C&A Schotse boerensoep 657,7^^/35% overhemden 1475 Een meisje dat graag eet is een dame voor je 't weet! Alléén bij C mmm... en kerngezond! polyester fibre I Cot ton Beroemd recept verfijnd door Zwitserse koks! Enthousiasme in Nederlandse gezinnenl zondag-soep voor elke dag! Hoe lang, hoe zwaar moeten Uw kinderen zijn? Hoeveel vitamine A en caroteen hebben ze dagelijks nodig? O, die dochters, die zijn zo veeleisend. Ze willen de mooiste jurkjes en hagelwitte sokjes en naar de kapper en een petticoat. En dan nog de lekkerste boterhammen. Iedere dag. En moeder maar zorgen. Moeder maar knippen en knielen en spelden. En boterhammen met Blue Band smeren! Dat zijn smulboterhammen die helpen groeien. Het zijn de gezondste, weet moeder. Blue Band geeft nu een ongekende vitamine-zekerheid. MEER VITAMINE-ZEKERHEID Meer dan ooit helpt Blue Band in de dagelijkse vitaminebehoefte voorzien. Al jaren geeft Blue Band U vitamine A en vitamine D. Dat betekent weerstand en energie, maar ook een sterk beendergestel en een gezond gebit. Nu is Blue Band nog verrijkt met CAROTEEN (provitamine A), dat een waardevolle bijdrage levert tot de gezonde groei van Uw kind Voor U, mevrouw: het beste van het beste. Van Nelle's nieuwe Assam Thee! Samengesteld naar Engelse smaak - alleen de allerfijnste theesoorten zijn er aan te pas gekomenen van die soorten alleen het beste blad van de struik plus de geurige topblaadjes. „Dat is Thee!" Van Nelle's Assam Thee! Meteen een pakje halenGenieten DONDERDAG 30 OKTOBER 1958 PAGINA 10 En Moeder Natuur heeft voor vele ingrediënten gezorgd. Golvende graanvelden, welvoorziene moestuinen gaven al 't goede voor deze nieuwe soep: Schotse Boerensoep - van Knorr! Geurend naar de zomer: door oogstverse gerst, jonge worteltjes, prei, selderij, peterselie. Verfijnd met stukjes ham, kostelijke kruiden en de befaamde Knorr keukengeheimpjes. Verrukkelijk is Jiffy ananasen fantastisch vlug klaar. Vlak voor het eten klopt TJ even het Jiffy-poeder door een halve liter koude melk (niet koken!) Even later, als U aan het dessert toe bent, hebt U een over heerlijke vruchtenpudding met royaal veel stukjes frisse, echte ananas. D&t is volkomen nieuw! Voor het eerst een pudding-zonder-koken met echte stukjes fruit. Dat vindt TJ alleen bij Jiffy. Als eerste In Nederland brengt C A overhemden in Terlenka met katoen. Terlenka/katoen is ster ker, zuiverder, mooier dan enig ander materiaal en heeft bovendien de fantastische eigenschap pen van No Iron: niet strijken, kreukherstellend, vlug droog. Wit overhemd, vastboord: Tal van Nederlandse huisvrouwen gingen u reeds voor. Zij keurden het nieuws en zij waren net zo blij verrast als hun man- nen! Geen wonder: Schotse Boerensoep is tongstrelend, verrukkelijk voedzaamzo gezond als de Hooglanden zelf. Mmmm. mórgen dit heerlijks in de borden. 4 borden natuur wK/ pudding: zonder koken Jiffy: óók in de smaken Vanille, Frambozen en Chocolade - Caroteen gewicht meisjes Zijn Uw kinderen ouder of jonger? Meer cijfers, die natuurlijk altijd een gemiddelde blijven, volgen voor U in volgende advertenties.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1958 | | pagina 10