Rijkspolitie doet in Maasland goede vangst Bankgebouw werd val 3 BANKROVERS IN EEN VAL GELOPEN Politiemannen lagen met een pyjama over hun uniform in bed Overvallers stootten op een groot comité van ontvangst Negerjongens zijn weer op vrije voeten gesteld Australische militaire hulp aan Indonesië? Oliewinning op zee Indonesië naast de grote cultuurondernemingen Nederland onderneemt stappen I De kern van de zaak Lottgenng Bespoediging van terugbetaling mogelijk „Huiselijke omstandighedenzouden aanzienlijk zijn verbeterd Casey neemt Subandrio tegen de pers in bescherming Dulles onderging operatie Eigenaars weten nog van niets Brand in Engels kamp Indonesië betaalt schadevergoeding Amateur-voetbal vrijwel afgelast Café door brand verwoest Het weer. ZATERDAG 14 FEBRUARI 1959 o 82ste JAARCANC No. 30139 De rijkspolitie heeft vannacht drie gemaskerde bandieten, die de coöperatieve boerenleenbank te Maasland wilden beroven, overrompeld en gevangen genomen. Twee der rovers liepen in de val toen zij poogden de huisbewaarder en zijn vrouw in bed te overmeesteren om de sleutel van de kluis te pakken te krijgen. De derde zat in een auto op enige afstand van de bank op zijn kameraden te wachten. Ook hij ^erd gegrepen. De auto is in beslag genomen. De kluis van de bank bevat doorgaans tegen het einde van de week veel 3eld, zoals loongelden en veilinggelden van de aangesloten boeren en tuinders. De gearresteerden zijn een 44-jarige klagenaar, in de onderwereld bekend als „Dolle Dries", een ^•jarige inwoner uit Den Haag en een 27-jarige man uit keiden. Zij zijn hedenmorgen aan de officier van justitie te botterdam voorgeleid. De drie rovers zijn zeer goede be kenden van de recherche. De Belasting en premie A.O.W. James Thompson en David Simpson zijn uit het opvoe dingsgesticht, waar zij wegens het kussen van een blank meisje tot hun 21ste jaar moesten blijven, ontslagen, aldus meldt United Press International. De gestichtsraad be sloot hiertoe omdat „de huiselijke omstandigheden" van beide negerjongens „vrijlating rechtvaardigen". Morgen gezamenlijke verklaring Fidel Castro wordt premier van Cuba Djakarta kondigt lijst aan Over de nationalisatie van de Nederlandse bedrijven in Indonesië heeft de Indonesische minister van landbouw, Sadjarwo, aan de correspondent van A.F.P. in Djakarta nader meegedeeld, dat alle grote Nederlandse cultuur ondernemingen, waaronder de Verenigde Deli Maatschap pij, door het betreffende besluit van de Indonesische rege ring zijn getroffen. Minister Sadjarwo verklaarde verder, dat de Indonesische regering heeft bepaald, welke van de 248 „overgenomen" Nederlandse ondernemingen in Indonesië zullen worden genationaliseerd en welke niet. Hij weigerde verdere mede delingen te doen. Een lijst van alle genationaliseerde onder nemingen zal voor het einde van deze maand worden ge publiceerd. Minister Sadjarwo Bewoners moeten uit raam springen Christelijk sociaal beleid Sociaal commentaar CITROEN- 2 CV. v.a. 3987 VAN LOON's AUTOMOBIELBEDRIJF Franse correspondent uit Tunesië gewezen éeè MORRIS 'êeforei/ouêuy! STURKA SP0RTKLEDING Overwegend lichte vorst Het weer in Europa Regenjassen stomen. Tijd. f. 3,50 BUREAU SMEDESTRAAT 5 HAARLEM Telefoon: Redactie 21544, Advertentie» 21543 Abonnementen 20800 Postgiro 143480 Bijkant Beverwijk: Breestraai 171, tel. 4790 Bijkantoor en Red IJmulden: Leeuweriklaan 30 Telefoon 5790 Wreetle: J. J. W. Boerrigter en Mr. W. A M. van der Kallen. Hoofdredactie! Dr». H. v. RUN en W Severln. NIEUWE HAARLEMSCHE COURANT ADVERTENTIETARIEF 28 cent» per millimeter- ïoogte. Omroepers 16 cents per m.m.-hoogte. De administratie behoudt zich het recht voor advertentiën eventueel zonder opgave van redenen te weigeren. ABONNEMENTSPRIJS 61 cents per week. f 2.65 per maand, f 7.90 per kwartaal. Voor klachten over de bezorging na 5.30 uur avond* tel. 21544. Het gebouw van de Coöperatieve Boe renleenbank te Maasland, waarin een groot aantal manschappen van de rijks politie, de komst van de overvallers af wachtte. Na een kort gevecht werden de aspirant-bankrovers overmeesterd en gevangen genomen. Toen de kleine bende vannacht om half twee in de kleine gemeente Maas land aankwam, konden z|j niet ver moeden. dat reeds geruime tijd een „comité van ontvangst", uitsluitend be staande uit de potigste mannen van de rijkspolitie, voor het bezoek gereed lag. b;j eerdere verkenningen door het drie tal werden zij door een omwonende op gemerkt. Deze stelde zich met de rijks politie ter plaatse in verbinding en van toen af is het bankgebouw, gevestigd 'n een oude school, doorlopend be waakt geweest. De val was zo zorg- vuldig uitgezet, dat de rovers van de aanwezigheid van meer dan een dozijn htan rijkspolitie niets heeft gemerkt. ~e arrestatie geschiedde zo geruisloos, dat geen der buren in de gaten heeft Sehad. wat er gebeurde. Door duisternis en nevel reden de ?De mannen vannacht per auto naar rlaasland om hun slag te gaan slaan. Aan het begin van het dorp werd de auto Verdekt geparkeerd. Twee der mannen S.?Pen daarna naar het bankgebouw, f') hadden zich onherkenbaar gemaakt door nylonkousen over het hoofd te gekken. Via een W.C.-raam verschaf- eh zij zich toegang, waarna zij door een lange gang naar de slaapkamer de voorzijde, 'tegenover het bank kantoor gelegen, gingen. Voorzichtig ^erd de deur geopend. De rovers, die •heenden de huisbewaarder en zijn vrouw in bed aan te treffen, kwamen échter bedrogen uit. Veiligheidshalve ™as dit echtpaar tersluiks bij buren J® logeren gegaan. Twee man rijks politie namen hun plaatsen in met py- d.mas over het uniform. Een derde had ?lch zo opgesteld, dat hij de ongewenste Dezoekers in de rug kon aanvallen. Een der mannen sloeg met de vuist °e. De getroffen politieman slaakte ®en kreet en vloog op. Het licht floep- e aan en na een schrikseconde brak pandemonium los, toen de ban keten zich vechtend een uitweg poog- ?en te banen. Zij hadden echter geen k'is, want uit een aangrenzende kamer ?°I<en nog twee potige wachtmeesters ;an de rijkspolitie op, waarna het pleit "Poedig beslecht was. Een telefoontje yaar een <jer uitgezette posten was Oen voldoende om de wachtende wa- ~ei1 in te sluiten en de derde bandiet na en korte worsteling te overmeesteren. M: coöperatieve boerenleenbank van gevestigd aan k&asland bij Maassluis is e Kerkweg in een verbouwde oude ohool aan de rand van het dorp. Links Sl n het kantoor wonen de 28-jarige kas- Ier de heer F. Muyselaar en zjjn echt genote. Achter het bankkantoor, ervan gescheiden door de kluis en een spreek- Velt161"' woont bejaarde heer Sonne- Teneinde hen afdoende tegen let- Se' te beschermen moesten de heer mevrouw Muyselaar in vertrouwen "Orden genomen en heimelijk uit lo- Seren worden gestuurd. Na de mis lukte overval keerden zij naar huis t®rug om voor het eerst sinds gerui de tijd van een korte, doch onbekom merde nachtrust te gaan genieten. Zij hadden nu niets meer te duchten van he drie bandieten, die door een poli tiefunctionaris als gevaarlijk en zeer efivaarlijk werden gekenschetst. u'gewezen werd op de onvoldoende vei- sheidsvoorzieningen in het gebouw. De biis»en en ramen zijn gemakkelijk van Piet? af te openen. Dit heeft, samen batit e wat excentrische ligging van de een ^e. bandieten vermoedelijk verleid ücu,Poging te wagen om de kluis te tel in' Teit, dat de kassier de sleu- 'zaïfpi..bewaring heeft, maakte het nood- kajhik eerst een overval in de slaap- te doen. Hetgeen voor de rovers kety heerst onaangename verrassing is ïykSnjd?n' dank zij het ingrijpen van de aasi''tie en de oplettendheid van een gahdse ingezetene, die in de nacht r Ian0'1 7 februari meer dan een half Sebou^ duistere figuren rond het bank- IIIIIIIIIIIIII1IIIIII1IIIIIIIIIIIII1IIIIIIIIIIIIIIIIII1IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII Het ministerie van Financiën deelt het volgende mede. Wie bij de voorlopige aanslag of in de vorm van voorheffingen te veel heeft betaald aan inkomstenbe lasting of premie A.O.W. moet soms lang wachten op teruggaaf daarvan. Als de inspecteur echter ervan in kennis wordt gesteld dat het terug te geven bedrag aan inkomstenbelasting en pre mie A.O.W. tezamen groter is dan 100 is hij bereid de vaststelling van de defi nitieve aanslag zoveel mogelijk te be spoedigen. De belastingplichtige moet daartoe het verzoek doen bij een brief, vastgehecht aan de voorzijde van het aangiftebiljet. zag scharrelen. tro*6 revolnt'°naire leider Fidel Cas- Zo .Wor<" maandag premier van Cuba, Da 'S OÏficieel in Havanna meegedeeld. Jos P*T.'llier van <le huidige regering, _jj_ r° Cardona, is gisteravond met Seheie kabinet afgetreden. iiiii De Amerikaanse minister van buiten landse zaken, Foster Dulles, is giste ren te Washington in het Walter-Reed- hospitaal, geopereerd aan een liesbreuk. De operatie is goed verlopen en de toestand van de minister is bevredi gend, aldus melden Reuter A.F.P. Uit IJmuiden is vanmorgen de sleep boot „Hector" vertrokken met een boor- ponton. Het is een kleine drijvende boor toren, die de naam Huib" draagt en toebehoort aan Dienst Grondmechanica te Delft. De boorponton zal ter hoogte van Noordwjjk verankerd worden. Het is de bedoeling daar de gesteldheid te on derzoeken van het bovenste deel van de zeebodem. De onderzoekingen houden verband met de plannen van de Neder landse Aardoliemij., om de winning van aardolie uit te breiden tot het gebied van de Noordzee onder de Nederlandse kust. Er zullen enige mijlen uit de kust twee boringen worden verricht tot ongeveer 15 meter diepte. Tijdens het weekeinde wordt doorgewerkt, om van het rustige weer te profiteren. De gesteldheid van de zeebodem is bepalend voor de ver ankering van een hier later te plaatsen booreiland, waarna de eigenlijke olie boringen pas kunnen beginnen. De Australische minister van buiten landse zaken heeft vandaag aangekon digd dat morgen te Canberra en Dja karta gelijktijdig een door hem en zijn Indonesische collega Subandrio opgestel de gezamenlijke verklaring zal worden gepubliceerd waarin de resultaten van de besprekingen over de samenwerking, en militaire en andere hulp door Austra lië aan Indonesië te verlenen, bekend zullen worden gemaakt. Een culturele overeenkomst, welke Subandrio onder de titel „vriendschaps verdrag" aankondigde, is momenteel nog in bewerking. Er bestaat een con cept, dat later zal worden uitgewerkt. De Australische ambassadeur te Dja karta zal er waarschijnlijk over onder handelen. Zonder in details te willen treden merkte minister Casey naar aanleiding van Subandrio's bezoek op: „Ik geloof en Subandrio is dit met mij eens dat het bezoek veel heeft gedaan om de I vriendschap tussen onze landen te ver stevigen. Besprekingen kunnen de be trekkingen altijd verbeteren. Ze zijn ortdurend zeer vriendschappelijk ge weest, en ik geloof dat de resultaten j zeer bevredigend zijn, zowel van hun standpunt als van het onze. Publiek en pers hebben Subrandio tijdens zijn ge- hele bezoek prachtig ontvangen. Hij en zijn vrouw vertelden mij zeer tevreden te zijn, en te hopen dat veel van deze bezoeken over en weer zullen volgen". De Australische minister weigerde vandaag journalisten toe te staan de In donesische minister vragen te stellen over het bsluit van de regering in Dja karta de Nederlandse ondernemingen te nationaliseren. Casey zeide, dat der gelijke controversionele vragen „de goe de wil zouden kunnen bederven, die tijdens het bezoek van Subandrio aan Australië is opgebouwd". Dit gebeurde tijdens een informele bijeenkomst ten huize van minister Casey, waar Suban drio voor de camera's van journaal en televisie verscheen voor het beantwoor den van vragen. De kinderrechtbank van Raleigh in de Amerikaanse staat Noord-Carolina, veroordeelde beide jongens op 5 no vember tot verblijf in een opvoedings gesticht tot hun 21ste jaar, omdat zjj een blank meisje hadden gekust. Als getuigen traden slechts kinderen op. De rechter liet in zijn vonnis huiselijke om standigheden, die z.i. ongunstig waren, overwegen. Beide jongens zouden reeds eerder met de politie in aanraking zijn geweest, hoewel zij een blanco straf blad hadden. De veroordeling lokte overal ter wereld felle protesten uit, De inspecteur van de raac voor op voedingsgestichten verklaarde enkele dagen geleden de autoriteiten van Mecklenburg County te hebben ver zocht een onderzoek in te stellen naar de gang van zaken ten huize van de gezinnen Thompson en Simpson, en eventuele aanbevelingen te doen om trent vrijlating van de jongens. De moeders van de jongens zijn namelijk naar Charlotte verhuisd, ,,en verkeren in een goede omgeving", aldu§ de in specteur. „Van de dienst sociale zorg van Mecklenburg County ontving ik on langs rapporten waaruit blijkt dat de huiselijke omstandigheden van beide gezinnen aanzienlijk zijn verbeterd. Thans is het gerechtvaardigd beide jongens voorwaardelijk aan hun moe ders terug te geven", zo zei de inspec teur. Zoals men zich zal herinneren is in november 1958 een wetsontwerp tot nationalisatie van Nederlandse bedrij ven bij het Indonesisch parlement inge diend. Volgens dit ontwerp, dat in de cember j.l. door het parlement werd goedgekeurd, zouden de Nederlandse bedrijven, die genationaliseerd worden, bij een afzonderlijke ordonnantie worden aangewezen. Uit bovenstaand bericht blijkt dus dat hieronder in ieder ge val de grote cultuurmaatschappijen zul len vallen. Van de zijde van de ondernemers- raad voor Indonesië verklaarde men gisteren in Den Haag, dat het be sluit tot nationalisatie van de grote Nederlandse cultuurondernemingen in Indonesië blijkbaar een poging is van de Indonesische regering om juridisch een sterkere positie te kunnen innemen wat betreft de verkoop van onderne- mingsprodukten naar het buitenland. Het besluit kan dan ook niet loe wor den gezien van het streven in Djakar ta. de verkoop van tabak en thee uit Nederland te verplaatsen naar Bre men en Antwerpen, zo zeide men. Het standpunt van de ondernemers- raad blijft daarbij onveranderd, dat evenals het onder beheer stellen van de ondernemingen in december 1957 de wet tot nationalisatie alleen reeds door de daarbij toegepaste discriminatie vol kenrechtelijk evident onrechtmatig is en neerkomt op een wederrechtelijk toe eigenen van Nederlandse eigendommen. Hoewel na het van kracht worden van de nationalisatiewet op 31 december j.l. en de berichten over het verplaatsen van de markten voor ondernemerspro- dukten van Nederland naar elders in Europa verwacht kon worden, dat de cultuurondernemingen het eerst aan de beurt zouden komen, is het bericht over de nationalisatie toch als een verrassing gekomen. De eigenaren zijn volkomen in onwetendheid gelaten. Desgevraagd werd door een woord voerder van het departement van bui tenlandse zaken te Den Haag mee gedeeld, dat de Nederlandse regering op het standpunt staat, dat deze natio nalisatie volkenrechtelijk onaanvaard baar is, alleen reeds in verband met het discriminatoire karakter ervan. In de Indonesische nationalisatiewet is uitsluitend sprake van Nederlandse bedrijven, hetgeen de maatregel een duidelijk discriminatoir karakter geeft. BÜ de Nederlandse regering zyn stap pen bij de Indonesische regering in voorbereiding. Een woordvoerder van het Britse ministerie van buitenlandse zaken heeft gisteren volgens A.F.P. medegedeeld dat Engeland protest heeft aangetekend tegen de overneming van vier Britse bedrijven in Noord-Sumatra door de Indonesische regering. De woordvoer der verklaarde voorts dat de overne ming „geheel in strijd ljjkt te zijn met de officiële politiek van de regering te Djakarta, waarbij buitenlandse in vesteringen worden aangemoedigd". Volgens gewoonlijk welingelichte krin gen in Londen had het Indonesische ministerie van landbouw verklaard dat alle aflopende concessies door nationale ondernemingen zouden worden overge nomen ongeacht het feit of de onder nemingen waren verpacht ofwel om vernieuwing van de concessies in over eenstemming met de wet inzake con cessieverlening was gevraagd. De on dernemingen moesten worden overge dragen als werkend bedrijf en niets mocht worden weggehaald. Een com- Een felle brand heeft in ir Engeise kamp Ic Hoek van Holland vic barakken geheel en een vijfde gedeeltelijk verwoest. De brand is waarschijnlijk ontstaan door kortsluiting. Er deden zich geen persoonlijke ongevallen voor. lllilllllliilliiliiiilllllilillliilillilllllllllllllillllllllilllilliiiiniii De Indonesische minister van land bouw, Sadjarwo, heeft vandaag aan Reu ter medegedeeld, dat schadevergoeding zal worden betaald aan de eigenaren van de genationaliseerde Nederlandse cultuurondernemingen. Daarbij zullen de bepalingen van het internationale recht in acht worden genomen, aldus meldt Reuter. In de nationalisatiewet wordt bepaald, dat het bedrag van deze schadevergoeding zal worden vastgesteld door een commissie, waarvan de leden door de regering zullen worden aange wezen. Uit de verklaring van de Indonesische minister blijkt niet onder welke voor waarden Djakarta de schadevergoeding denkt uit te betalen. Er zjjn, zoals be kend, in het verleden stemmen in In donesië opgegaan om de Nederlandse eigenaren niet eerder schadeloos te stel len vóór Nederland Nnieuw-Guinea aan Indonesië zou hebben overgedragen. IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIUIIIIIIIIIIIIHIIIIIIII missie zou beslissen over vergoeding die betaald zou moeten worden door de betrokken nationale ondernemingen, zo werd in genoemde kringen gezegd. De nationalisatie van Nederlandse eigendommen in Indonesië zonder de door het volkenrecht geëiste promp- t. e schadeloosstelling is helaas wei nig verrassend. Alle goochelarij met woorden, waarmede de Indonesiërs in december 1957 de waarheid trachtten te verbloemen, heeft niet verhinderd, dat reeds toen duidelijk was, dat er onteigening plaats vond. Aan oude feiten wordt thans een naam gege ven. Het is het oude verhaal van de diefstal in etappen, die naar oosters inzicht minder bruut is, omdat hij minder schrik teweeg brengt. De be stolene wordt de tijd gegund zich bij zijn verlies neer te leggen. Vroegere meddelingen, dat over schadeloosstelling nog te praten valt als eerst de soevereiniteit over Nieuw- Guinea is overgedragen, zijn nauwe lijks geschikt om zelfs maar een schijn van wettigheid aan de roof te geven. Dat de voorwaarde eerloos is, moet zelfs de rover duidelijk zijn. Hij ver wacht dan ook niet de schadeloos stelling ooit te zullen moeten betalen. En intussen leveren de Amerika nen en de Britten wapens aan de In donesiërs en zijn Belgen en Duitsers niet geheel afkerig van een handel tje in gestolen tabak en thee. Met uitzondering van de wedstrijden in district Zuid, zyn alle voor zondag 15 februari door de K.N.V.B. vastge stelde wedstrijden van het amateur voetbal in verband met de weers- en terreinomstandigheden afgelast. Voor district Zuid II (Limburg) is de keuring van de terreinen overgelaten aan de consuls en de scheidsrechters. In de ïacht van donderdag op vrijdag is het in het centrum van Terneuzen staande café 's Lands Welvaren door brand verwoest. Om half drie bemerk ten de bewoners van het pand, de fami lie Van der Klooster, aan de grote rook ontwikkeling, dat er beneden brand was. Men trachtte langs de trap het café te verlaten, doch dat bleek niet meer mogelijk. De enige mogelijkheid om uit de vlammenzee te ontkomen was uit de ramen van een bovenverdieping te springen. (Van een medewerker) Tot de verkiezingskanonnen welke de PvdA in deze verkiezings- stryd in stelling heeft gebracht, behoort als een van de zwaarste de be- wering:In de K.V.P. zyn twee vleu gels. En met name de rechtervleugel, gepresideerd door de heer Weiter, zou dan de dienst uitmaken. We gaan even voorby aan het opmerkelijke feit, dat men tot nog toe niet verder is gekomen dan het vermelden van drie namen, waarvan de dragers tot die rechter vleugel zouden behoren, n.l. Weiter, Lucas en Duynstee. Het lijkt wat over dreven, om, indien er al sprake is van een rechtse stroming, drie op de negen en veertig mensen tot „vleugel" te pro moveren. Hiertegenover zou al mins tens kunnen worden gesteld, dat de KVP meer Tweede Kamerleden telt, die uit arbeiderskringen zijn voortgekomen dan de PvdA. Dat daarnaast de KVP- fractie onder leiding staat van een man, wiens sociale denkbeelden reeds nu in de maatschappelijke verhoudingen en in het totale beeld van onze welvaarts spreiding duidelijk tot verwerkelijking komen. Wat de PvdA bedoelt met haar propaganda is overduidelijk. De grote massa kie zers komt nog altijd uit de ar- beiderswereld. Wie het vertrouwen van de arbeiders weet te winnen, kan in zeer belangrijke mate zjjn stempel drukken op het regeringsprogram en dus ook op het regeringsbeleid. Nu erkennen we gaarne, dat er een wezeniyk verschil bestaat tussen PvdA en KVP zowel wat de opbouw van de partijen als die van de fracties betreft. Een wezenlijk verschil. Boeren, midden standers en werkgevers vormen een vrij wel te verwaarlozen deel van de bezet ting in de PvdA. In de fractie van de Tweede Kamer treft men ze in het ge heel niet. „Rasechte" arbeiders, men sen dus die het arbeidersleven in de fa brieken en op het karwei zelf hebben gekend, zijn er in de gehele Tweede Kamer-fractie van de PvdA vier te vinden. In de KVP tien. (Vervolg op pagina 5) Advertentie (de goedkoopste kilometers ter wereld) heeft thans een levertijd van 3 maanden. Overweegt U de aanschaffing in het a.s. voorjaar van 's werelds zuinigste auto? BESTEL dan NU! HOOFD-AGENT voor Haarlem en omgeving: BLOEMEND AAL KORTE KLEVERLAAN 30—40 TELEF. 51301 Het Franse staatsbedrijf voor radio en televisie heeft bekendgemaakt, dat zjjn correspondent te Tunis bevel heeft gekregen, Tunesië binnen 24 uur te ver laten, aldus melden Reuter en A.F.P. Advertentie BARTEUORISSTR HAARLEM TEL 13439 Verwachting tot zondagavond (opgemaakt te 11.15 uur) Overwegend droog weer met op de meeste plaatsen mist of laag hangende bewolking. Zwakke wind tussen zuid en zuidoost, in het noor den van het land aanvankeiyk echter matig. Overwegend lichte vorst. Zon: 7.57—17.52 Maan: 11.02—1.20 min. neersi. Station Weer temp. afgeL gisteren 24 uur Stockholm Uzel -7 0 Oslo geheel bew. -5 0.2 Londen motregen 1 0 Amsterdam mist -5 0 Brussel mist -4 0 Luxemburg onbewolkt -4 0 Partfs mist -1 0 Nice onbewolkt 4 0 Berlijn onbewolkt -9 0 Frankfort onbewolkt -8 0 München onbewolkt -13 0 Zürich geheel bew. -4 0 ^enéve geheel bew. -3 0 Locarno onbewolkt -5 0 Wenen geheel bew. -12 0 Innsbruck onbewolkt -9 0 Rome onbewolkt 1 0 Advertentie STOMEN STOPPEN GROTE HOUTSTRAAT 5 - TEL. 10771 AMSTERDAMSEVAART 30 - TEL. 11561

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1959 | | pagina 1