GERRIT winnaar van VOORTING in Duinkerken uitgebreide kopgroep Met De Jongh en gebroeders Van Est geslaagde greep naar de ploegprijs 'I Wi KLAPPEN VOOR FRANSE NATIONALEN BELG HOEVENAERS NEEMT DE GELE TRUI OVER i UITSLAGEN De eerste Grote Mannen De finalisten van morgen Zwarte markt in kaarten voor de finale „openbaar Hij is gebakken zei Van Est Regen bederft op Wimbledon de tennispret SSEEL WARBURG en VAN WIJK blijven eerste 3 ZWEDEN- MULLOY OP BLOTE VOETEN ZATERDAG 28 JUNI 1958 PAGINA 5 Twee studententitels voor Kloezen Na de verkiezingen in Suriname 28JUNI-3eET 177 KM --EU-LETRÉP0RT MEj?S LES BAINS '29JUNlAeET 205 KM 0plsE EU-LÉTRÉPORT MERS-LES-BAINS rorgestes 62km VERSAILLES <D ravilaillering) - Versailles De Tour en de radio tweede etappe ZwedenBrazilië 99 «4^ I J. G. Meijer 25 jaar directeur „Wittebrug" Ridder Oranje Nassau buiten de lijnen Hoe Het allemaal precies is ge gaan, weten zij, de strijders van het allerlaatste uur, misschien zelf niet meer. Hoe dan ook, toen de karavaan van de heer Goddet België definitief achter zich liet en Frankrijk binnen- zwenkte, ontstond plotseling een hels kabaal in de hoofdmacht. En, het spektakel heeft pas zijn einde ge kregen op de Rue St. Barbe in het grauwe, kille Duinkerken. Daar sprong, zo n tweehonderd meter vooi de witte eindstreep, plotseling een oranje trui uit de uitgebreide groep vluchtelingen. De onthutste Italiaan Baffi was de eerste, die reageerde. Maar te Iaat. Gerrit Voorting, met zijn vijfendertig jaar, één der alleroudsten in de karavaan, was niet meer te stuiten. Gesteund door de felle wind, die hem pal in de rug zat, stoof hij in vliegende vaart over de eindstreep. Vijf jaar na zijn triomf in Dieppe beleefde hij de triomf van Duin kerken. En, het leek wel of deze ene zegepraal niet voldoende was voor de Nederlands-Luxemburgse combinatie. Want in de groep van achttien, die het peloton in de laatste twintig kilometer waren ontvlucht, bevonden zich ook De Jongh, Piet van Est en Wim van Est. Zo kon niet alleen beslag gelegd worden op de individuele overwinning in de etappe, maar ook de overwinning in het dagelijkse ploegenklassement werd veroverd. Gevoegd bij het feit, dat Nederlands formatie in het algemeen klassement der ploegen oprukte naar de tweede plaats, vlak achter de Belgen en dat Gerrit Voorting in de algemene rang schikking opschoof naar de derde plaats, in het spoor van de nieuwe drager van de gele trui, de Belg Hoevenaers, was het niet zo ver wonderlijk, dat het Nederlandse deel van de Nelux-ploeg in een uitbun dige stemming de uren voor de nacht rust heeft doorgebracht. Feest dus m het kamp van ploeglei der Goldschmidt; gezichten als oorwur men aan de tafel, waaromheen Marcel Bidot en zijn Franse nationalen ge schaard waren. Daar treurde men al lereerst om het verlies van de gele trui door Darrigade, de man die in het ver loop van de etappe herhaaldelijk aan toonde zijn voorsprong graag te willen consolideren met een tweede geslaagde vlucht, maar die op het ogenblik van de beslissende aanval in geen velden of we gen te bekennen was. Men treurde er voorts om het verlies van een van de waardevolste elementen, de vriendelfj- ke Jean Forestier, die in de eerste de beste etappe zo lelflk was komen te val len, dat hij zijn pols brak Men jam merde tenslotte om wat Walkowiak, Fi- pelin, Stablinski en Privat was over komen. De goeie Walko, de winnaar van 1956, had in het heetst van de strijd ziin fiets gegeven aan Louison rJoDet, toen die met een gekweld gezicht be duidde een lekke band te hebben. Wal ko steeg kort na het incident op de in- '.v.v-.,. v..;. s-, Gerrit Voorting passeert als eerste de eind streep.vóór Bajfi, Elliott en van Geneugden. De weersomstandigheden zijn tijdens de wedstrijden van de Kieler Woche niet bepaald gunstig geweest. Bij wind kracht 6 en een woelige zee zijn vrij dag de deelnemers gestart. Vele boten liepen gebroken masten of andere ave rij op. Vooral in de finnjollenklasse vie len de meeste slachtoffers. Onze land genoten Warburg met „Fikfak", Ger- hards met „Firebird" en Koopmans met „José" hebben zich kranig door de omstandigheden heen geslagen. Welis waar werd de Deen Schwarz met „Dok" winnaar, doch de Nederlanders bezetten respectievelijk de tweede, derde en vierde plaats en Warburg behield met 4530 punten de leiding in het alge meen klassement. De Nederlander Van Wijk met „Rak ker" blijkt geabonneerd te zijn op de eerste plaats in elke race. Ook vrijdag passeerde hij in de sharpieklasse als eerste de finish voor de Duitser Mün- ster met „Peter Röm". Te Noordwjjk zijn de nationale tennis kampioenschappen voor studenten voortgezet. De resultaten zijn: Heren enkelspel, halve finales: Fre- deriks versl. Vrins 62, 57, 61. Fi nale: Kloezen versl. Frederiks 64, 62. Dames enkelspel, halve finales: mej. Thoman versl. mej. Deutman 57, 9—7, 6—1. Finale: mej. Thoman versl. mej. De Greve 63, 63. Herendubbelspel, halve finales: Kloe zen en Frederiks versl. Vrins en De Brey 6—3, 6—2; Reus en Kalff versl. Duson en Van der Linden 63, 75. Finale: Kloezen en Frederiks versl. Reus en Kalff 64, 64. Gemengd dubbelspel, halve finales: mej. De Greve en Frederiks versl. mej. IJssel de Schepper en Boer 64, 5—7, 61; mej. De Rooy en Kloezen versl. mej. Thoman en Haslinghuis 6—2, 8—6. Finale: mej. De Greve en Frederiks versl. mej. De Rooy en Kloe zen 75, 63. De gouverneur van Suriname, de heer J. van Tilburg, heeft vrijdagochtend de minister-president van het demissionai re Surinaamse kabinet, de heer J. Fer- rier, ontvangen. Later op de ochtend bezochten hem de fractieleiders van de Nationale Partij Suriname, de Pro gressieve Surinaamse volkspartij en de Verenigde Hindostaanse Partij. Volgens onofficiële berichten behaal den de „samenwerkende partijen" in Paramaribo 60 procent van het aantal uitgebrachte stemmen. '-j'AAr-Sy yjetglè raveKnesIBkm Calais39 elleséékm arquisse - Boulogne 73 km St.Elienne 100km 131 km Kanaal Stvaléry152km (Dravitaillenng Daarmee was de strijd beslist. De groep van achttien renners zette zo'n hoog tempo in, dat een achtervolging door het peloton eenvoudig onmogelijk werd. Het verschil groeide tot ruim ander halve minuut en de Nederlanders be reidde de eindfase zo bekwaam voor, dat het Gerrit Voorting door zijn deelneming aan de vierdaagse van Duinkerken bekend met het parcours de kans gaf op de beslissende coup. Achter hem in het peloton hadden in tussen de overige Nederlanders en de Luxemburgers in een voortreffelijke sa menwerking het tempo afgeremd. Dit laatste is misschien wel de belangrijk ste winst in deze rit geweest. middels met deugdelijk materiaal voor ziene fiets van Bobet en zou door Pipe- tin Stablinski en Privat wel weer even Ui de hoofdgroep teruggebracht worden. raar Walkowiak kreeg tijdens de ach- i?ïv°lging twee lekke banden. Het vier- nuter? r door dat alleS bUna ml" Spuitje voor Bahamontes C Di<iatrdenrsla£enheid voorts bij de Spanjaard Bahamontes, maanden- v»n Sn? <U' koesterende zon nestralen van Spanje en Italië, werd doodziek onder de venynig koude> soms snerpende wind, die Zo ult de Noordzee op het luf van de renners sioeg. Zijn maag pr ote ste er de zo he ftigdat de lijfarts van de Tour <]0iUer Dumas. de bibberende Spanjaaid tenslotte maar een injectie gaf. Maar "Pntt van de medicijnman heeft Bahamontes niet kun nen redden van een dreigende onder gang. Hij bereikte de ™»g>» in het groepje van de geplaagde Walkowiak; ook dus met bijna tien minuten achter stand. Rit door Nederland Nederland was in de tweede etappe ook door Goddet in het routeschema opgenomen. Weliswaar ging de rlt slechts tien en een halve kilome ter over ons grondgebied, maan dat was voor de opgetogen bewoners van Zeeuwsch-Vlaanderen voldoende ge weest om een fikse premie beschik- Brussel Londiniè Meufcbatel Goumay Gisors107km Magny123km PflR'JS Mantes 145km LeTrt baar te stellen voor de renner, die als eerste de grens passeerde. De ren ner wasPiet van Est, die daar mee dus het eerste geld voor de Ne- lux verdiende. Strijd werd er nauwelijks geleverd in de eerste fase van de etappe. Eerst in de straten van Brugge zetten de Bel gen hun aanval in. Hoevenaers spurtte weg m gezelschap van nog vijf Bel- ,Yan den Borgh, Darrigade, de Ier Elliott en enkele Italianen en Franse regionalen. Opeens was alle rust ver dwenen. Het peloton spurtte voluit, stond de vluchtelingen slechts een voorsprong van 150 meter toe en toen deze de nutteloosheid van de poging inzagen, lieten zij zich weer snel terug vallen. Elliott, een der vrijbuiters in deze ronde, gaf de moed echter niet op. Bii Izegem, na 121 km, trok hij er op nieuw tussen uit, nu met de Belgen Planckaert, Adriaenssens, Darrigade, Guentin en de Italiaan Fallarini. De vluchtelingen handhaafden zich lan ge tMd en het verschil liep zelfs op tot bijna drie minuten. Op de stotende kas- seien in de buurt van Dixmuiden (165 km) werden zij echter ingehaald door een groep van elf renners, bij wie zich Rohrbach) Graczyk Mallejac Ma- hé en de fel strijdende Van den Borgh bevonden De nieuwe kopgroep leek ten slotte een' veilige marge te hebben. Een gesloten spoorwegovergang even bui ten het Westvlaamse stadje V eurne (170 km) verstoorde echter de pret. De kopgroep verspeelde vele kostbare se conden en werd snel ingehaald. F? en Malle jac, die juist v°°r de spoorbomen waren weggowipti staskton daarna ook de aanval. De beslissende slag Graczyk wist echter niet van ophou den. Even voor de Franse grens de marreerde hij weer en zo luidde hij de boeiende slottase in, die uiteindelijk leidde tot de Nederlandse triomf. Want in zijn vlucht sleepte hij zes strijdbare metgezellen met z'ch mee: Piet van Est, De Jongh, Malie, Rohrbach, Hoe venaers op jacht naar de gele trui en de Italiaan Bottechia. Het zevental kwam los, maar het verschil was toch nog niet groot genoeg. Gerrit Voorting kreeg daardoor de hans op aansluiting en even later wipte Wim van Est met Foré, Baffi en nog enkele renners aan zijn wiel over naar de kopgroep. Zondag zal de reportage van de finish van de vierde etappe zijn tus sen 16.45 en 18.00 uur over de zender Hilversum II (298 m). Om 19.50 uur is over de zender Hilversum 1 (402 m) de nabeschouwing. Maandag is de reportage van de finish tussen 16.00 en 17.00 uur. De herhaling is om 18.40 uur, wadrna om 21.20 uur de nabeschouwing volgt. De uitzendingen zijn over Hilversum II (298 m). Het klassement van de etappe v n Gent naar Duinkerken over 198 km, luidt: 1. Gerrit Voorting (Nelux) 5.12.02 (met bonificatie 5.11.02), 2. Baffi (It.) z. t. met bonificatie 5.11.32), 3. El liott (Intern.) z. t., 4. Van Geneug den (Belg.) z. t., 5. Graczyk (Midden- Zuid), z. t., 6. Hoevenaers (Belg.) z. t. 7/18. ex aequo Bober (Parijs N.-Ö.), Mahé (Fr.), Piet van Est (Nelux), De Jongh (Nelux), Botte chia (It.), Rohrbach (Midden-Zuid), Vlayen (Belg.), Debusmann (Zwits./ Duitsl.), Morvan (West-Zuidwest), Wim van Est (Nelux), Annaert (Parijs N.-O.), Adriaensens (Belg.) allen in dezelfde tijd als de winnaar. 19. Sabbadini (West-Zuidwest) 5.13.42, 20 tot en met 94e ex aequo: een zeer grote groep renners bij wie Damen (Nelux), Kersten (Nelux), Lahaye (Nelux), Van den Borgh (Nelux), Bolzan (Nelux), Gaul (Nelux) Ern- zer (Nelux), Anquetil (Fr.), Bobet (Fr.) Darrigade (Fr.), rllen in de zelfde tijd als Sabbadini (West-Zuid west) 5.13.42, 96. ex aequo Schmitz en Bahamontes 5.21.25. Algemeen klassement 1.'Hoevenaers (Belg.) 9.44.44, 2. Dar rigade (Fr.) 9.45.54, 3. Voorting (Ne lux) 9.46.05 op 1.21.-, 4. Baffi (It.) 9.46.19, 5. Graczyk (Midden-Zuid) 9.46.29, 6. ex aequo Elliott (Int.) De busmann (Zwits./Dld) en Rohrbach (Midden-Zuid) allen 9.46.49, 9 Plan ckaert (Belg.) 9.46.57, 10/15. ex aequo Van Geneugden (Belg.), Wim van Est (Nelux), Bober (Parijs N.-O.) Mahe (Fr.), Morvan (West Zw.) en Adraiaenssrns (Belg.) allen 9.47.05 op 2.21.- 16. ex aequo Vlayen (Belg De Jongh (Nelux), Bottechia (It) allen 9.47.20 op 2.36.- 19. Brenioïi 94814 ri11' 2°' Pol° 'Midden-Zuid) 23' /x a^RU0 21 renners bij wie Van den Borgh (Nelux) An S'-(Fr');®encini 'It.) Bobet'(Fr.) Mallejac (West-Zw.), Ernzer (Nel lux), Bover (Sp.), Gaul (Nelux) dennZufri) Geminiani (Mid-' den-Zujd) allen in 9.48.45 63. Piet TNelux1'64' 6X aecWo Bolzan (Nelux en Lahaye (Nelux) 9. 49.00, 82. ex aequo Damen Kersten (Nelux) 9.50 27 (Nelux) 9.56.28 (Nelux) en 92. Schmitz Puntenklassement 1. Hoevenaers (Belg.) 8 -nt„ 2. Grac zyk (Midden-Zuid) 9 pnt., 3 ex aequo: Baffi (It.) en Elliott (Int.) beiden 10 pnt., 5. Van Geneugden (Belg.) 18 pnt., 6. Debusmann (Zwits.- Dld.) 26 pnt. 7. ex aequo; W. van Est (Nelux) en Rohrbach (Midden- Zuid) beiden 27 pnt., 9. Voorting (Nelux) 29 pnt., 10. Darrigade (Fr.) 30 pnt. Ploegenklassementen 1. Nelux (Voorting, P. van Est en De Jongh) 15.35.06, 2. België 15.36.06, 3. Italië 15.37.16, 4. ex aequo Midden- Zuid, Parijs N.O. beide 15.37.46, 6. ex aequo Intern., Frankrijk, Zwits./Dld. en West-Zuidwest alle 15.39.26, 10. Spanje 15.41.06. Algemeen ploegenklassement 1- België 29.18.46, 2. Nelux (Voorting, W. van Est en De Jongh) 29.20.30 3. Midden-Zuid 29.21.32, 4. Frankrijk 29.21.44, 5. Italië 29.21.50, 6. ex aequo Internat., Zwitserland/Duitsland en Parijs N.O. alle 29.24.19, 9. West- Zuidwest 29.24.35, 10. Spanje 29.26.30. Morgen zullen Zweden en Brazilië in Stockholm de strijd aanbinden om het wereldkampioenschap voetballen. Deze foto-combinatie toont boven het Brazi liaanse elftal en onder de Zweden. De televisie-uitzending van de finale begint om kwart voor drie. De kaartjes voor de finale van zon dag in het toernooi om het wereldkam pioenschap voetbal, de eindstrijd tussen Zweden en Brazilië, worden openhartig »er advertentie in de kranten aange boden tegen zwarte prijzen. De han del is uiterst willig. Kaartjes die in de ochtendbladen van vrijdag waren aan geboden, waren omstreeks het middag uur al uitverkocht. De prijzen, die be dongen worden gaan tot het tienvoudige van de oorspronkelijke waarde. Het heeft de Zweedse voetbalbond on aangenaam getroffen dat per adverten tie ook een kaartje werd aangeboden voor de speciale ere-loge en bovendien twee o schande voor de perstri bune. De bond heeft getracht te ontdek ken wie de oorspronkelijke eigenaars geweest zijn, maar dat is hem niet ge lukt. Toen United Press International de man opbelde die het kaartje voor de ere-loge geadverteerd had, was het eni ge antwoord „het kaartje is voor 200 kronen verkocht" (vier maal de prijs van de duurste kaartjes). Bij de Londense bookmakers is Bra zilië favoriet. Hun notering is 10 tegen 11, terwijl 15:8 geboden wordt voor Zwe den. iiiiiiiimiiimiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiHiiiiiiimimiiinimr Wij hebben donderdag Darrigade zien winnen in Gent. Enkele van zijn ploeg genoten staken als „gelukwens" en uiting van „vreugde" even een hand naar hem op. De rest van de tricolores reed zonder meer door naar het hotel. Dergelijke koele toneeltjes zijn heel ge woon in de Ronde van Frankrijk, waar de eerzucht en de onderlinge rivaliteit sterker is dan de sportiviteit. Het kan zijn, dat de leden van de ploegen waarin grote favorieten rijden, het vanzelfspre kend vinden, dat één van hen de rit wint. De vreugde in de Nederlands-Luxem burgse ploeg over de zege van Gerrit Voorting, na de overwinning in 1953 in Dieppe zijn tweede zege in de Tour de France was groots en algemeen. Wim van Est, die in de kopgroep onmiddellijk na zijn broer Piet als negende over de witte lijn was geflitst, smeet zijn fiets tegen een hek en rende op Voorting toe. „Hij is gebakken Gerrit, mooi zo, zo moeten we het hebben. Je ziet wel, die ouwe knarren als wij kunnen nog wel meekomen." Piet de Jongh liep over zijn gehele olijke snuit te stralen van blijdschap. Toen even later het grote peloton bin nenkwam met Lahaye, Van den Borgh, Damen en Kersten riep hij zijn land genoten nog voor zij waren afgestapt toe: „Jongens, Gerrit heeft gewonnen" en de reactie van het viertal was al even spontaan. Jaap Kersten vond het eigenlijk nog niet mooi genoeg. „Als het even had meegezeten, hadden Charlie en ik er ook bij gezeten. Ik was van achteren en toen ik langs Gaul reed, riep ik allez! Maar hij bleef er tussen zitten. Jammer." Wim van Est hoorde wat Kersten zei: „Zo vind jij dat zo jammer. Had jij dan zo graag gewild, dat Charlie Gaul de heleboel met zich mee had getrokken? Dan had Darrigade misschien weer de ereronde mogen rijden." Daarmee had Kersten een lesje wielertactiek van een oude rot in het vak gekregen. Toen behulpzame handen Gerrit Voor ting het zweet en het stof van het gelaat hadden gesponst en ploegbaas Gold schmidt van de gelegenheid gebruik had gemaakt om, nog voor een Duinkerkse schoonheid de kans kreeg, Gerrit een overwinnigskus op de wangen te druk ken (dat is de eerste, die ik van een ploegleider kreeg) gaf Voorting verslag van zijn sprong naar de zege. „Ik wist precies hoe die finish hier was. Dus wat dat betreft zat ik lekker. Ik zat te denken, die Hoevenaers moet natuurlijk in de gele trui en Vlayen gaat dan het sprintje aan trekken. Daar moest ik van profiteren. En toen Piet van Est demarreerde ben ik met hem meegegaan. Nog een mazzel, dat op dat laatste stuk zo'n sterke wind stond, want anders had ik het tegen die Baffi nog niet geweten. Darrigade en Hoevenaers zijn de eerste Grote Mannen van de Tour. Darrigade (boven) mocht donderdagavond de gele trui aantrekken en gisteren was de aer van het gouden kleed voor de Belg Hoevenaers. Maandag zal de heer J. G. Meijer een kwart eeuw directeur zijn van ho tel „Wittebrug" in Den Haag, doch dit jubileum zal slechts in interne kring worden gevierd. De heer Meijer is vo rig jaar gehuldigd, toen hij op 1 mei veertig jaar in hotel Wittebrug werk zaam was. De heer A. W. van Hout te Mill is benoemd tot ridder in de orde van Oranje-Nassau. De bij deze onderschei ding behorende versierselen zijn hem gisteren door de burgemeester van Mill uitgereikt op een receptie ter gelegen heid van het vijftigjarig bestaan van de houthandel Van Hout N.V., waarvan hij de oudste directeur is. Eén sport-joumaliste moet het in Zwe den opnemen tegen ruim 2000 manne lijke rivalen uit 60 landen. Zij is Ita Ve- gezzi, van „Milan-inter" en heeft tien jaar ervaring als sportschrijfster. De hoofdtolk in Stockholm, Juan da Silva, is door de Chileense voetbalbond reeds geëngageerd door de zelfde baan tijdens het bekertoernooi van 1962. Da Silva, die een Venezolaanse pas heeft, spreekt tien talen. Hij is in Spanje ge boren, heeft een Noorse moeder en is in Denemarken opgevoed. De talen die hij spreekt: Italiaans,' Spaans, Portu gees, Frans, Duits, Engels. Russisch, Noors, Zweeds en Deens. Zijn volgen de baan als tolk zal hij hebben bij de Europese atletiekkampioenschappen, in augustus in Stockholm. De scheidsrechters hebben gister avond zelf een partijtje gevoetbald. In de „bekerploeg" speelden o.a. de Rus Latychev, de Zwitser Wyssling, de En gelsman Leafe en de Uruguees Corde- sal. De man die alleen maar mocht fluiten was de Spanjaard Cardebasal. Verwacht wordt dat 1.200 journalis ten uit 60 landen zondag de finale ter plaatse zullen „verslaan". De 46-jarige Franse arbiter Maurice Guigue, die de finale zal leiden, is een politieman in Marseille. Ik ben niet van plan een loopje met me te laten nemen, beloofde Guigue. De kaal-wordende Fransman gaf toe dat hij wel wat ner veus is. „Dat verdwijnt zodra ik op het veld sta In vroeger jaren heeft Wimbledon al tijd mooi weer gekend. Heel anders is het dit jaar. Van maandag af de openingsdag hebben deelnemers, or ganisatoren en toeschouwers slechts zelden van zonneschijn kunnen genieten en vrijdag was het helemaal mis. Een grijze wolkenlucht, een koude wind en ettelijke regenbuien maakten het vei> blijf onaangenaam op de tribunes, waar de kleumende belangstellenden zich te gen het slechte weer beschermden met paraplu's, regenjassen of warme kle ding. Het geduld van het publiek bij baan drie, waar men op de komst van de favoriet in het heren enkelspel, de Au straliër Cooper, zat te wachten, werd niet beloond. Cooper en nog velen met hem weigerden onder deze omstandig heden te spelen en men verzocht om een beslissing van hoofdscheidsrechter kol. John Legg. Sponsen en zaagsel moesten er komen ter herstel van de banen, was het besluit van John Legg, doch voordat deze attributen waren aange rukt, ontlaadden de grijze wolken zich. Zelfs het centre court, bedekt met mat ten, vertoonde op de baseline twee gro te plassen. Slechts één party in het heren enkel spel is afgewerkt. Het was die tussen de Australiër Fraser en de Italiaan Maggi. Eerstgenoemde won met 60, 64, 63. De geplaatste Amerikaan Mackay, die samen met Vark (Australië) op het centre court verscheen, kon zich byna niet staande houden. In de eerste set maakte hy zes tuimelingen. Hy ver loor deze met 64. By de stand 88 in de tweede set werd de party afge- broken en weer wegensregen. Gardnar Muiloy, de 44-jarige Ameri kaan, heeft ook een deel van zyn pai> ty tegen zyn landgenoot Green ge speeld. Green won de eerste set met 63 en voordat de speler de tweede set begonnen trok Mullov zijn schoenen en sokken uit. Blootsvoets won hy deze set met 64. Opnieuw maakte de regen een einde aan een party en zo snel zq kon den vluchtten Muiloy en Green naar de kleedkamers.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1958 | | pagina 5