft United Press verno men dat bondskanselier dr. Konrad Adenauer in mei minstens zes Latijns- Amerikaanse landen een bezoek zal brengen. De kanselier zou reeds uitno digingen voor een bezoek hebben ge accepteerd van Brazilië, Chili, Argen tinië, Peru, Uruguay en Paraguay. De mogelijkheid wordt niet uitgesloten ge acht, dat hjj nog andere landen zal be zoeken. noc!?Cbtil?g Zundert en bij een snij-ma- On DZre kïva.m hl-l met zijn auto terecht een met stenen beladen vrachtwagen, was vrijwel op slag dood. (Van een verslaggever) In het enige bioscoopzaaltje, dat Uit hoorn rijk is, heeft de K.L.M. dinsdag het resultaat van één jaar vergeetach tigheid in de lucht geveild. Een keer per jaar houdt onze nationale lucht vaartmaatschappij uitverkoop van alle in haar vliegtuigen gevonden voorwer pen, die de nijvere lieden van de be treffende afdeling ondanks naarstig navorsen niet aan de wettige eigenaars hebben kunnen terugbezorgen. Want dat is op dit punt het grote ve. .chil tussen de K.L.M. en !j voorbeeld de Nederlandse Spoorwegen. Laat u in de trein uw parapluie staan dan kunt u hem terugkrijgen door er via een uit voerig invulformulier bij de N.S. naar te informeren. De K.L.M. echter ach tervolgt u er als het ware mee, ook al bent u toevallig net een wereldreis aan het maken. „Wanneer u van uw oude parapluis af wilt, laat hem dan niet in een K.L.M.-vliegtuig staan", zo verzekerde ons een van die drieste speurders van de afdeling Gevonden Voorwerpen. „U loopt zelfs kans, dat hjj al bij u thuis is bezorgd nog voor u zelf goed en wel van uw reis bent teruggekeerd!" Waar schijnlijk voelde hij zelf ook wel, dat hij klaarblijkelijk een beetje overdreef, wanthjj voegde er haastig aan toe: „We zitten er ook dikwijls zó mee in onze maag; de mensen vergeten de gekste dingen in een vliegtuig". langstelling1" blijkt er bijzonder veel be- ie gauw propvol was. Menieeen stond ongetwijfeld het beeld voorde geest van de luchtreiziger, zoals die op ui re- clamebiljetten van de luchtvaartmaat schappijen wordt afgeschilderd- zwie rig, elegant en vooral chic gekleed weelderig uitgerust met allerlei luxé artikelen en omringd door al het mo gelijke comfort. Het eerste stuk, dat in veiling werd gebracht zal ongetwijfeld een dompei op menige hooggespannen verwachting zijn geweest. Nadat de veilingmeester nadrukkelijk onder de aandacht van al- le aanwezigen had gebracht, dat alle goederen wanneer ze eenmaal wa ren ppkorht - geaccepteerd moesten wordfn „inde staat, waarin zü zich be- vinden", toonde men het publiek het eerste voorwerp, dat van eigenaar moest veranderen. Het was een broek. Geen elegant gesneden pantalon, maar een oprechte regenbroek, zoals men die bij een bromfietser zou verwachten aan te treffen, maar zeker niet bij de ba gage van een vliegtuigpassagier. Het eerste bod was een dubbeltje, maar een zekere heer Griffioen werd er voor een daalder de gelukkige bezitter van. Er volgde een lange reeks van kle dingstukken, die vrijwel allemaal voor een paar gulden werden afgeslagen. Een enkele keer slechts dook er een mantel of .jas op, die eventjes de lucht reiziger van de reclameplaten in de herinnering terugriep. Wanneer een paar dames dan tegen elkaar gingen opbieden liep het bod wel eens i tot dertig gulden. Plastic regenjassen, ves ten en pantalons deden de koers zak ken: voor vier, vijf gulden werden ze per bos verkocht. Een rose avondjapon, waarin mogelijk ooit een of andere Amerikaanse Miss geschitterd heeft, maar die nu zo op een hangertje een bijzonder armetierige indruk maakte, bracht het niet verder dan èèn Holland se gulden. Vliegtuigstoeleti lenen er zich uitste kend voor om ook meer kostbare za- De Seine is buiten haar oevers getreden. VerscMllende straten van de dorpen Saint Mammes, Monterreau, Grand Morin en Coulommiers. staan onder water. Deze foto geeft een beeld van de Rue de Paris in het centrum van Coulommiers, waar het water reeds zeer veel schade en ongerief heeft aangericht De 38-jarige W. Schouwstra uit Sneek is dinsdag in zijn woonplaats om het leven gekomen bij zijn werkzaamheden op het terrein van de handel in lom pen en metalen dtfirma Mollinga. Mét enkele andere arbeiders was Schouw stra bezig een kluis van anderhalve ton te verplaatsen en toen de kluis kantelde, raakte hij er onder waarbij hij op slag werd gedood. Hij was gehuwd en had twee kinderen. De 399 ton metende Nederlandse kustvaarder „Sagitta" uit Groningen is dinsdagochtend bij de kust van Tusvik in zuid Noorwegen op de rotsen gevaren. Het bericht dat het schip zinkende was en door de bemanning was verlaten werd later herroepen. Toen verduidde het dat de „Sagitta" nog drijvende was en onderweg naar Bergen. Oud-president Jimenez van Venezuela, die, op het ogenblik in de Dominicaanse republiek vertoeft, heeft een Amerikaans visum gekregen. (Van onze correspondent) Een celbezoeker van de r.-k. Terwijl de Franse Nationale Vergadering gisteravond met 339 tegen 179 stemmen haar vertrouwen in de regering-Gaillard heeft uitgesproken na het debat over het bombardement van Sakiet-Sidi-Joessef, heeft de regering in Tunis haar vertegenwoordiger bij de Verenigde Naties, Mongi Slim, opge dragen een bijeenkomst van de Veiligheidsraad te verzoeken ter bespreking van de Franse aanval op het Tunesische dorp, aldus melden Reuter en U.P. De Tunesische regeringsvoorlichtingsdienst maakte bekend, dat de regering, gezien „de herhaalde aanvalsdaden van het Franse leger en in het bij zonder het bombardement van Sakiet-Sidi-Joessef, besloten heeft een be roep op de Veiligheidsraad te doen", omdat de toestand gevaar inhoudt voor de internationale vrede en veiligheid. De Veiligheidsraad komt wel licht morgen bijeen om de Tunesische klacht te bespreken, maar men houdt rekening met de mogelijkheid dat de bijeenkomst een paar dagen zal worden uitgesteld teneinde de Franse minister van buitenlandse zaken, Christian -ceu teiuezuener van ae r.-it. re- kpman classeringsvereniging wist reeds enige Pineau, gelegenheid te geven naar New York te Komen. tijd voor de gedetineerde bouwkundige In zijn korte redevoering die premier Dinsdag zijn in Uithoorn de in het afgelopen jaar op Schiphol verloren en achtergelaten voorwerpen die niet werden teruggehaald geveild. Boven: Men kan niet weten hoe een tropenhelm ooit van pas kan komen. Onder: Ook een Portable schrijfmachine behoorde tot de vergeten voorwerpen. ken kwijt te raken, zodat de veiling ieder jaar verzekerd is van een groot aantal sieraden, vulpennen, horloges, fototoestellen, portenionnaies en porte- feuilles. En steevast zijn er ook exo tische zaken. Dit keer zagen we bij voorbeeld een pijl en boog afkomstig uit de binnenlanden van Nieuw-Guinea en een volledig wapenarsenaal uit Mo- rolane op de Rhiiippijnen, bestaande uit veertien messen, dolken en zwaar den en drie speren. Bizarre voorwerpen ontbraken ook niet op het programma. Een doos met de meest uiteenlopende zaken, die in één keer geveild werden, bevatte o.a. een zorgvuldig intact ge houden en van handtekeningen voorzie ne gipsvoet. De K.L.M. krjjgt op de lijnen naar het Midden-Oosten, Azië en Afrika wel eens passagiers, die zó uit dikwijls zeer on comfortabele binnenlanden met de no dige argwaan een modern passagiers vliegtuig betreden. Sommigen hunner weigeren pertinent de kostelijke diep vriesmaaltijden, die de stewardess met veel zwier uit haar pentry te voorschijn tovert. Meestal hebben ze dan zelf de nodige eetwaar meegenomen, bij voor keur in een doek, die het luchtverver singssysteem in het vliegtuig dik wijls voor een zeer moeilijke opgave stelt. En we hebben wel eens een ver haal gehoord van een Arabier, die in het looppad van het vliegtuig een vuur tje wilde stoken om zijn eigen gerechten te bereiden. Zo'n passagier moet het dunkt ons geweest zijn, die een veel gebruikt aluminium melkpannetje in het vlieg tuig heeft achtergelaten. Op de veiling bracht het samen met nog wat dingen een paar dubbeltjes op. in zijn cel in de Leeuwarder strafge vangenis dood werd gevonden, dat dok ter O. uit Rerkel over cyaankali be schikte. Dit hoogst verbazingwekken de fei- is pas nu bekend geworden tij dens het uitgebreide onderzoek dat de rijksrecherche en de justitie naar deze merkwaardige zaak instellen. Hierbij is aan hei licht gekomen dat deze re classeringsambtenaar bij een van zijn bezoeken aan de Berkelse arts van deze het verzoek kreeg te laten nagaan wat zich Ncv jnd op een stuk vis dat hij in zijn cel had gekregen en waarop naar hij zei een witachtig poeder was ge- st-ooid. hetgeen hij niet vertrouwde. De reclasseringsambtenaar heeft een on derzoek laten instellen waarbij aan het licht kwarr. dat de vis was vergiftigd door cyaankali. MerkwaarcLigerv>ijs is dit gehele voor val buiten kennis van de gevangenis directie gebleven. Overigens is bij het onderzoek aan het licht gekomen dat hier meer sprake is van ongelooflijke domheid of kortzichtigheid dan van kwaadwilligheid, want de ambtenaar, aan wie inmiddels de toegang tot de gevangenis is ontzegd, blijkt volkomen te goeder trouw te zijn. Inmiddels is met een en ander nog altijd de uiter mate belangwekkende vraag, hoe de Berkelse arts aan de cyaankali kwam, nog niet opgelost. In de Duitse bondsrepubliek zullen, naar D.P.A. te Bonn heeft vernomen, geen afschietbanen voor raketten met middelgrote reikwijdte worden aange legd. Dit zou zijn vastgelegd in een advies van de NATO, dat echter tot dusver nog niet officieel bij het minis terie van buitenlandse zaken en dat van defensie te Bonn is ingediend. Vol gens dit advies zullen afschietbanen in het betrekkelijk vlakke West-Duitsland te veel gevaar lopen voor acties van een vijand. Dit advies is in overeen stemming met het standpunt van de minister van defensie, Strauss. In het advies zou worden voorgesteld afschiet banen te bouwen in de Franse en Ita liaanse Alpen en in Turkije. Het bouwprogramma van de Ame- kaanse strijdkrachten in West-Duits land voorziet overigens in de aanleg van 17 lanceerplaatsen voor Nike-raketten ten behoeve van de luchtafweer in Rijn land-Palts. De premier van Rijnland- Palts heeft dit gisteren volgens A.F.P. in de Landdag in Mainz verklaard. Bü visitatie door de douane te Venlo bleken twee broers, afkomstig uit Duis burg, onder hun kleren 65 dames- en herenhorloges verborgen t. hebben. De heren waren bovendien voorzien van ploertendoders, boksbeugels, een dolk en gaspatronen. Horloges zowel als wa penen werden in beslag genomen. Bo vendien werden de mannen vastgehou den tot informaties bij de Duitse poli tie zouden zijn ingewonnen. Het bleek toen dat de Duisburgers de horloges eind januari te Braunschweig uit de auto van een vertegenwoordiger hadden gestolen. Zij waren van plan geweest het gestolene in Nederland te verkopen. Met de horloges zijn zij aan de Duitse politie overgedragen. Gaillard na net debat ir. de Nationale vergaciering meid, neelt hjj alleen aan- daciii gewiju aan ae acntergronden die tot het bombardement heooen geleid. De premier neert geen antwoord gege ven op de verzoeken van verscheidene linkse aigevaardigden duidelijk te ver klaren wie tot de actie opdracht heelt gegeven, de regering ot het leger. Gail- lard deelde wei mee, aat het meren deel van de slachtotfers leden van een Algerijnse opstandeiingenorganisatie zijn Er waren echter ook slachtoffers onder de burgerbevolking gevallen. De pre mier verklaarde iu aniwoord op socia listische vragen, dat hij geen afzonder lijke schadeloosstelling voor de laatstge noemde slachtoffers kan beioven. Deze kwestie zou alleen In het geheel van onderhandelingen met Tunesië over hangende kwesties geregeld kunnen wor den. Frankrijk erkent geen schuld in deze zaak, aldus Gaillard. Volgens de premier is Tunesië, of de regering in Tunis dat wenst of niet, in een soort staat van oorlog betrokken. De Franse regering heeft niets kunnen ontdekken wat er op wijst, dat de Tunesische rege ring ernaar streeft uit deze toestand te komen. De Tunesische regering heeft giste ren de haven van Bizerta, waar een Franse vlootbasis gevestigd is, voor Franse schepen gesloten. De Franse oorlogsbodems die er liggen kunnen wel vertrekken, doch niet terugkeren. Als zij proberen de toegang te force ren, zullen zjj beschoten worden en zal Tunesië d - toegang van de haven blokkeren met veerponten. Noorwegen zal de nodige stappen doen om de Frans-Tunesische crisis voor de permanente raad van de NATO te bren gen, aldus een bekendmaking van het Noorse ministerie van buitenlandse zaken. Dit is het gevolg van een ver zoek dat de Noorse liberale leider, Seip, maandag aan de minister van buiten landse zaken, Halvard Lange, in het parlement stelde. De Amerikaanse minister van buiten landse zaken, Foster Dulles, heeft gis teren op zjjn wekelijkse persconferentie verklaard dat hjj de Franse aanval op Sakiet-Sidi-Joessef be.ceurt. De Verenig de Staten zullen alles doen wat in hun vermogen ligt om de gevolgen van dit incic! 1 tot een minimum te beperken, zei hij. De Amerikaanse dienst voor internationale samenwerking, de ICA, heeft 80.000 dollar beschikbaar gesteld voor hulpverlening aan de slachtoffers van het bombardement. De Italië-Holland expres heeft dins dag op de met automatische knipperlich ten en belsignaal beveiligde overweg in de Heiligestraat te Duiven, tussen Ze venaar en Arnhem, de 71-jarige voet- grnger J. F. de Hair uit Duiven gegre pen. De man was op slag dood. De trein had een klein uur vertraging. Advertentie BARTEUORISSTR. HAARLEM TEL. 13439 FERD. BOLSTR. 48 A'DAM TEL. 717162 Verwachting tot donderdagavond (opgemaakt te 11.15 uur) Veranderlijke bewolking met plaatselijk enige regen. Matige, tij delijk zwakke zuidwestelijke wind. Iets lagere temperaturen. Zon: 8.01—17.49. Maan: 4.18—13.00. Station Weer heden af gel. temp. neersl 7 uur 24 uur Stockholm ij zei 0 3 Oslo sneeuw -6 12 Londen onbewolkt 9 0 Amsterdam onbewolkt 8 7 Brussel zwaar bew. 10 2 Luxemburg regenbui 7 2 Parijs geheel bew. 10 0 Nice onbewolkt 7 1.7 Berlijn half bew. 7 0.7 Frankfurt zwaar bew. 8 6 Mtinchen onbewolkt 3 2 Zürich mist 2 7 Genève onbewolkt 6 3 Wenen licht bew. 3 0.1 Innsbruck mist 2 2 Rome half bew. 9 0 Advertentie ZJE „E.N.P.U.-PUZZEL" OP PAGINA Egypte De Nationale Vergadering van Egypte is akkoord gegaan met de economische en technische hulp van Rusland aan Egypte, aldus meldt radio- Caïro. Terwijl bijna 2.000 soldaten van de republiek Zuid-Korea en van de strijdkrach ten der V. N. in Korea defileerden voor de Amerikaanse luitenant-generaal Arthur G. Trudeau, die afscheid nam als opperbevelhebber van legerkorps 1, stonden op de achtergrond twee imponerende nieuwe Amerikaanse wapens, in gebruik bij de troepen van de V. N. Op de achtergrond de raket ,JIonest John" en op de voorgrond een 280 mm atoomkemon. BUREAU SMEDESTRAAT 5 HAARLEM Telefoon: Redactie 21544, Advertenties 21543 Abonnementen 20800 Postgiro 143480 Bijkant. Beverwijk: Breestraat 171, tel. 4790 Bijkantoor en Red. Ilmuiden: Leeuweriklaan 30 Telefoon 5790 Directie: 3. 3. W. Boerrigter en Mr. W. A. M. van der Kallen. Hoofdredactie: Drs, H. v. RUN en W. Severln. NIEUWE HAARLEMSCHE COURANT ADVERTENTIETARIEF 28 cents per millimeter- hoogte Omroepers 16 cents per m m.-hoogte. De administratie behoudt zich het recht voor advertentiën eventueel zonder opgave van redenen te weigeren ABONNEMENTSPRIIS 61 cents per week, f 2.65 per maand, f 7.90 per kwartaal. Voor klachten over de bezorging na 5.30 uur 's avonds tel. 21544.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1958 | | pagina 1