nlLUIfL nAAIlLLiflOlinL ÜUUI1AH1 Dienstplichtig militair genie ontmaskerd Bijna ziekelijke fantast Gromyko volgende week ter zake Herter verwacht nog enkele dagen ijdel woordenspel Sjah van Iran vaart door s werelds tweede haven Prinses Margriet verricht tewater lating van Iraans schip Britse torpedobootjager ramt IJslands patrouillevaartuig Moeilijkheden rond huwelijk van Prins Albert toegespitst CITROEN Hoofse begroeting VAN LOON's Automobielbedrijf Het weer. Twee dagen debat in Tweede Kamer Overleg in Genève stopgezet Sjah verlaat Amsterdam Tweede koor school in Nederland Vossenplaag op de Veluwe Iraanse tanker te water Eerste aanvaring in visserij-oorlog Socialisten eisen dat eerst een burgerlijk huwelijk wordt gesloten Jeugdig marinier plotseling rijk? 't is Tweede prijs in toneelprijsvraag Regeringsverklaring Khroesjtsjev weste lijke troepen niet lang in West-Berlijn DRUK OP BELGISCHE REGERING In Utrecht Ruim 25.000 kaarten nog niet verkocht V& F' ZATERDAG 23 MEI 1959 83ste JAARGANG No. 30219 Illll sWMORRIS "êeforeyou êuy! Nieuwe kleuren suéde jasjes Zonnig Kernwapenproeven Als overleg tussen Oost en West zou mislukken NederlandSchotland ADVERTENTIETARIEF 28 cents per millimeter- gSÊSsü ugciiyn: UAARiFircrHF MIIRANT Hoofdredactie: Dr» H. v RUN en W Severln. avonds tel. 21544. Journalistiek speurwerk en argwaan in militaire kringen hebben de 26-jarige dienstplichtige militair J. C. Borsboom ontmaskerd als een ongelooflijke fantast. Als een bom is dit bericht ingeslagen in het Nijmeegse luchtmachtgarnizoen waar Borsboom was gelegerd en waar hij bijzonder hoog stond aangeschreven sedert hij de tweede prijs zou hebben gewonnen in de Gerhart Hauptmann- toneelprijsvraag van de stad Düsseldorf. Sedertdien hebben vrijwel alle Neder landse bladen aandacht gewijd aan dit dienstplichtig militair genie, die reeds eerder een Stabat Mater zou hebben ge schreven. dat in Salzburg met mede werking van Elisabeth Schwarzkopf zou zijn uitgevoerd. Het blijkt alles te zijn voortgekomen uit een bijna ziekelijke, maar zeer nauwgezette fantasie waarin niet alleen de militaire autoriteiten lang hebben geloofd, maar waarvan ook vele journalisten het slachtoffer zijn gewor den, uw correspondent incluis. Het sprookje is nu uit. Borsboom blijkt niet de student in de filosofie te zijn, waarvoor hij zich uitgaf, maar Advertent* HOOFDAGENT voor HAARLEM en OMGEVING KORTE KLEVERLAAN 30—40, BLOEMENDAAL Telefoon 51301/K 2500. SUBAGENTEN Garage Van Kooten, Houtplein 18—20, Haarlem, Telefoon K 2500-12000 Garage Strobbe, Hoofdstraat 168, Hillegom, Telefoon K 2520-5234 Garage Van Drlel, Marktplein 13, Hoofddorp, Telefoon K 2540-6305 Garage Smit, Parallelweg 32—34, Zandvoort, Telefoon K 2507-2391 typograaf. Een toneelstuk heeft hij waarschijnlijk nimmer geschreven en zeer zeker is er nimmer een werk van hem bekroond of uitgevoerd. Eli sabeth Schwarzkopf, met wie hij op een foto in verschillende kranten heeft gestaan, kent hem niet Voorlopig zit de dienstplichtige fan tast in de Nijmeegse kazerne in arrest, zolang het onderzoek nog tegen hem gaande is. Het staat nog niet vast of hij zich met zijn grenzeloze fantasie schuldig heeft gemaakt aan strafbare feiten. Wel schijnt zijn fantasie hem ock buiten het terrein van zijn literaire aspiraties parten te hebben ge speeld. In de kazerne staat de jongeman als uiterst bescheiden bekend met een zekere opvallende angst voor de pers, hetgeen nu wel duidelijk wordt. Uw cor respondent wilde hij alleen maar tele fonisch te woord staan. Het blijkt nu, dat de jongeman de mededeling over zijn onderscheiding zelf heeft geschre ven en aan de bladen toegestuurd. Ook maakte hij van het briefpapier van zijn chefs gebruik om voor zichzelf aanbe velingen te schrijven. „Dure" telefoon gesprekken, waarin vooraanstaande lie den bij het garnizoen naar Borsboom informeerden, blijken door de fantast zelf te zijn geënsceneerd Hoewel men de laatste dagen om ver scheidene redenen argwaan begon te krijgen ten kanzien van de juistheid van verschillende zaken, is de „ontmaske ring" toch vrij onverwacht gekomen. Iedereen droeg de bescheiden jongeman een goed hart toe. Borsboom, die voorlopig in afzonde ring zit, zal medisch en psychiatrisch worden onderzocht. Advertentie BARTHJORISStT" HAARLÉM TEL. 13439 lEIDSESTRAAT (BIJ KONINGSPLEIN) AMSTfcRDAM TEL 223596 Verwachting tot zondagavond (opgemaakt te 11.15 uur) Droog en zonnig weer met onge veer dezelfde temperaturen als van daag, matige, af en toe vrij krachtige noordoostelijke wind. Zondag zon: 4.35-20.39. Maan: 22.41-6.39. Maandag zon: 4.34-20.40. Maan: 23.31-7.44. Nadat de ministers van buitenlandse zaken van de „Grote Vier" gisteren in Genève een bijeenkomst die slechts ze ventig minuten duurde, opnieuw geen enkele vordering hadden gemaakt, heeft de Amerikaanse minister Herter tegen over enkele leden van zijn delegatie verklaard zich erin geschikt te hebben, dat Gromyko nog enkele dagen verlo ren zal laten gaan met ijdel woorden spel. Tegen het midden van de volgen de week verwacht hij echter dat het constructief overleg zal beginnen. De woordvoerder van de Amerikaan se delegatie wilde zich niet wagen aan speculaties over de vraag, of de V.S. zullen overwegen de conferentie af te breken als de Sovjet-Unie eind volgen de week niet met „constructieve nieuwe voorstellen" is gekomen, waarop het Westen hoopt. De Britse minister Sel- wyn Lloyd, die voor het weekeinde naar zijn land is teruggekeerd, verklaar de bij aankomst te Londen te menen, dat nu „het einde van het begin" van de conferentie was bereikt. De Oost en Westduitse ministers van buitenland se zaken, Bolz en Von Brentano, zijn gisteren eveneens naar huis gereisd. Be gin volgende week worden ze in het Zwitserse conferentie-oord terugver wacht. Inmiddels is de kwestie van de deel name van Polen en Tsjechoslowakije (Van onze parlementaire redacteur) Woensdag en donderdag zal in de Tweede Kamer het debat over de rege ringsverklaring worden gehouden. Wel zal dinsdag om één uur, zoals aange kondigd, het kabinet in de Kamer aan wezig zijn, wanneer minister-president dr. De Quay de regeringsverklaring voor leest. De vergadering zal dan echter worden gesloten om de Kamer de tijd te geven, het stuk te bestuderen. In de namiddag zullen de fracties in het Ka mergebouw bijeenkomen om zich over de inhoud te beraden. De oppositie zal woensdag het politiek debat openen. Daar de verklaring van het kabinet eerst maandag zijn definitieve vorm kan krijgen het bezoek van de Sjah van Perzië heeft eerdere voltooiing on mogelijk gemaakt zal deze waar schijnlijk niet, zoals bij de Troonrede gebruikelijk is, tevoren aan de pers ter hand worden gesteld. Dinsdagmiddag om één uur zal de Radio-Nieuwsdienst de regeringsverkla ring, uitgesproken door de minister president, over beide zenders uitzen den. opnieuw ter sprake gebracht. Gromyko blijkt donderdag tijdens het diner bij Herter erop te hebben aangedrongen, dat dit probleem in de komende da gen wordt geregeld. Het Russische persbureau Tass meldde gisteren, dat Rusland een „positieve regeling" ver wacht. Zoals bekend staat het Westen afwijzend tegenover deelname van de beide communistische landen aan de conferentie te Genève. De burgemeester van San Francisco, Christopher, heeft minister Herter tele grafisch medegedeeld, dat zijn stad gaar ne gastvrijheid zal verlenen aan de top conferentie. Herter heeft geantwoord dat hij over die kwestie niet alleen kan be slissen en dat het houden van een top conferentie overigens afhankelijk is van het welslagen van de huidige ministers conferentie. De V.S. zullen voor het ogenblik geen verdeTe pogingen doen om te komen tot een conferentie van deskundigen op het gebied van kernwapenproeven. Dit is van Amerikaanse zijde in Genève be kend gemaakt, nadat de afgevaardigden van de V.S., de Sovjet-Unie en Groot- Brittannië anderhalf uur bijeen waren geweest zonder resultaten te hebben be reikt. De Britten zouden bereid zijn ge weest vandaag verder te vergaderen. Vermoedelijk zullen de besprekingen nu echter pas hervat worden na de reces van de conferentie over kernwapen proeven dat op 8 juni eindigt. De Russische premier en partijleider Khroesjtsjev heeft onlangs in een ge sprek met de Westduitse ambassadeur in Moskou, Kroll, gezegd dat de weste lijke troepen niet lang in West-Berlijn zouden blijven als de besprekingen tus sen Oost en West mislukten en de Sov jet-Unie een afzonderlijk vredesverdrag met Oost-Duitsland zon sluiten, zo is in diplomatieke kringen in Moskou ver klaard. Toen Kroll vroeg wat voor me thode zou worden gebruikt om de weste lijke strijdkrachten uit Berlijn te ver drijven zou Khroesjtsjev hebben geant woord: „Dat is mijn geheim". Zelden heeft de Nieuwe Maas zich zozeer in haar majesteitelijke pracht vertoond als vrijdag, toen wind en zon er hun spel bedreven met het water. De koninklijke gasten van Rotterdam, die zich aan boord van het Spido-vlag- geschip Erasmus bevonden, moeten In een koninklijke auto zijn heden morgen om tien uur de Sjah, de Konin gin en de Prins, gevolgd door zes auto's met de leden van het gevolg van het koninklijk paleis te Amsterdam vertrok ken. Voor het laatst werd de keizer in het hart van Nederland toegejuicht door enige honderden Amsterdammers, die het ceremonieel gadesloegen, en velen, die de stoet tijdens de laatstg rit dooi de stad zagen passeren op weg naar de luchthaven Schiphol. Even voor het vertrek had de Sjah ten paleize afscheid genomen van de bur gemeester van Amsterdam, mr. G. van Hall, de commandant zeemacht Neder land, vice-admiraal G. B. Fortuyn, de gouverneur der hoofdstad, brigade-ge neraal G. Dijkstra, en de leden der hof houding, die niet zijn meegegaan naar Schiphol. Na het afscheid van de Koningin en de Prins op Schiphol vertrok de Sjah per vliegtuig naar Eindhoven om een onofficieel bezoek te brengen aan de Philipsfabrieken. Het officiële bezoek aan Nederland was toen reeds ten einde. Met ingang van 1 september zal Ne derland een tweede koorschool rijk zijn. Nadat in 1952 reeds een dergelijk insti tuut in Haarlem werd opgericht zal dan ook aan de Kerkmuziekschool in Utrecht een koorschool worden verbonden, die zangertjes zal opleiden voor het kathe drale koor. De school begint in september met 42 jongens. Zij volgen bij het muziekonder- richt in het gebouw aan de Plompetoren- gracht het gewoon lager onderwijs, res pectievelijk in de 3e, 4e en 5e klas, onder leiding van twee onderwijzers. Volgend jaar hoopt men er een 6de klas aan toe te voegen. Directeur Voncken van de kerkmuziekschool treedt tevens als directeur van de koorschool op, een externaat en dus uitsluitend bedoeld voor jongens uit Utrecht en omgeving. Het jongenskoor zal tevens ten dienste staan van de studenten der kerkmuziek school, die een jaar praktijk moeten heb ben in directie. Onder Brammen hebben jachtop zieners in de afgelopen week zes vos sen neergelegd. In de bossen van de vereniging tot behoud van natuurmo numenten in de gemeente Rheden wer den in drie weken tijd niet minder dan 24 vossen geschoten of uitgegraven. Bij een hol vond men 150 cadavers van wild en gevogelte, en zelfs van katten, d4e de vossen buit hadden gemaakt. Van de zijde van de KNVB verne men wij, dat voor de wedstrijd Neder land-Schotland. die woensdagavond in het Olympisch Stadion wordt gespeeld, nog geen 40.000 kaarten zijn verkocht- Er zijn dus nog ruim 25.000 kaarten be schikbaar. Zoals men weet zal de KNVB slechts dan toestemming voor een recht streekse televisie-reportage van de wed strijd geven, wanneer het stadion is uit verkocht. zich na dagen van ceremoniële luister wel zeer bevrijd hebben gevoeld, toen zij in klein gezelschap voeren te midden van hooggaande golven, die kaatsend zonlicht versnipperden tot een bijna oogverblindende vlakte van zilveren paillettes. En daardoorheen trokken machtige zeeboten en forse slepers hun voren met randen van helderwit schuim. Zo toon de ons vorstenpaar de Sjah van Iran 's werelds tweede haven tijdens een tocht, die bijna een uur duurde. Het afscheid van Rotterdam was even hartelijk geweest als de ontvangst in de nijvere stad. De hoge gasten waren 's morgens, na een tocht door de vro lijk bevlagde stad, op het stadhuis ont vangen door burgemeester mr. G. E. van Walsum, die er wethouders en ge meentesecretaris voorstelden, alsmede die prominenten, die een belangrijke rol in het Rotterdamse leven spelen. Een luid gejubel ging op van de Coolsingel, toen de Sjah, de koningin en de prins zich op het prachtig met bloemen versierde balkon vertoonden, alvorens zij zich zetten aan de lunch, die werd opgediend in-de eveneens in feestelijk bloemenkleed gestoken Bur gerzaal. Om vijf minuten over 2 verlieten de hoge gasten het stadhuis en begaven zij zich per auto naar het gebouw van de Kon. Roei- en Zeilvereniging „De Maas". Langs de gehele route werd het vorstelijk gezelschap toegejuicht, terwijl de Iraanse vlaggetjes enthousiast wer den gezwaaid. Even na aankomst aan de Veerkade begaf men zich aan boord van de „Erasmus", die het gezelschap naar de scheepswerf van Verolme op Rozenburg bracht. Voor de aanlegsteiger bij Verolme was een enorme gele poort opgericht met uitschietende stralen, voorstellen de de Perzische zon. Er was in Per zische lettertekens een welkom op ge schilderd en een der montagehallen was door een groot effengrjjs gordijn in tweeën verdeeld. Het kleinste gedeelte was met bloemen, draperieën en kleu renvlakken herschapen in een mooie ontvangstruimte, waar tal van promi nenten het hoge gezelschap wachtten. Tineke, een dochter van het echt paar Verolme, begroette de koningin met een ruiker orchideeën en het klei ne dochtertje van ambassadeur May- bud hield haar orchideeën voor aan prinses Margriet, die met haar rood gebloemde jurk een fleurige verschij ning was. Hierna werd het gezelschap aan de vorst voorgesteld en terwijl men zich naar de tribune voor de steven van het Iraarlse tankschip „Mohamed Reza Shah" begaf, vertelde de heer Verol me het vorstelijk gezelschap iets over de bouw en de inrichting van de sche pen en over de tewaterlatingstechniek. Boven op de tribune, die de omvang had van een uitgebreid bouwwerk met tal van toegangstrappen, stond een gla zen paviljoentje, waarin de Sjah en de leden van ons vorstenhuis plaats namen. Hier liet prinses Margriet de fles cham pagne tegen de steven vallen en over handigde de Sjah een zilveren bijltje aan de prinses, om daarmee de laat ste beletselen te doen wegnemen. De lijn werd doorgehakteen minuut verstreekeen tweede en een zucht van verlichting steeg op uit de menigte, toen men langzaam de steven zag wijken. Sirenes begon nen te loeien en de muziek, die de Ro- zenburgse harmonie deed horen, ging verloren in het gejuich en het mo notone sirenegebrul. Toen, na de tewaterlating, de heer C. Verolme het woord richtte tot zjjn vorstelijke gasten, vertelde hij, dat dit schip behoort tot de eerste van de Iraanse koopvaardij- en tankervloot. De heer Verolme bood het zilveren bijl tje aan de Sjah aan. Voor prinses Mar griet had hü een speciale verras sing: een mooi jachtje van de Vrijheids klasse, „Azida" (het Perzische woord voor vrijheid) genaamd, dat bij Baay in Loosdrecht, voornamelijk uit mahonie- en eikenhout is gebouwd. Maar daar bij bleef het niet, want ook de Sjah had enkele geschenken voor de prinses meegebracht, die hjj haar overhandig de. Vervolgens scheepten de vorstelijke personen zich weer in op de Erasmus, behalve prinses Margriet, die per hof- auto naar Soestdijk terugreed. De tocht ging tot Maassluis, waar langs de buitenhaven werd gedebarkeerd. De auto's stonden hier gereed voor vertrek naar het paleis in Amsterdam. Langs de route ,u Maassluis stonden enige duizenden kinderen opgesteld. Zij juich ten em zwaaiden met vlaggetjes, maar ook de bevolking van Maassluis liet zich niet onbetuigd en juichte de vorstelijke bezoekers geestdriftig toe. Honderden belangstellenden hebben vrijdagavond de Sjah en het Konink lijk Gezin toegejuicht bij hun aankomst bij de Iraanse ambassade in Wasse naar, waar de Iraanse keizer een diner aanbood. Prinses Beatrix en prinses Irene waren eregasten aan het diner. Lang voor de aankomst van de hoge gasten vormde zich voor het met de Iraanse en Nederlandse vlaggen ver sierde en met tientallen lampen ver lichte toegangshek van de ambassade een brede haag toeschouwers. De op rijlaan van de ambassade was geflan keerd door rijen lampions. Om tien mi nuten voor negen arriveerde de Sjah in een hofauto, begeleid door een motor escorte en met vijf volgauto's, waarin zijn gevolg had plaatsgenomen. Iets later volgde de hofauto met koningin Juliana, prins Bernhard en de prinsessen Beatrix en Irene. Aan het diner werd behalve door de Sjah en de leden van het Ko ninklijk Huis deelgenomen door veertig gasten. De Britse torpedobootjager „Chaplet" heeft vrijdagochtend het 72 ton nietende vaartulg „Odinn" van de IJslandse kust wacht geramd, nadat hij tevoren her haaldelijk op hinderlijke wijze om het Patrouilleschip was gevaren, zo heeft de Kezagvoerder van de „Odinn" meege deeld. Volgens hem werd zijn vaartuig V11» achteren opzettelijk aangevaren, aardoor de reddingboot werd vernield de railing werd beschadigd. Er deden f'ch echter geen persoonlijke ongeluk- Ke» voor. Uit is de eerste maal dat er sprake is van een aanvaring in de visserij-oorlog tussen Engeland en IJsland, die ontstond ?en. IJsland vorig jaar september be- ?loot zijn visserijgrenzen van vier tot LTrfrf j mijI uit de kust uit te breiden, omasdien worden Britse vissersboten 'Jassen vier en twaalf mijl uit de kust issen beschermd door oorlogsschepen, ng door IJslandse patrouil- yf-» moeten voorkomen. De laatste tijd is de spanning toegenomen, o.a. door de veroordeling van een Britse visser die binnen de vier-mijlszone zou hebben gevist en door de achtervolging van Britse schepen die zich aan hetzelfde feit zouden hebben schuldig gemaakt. Een woordvoerder van het ministerie van marine in Londen heeft verklaard dat de botsing een gevolg schijnt te zijn van een verkeerde manoeuvre van het IJslandse schip. Het incident deed zich voor toen de „Odinn" en de „Chaplet" dicht naast elkaar naar de Britse treiler „St. Just" voeren. De „Odinn" probeerde toen voor de „Chaplet" langs te varen om de Britse treiler aan te kunnen hou den, doch raakte de Britse torpedojager. Frankrijk De drie grote vakorgani saties in Frankrijk hebben hun leden bü de genationaliseerde gas- en elek triciteitsbedrijven opgeroepen, volgen de week donderdagmiddag het werk neer te leggen teneinde aan salariseisen kracht by te zetten. In aanwezigheid van de Sjah van Iran heeft prinses Margriet gisteren op de werf van Verolme de laatste beletselen weggenomen voor de tewaterlating van de 33.000 ton grote tanker „Mohamed Reza Shah". Deze foto's geven een beeld van de plechJ' heid. De 21-jarige marinier Jacob Top, die op Curasao als chauffeur dient, heeft dezer dagen bericht gekregen dat hij, met zeven familieleden in Nederland en ongeveer 2200 andere mensen bui ten Nederland, mede-erfgenaam is van de nalatenschap van Franz Valentin von Emmerich. Die nalatenschap omvat een bedrag van 178 miljoen dollars, alsmede een grote waarde in effecten en onroerende goederen, o.m. spoor weg- en scheepvaartondernemingen. De erflater is de zoon van een man die met wyien John Jacob Astor een pelshandei begon en daar kapitalen mee verdiende. Het bedrag van de erfenis is geruime tijd door de Ame- lkaanse regering geblokkeerd, maar werd in 1952 vrijgegeven. Met een hoofse handkus begroette Z.K.M. de Sjah de Koningin bij haar aankomst aan de Iraanse ambassade te Wassenaarr waar de Perzische vorst gisteravond een diner gaf. De moeilijkheden rond het komende huweiyk van Prins Albert van België hebben zich toegespitst. Het bestuur dei- Belgische socialistische (oppositie) partij heeft na een gisteren gehouden bijeen komst een verklaring uitgegeven, waarin het er bij de regering op aandringt er op toe te zien, dat aan de inzegening van het kerkelijk huweiyk tussen prins Albert en de Italiaanse prinses Paola, te Rome, de burgerlijke huweiykssluiting in België vooraf zal gaan. Hieraan wordt toegevoegd dat, indien de getroffen huweiyksregelingen, waar in een dergelijke voorziening ontbreekt, niet worden aangevuld, de socialisten zich hei recht voorbehouden de regering hierover in de volksvertegenwoordiging vragen te stellen. Het huwelijk van de kroonprins is een politieke handeling, die het gehele Belgische volk aangaat, zo wordt in de verklaring betoogd. De natie heeft het recht van de kroonprins te verwachten, dat hij de geest der Belgische staatsinstellingen zal eerbiedigen door in zijn land het burgerlijk huwelijk te sluiten, zoals dat door grondwet en wetten van België wordt voorgeschreven. Indien de koninklijke familie anders handelt zal zü geen bijdrage leveren tot ver- Advenenr ie sterking van de banden tussen haar en het Belgische volk, aldus de door het socialistische partijbestuur uitge geven verklaring. Het partijbestuur doet in dezelfde ver klaring een beroep op alle socialistische parlementsleden en op de leden der socialistische organisaties om zich tot nader order te onthouden van het aan vaarden van taken bij de regeling van het kroonprinseiyk huwelijk. Ook ver zoekt het hun geen zitting te nemen in comité's, die bij dergelijke regelingen betrokken zijn In de verklaring wordt gesproken over het „gevoel van onbehagen" dat bij het Belgisch volk zou zyn ontstaan als gevolg van het vorenvermelde. Het be stuur van de Belgische socialistische partij brengt in herinnering dat in de grondwet uitsluitend de ministers als raadgevers van de kroon worden ge noemd Dit houot dus in dat onverant woordelijke personen het recht missen zich terzake ook een taak aan te meten, aldus de verklaring. Een onder leiding van de waarnemen de partijvoorzitter Van Eynde staande socialistische afvaardiging heeft gisteren premier Eyskens bezocht. Van gewoon lijk welingelichte zijde wordt verno men dat de delegatie er bij de eerste- minister op heeft aangedrongen dat de „geest van de Belgische grondwet bij het huwelijk van Prins Albert zal wor den geëerbiedigd". temp. neersi Station Weer neden max afg 7 uur gist 24 Stockholm onbewolkt *13 19 0 Oslo onbewolkt 10 12 0 Knpenrwi'. licht bew. 13 20 0 Londen licht bev/. 12 22 0 Amsterdam onbewolkt 12 22 0 Brussel half bew. 12 19 0 Luxembur zwaar bew 15 22 0 Partis geheel bew 16 17 50 Nice onbewolkt 9 18 0 Berlijn geheel bew. 12 17 0 F'ranktori geheel bew. 14 19 4 München zwaar bew. 15 19 0 Wenen zwaar bew. 11 17 2 Eome geheel bew. 18 24 5

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1959 | | pagina 1