Radio padang sinds gisteren uit de ether V.S. bezien de mogelijkheid van erkenning van de tegenregering zoon in Monaco geboren Vreugde in het Prinselijk gezin Twee Indonesische korvetten door kustbatterijen geraakt? Voor een miljoen aan lood op de zeebodem jC E.V.C. -er Reuter terug in zijn gebouw „Situatie de laatste maanden van kwaad tot erger geworden" Politie verstoort in Parijs zelf de openbare orde Zeven- a achtduizend agenten zetten centrum van de Franse hoofdstad op stelten De vrije wereld ziet toe... Tientallen meters achter elkaar en verscheidene lagen dik Medestanders van Paul de Groot verwijderd Ernstig misnoegen over het uitblijven van ministerieel advies Zondag gaat het betaald voetbal zeker door Het weer DE SALARISSEN DER K.L.M.-VLIEGERS Beslissing van KNVB Walvisvangst sluit op 16 maart ACTIE VOOR RISICO-PREMIE Zonnig weer VRIJDAG 14 MAART 1958 81ste JAARGANG No. 29859 Journalisten hebben minister Dulles na afloop van de Z.O.A.V.O.-conferentie in Manilla gevraagd, of de Ver enigde Staten bereid zijn aan de revolutionaire beweging op Midden-Sumatra de status van oorlogvoerende toe te kennen, op grond van het feit, dat de centrale regering thans een blokkade tegen Sumatra heeft ingesteld. De Ameri kaanse minister van buitenlandse zaken antwoordde, dat juridische adviseurs van zijn departement thans „bij wijze van voorzorgsmaatregel" het gehele vraagstuk van „erken ning van de opstandelingen in Indonesië" onderzoeken. Dulles zei te hopen, dat hij bij zijn terugkeer in Washington het resultaat van dit onderzoek zal vernemen. mm Wens van prins Rainier vervidd zakdoeken Om nooit te vergeten Bij Hoogovens: Gewond in 90 meter hoge schoorsteen ee MORRIS 'Geforeyoe/óup/ Damespantalons in kleuren Bureau smedestraai 5 HAARLEM Telefoon Redactie 21544 Advertenties 21545 Abonnementen 20800 Postgiro 145480 Bijkant Beverwijk Breestraat 171 tel 4790 Bijkantoor en Red Dmuiden Leeuweriklaan 30 Telefoon 5790 Directie W Boerrigter en Mr W A M van der Kallen. Hoofdredactie Drs R v RUN en W Severln. NIEUWE HAABLEMSCHE COURANT ADVERTENTIETARIEF 28 cents per millimeter- hoogte Omroepers 16 cents per m m-hoogte. De administratie behoudt lich het recht voor advertentiën eventueel ronder opgave van redenen te weigeren ABONNEMENTSPRIJS 61 cents per week, f 2.65 per maand 7 90 per kwartaal Voor klachten over de bezorging na 5.30 uur avonds tel. 21544. ï!Hjiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitiiiiiiiiiiiiiiiiii iMiiiiiiiinii Vanmorgen om tien voor elf is er i® het prinsdom Monaco een erfge naam voor de troon van het mtnia- tuur-land geboren, aldus berichten de buitenlandse persbureaus. Een ge lukkige prins Rainier III heeft me degedeeld, dat zijn pasgeboren zoon, het tweede kind dat prinses Gracia hem heeft geschonken, Albert Alexandre Louis Pierre zal worden genoemd. De baby weegt 7 pond en *?,5 ons. De saluutbatterij begon on middellijk om tien voor elven hon- derd-en-één schoten te lossen, om aldus ver in de omtrek het heuglijke nieuws bekend te maken. Louts van Aiberg Alexander teer vuriw ls een vervulling van een Prinseliik ppTht"8, niet alleen van het prinselijk gezin maar ook van al zijn aanmf^fn' ^igens niet groot in antal zijn. Het kind is namelijk auto- nratisch de troonopvolger in het Mone- gaskische vorstenhuis Grimaldi gewor den. Onmiddellijk na het bekendwor- van het door de Monegasken zo Inu heugelijke feit zijn overai •n het vorstendom de rood-witte vlag- uitgestoken. Grote aantallen bloem stukken en felicitatietelegrammen be gonnen op het paleis binnen te stromen. De straten van Monte Carlo werden Weldra overspoeld door blijde mensen, die plezierig gingen feesten. Overigens zei de minister niet te we ten, „of het feit van een blokkade van zelfsprekend meebrengt, dat de status van oorlogvoerenden moet wor den toegekend". Hij zei: „De normen hiervoor zijn vastgelegd in het inter nationale recht en het hangt er van af, of een bepaalde beweging voldoen de stuwkracht en stabiliteit heeft ver kregen om erkend te worden". Minis ter Dulles gaf als zijn mening te ken nen, dat de Z.O.A.V.O., de Zuid-Oost- Aziatische Verdragsorganisatie, geen enkele bevoegdheid heeft om zich in de kwestie-Indonesië te mengen. Hjj bevestigde evenwel, dat de ministers in Manilla de kwestle-Indonesie heb ben besproken. In het slotcomrm.mque stelt de Z.O.A.V.O.-raad vast, dat ei-, rrezien het verradelijke karakter van communistische ondermijning, een bij zonder gevaar in schuilt, dat bepaal- -■Ti.-wr— (Van onze correspondent) kinderdag heeft duiker Tebbes ons t,* relaas gedaan van een uitgebreid ?derzoek dat hp op de bodem van Vu Noordzee heeft ingesteld bij de Ij uplaats van de blokken lood. Het t&A'jn stellige overtuiging, dat daar \v;, scheepslading lood ligt, met een j?rdp. van minstens f1.000.000. We duiker kan niet stil blijven zit- 6f„, en loopt heen en weer, intussen SW gebarend met kapotte en ont gin banden. Hij heeft loodvergif *'jo l Sekregen, toen hij onder water de banden aan de blokken openhaal- da' "Hel is", zo zegt hp, „alsof je Vvep. over een opengebroken klinker- eljA ,0°pt" „Tientallen meters achter Hen r e" verscheidene lagen dik lig- zjc, de broden". Volgens zijn voor- schatting ligt er tenminste '°n lood. ke'zkfe ,?uilen er wei een jaar mee beri? zÜn" zegt de voorzitter van de W ïïejLooy. „De mensen hier in Den slap denken nu wel, dat wij in één gevai zi-'n- maar dat is niet het teipi Van de opbrengst moet ontzet- veel af: 7 percent omzetbelas- Tscombinatie, de oud-visserman ting, 15 percent invoerrechten en ieder van de deelhebbers krijgt nog een aanslag in de inkomstenbelasting van tien percent over zijn aandeel. De algemene kosten bedragen ongeveer twintig percent, zodat de uit acht man bestaande combinatie de resterende 48 percent kan verdelen. Nu is dat nog ,:et zo gek, maar voorlopig is -iet risico voor ons", aldus de heer Looy. De duikers kunnen niet worden ver zekerd. Bij het ophalen van de broden gebeurt het tientallen malen, dat de strop losschiet en het lood naar be neden valt. „Berg je dan maar" zegt duiker Tebbes. Ik blijf liever in leven zonder geld dan dood met rijke erf genamen. Inmiddels is er een analyse van de broden binnengekomen, v#aaruit blijkt, dat net lood tien procent tin bevat. Er is al een aantal kopers geweest, die prijzen van 0,67 tot ƒ0,75 per kg geboden hebben maar men houdt het voorlopig nog vast. De dienst voor invoerrechten en accijnzen heeft de wens te kennen gegeven, dat de buit in haai opslagplaats moet worden op geborgen en niet meer in het pakhuis van een der leden van de combinatie. de niet-communistische regeringen het onderscheid tussen de doelstellingen en idealen van de vrije wereld en die van het internationale communisme niet zien. Een correspondent van An- tara op Midden-Sumatra heeft geseind, dat de troepen van de centrale rege ring op het vliegveld van Pakanbaru wapens van Amerikaanse makelij hen- hen aangetroffen, die kort tevoren door een viermotorig vliegtuig waren atK®" worpen. Bij de wapens bevonden zich o.a. drie kanonnen, z.g. recoil guns. In een toespraak tot een groep officie ren te Makassar heeft president Soe- karno gisteren gezegd, dat „buiten landse elementen gebruik trachten te maken van de huidige moeilijkheden in Indonesië. Zii willen van de gele genheid profiteren om Indonesië bjj een van de beide grote blokken in de wereld te voegen. Dit gevaar moet on middellijk de kop worden ingedrukt", aldus de president. Radio Padang heeft gisteravond zijn uitzending van 22.30 uur midden in een program onderbroken en is sedertdien op geen enkele golflengte, waarop gewoonlijk werd uitgezonden, meer ge hoord. De Indonesische regering -heeft gis teren verklaard de eerste slag tegen de opstandelingenregering van Mid den-Sumatra te hebben gewonnen met de verovering van de stad Pakanba ru. Zi) zei, dat haar troepen nu op weg zijn naar het centrum der op standelingen, Bukil Tinggi. Noch Djakarta, noch de opstandelin gen wilden een krantenbericht beves tigen, volgens hetwelk het Indonesi sche leger ook troepen aan land gezet had aan de westkust van Sumatra en optrok naar Padang. Radio Padang deelde mede, dat twee korvetten van de Indonesische mari ne gistermorgen Padang hadden be schoten en dat kustbatterijen de sche pen raakten. De korvetten hadden via de radio Djakarta opgeroepen en om een dokter verzocht. Het regeringsgezinde blad „Suiuh Indonesia" in Djakarta berichtte, dat regeringstroepen een landing op de westkust hadden uitgevoerd en dat de troepen aan wal stormden, gedekt door geschut van de torpedobootjager (Vervolg ov vagina 2) Prins Philip, de gemaal van de Engelse Koningin, is tijdens zijn privé bezoek aan Duitsland met een helikopter van de Engelse luchtmacht op het exercitie terrein van de Schliffenkazerne te Lüneburg geland om een aantal oefeningen van de Koninklijke Ierse huzaren gade te slaan. De Prins was gekleed in het uniform van de huzaren, waarvan hij erecommandant is. (Van een verslaggever) Sinds donderdag staat voor het kan toor van de EVCmetaal aan de Prin sengracht 739 in Amsterdam een agent op wacht. Het is de beide hoofdbestuur ders Reuter em Brandsen gelukt, deze citadel met de hulp van de sterke arm terug te veroveren, nadat hun oppo sant Paul de Groot met zijn knokploeg tijdens de vergadering in Kras zater dag j.l. de leiding van de EVCmetaal in handen scheen te hebben gekregen. De uit de C.P.N. gestoten EVCleider Reuter kwam donderdag op het politie bureau Singel met een huurcontract van het pand. Daar de EVC geen rechtspersoonlijkheid heeft staat de huur op naam van de coöperatieve vereniging „Westeinde". Het contract was getekend door de penningmees ter van het bestuur, de heer R. Smidt, die, ziek te bed liggend, Reuter schrif telijk had gemachtigd om namens hem op te treden. Een inspecteur, een bri gadier en vier agenten vergezelden de heer Reuter naar het kantoor Prinsen gracht, waar buiten de EVC-metaal, nog andere EVC vakverenigingen hun bu reaus hebben. In het gebouw aangekomen rukte de heer Reuter enkele deuren open om te kijken wie er allemaal in zijn vroegere bastion aanwezig waren en bracht de agenten toen naar de afdeling Metaal, waar hij de aanwezigen, door Paul de Groot uitgezochte nieuwe bestuurders van de bond, beval het gebouw te ver laten. Deze wilden zich nog verzetten, doch toen de politie-inspecteur had ge zegd, dat dit geen zin had, verlieten zij onmiddellijk het gebouw. De oude EVCleiders hebben dus thans weer hun bureaus en ledenre- gisters terug. Er doet zich in het ge bouw echter de merkwaardige situatie voor, dat er nog andere afdelingen van de EVC huizen, die ook weer andere meningen over het beleid hebben. westelijk arbeidsbureau voorgedragen. JirliofTOTC 71-iv» r* De leden van de vereniging van K.L.M.-vliegers en die van de K.L.M. International Pilots Association (I.P.A.) hebben donderdagavond to4 half twee des nachts in Amsterdam vergaderd teneinde „ich nader te beraden over het salarisconflict en enkele aspecten, wel ke zich in verband hiermede de laat ste tijd hebben voorgedaan. Op deze bijeenkomst werd bevestigd, nat ie 148 leden van de I.P.A. zich gezamenlijk hebben aangesloten bij de vereniging van K.L.M.-vliegers, waar in 448 Nederlandse piloten reeds wa ren georganiseerd. Bijna 600 vliegers v?" dertien verschillende nationaliteiten zijn thans bij de vereniging van K.L.M.- vliegers aangesloten. In een verklaring, welke het bestuur van de vereniging na afloop van de bij eenkomst heeft afgelegu, werd gecon stateerd, iat te situatie ten aanzien van de verhouding tussen de directie van de K.L.M. en de vliegers in de afgelopen maanden van kwaad tot er ger is geworden. De oorzaak van deze toestand is niet alleen te wijten aan het nog steeds niet opgeloste probleem van de salarissen. In de verklaring heet het verder: De vliegers zijn bevreesd, dat de di rectie van de K.L.M. twee wapens in de strijd zal brengen. Op de eerste plaats denkt het bestuux van de orga nisatie daarbij aan het gebruik van dis criminatie van vliegers door de direc tie van de maatschappij. Elke piloot heeft een conduitestaat waarop ook de minder goede punten uit zfln car rière worden opgetekend. Deze min der goede punten zou de directip kun nen gebruiken om vliegers uil het korps te verwijderen. Drie vliegers zjjn in de afgelopen week voor ontslag bij het ge- Twee van deze vliegers zijn zes jaar in dienst van de K.L.M. Een tweede wapen ziet men in het hanteren van rapporten, door de me dische afdeling van de K.L.M. samen gesteld. Deze rapporten hebben niet al leen betrekking op de physieke toe stand van de vliegers, maar houden tevens een beoordeling in van de men tale kwaliteiten. Het bestuur van de vliegerorganisatie, zo heet het verder in de verklaring, is bevreesd, dat deze rapporten niet onbevooroordeeld wor den samengesteld. Mer heeft geen ver trouwen in leze gang van zaken, dat men gaarne in een onafhankelijke me dische afdeling zou willen stellen. In een resolutie met algemene stem men aangenomen, spreekt men zijn ern stige misnoegen uit over het uitblijven van het advies van de minister van sociale zaken in het salarisprobleem. Een advies zou de minister voor Kerst mis uitbrengen. De piloten menen na het uitkomen an het rapport, samen gesteld door prof. Haccou en drs. Cop- pes, een redelijke claim op een verbe tering van de salarissen tt bezitten. Van de zijde van het bestuur voeg de men hieraan nog toe, dat de vlie gerorganisatie nog eei week wacht op het uit te brengen ministeriële advies. De mogelijkheid Is niet uitgesloten, dat na deze termijn, aldus de verklaring, de vulkaan tot een uitbarsting komt. Zolang deze aangelegenheid nog ter tafel ligt van de minister van sociale zaken, kan de directie van de K.L.M., zoals zij zich ook tegenover de minis ter heeft verplicht, uit de aard der zaak geen mededeling doen over enig facet van het salarisconflict, aldus luid de de mening van K.L.M.-zijde naar aanleiding van de resoluties, welke op de bijeenkomst van de vereniging van K.L.M.-vliegers werden aangenomen. Het is nog de vraag of de heer Reu ter het gebouw lang bezet kan houden. In het bestuur van de coöperatie „Westeinde" zitten ook medestanders van Paul de Groot. Deze, o.m. de se cretaris de heer Schoen, zijn onmiddel lijk naar het bureau Singel gegaan om de vordering ongedaan te maken. Daar is hun echter medegedeeld, dat deze kwestie de politie niet meer raakt en via een civiele procedure zal moeten worden beslecht. De bewaking voor het kantoor Prin sengracht blijft voorlopig gehandhaafd, gezien de hardhandige wijze, waarop de communistische geschillen in de vergadering in Kras werden beslecht. Inmiddels zoekt de politie van het bu reau Linnaeusstraat naar de daders van de overval op R. Smidt. Deze com munist, die aan de kant van Reuter en Brandsei. staat, werd na een verga dering in Kras, toen hij 's avonds in een telefooncel in de Indische Buurt aan het telefoneren was, overvallen door een groep mannen. Zijn bril werd hem van het gezicht geslagen en hij werd zo toe getakeld, dat hjj thans met een hersen schudding thuis wordt verpleegd. Advertentie De KNVB heeft besloten de wedstrij den, welke vooi zaterdag en zondag in het betaalde voetbal zijn vastgesteld te laten doorgaan. Voor zover nodig dienen de clubs er voor te zorgen, dat de terreinen sneeuwvrij en bespeelbaar worden gemaakt. Inzake het al of niet doorgaan van het amateurvoetbal is nog geen beslissing genomen. Blijkens een officiële mededeling van de Internationale Organisatie voor Walvisvangst sluit het seizoen voor de walvisvangst op 16 maart. Uit de laatste vangstberichten blijkt n.l. dat op die datum het maximum van 14.500 wal vissen bereikt zal worden (Van onze Parijse correspondent) PARIJS, hedenmorgen. Zeven a achtduizend agenten van de Parijse gemeentepolitie, de meeste in burger gestoken, maar sommige in uniform, hebben gisternamiddag gedurende enkele uren het centrum van de Franse hoofdstad op stelten ge zet en er een hopeloze verkeerschaos aangericht: zij betoogden om kracht bij te zetten aan hun eis van een bijzondere risicopremie, welke eis acuut was sinds in de afgelopen drie weken enkele leden van hun corps op klaar lichte dag en in de volle drukte van het hoofdstedelijke verkeer door naar men aanneemt Algerijnse pistolero's werden neergeschoten. „Fellaghas zijn moordenaars", was dan ook een der kreten onder het uitstoten waar van de betogende politie-agenten optrokken van de prefectuur van politie gelegen tegenover de Notre Dame naar de Kamer van afgevaardigden, het Palais Bourbon. Up :e Pont Saint Michel, de Place St.-MicheJ en de Boulevard St.-Ger- main, waar het anders nogal eens toi botsinger. komt tussen betogende stu denten, die de orde trachten te versto ren en de Parijse politie, die de orde alsdan tracht te handhaven, was de verkeersontwrichting het grootst, zulks begeleid met een ganse geheel onge bruikelijke en ook verboden cacafonie: de betogende agenten bliezen verwoed op hun nolitiefluities en lieten lustig de claxons werken van de meegevoerde politiewagens, warrna de getergde par ticuliere autorijders zich op hun beurt met claxongebruik ook niet onbetuigd lieten Passagiers ui' tientallen auto bussen zagen zich gedwongen de reis per metn voort te zetten. De meest schokkende episode van de zeer ongebruikelijke betoging heef' zich evenwel afgespeeld voor de ingang tot het Palair Bourbon, die ge legen is aan de Place de Bourgogne, waar verscheidene honderden politie agenten opdrongen cn althans deden alsof het onschendbare heiligdom van de nationale soevereiniteit wilden binnendringen Dt Kamer werd ech ts r verdedigd door or het nippertje ontboden en ingezette manschappen van de geduchte C.R.S (Compagnie Républicaine de Sécurité). In spreekkoor were er door de beto gers geroepen om „onze premie onze premir totdal de voorkeur werd ge geven ae - kreten als aan de galg met de afgevaardigden", „Het zijn schur ken", „Laten we handgranaten werpen in hel Palai- Bourbon' en dergelijke De directeur van de gemeentepolitie. Roches, die met de betogers had pro beren te parlementeren, werd in het gezicht geslagen, toer hij na het mis lukken van ziin nogint de onder ziin be vel staande gendarmen van het paleis bevel tot „vrijmaken" gaf. Binnen, waar de afgevaardigden in vergadering bijeen waren, schorste uit protest de voorzitter de zitting, waarna een delegatie afgevaardigden uit alle partijen zich naar de minister-president begaf om hel onmiddellijke ontslag te eisen van de pasbenoemde prefect der Parijse politie, de heer Lahillonne, „die dit in de hele geschiedenis der repu blic,. ongehoord schandaal niet had we ten te voorzien en te voorkomen". Men vermoedt dat dii ontslag al dan niet verdiend, niet lang op zich zal laten wachten Tijdens opruimingswerkzaamheden in de ongeveer negentig meter hoge schoor steen van een der door schuif ovens van de Breedband te Beverwijk is op veertig meter hoogte de 48-jarige schoorsteen bouwer H. Willemse uit Nijmegen door een losschietende badding geraakt. Daar bij brak hij het linker been. Goede samenwerking van veiligheidsdienst, be drijfsbrandweer en E.H.B.O. maakte het mogelijk de man zo spoedig mogelijk ter plaatse de eerste hulp te verlenen. Daar na heeft men hem op een brahdcard naar de begane grond weten te transporteren. Hij is in het Roode Kruis Ziekenhuis te Beverwijk ter verpleging opgenomen. Het ongeval gebeurde donderdag avond om ongeveer kwart over zes. Enige schoorsteenbouwers waren op een steiger, die op ongeveer 40 m hoogte tegen de in aanbouw zijnde schoorsteen was aangebracht, bezig om puin en afval door de schoorsteen naar bened' a, te voeren. Zij gebruikten daarbij een betonemmer en een lier. De hijsbok stond boven op de 90 m hoge schoorsteen. Doordat de em mer bij het vieren een moment in de schacht bleef haken en daarop plotse ling weer vrijkwam, kreeg de lierkabel een ruk. De houten hijsbok boven op do schoorsteen bezweek hierdoor. Een badding, die deel van de bok uitmaak te, viel naar beneden en trof de be treffende schoorsteenbouwer, die doi een verbandmeester ter plaatse werd verbonden. Advertentie De voorzichtigheid verbiedt van de militaire situatie in Indonesië méér te zeggen dan dat zij onoverzichtelijk is. Voorspellingen over de afloop van de strijd of voorspellingen, dat de strijd überhaupt een afloop zal ken nen zijn daarom taboe. Toch loont het de moeite zich een beeld te vor men van de situatiedie kan ont staan, als de centrale regering volle dig in haar opzet slaagt. Mannen als mr. Sjafruddin Prawi- ranegara, overste Ahmad Hoessein en mr. Burhanuddin Harahap, die beho ren tot de kundigste en nuchterste leiders, die Indonesië thans kan op brengen, zullen vooi goed uitgescha keld, c.q. uitgeroeid worden. Het voorbeeld, dat aldus wordt gesteld, zal geenszins stimulerend werken op de politieke moed van de oppositie in Indonesië. Het prestige van de strijd krachten, die bloed van waarachtige patriotten hebben vergotenzal ern stig geslonken zijn. De economische positie van Indonesië zal iedere be schrijving tarten en het welvaartspeil van de bevolking zal tot zulke onpeil bare diepten verzinken, dat zij zal wensen het woord „Merdeka" nooit gehoord te hebben. De lachende derde bij dit alles zal de P.K.l. zijn, de Indonesische com munisten, de erfgenamen van Alimin, Muso en Tan Malakka- Nergens in de wereld zullen de voorwaarden voor een communistische greep naar de macht zo getrouwelijk zijn vervuld als in Indonesië. Zo sterk zullen Aidit en Semaun worden, dat zij Soekarno, de ijdele. onberekenbare demagoog, gevoegelijk kunnen missen als „figurehead". Een overwinning van Djakarta op Sumatra zal Indone sië beroven van de bloem van zijn leiders en het land rijp maken voor een coup a la Praag. De sympathie van de vrije wereld gaat uit naar de mannen in Padang en Bukit Tinggi, maar die sympathie wordt aan banden gelegd en ge kluisterd door onze juridische opvat tingen nopens erkenning en- niet-in- menging in de binnenlandse aange legenheden van mdere landen. Dat leidt er toe, dat wij in de strijd tegen het communisme aartsreactio nairen als Syngman Rhee, Tsjang Kai Sjek e.t.q. steunen, terwijl mannen als Sjafruddin, die een toekomst zouden kunnen hebben, eenzaam ten onder gaan. De komsi in deze wereld van de atoombom heeft openlijke agressie grotendeels onmogelijk gemaakt, zegt men. Een schoolvoorbeeld van infil tratie of interne agressie speelt zich thans af in Indonesië. Het communis me maalt niet om de uitschakeling van openlijke agressie, omdat het zich sterk weet in het bezit van een operatieve leer, die als het ware toe gesneden is op dc praktijk van de infiltratie. De vrije landen hebben het juiste verweer nog niet gevonden. Voorlopig hebben zij de mond vol van juridische formules uit een voor bij tijdvak. In de praktijk betekent dat, dat zij met de mond vol tanden staan. verten tie Macaronischotel mei blikgroenfen sperzieboontjes, doperwtjes, worteltjes, blokjes worst, tafelzuur en ketchup BARTELJORISSTR. HAARLEM TEL. 13439 FERD. BOLSTR. 48 A'DAM TEL. 717162 Verwachting tot zaterdagavond (opgemaakt te 11.15 uur) Droog weer met weinig bewolking. Vannacht lichte tot matige vorst, morge,. ongeveer dezelfde tempera turen als vandaag. Zwakke tot ma tige wind uit oostelijke richtingen. Zon: 6.56—18.43 Maan: 4.25—13.57

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1958 | | pagina 1