K.V.P. maakt plan bekend voor een concrete bezitsvorming Totale kosten geschat op Ontdekkerin zijn baan Abnormale drukte op de wegen in het afgelopen zonnige weekend Maart kwispelt met zijn staart Fiscale faciliteiten staan op de voorgrond Een praatje over het weer VOOR DE KOMENDE PARLEMENTAIRE PERIODE Aanvaring nabij New York m Wanneer wettelijk verbod? Defecte radio zendt echter slechts sporadisch gegevens Moeder en haar 4 kinderen door gasverstikking omgekomen Gekrioel van blijde mensen op strand en wandelpaden Het weer 3.000 kuikens bij brand omgekomen iïagorder Opstandelingen in Tibet boeken succes Aardbeving op Nieuw- Guinea, geen slachtoffers Nieuive kunstmaan van V.S. Prinses irene Ontstellend drama in Tilburg HET WONDER VAN DE LENTE Auto-ongeluk van een Heemsteeds echtpaar in Oostenrijk Het weer in Europa van de voorzitter van de K.V.P. MAANDAG 2 MAART 1959 O 82sfe JAARCANC No. 30152 Op het zaterdag te Hengelo gehouden Overijssels Appèl heeft prof. Romme een schets gegeven van nieuwe concrete bezitsvorm ingsplannen voor de komende parlementaire Periode. Het plan, dat gegrond is op deskundig overleg „in eigen kring" bevat vijf groepen van overheidsmaatregelen Ter stimulering van het eigen bezit. De voornaamste daar aan zijn de fiscale faciliteiten ter bevordering van de bezits vorming. Het vorige kabinet heeft de principiële beslissing genomen, dat de bezitsvorming langs fiscale weg bevorderd tOoet worden. Deze principiële beslissing moet nu in daden Vvorden omgezet. Wapens veroverd op Chinese communisten 99 Van een nieuwe Amerikaanse kunstmaan, de „Ontdek ker", die zaterdag is gelanceerd, zijn sporadische radioseinen opgevangen waaruit valt af te leiden dat de satelliet ten naaste bij de uitgezette baan volgt die over de noord- en de zuidpool loopt, aldus is vandaag bekend gemaakt. De „Ont dekker" draait in circa 90 minuten om de aarde. Zijn afstand tot de aarde varieert van 883 tot 243 km, zo heeft de Ameri kaanse luchtmacht verklaard. Soestdjjk gereder3 Irene naar PaleiS WEER THUIS Suède daunesjasjes in kleuren Nattere winter ondanks droge Februarimaand Aanhoudend zacht BUREAU SMEDESTRAAT 5 HAARLEM Telefoon: Redactie 21544, Advertenties 21543 Abonnementen 20800 Postgiro 143480 Bijkant. Beverwijk: Breestraat 171, tel. 4790 Bijkantoor en Red. IJmulden: Leeuweriklaan 30 Telefoon 5790 ©irectle: J. J. W. Boerrigter en Mr. W. A. M. van der Kallen. Hoofdredactie: Drs. H. v. RUN en W. Severtn. NIEUWE HAARL COURANT ADVERTENTIETARIEF 28 cents per millimeter- ïoogte. Omroepers 16 cents per m.m.-hoogte. De administratie behoudt zich het recht voor advertentiën eventueel zonder opgave van redenen te weigeren. ABONNEMENTSPRIJS 61 cents per week. f 2.65 per maand, f 7.90 per kwartaal. Voor klachten over de bezorging na 5.30 uur 's avonds tel. 21544. 150 a f 200 miljoen (Van onze Haagse redactie) Behalve deze fiscale stimulering wil de K.V.P. echter ook een premie- r'ng van overheidswege voor degenen die geen of weinig belasting betalen toch weten te sparen. Daarenboven bevat het plan nog maatregelen tot aanmoediging van het instituut van de winstdeling en tot overheveling van staatsbezit naar volksbezit. De kosten van het plan bedragen naar ruwe schatting 150 a 200 miljoen gulden, geleidelijk over de jaren van invoering door de overheid te dragen. .Het verschil met andere overheids uitgaven is echter, dat zij in de vorm van particuliere besparingen in de economie terugkeren, terwijl op lange re termijn een stijging van de parti culiere besparingen het budgettaire of fer van de overheid zal overtreffen. Het K.V.P.-p'an moet beschouwd worden als een geheel van maatregelen. Prof. Romme zei echter, dat dit niet aaiende, dat er geen tittel of jota 0nj^.gewijzigd kan worden of dat het Uitvn -"tik in zii" gehele omvang tot ?ering moet worden gebracht. Het teit we'- dat het met hoge priori- t geleidelijk moet worden ingevoerd. e vijf groepen van maatregelen zijn volgende: wenden iiiiiiMiiiiiHiiimiiiMiiiMiiiiiiiiiiiiiiiiHHUuiiimimimiiiMi Opstandige leden van de Kham- bastam hebben in Tibet het gebied tussen de Brahmapootra, de grens van Tibet met Indië en Bhoetan tot Sjigat- se en Jangtse bevrijd, zo meldt het in het Engels verschijnende Indische blad Statesman". De Kliamba's heb ben vele belangrijke forten bezet en wapens en voorraden op de Chinese communisten veroverd. Zij zijn doorgedrongen tot op 65 km van Lhasa, de hoofdstad van Tibet. Tibetanen in Indië geloven evenwel niet, dat zjj de stad zuilen aanvallen. Men denkt eerder dat de opstandelin gen de verbindingen over land van Lhasa met China via Tsjamdo en met Indië via Sjigatse zullen proberen af te snijden. De schattingen van de sterkte van de Khambatroepen varië ren van 10.000 tot 25.000 man. Volgens de „Statesman" hebben de Chinezen erop aangedrongen dat de Dalai Lama zijn eigen lijfwacht en an dere troepen tegen de Khamba's in het veld brengt, doch deze heeft zich tot nu toe van actie onthouden. Men vraagt zich evenwel af hoelang hij zich afzijdig zal kunnen houden, aldus meldt Reuter. Het 23.719 ton metende Amerikaanse passagiersschip „Constitution" is giste ren op vijf mijl buiten de haven van New Vork in aanvaring gekomen met een Noorse tankboot, aldus meldt Reu ter. De 200 meter lange „Constitution" had echter op het ogenblik van de aan varing geen passagiers aan boord. De tankboot, de „Jalanta", liep geen ge scheurde boeg op, maar liep geen ge vaar te zinken. De aanvaring geschied de in dichte mist. ~s W s In Tilburg heeft zich weer tenge volge van het losraken van een gas slang een tragedie afgespeeld, die aan een moeder en haar vier kinderen het leven heeft gekost en een vader en echtgenoot van zijn hele gezin met één slag heeft beroofd. Dit is één uit een lange en trieste reeks van onher stelbare ongelukken, die geweten moeten worden aan het defect of los raken van gasslangen. Wij vragen ons af, of het geen tijd wordt, het ge bruik van gasslangen wettelijk te ver bieden en vaste gasbuisverbindingen naar kook- en verwarmingstoestellen verplichtend voor te schrijven. Niet alle risico's voor leven en gezondheid van de burgers kunnen door de over heid worden uitgesloten, maar hier kan met een wettelijk voorschrift toch een aanzienlijke beperking van een blijkbaar veelvuldig voorkomend ri sico worden bereikt. Goed, wij moeten op onze hoede zijn voor de staart van maart, die zich lustig pleegt te roeren, maar gisteren bij de allereerste kennismaking heeft maart 1959 ons toch maar kwispelend begroet. Nederland heeft genoten en duizenden zijn naar het strand getrokken om zich op een terrasje of beschut door een zandruggetje door de maartse zon te laten koesteren. de a- Winstuitkeringen aan te °°r duurzaam bezit. De overheid zou deze winstuitkerin gen moeten bevorderen door de werk nemer voor deze bedragen vrij te stel len van fiscale lasten, de werkgever van sociale lasten. De werkgever is Op dit punt uiteraard al vrijgesteld van fiscale lasten. Om toch een fis- stimulans te verkrijgen zou de K.v.P. de aftrekbaarheid van deze winstuitkering verhoogd willen zien van 100 tot 125 pet. Dit zou dan ech ter uitsluitend gelden wanneer de uit keringen onder medebeheer van de Werknemers in de beleggingssfeer Worden gehouden. b. De oprichting van en deelneming ®an werknemersspaarfondsen, gericht °P duurzaam bezit. De werkgeversbijdragen in deze fondsen moeten voor de werknemer vrij worden van fiscale lasten, voor de werkgever van sociale lasten. Over de werknemersbijdrage zou de werk nemer een voordeel moeten genieten van 20 pet. Dit voordeel zou dan moe ten bestaan in een belastingrestitu tie. Als de werknemer niet belasting plichtig is of minder belasting be taalt dan zijn voordeel zou moeten bedragen moet hij een overheidspre- tnie van 20 pet ontvangen of in ieder geval een zodanige premie, dat hij niet achterstaat bij degene, die het foordeel geheel uit belastingrestitutie geniet. De premie van 20 pet is ge- benden aan een vastgestelde maxi mum-inlage per jaar, welk maxi mum echter met het toenemen van de welvaart Worden. verhoogd zou kunnen Vervolg op pagina 5) jAjjanokwari, aan de noordkust van deriandg Nieuw-Guinea, is in de feu van zaterdag op zondag getrof- Soa do°r een aardbeving, die geen per- Pjpblijke ongelukken heeft veroorzaakt. Lp gebeurde zondagochtend vroeg. a schokken hielden drie minuten te,. n°g enige tijd gevolgd door lich- e trillingen, aldus meldt het ANP. algemene indruk is, dat er geen lip 'ge schade is veroorzaakt. Van de \^®uwe steiger in de haven is de dam- 30 centimeter naar zee gescho- Ovp'. Dp het vliegveld deden zich drie foo- ens niet ernstige verzakkingen Tot vanmorgen werd het lot van de „Ontdekker" onzeker genoemd. Vast stond dat de satelliet, die speciale ap paraten bevat om hem in zijn koers te houden, met de juiste snelheid het juiste punt bereikt had waar hij in zijn baan om de aarde moest komen. Eerst vandaag heeft men uit de ver kregen gegevens de conclusie getrok ken dat de kunstmaan zich inderdaad in de voorgeschreven baan bevindt. Het is evenwel duidelijk dat er iets hapert aan de zendinstallatie van de „Ontdekker" Daardoor komen de gegevens sporadisch en slecht door. De nieuwe Amerikaanse kunstmaan is de eerste in de serie „Ontdekkers" waarmee men o.a. gegevens wil ver zamelen ten behoeve van de beveiliging der ruimtevaarders. Zij is bijna zes me ter lang, weegt ongeveer 600 kilo en bevat 18 kilo instrumenten. De lancering van de Amerikaanse zonnesatelliet Pionier 4. die in de af gelopennacht op de basis Cape Cana veral in Florida plaats zou vinden, is om technische redenen voor onbepaal de tijd uitgesteld, zo is medegedeeld door het bureau voor lucht- en ruimte vaart van de V.S. De Pionier 4 zou m°t behulp van een viertrapsraket van zestig ton van het type Juno in de ruimte worden gebracht. hen Met het herstel is direct begon- iuchten er wordt geen stagnatie in het is ij-afkeer verwacht. In Manokwari staatl te schade aan gebouwen ont- S|?ron„ ®nkele waterleidingen zijn ge- en de elektriciteitsvoorziening f.cha<jart® tijd uit. Er is geen bedrijfs- ?'ng,"u fan betekenis b(j de sleephel- et houtbedrijf en de zuurstoffa- br. 'lek. Winter?es Irene is vanmorgen van haar fUgp-pu Paasvakantie in Sankt Anton te- half pi5erc^- De trein kwam ongeveer Met i„ PP.het station Utrecht aan. WacWt°nmgin Juliana, die haar op- In een van de stille Tilburgse arbei dersbuurten heeft zich zaterdag een drama afgespeeld, tengevolge waarvan een moeder en haar vier kinderen alien meisjes om het leven zijn ge komen, De vader die 's morgens vroeg naar zijn werk was gegaan is de enige van het gezin die aan de dood is ontsnapt. Omstreeks 10 uur des morgens ver voegde de 61-jarige huurincasseerder M. zich aan de achterdeur van de ge meentewoning aan de Van Heems- kerekstraat 45 te Tilburg. Reeds in de tuin bespeurde hjj een doordringende gaslucht, waarop hij terstond alarm sloeg. Een der buurtbewoners, de 35- jarige J. V„ snelde te hulp. Hij sloeg een ruit in en draaide de openstaande gaskraan, waar het gas via een los hangende slang vrijelijk uitstroomde, dicht. In de keuken trof men op de grond het lichaam van de 29-jarige mevr. W. Vermeer-v. d. Luytgaarden nog in nachtgewaad ir bewusteloze toestand aan. Zij werd onmiddellijk naar buiten gebracht. Toen men 'in de woning nog meer ramen en deu ren wilde openzetten trof men op de slaapkamers in hun bedjes, de vier dochtertjes, de 8-jarige Cornelia, de 5-jarige Wilhelmina, de 3-jarige An- toma en de anderhalfjarige Christina levenloos aan. Door leden van de gem. geneeskundige dienst werd kunst matige ademhaling toegepast en zuurstof toegediend, doch tevergeefs. De stoffelijke overschotten van moe der en kinderen werden naar het St.- Elisabeth ziekenhuis overgehracht. De ontsteltenis en de deernis met de 35-jarige vader A. Vermeer, die om ongeveer half zeven naar zijn werk op een der wollenstoffenfabrieken was ge gaan, is zeer groot. De Tilburgse recherche heeft onmid dellijk het onderzoek krachtig ter hand genomen en concentreert zich aller eerst op de oorzaken van het open staan van de gaskraan en het losgera- ken van de slang. De lentezon die de krokussen en sneeuwklokjes omhoog deed schieten en groene knopjes toverde aan bomen en heesters, heeft dit weekeinde de zwerflust in de harten van vele Nederlanders en buitenlanders uit de win terslaap gewekt. Het was abnormaal druk langs de wegen en niet minder druk was het aan de grensposten. Intussen genoten talloze zonnende en luierende mensen aan stranden, op de heidevelden en in de bossen van de koesterende zon. In de centra der badplaatsen zoals Noordwijk, Scheveningen, Zandvoort, Katwijk en Hoek van Holland gonsde het zondagmorgen vroeg reeds van grote groepen opgewekte mensen. Velen maakten het zich in zwembroek of zonnepak behaaglijk in de stralendwarme zon. Voor zover zij al in ex ploitatie waren, zaten de terrassen al spoedig eivol. Wie geen stoel kon krijgen, maakte het zich gemakkelijk in het warme zand. De etablissemen ten langs de kust deden zeer goede zaken. Volgens het Oostenrijkse persbureau APA is zaterdagochtend vroeg een per sonenauto, bestuurd door de heer Van den Berg uit Heemstede, op de Wiener Bundesstrasse tussen Schwaz en Jen- bach op een volgens voorschrift gepar keerde en verlichte aanhangwagen van een vrachtauto gereden. Bij de botsing werd de echtgenote van de bestuurder, mevrouw M. Th. van den Berg, ernstig gewond. Een tweede inzittende, mej. A. Schmidt, liep lichte verwondingen op. Beide dames zijn naar een ziekenhuis in Schwaz vervoerd. Advertentie BARTEL1QR1SSTR. HAARLEM Ta. 13439,. Zaterdag is van de Amerikaanse basis Vandenberg in Californië een raket ge lanceerd met in de laatste trap de satelliet „ontdekker V'. Hier ziet men de 26 meter hoge raket op de lanceerinstal- latie gereed voor vertrek. De afgelopen maand februari heeft bij zonder weinig neer slag gebracht; gemiddeld is er in ons land slechts 5 mm. gevallen, het ne gende gedeelte van de normale hoeveelheid. Het was gemiddeld over i land de droogste febru ari sedert het begin der waarnemingen, meer dan een eeuw geleden. Onweer kwam niet voor, sneeuw was een zeldzaamheid, alleen in de noordelijke provincies is hiervan melding ge maakt. De mist en lage wolken hebben niet kun nen verhinderen, dat het aantal uren zonneschijn te De Bilt slechts heel weinig onder normaal was; in het zuidoosten van het land zal het zelf iets zonniger dan normaal zijn geweest. In De Bilt werden 68 uren zonneschijn geregistreerd tegen 74 uren normaal, op vijftien dagen scheen de zon niet. Sedert 1926 is dit aantal dagen in fe bruari niet meer zo groot geweest. De temperatuur was gemiddeld anderhalve graad onder normaal. De laatste dagen van de maand, toen op tal van plaatsen de hoogste tem peraturen die tot nu toe in deze eeuw in februari waren genoteerd, werden bereikt of overschreden, hebben het veelal koude weer van de eerste drie weken niet kunnen com- penseren. In De Bilt vroor het op achttien da gen tegen veertien dagen normaal, op negen dagen bleef het kwik de gehele dag onder het vriespunt tegen op drie dagen nor maal. Op 28 februari werd in De Bilt een tempera tuur van 17.3 graden Cel sius gemeten, een waarde die sedert het begin der waarnemingen in 1848 uitsluitend in 1899 in fe bruari is overtroffen. Op 10 februari van dat jaar werd een temperatuur van 18.5 graden C. be reikt. Opmerkelijk is voorts, dat de luchtdruk in de afgelopen maand bijzonder hoog is geweest: tot nu toe was het in geen enkele maand voorgeko men dat de barometer ge middeld een zo hoge stand aanwees als in de afgelopen maand februari (te De Bilt 1033.2 m.bar.). De gemiddelde tem peratuur van de drie wintermaan den december, januari en februari bedroeg te De Bilt 2.4 graden tegen 2.2 graden Celsius normaal. Op 42 dagen kwam het in De Bilt tot vorst, juist het normale aantal dagen. Februari was de koudste, december de warmste maand. Het aantal uren zonneschijn bedroeg te De ■tilt 187 tegen 173 nor- naai, dit is meer dan in de twee voorgaande win ters. Op 36 dagen scheen de zon niet tegen op 35 dagen normaal. De hoe veelheid neerslag bedroeg gemiddeld over het ge hele land bijna 180 mm tegen 162 mm normaal. Vooral in het kustgebied was het aan de natte kant, daarentegen was in het zuidoosten van het land de hoeveelheid neer slag ongeveer normaal. In De Bilt sneeuwde of regende het gedurende 166 uren tegen gedurende 168 uren normaal. In Scheveningen is het voornamelijk druk met Hagenaars geweest. Het ge volg. was, dat, tot in het avondlijk etens uur nog duizenden in overvolle trams de badplaats moesten verlaten. In an dere delen van de hofstad, zoals in de Haagse en Seheveningse bossen, in Wassenaar, in Kijkduin, enz. haalden wandelaars hun hart op. Men zag er puffende lieden in zware winterjassen naast dames, alvast getooid in elegan te, licht en fleurig getinte toiletjes. Maar niet alleen aan zee was het druk. Op de grote wegen in het westen en midden des lands reden onafzien bare files auto's. De plezierritjes wer den vrijwel nergens door opstoppingen in de war gestuurd. Alleen op de roton de Oude Rjjn bij Utrecht was het zon dagavond tussen vjjf en half zeven weer mis. De Utrechtse verkeerspolitie moest extra manschappen inschakelen om de grote stromen auto's, die voor namelijk in oost-westelijke richting reden, zonder ongelukken in goede ba nen te leiden. Zeer velen blijken de zonnige zon dag in de bosrijke streken tussen Drie bergen en Arnhem te hebben doorge bracht. Duizenden daarvan brachten een bezoek aan de Hoge Veluwe. Daar was ook veel belangstelling voor het Kröl- ler-Müller-museum, zowel van Neder landse als van Belgische, Franse en Duitse zijde. Zetten dus velen uit het westen des lands per auto koers naar de stichtse lustwarande, het Gooi en de Veluwe, voornamelijk van oostelijke zjjde was het grensverkeer abnormaal druk. Te Nieuwe Schans was het grens verkeer welhaast nog drukker dan op normale zomerzondagen. Duitse bezoekers probeerden intus sen nijver in het Groningse boter chocolade en koffie te kopen. Dat was niet bijzonder eenvoudig, want pas m april mogen de grenswinkels weer op „normale uren" open zijn. Wel werden veie café's en restaurants van nun voorraden chocolade beroofd, maar koffie en boter waren niet zo gemakkelijk te koop. Ook aan de grenspost Rammelbeek Dy Denekamp was er druk verkeer Duitse bezoekers bleken ooi daar de plezierrit aan enig cotnmercieel voor deel te willen koppelen. Bij Venlo was er zowel zaterdag als zondag van op schieten aan de grens geen sprake. Ofschoon ook daar op zondag de win kels nog gesloten zijn, konden vele Rijnlanders, waarschijnlijk met vrien delijke hulp van café-houders, zich van de begeerde koffie, boter en chocolade voorzien. Vaak kilometers lange auto stoeten moesten geduldig cp controle van de Duitse douane wachten. Ook aan andere Limburgse grensposten heeft men de handen vol gehad. Het vakantie-oord Valkenburg trok voor de tijd van het jaar opmerkelijk veel Duits bezoek. De post Wernhout op het traject Antwerpen was opval lend druk met verkeer uit beide rich tingen. Vele Nederlanders hebben de zondagse snelheidsbeperkingen in Bel gië kennelijk niet geschuwd om zich in de Brabantse, Kempische of Vlaam se contreien te gaan vermeien. In een stenen schuur, behorend bij de boerderij van de heer K. Bos in de buurtschap Paasbos te Nijkerk heeft za terdagmiddag een brand gewoed. Een deel van de schuur werd gebruikt als kuikenmesterij. In vijf zgn. mest- batterijen bevonden zich in totaal 3000 drieweekse kuikens. Deze kwamen alle in de vlammen of door verstikking om het leven. Verwachting tot dinsdagavond (op gemaakt te 11.15 uur): In de nacht en vroege ochtend hier en daar mist. Morgen overdag over wegend zonnig weer. Zwakke tot ma tige wind uit zuidelijke richtingen. Over het algemeen weinig verande ring in temperatuur. Zon: 7.24-18.22, Maan: 3.19-12.15. Station Stockholm Oslo Kopenhagen Londen Amsterdam Brussel Luxemburg Parijs Nice Berlijn Frankfort MÜnchen Zürich Geneve Locarno Wenen Innsbruck Rome Vveer temp. neersl. heden max. afgel. 7 uur gist. 24 uur onbewolkt -2 8 0 mist 1 2 0.6 geh. bew. 5 12 0 half bew. 4 5 0 mist 2 16 0 licht bew. 3 17 0 onbewolkt 4 15 0 licht bew. 3 17 0 zwaar bew. 8 15 0 zwara bew. 5 16 0 mist -2 12 0 mist 0 13 0 onbewolkt -2 17 0 onbewolkt -1 14 0 onbewolkt 0 10 0 onbewolkt 3 13 0 licht bew. -2 19 8 onbewolkt 1 18 0 (Advertentie) li HET MAG NIET. p= De hoge heren hebben uitgemaakt, dat ik mij op 3 maart, de dag van de grote ledenslag van de K.V.P., niet met een dagorder tot de propagandisten mag richten. Dat wil zeg- 8en: d°or de radio mag ik dat niet, want dat is politieke propaganda voor de K.V.P. en die mogen wij in de laatste weken vóór de verkiezingen alleen bedrijven in de officiële politieke zendtijd. Wel, dan richt ik mij door middel van de krant tot het propagandisten-leger, dat gereed staat voor de bliksemaktie voor de ledenwerving. In een dagorder staan eigenlijk bevelen, maar bevelen kan ik u niets en wil ik u niets. Wel wil ik op u een beroep doen, een hartstochtelijk beroep: maak onze ledenslag tot een daverend succes. Maak de EES derde maart tot een van onze grote dagen. Er is geen partij in Nederland, die zoveel leden heeft als 5= de katholieke partij. Maar er moeten er nog tienduizenden bij. De velden staan wit van de oogst. De K.V.P. is de enige echte grote volks-partij in ons land; de enige grote partij, die gedragen wordt door alle maatschappelijke groeperingen. En omdat dat zo is, is zij ook beter dan de andere partijen in staat te werken voor heel het volk. Naar de 500.000 leden! Dat moet op 3 maart de besliste wil zijn van al onze duizenden propagandisten. En als wij dat werkelijk willen, dan moet het ook kunnen. U moet er voor willen sjouwen, maar ik denk dat u er zelden lang voor behoeft te praten. Is er één partij te noemen, die zozeer als de K.V.P. kan wijzen op haar daden? En wat de toekomst betreft: wij gaan door daar kan men in Nederland op rekenen met een christelijk-sociaal beleid. Welke katholiek zou daaraan niet graag metterdaad willen medewerken? Éeë Wie lid van de K.V.P. wordt, kan pieedoen. kan zijn stem EES doen horen en wij, de mensen van de partij-leiding en van de frakties, staan klaar om naar hen te luisteren. Ik reken op u. Nu al zeg ik u: heel hartelijk dank! Van Doorn, Partijvoorzitter

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1959 | | pagina 1