Vraag geen verf.vraag RIP O LIN HAARLEMSE POLITIE PAKT WINKELDIEVEGGEN HARD AAN Voor grijpgrage handen is de verleiding de komende weken weer groot Sun balm I^rouue!) Neon Bachavond door Musyckcamer 20 LXj ANNEN OP DE MAAN v- j&thiJH if* "t^p3k*rï3ttf_ Alfredo Lustrumviering vrijdag begonnen In 't gelid In één nacht Uw handen gaaf en zacht MÊÊÊÊÊÊmÊSm mm DONDERDAG NOVEMBER KATHOLIEK HAARLEM WITTE KRUIS HELPT ECHT! WITTE KRUIS ZATERDAG 8 NOVEMBER 1958 PAGINA 8 Nestor der Nederlandse kynologie vierde zijn negentigste verjaardag Huldebetoon in restau rant Dreefzicht te Haarlem ZO VAT U GEEN POTTER'S LINIA CIOS tien jaar in Overveen Provinciale subsidie voor Volksmuziek school in Haarlem Pauze-concert Wereldfederalisten in Haarlem ZAND VOORT Leden van reserve- politie onderscheiden Ledenvergadering van „De Hanze" Zandvoort Luctor Ponse solist op tweede concert voor scholieren Centrale Volksbank in Haarlem Geloof en Wetenschap - Reserveer deze avond voor uw bezoek aan het concert van het koor een avond van waarachtig kunstgenot „Propria Cures" Delftse studenten door politie verhoord Semi-profs Amateurs „Het Witte Paard" RADIO MOORS HOCKEYPROGRAMMA Voor Haarlem e.o. Tafeltennistoernooi voor junioren DE A VONTUREN VAN KUIFJE EN BOBBIE door HERGE 101 Lieve Heme!!De arme kerel.. Da's ontzettend... IVat fLees op Hé Maar da's onmogelijk Als ie de buitendeur van de schut- kamer had geopend zou de motor zijn afgeslagen, en... IVacht even, er staat nog iets onder Verdikkie!Hij heeft dat gedaan om ons leven te redden!...En ik beschuldigde 'm... Ja, kapitein.., jpaar die opoffering zat waarschijnlijk voor niets zijn... Vooruitt ga weer naar boven, dan zorg ik yoo»„de reparatie. ALS IE JARIG BENT: EEN KUIFJESBOEK Advertentie De zittingen van de Haarlemse poli tierechter demonstreren wekelijks, dat er in Haarlem in winkels en waren huizen nog veel wordt gestolen. Voor het merendeel zijn het vrouwen, die zich aan winkeldiefstal schuldig ma ken, hetgeen niet zo verwonderlijk mag heten. Zij maken immers verreweg het grootste percentage uit van het winkelend publiek. Er zijn ook wel mannen, die hun vingers niet thuis kunnen houden, maar hun aantal is in verhouding bijzonder klein: in Haar lem slechts twee pet. zoals de politie desgevraagd mededeelde. Niet alleen op de zittingen van de politierechter wordt men gewaar, dat er bijna elke dag in warenhuizen en winkels wordt gestolen. Ook de controleurs en contro- leuses, die door de directies zijn aan gesteld om aan het groeiend euvel van winkeldiefstal het hoofd te kunnen bieden, weten ervan te verhalen. Zij zijn er om het winkelend publiek tegen zich zelf te beschermen. Als men de politie vraagt naar het motief, dat een winkeldief tot zjjn of haar daad heeft aangezet, dan krjjgt men te horen: uit hebzucht. Dat is naar ons oordeel een wel wat simpel antwoord. Veeleer zijn wij geneigd te veronderstellen, dat de schuldige ge handeld heeft in een soort roes. Vaak is de verleiding zo groot, dat de nylons, een collier, ballpoints, kinderkleertjes of wat dan ook al in de tas of zak verdwenen zijn, voordat de dievegge beseft heeft, wat zij gedaan heeft. Hoe vaak gebeurt het niet, dat een vrouw gebiologeerd raakt door een klein snuisterijtje, dat zij al zo lang heeft willen bezitten, maar waarvoor tot nog toe geen geld beschikbaar was. Het is niet alleen hebzucht, het is ook het fi nanciële onvermogen en soms een on verklaarbare gaste, die een vrouw tot stelen drijven. Wanneer zij betrapt wordt, weet zij veelal niet waarom zij heeft gestolen. En als zij het weet dan krijgt men vaak een tragisch verhaal te horen. Onder de dievegges bevinden zich vrouwen van alle stand en rang. Da mes van goeden huize en eenvoudige Op zeer gemoedelijke wijze heeft de Kynologenclub Kennemerland vrijdag middag en -avond zijn penningmeester J. A. C. van Zillesen uit Haarlem bij gelegenheid van zijn negentigste ver jaardag in het zonnetje gezet. Maar niet alleen uit zijn eigen vereniging kwamen de gelukwensen. Vanwege het feit, dat de heer Van Zillesen de nestor is van de kynologie in Nederland onder meer richtte hij in 1901 samen met mr. H. A. Lorentz de Raad van Beheer op kynologisch gebied op en was hij hulp secretaris van Ornithophilia in Utrecht kwamen van vele zijden de felicita ties. Op de receptie die gisteren in café restaurant Dreefzicht te Haarlem werd gehouden gaven diverse vooraanstaande figuren uit de kynologie bljjk van hun belangstelling. Aanwezig waren het be stuur van de KC Kennemerland, de voorzitter van de KC Gooi en Eem- land, de heer P. M. A. Huurman, te vens voorzitter van de Schotse Terrier- club, de voorzitter en de penningmees- teresse van de Pekingezen- en Dwerg- spanielclub, de heer H. J. Hoegen Dijk- hof en mevrouw M. Schoor-Oskam, dr. J. Oskam, lid van het bestuur van de Raad van Beheer en tal van leden van de KC, waarvan de jarige de pen ningen beheert. Een felicitatie in de vorm van bloemen was binnengeko men van de Koninklijke Nederlandse Kennelclub Cynophilia. Verschillende geschenken heeft de ja rige penningmeester mogen ontvangen en vele hartelijke woorden werden tot hem gesproken, woorden van waarde ring en uitingen van een grote erken telijkheid voor al hetgeen de heer Van Zillesen in de loop der jaren voor de Nederlandse kynologie gedaan heeft. Tijdens een diner, waaraan tal van leden van de KC Kennemerland aan zaten stelde de voorzitter, de heer J. J. Fris, namens de leden de jarige een geschenk-onder-couvert ter hand. Hij memoreerde daarbij de vele ver diensten van de heer Van Zillesen. „Uw gezondheid stelde U in staat de ze leeftijd te bereiken, maar niet minder is daaraan debet het feit, dat U steeds actief werkzaam bezig is ge weest voor Uw medemens en voor de Nederlandse kynologie." In zijn huldigingstoespraak gaf de heer Fris ook uiting aan zijn erkentelijkheid voor de verdiensten van de echtgeno te van de jarige penningmeester. Advertentie Maar tegen besmetting - en dat is verkoudheid maar al te vaak - iS Uw meest krachtdadige bescherming af en toe 'n paar Pottertjes in de mond te nemen. Ook bij opkomende hoest of keelpijn een snelle bestrijding en ver lichting. Probaat voor frisse adem na cigaret of borreltje. In handige platte doosjes a 55 cent bij apotheken en drogisten. IMP.: H. TEN HERKEL, N.V., HILVERSUM bewoonsters van de volkswijken. De laatsten handelen voornamelijk uit ar moede of omdat de zo lang begeerde luxe zo maar voor het grijpen ligt. Vraagt men een controleur of contro- leuse, waarom een vrouw van goede stand of rang gestolen heeft, dan zal hij of zij het antwoord op die vraag schuldig blijven. Een ander even merkwaardig feit is het ongeloof, da', zich bij vrouwen, die gestolen hebben en betrapt zijn, manifesteert. Hun eerste reactie is: „ik heb niets weggehaald", hetgeen net zoveel betekent „hoe kunt u dat nou weten, niemand heeft mij toch ge zien". Te weinig beseffen winkeldie vegges, dat er in de warenhuizen, ma gazijnen en winkels voortdurend wordt gesurveilleerd en dat controleurs en controleuses bijna niets of weinig ont gaan. Zij kijken ieder voortdurend op de handen. Het is begrijpelijk, dat tegen winkel dievegges moet worden opgetreden. Soms gebeurt het, dat de schuldige er af komt met een berisping. De schaam te is dan al straf genoeg. Maar wan neer het gaat om grote bedragen of om kostbare voorwerpen mt meestal de politie er aan te pas. In deze da gen voor de feestdagen van Sinterklaas en Kerstmis heeft de hoofdcommissa ris van politie in Haarlem opnieuw een ernstige waarschuwing laten horen. „Er zal streng tegen winkeldievegges worden opgetreden. Het is te enenma le ontoelaatbaar, dat er in de waren huizen en elders, waar de goederen vrjj ter bezichtiging liggen uitgestald, gestolen wordt". Advertentie ROWNTREE NV AMSTERDAM f Medicinale handcrême De viering van het tienjarig bestaan op 10 november van het Centraal in stituut voor de opleiding van sportlei ders in Overveen is vrijdag voor de cursisten ingezet. Vandaag, zaterdag middag en -avond wordt de lustrum viering voortgezet in het Concertge bouw waarbij een zeer groot aantal ge nodigden van de partij zal zijn. Vrijdagmorgen hadden de cursisten zich in carré opgesteld op het cirkel vormige grasveld op het voorplein van huize Duinlust. Daar werd met enig ce remonieel de vlag gehesen en vervolgens voerde de directeur van het CIOS, de heer W. Dooyes het woord. Hjj memo reerde hoe een aantal genodigden tien jaar geleden op dezelfde plaats temid den van de vallende herfstbladeren was bijeengekomen en hoe de officiële opening geschiedde toen Prins Bern- hard het sein voor het vlag hjjsen had gegeven. Sindsdien wordt deze opening jaarlijks herdacht met het houden van klassewedstrjjden. De heer Dooyes zei vervolgens, dat door energiek werken veel was bereikt en hjj toonde zich daar dankbaar voor. Daarna begonnen de klassewedstrjj- den,die een onderdeel zijn van de wed strijden om de Inspecteur Ras wissel beker. In een halve competitie werd in klasseverband zevenhandbal gespeeld. De eerste jaars van klasse 1 A werden winnaar met zeven punten, met een punt verschil op de voet gevolgd door klasse 2 A. Het volgende sportevene ment was de traditionele voetbalvolley- wedstrijd tussen docenten en het be stuur van de ClOS-club. De docenten wonnen met twee-een. Des middags werden culturele films vertoond en met een gemeenschappelijk diner werd de feestdag besloten. Gedeputeerde Staten van Noord-Hol land stellen voor de subsidie van 1.600,-, die de stichting Volksmuziek school voor Haarlem en omstreken sinds 1955 geniet uit de provinciale kas voor 1959 te verhogen tot 2.700,-. In het afgelopen cursus-jaar telde de school 880 leerlingen. Haar begroting wjjst voor het thans lopende cursus jaar op een totaal aan uitgaven van f 41.980,- een tekort van 18.935,-. Van het rijk wordt aan subsidie ver wacht 2.750,-, van de provincie 2.700,-, van de gemeente Haarlem 10.000,-, van Heemstede 500,-. Bo vendien is de school voor rond 7.500,- gebaat met de gratis lokalen, welke Haarlem haar ter beschikking heeft ge steld. In het gemeentelijk concertgebouw te Haarlem zal donderdag 13 november 1958 van 12.4013.20 uur de organist Al- bert de Klerk een pauze-concert geven. Programma: Toccata und Fuge, d moll, Joh. Sebastian Bach; Concerto del Sigr. Meck, Joh. Gottfr. Walther, a. Al legro, b. Adagio, c. Allegro; Canon opus 56, Robert Schumann; Toccata (uit de Ve Symphonie), Charles Marie Wi- dor. Maandagavond IV november spreekt in de muziekzaal van café-restaurant Brinkmann te Haarlem voor de afde ling Haarlem en Omstreken van de Wereldfederalisten Beweging-Neder land dr. C. P. Gunning uit Amsterdam, landelijk voorzitter der Beweging over „Het wereldfederalisme en onze persoonlijke verantwoordelijkheid". Ook zullen twee documentaire films vertoond worden, „Hiroshima" en „Het rijk is te klein", welwillend beschik baar gesteld door de Centrale Neder landse Verbruikscoöperaties. Het tienjarig bestaan van het korps reserve-politie te Zandvoort is donder dagavond ingezet met een diner voor de korpsleden en hun dames in „Zomer- lust". De burgemeester van Zandvoort reikte onderscheidingen uit aan acht leden van het 28 man tellende korps, die van de oprichting af daarvan deel uitmaken. Heden zaterdagmiddag wordt de viering voortgezet, 's Middags van 3 tot 4.30 uur vindt een receptie plaats ten raadhuize. Vanavond wordt in „Zomer- lust" sen cabaret-avond gehouden voor de korpsleden en genodigden. De afdeling Zandvoort van „de Han ze" hield donderdagavond haar eerste ledenvergadering in dit winterseizoen. De voorzitter, de heer C. Siegers, wees in zijn openingswoord op de noodzaak voor de middenstanders om zich te organiseren. Alleen een krachtig geor ganiseerde middenstand kan zijn stem doen horen bij de voorbereiding en de uitvoering van de vele overheidsmaat regelen waarbij het middenstandsbe- drijf is betrokken. In dit verband noem de de voorzitter ook de snelle ontwik keling welke het winkelbedrijf thans doormaakt en waardoor de zelfstandige ondernemer in het gedrang dreigt te komen. Hij gaf vervolgens een uiteen zetting van het nut van de kinderbij slagwet voor kleine zelfstandigen. Naar aanleiding van de in Den Haag gehouden Centrale Raadsvergadering gaf de heer Siegers een uitvoerig ver slag van de inleiding welke dr. Samson daar gehouden had over de verhouding tussen vader en zoon in het midden- standsbedrijf. Het jaarverslag van de secretaris, de heer A. G. Burger, gaf in forse stijl een duidelijk beeld van de vele acti- vitèiten welke de Zandvoortse Hanze heeft ontwikkeld. Wegens drukke werk zaamheden moest de heer Burger het secretariaat neerleggen, hetgeen door de vergadering zeer werd betreurd. De heer J J. M. F. van Loenen werd als secretaris aangewezen. Uit het verslag van de penningmees ter, de heer A. F. Heuft, bleek dat de kas enige versterking zeer goed kan gebruiken. De heer M. J. van Seggelen deed verslag van de voorbereiding der Sint Nicolaas-actie 1958. Wegens de hoge kosten heeft het comité moeten afzien van het organiseren van een officiële intocht van Sint Nicolaas. Aan het slot van de vergadering sprak kapelaan Groot als geestelijk ad viseur een opwekkend woord tot de leden om actief te zijn en steeds de vergaderingen te bezoeken. Op 1 fe bruari 1959 zal wederom een bezin- ningsmorgen worden gehouden; pater Rembertus zal dan een causerie hou den. Vrijdag 14 november zal het tweede concert in dit seizoen plaatsvinden voor de leerlingen van de scholen voor voortgezet onderwijs. Het Noordhol lands Philharmonisch Orkest zal onder leiding van Marinus Adam uitvoeren het Concerto grosso in d opus 3 nr. 11 „L'Estro Armonico" van Antonio Vi valdi; het eerste deel van de Serenade voor 8 blazers in Es K.V. 375 van Wolfgang Amadeus Mozart en het pia noconcert voor de linkerhand van Maurice Ravel. De solist is Luctor Ponse. De heer Adams zal de concerten op de gebruikelijke wijze bij de leer lingen inleiden. Het eerste concert trok een ongekend grote belangstelling, zodat, zowel het middag- als het avondconcert volle dig uitverkocht waren. Ook thans wordt weer een grote tooeloop naar de gemeentelijke concertzaal verwacht Bij het agentschap Haarlem van de Centrale Volksbank werd in oktober in gelegd 11.147,56 en terugbetaald 1.791. De jeugdspaarzaamheid is nog altjjd groeiende. Advertentie Koninginneweg 6 Telefoon 14024 „Die Haerlemsche Musyckcamer" die sinds 1946 onder Audré Kaart op voor treffelijke wijze de 17e en 18e eeuwse muziek beoefent, gaf gisteren in de Stadsschouwburg voor „Geloof en We tenschap" een Bachavond, waarvan, zo als we reeds in de voorbespreking ver telden, het zeer bijzondere gelegen was in het feit, dat vier clavecimbelconcer- ten op het programma prijkten: voor één-, twee- drie- en viervoudige be zetting. Of het nu kwam doordat er mis schien iets te veel van het goede werd gegeven (vier clavecimbelconcerten op één avond is wel wat overdadig), of dat de minder gunstige akoestiek enigszins remde, het leek ons dat het excellente gezelschap met wat minder geestdrift musiceerde dan we er van gewend zijn, wat evenwel niet wil zeggen dat de uit voering niet goed was. Bij het derde werk, het Concert voor drie clavecim- bels, kwam er wat meer vaart in, het voor vier clavecimbels geschreven stuk (dat een bewerking is van Vival di's Concert voor vier violen) werd met een zeker élan vertolkt, waartoe de violisten Gusta Goldschmidt, Gertru de Maclaine, Jaap Spicht en Hans Phi lips ook belangrijk hebben bijgedragen. Rythmisch waren er nog wel enige schommelingen te constateren in de drie eerst gespeelde werken. Weldadig deed de suite in C grote terts aan, waarin zeer mooi spel van de twee hobo's en de fagot viel te beluisteren. In ieder geval heeft deze avond iets zeer aparts geboden, daar de concer ten voor drie en vier clavecimbels zel den uitgevoerd worden. T. de Vr. Om aan de s:eec_s stijgende behoefte aan snel tanken van vliegtuigen te kunnen voldoen is vrijdag op Schiphol een enorme tankwagen met aanhanger in gebruik genomen, welke in totaal 29.000 liter brandstof vervoert en 2250 liter per minuut kan afleveren. Advertentie De studenten van de r.-k. studenten vereniging „Sanctus Vergilius" te Delft die verdacht worden van ontvoering van de redacteur L. van het studenten blad „Propia Cures" te Amsterdam zijn thans op één na door de politie te Delft verhoord. Uit dit verhoor is gebleken, dat de feiten zijn, aldus de politie, zoals ze destijds in de pers zijn vermeld. L. is mishandeld en men heeft hem een tonsuur geknipt. Het proces-verbaal zal na afsluiting worden toegezonden aan de officier van justitie te 's-Gravenhage. Haarlem: Snijders; Oepkes, Maas; Kilian, Sibrandi, Goedhart; Groeneveld, Vreeken, Degenaar, de Graaf, Beren- dregt (Eindhoven, thuis). RCH: v. d. Voort; Schoonenberg, Rom- viel; Krist, v. d. Brink, Hoogendoorn; Brouwer, Kruyer, Peper, v. d. Lippe Henke. (Excelsior, uit). Stormvogels: de Graaf; v. d. Oever, Freriks; Luppens, Snoeks, Brom; de Boer, H. Janssen, C. Groot, H. Groot Doorneveld. (HVC thuis). VSV: Geerlofs; Schoon, Pieterse; Mertens, Spaans. Unike; Vendel, den Dolder, Brederveld, v. d. Heijde, Post. (DHC, uit). EDO: Hurkmans; Petterson, Be rends; NN, v. Dijk, Leonhardt; Bel- froid, Spiers, NN, Koek, v. Vark. (DHC, uit). DEM: Aardenburg; Spanjaard, Bak ker, Goderie, Pirovano, Niesten; Noor- dermeer, Sonjé, Bakker, Burger, Aar denburg. (Hercules, uit). HBC: Warmerdam, Henk Kors, Joh. Duindam; Drayer, Kors, de Reus: de Groot, v. Bruggen, Neeskens, Span, Duindam. (WB, thuis). HFC: v. d. Lee- Dekker, Hein Win ter; Molenaar, Molijn, Wijkhuizen, Win ter, Bouwman, Jansen, de Nijs, Moole- naar. (Schoten, thuis). Kennemers: Tijms; Lejeune, Huis man; v. d. Sluis, Brethouwer, Ter voort; de Bie, Kops, Koppen, v. d. Plas, Mosk. (Zandvoortmeeuwen, thuis). Schoten: Kessens; v. Veen, Hogen- dijk; Dinkelberg, Geurts, Koppen; Blan- kensteijn, v. Oosten, Warmerdam, Brussee, Otte. (HFC, uit). WB: v. d. Boogaard; v. d. Schans, Luntz; Luitjes, Wolf, Kersbergen; Both, André, Koopmans, Kooymans, Stet. (HBC, uit). Zandvoortmeeuwen: v. Koningsbrug- ge; A. Stokman, Zwemmer; Koning, Kerkman, Stobbelaar, Castien, Kees man, Visser, Water, Halderman. (Ken- nemers, uit). TYBB: Bakker, Kunis, Weyers; Pe- besma, Veldhuizen, v. d. Vlugt; Meyer, Voor de Bondscompetitie speelde HWP 3 tegen Oude Slot 2 met het vol gende resultaat; Van Keulen—Wilffert v. d. Stoop Sr.Wilemse 10, v. d. Berg—Herckenrath 1—0, Holtkamp Turkenburg 0—1, Joosten—Rosenhart 10, Pullesv. Kesteren 10, v. Schie Zijp 1—0, v. Lunenburg—Vogel 1—0, v. d. Stoop Jr.v. d. Meer 01, de Bont v. Deursen 10, totaal 7y2%. HWP 2 kwam uit tegen Bloemendaal 2 en kwam tot een voorlopige 4y—4% uitslag en de zekerheid, dat de eind uitslag 5j44% voor HWP zal worden. Door deze bondswedstrijden werd voor de onderlinge competitie slechts een gering aantal wedstrijden gespeeld. Het was in groep 1 voor Van Emmerik een goede dag. Zelf won hij, terwijl zijn naaste concurrent er in de afge broken partij slecht voor staat. Hop man schaarde zich door een zege bij de leiders. In groep 2 zag Bleekemolen in zijn afgebroken partij geen kans deze tot winst te herleiden en werd remise het resultaat. De overige par tijen in deze groep werden afgebroken. In groep 3 werd de strijd om de laatste plaats in het voordeel van Versteege beslist, terwijl De Bont enige plaatsen op de competitieladder steeg, door een overwinning op Van Schie. De uitsla gen waren: v. d. Spekv. Emmerik 01, Rasing—Hopman 01, v. d. Velde Huyboom afgebr., HartendorpBlee kemolen yy. BankenE. Ouddeken afgebr., Chr. OuddekenBleekemolen afgebr., PutsVersteege 01, v. Schie de Bont 01. Kroonsberg, Jansen, Blom, Boeréé. (Olympia, thuis). WSB: P. Peeters; C. Peeters, de Groot; v. Duin, v. Paridon, Groot; Koo- men, Augustinus. Meijer, Nederstigt, v. Eeden. (Wilhelmus, uit). NAS: A. Biommesli.jnDe Lange, Fijen; Hofmijster, Bürmann, H. v. Rooyen; Zégers, Bottelier, Schouten, Smulders, Limburg. Hillegom: Langeveld; v. Hork, Dui- zers; Prins, v. Eek, v. Dijk; Hartman, v. Braam, Sahupala, Jansen, Been. (Lisse, uit). Advertentie Van ouds bekend. Tel. 14609 Officieel Philips-reparatenr Kruisstraat 38 - Haarlem HEREN. Eerste klasse: HHYC-BMHC; overgangsklasse: Alliance-BMHC 2; pro motieklasse: Eechtrop-Kraaien, Gooi- BMHC 3, Zandvoort-HIC, Gooi 2-BMHC 4, Strawberries-Amsterdam 4; tweede klasse: HBC 2-Zuidwijck, Scheybeeck- Eechtrop 2, BMHC 5-Allian'ce 2, BMHC 6-Kameleon; derde klasse: HBS 3-Ever Swift, Leiden 5-Eechtrop 3, Myra-Al- liance 3, HBS 4-Strawberries 3; vierde klasse: BMHC 9-Pinoké 3, BMHC 7- HIC 5, BMHC 8-Randwijck 2, Amster dam 7, Strawberries 4; onderbond: Scheybeeck 2-Eechtrop 4, Alliance 4- Scheybeeck 3, HBS 6-Alliance 6, Eech- trop 5-Rood Wit, Strawberries 5-Eech trop 6, Ever Swift 2-Rood Wit 3, BMHC 10-Saxenburgers, Alliance 5-HBS 7, HBS 8-Alliance 7, Saxenburgers 3-Zandvoort 4, AMVJ 3-HBS 5, Hurley 5-Saxenbur- gers 2, Rood Wit 2-Ever Swift 3. DAMES. Eerste klasse: Alliance-BDHC; promotieklasse: Leonidas-Rood Wit, BDHC 2-HHYC, Amsterdam-Strawber ries; tweede klasse: BDHC 3-Alliance 2, Togo 2-HBS, Eechtrop-Kraaien, Schey- beeck-Hermes; derde klasse: Kieviten 3- Rood Wit 2, BDHC 4-Rijswijk, HBS 2- Siseo, Zandvoort-Terriers, Alliance 3- BDHC 5, Strawberries-Ever Swift; vier de klasse: Ever Swift 2-Kieviten 4, HHYC 2-BDHC 6, Zuidwijck-HBS 3, Eechtrop 2-Scheybeeck 2, Hennes 2- BDHC 7, Strawberries 3-Alkmaar 3; on derbond: Kraaien 3-Eechtrop 3, Eechtrop 5-Rood Wit 3, Ever Swift 3-Eechtrop 4, Alliance 4-HBS 4, Alliance 5-Ever Swift 4, Ever Swift 5-Rood Wit 4-BDHC 8-Sa- xenburgers. De tafeltennisvereniging TYBB orga niseert zondag een toernooi, dat alleen bestemd is voor de junior-leden van de verenigingen uit de afdeling Kennemer land. Deelgenomen wordt door de ver enigingen DSB, 't Spinneweb, Johez, TYBB (allen Haarlem), Rapidity (Be verwijk), Shot (Zandvoort) en CSV (Castricum). Het toernooi wordt ver speeld in de gymnastiekzaal van de Broedersschool, Nagtzaamplein te Haarlem. Men begint om twaalf uur. Advertentie Hebt u griep die zo echt in uw botten is gaan zitten.Jaagt j hem eruit met WITTE KRUIS. tabletten, poeders, cachets! limuw Ah, die woesteling Ah,die kanmbaaü. Hij vernielde de ...de..', dinges. ..h'trt jè weet we!..-och...de machines! Copyright by Uitgeverij Cauermaa i£> Advertentie Copyright P B. Bo« 6 Cop.nhogen M0 CO

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1958 | | pagina 8