VAN JOHN FOSTER DULLES Ministers uit Cenève naar de begrafenis in Washington Vier jongens rijden in gestolen auto op boom Een dode drie gewonden zou van Ontmoedigde Eyskens plan zijn ontslag te nemen Belgische regering in een dwangpositie door prins Alberts huwelijk in Rome KHROESJTSJEV op weg naar Albanië Argwanend Westen vertrouwt vriendschapsbezoekniet (goodwill AMERIKA ROUWT OM DE DOOD Bijna ƒ78.000 voor de Koningin Het weer Lonierentie twee dagen opgeschort ^gg Adenauer naar de begrafenis Vele ongevallen in het weekeinde Toch burgerlijk huwelijk in Rome? Duitse vlaggen neergehaald Man en meisje verdronken Geheim overleg in Genève? MAANDAG 25 MEI 1959 83ste JAARGANG No. 30220 kW'MORRIS "iefcreyouêwfl- Falcon wollen Tweedmantels Wolkenvelden Het weer in Europa 99' BIN NENVERINGBED SCHUIMRUBBERBED In Wijk aan Zee Van cle Antillen BUREAU SMEDESTRAAT 5 HAARLEM Telefoon: Redactie 21544, Advertenties 21545 Abonnementen 20800 Postgiro 145480 Bijkant. Beverwijk: Breestraat 171, tel. 4790 Bijkantoor en Red IJmulden: leeuweriklaan 50 Telefoon 5790 ©irectle: J. W. Boerrlgter en Mr. W. A. M. van der Kallen. Hoofdredactie: Drs» H. v. RUN en W Severln. NIEUWE HAARLEMSCHE COURANT ADVERTENTIETARIEF 28 cents per millimeter- toogte. Omroepers 16 cents per m.m.-hoogte. De administratie behoudt zich het recht voor advertentiën eventueel zonder opgave van redenen te weigeren. ABONNEMENTSPRIJS 61 cents per week, f 2.65 per maand, f 7.90 per kwartaal. Voor klachten over de bezorging na 5.50 uur 's avonds tel. 21544. Zondag is uit het Noordhoilands ka naal bij Ilpendam het lijk opgehaald van de 66-jarige W. M. uit Ilpendam, die sinds dinsdag 19 mei werd ver mist. De politie neemt aan, dat hij door de duisternis misleid met de fiets in het kanaal is gereden. In een vijver van het gemeentelijk recreatiegebied ,,De Pan van Persijn" te Katwijk aan de Rijn is zondagmid dag om vier uur het 13-jarige meisje R. van L. uit Oegstgeest, die met enige vriendinnetjes aan het zwemmen was, verdronken. Het stoffelijk- overschot van het slachtoffer is 's avonds na lang durig dreggen gevonden. Advertentie BARTEUORISSTR. HAARLEM Ta 13439 LBOSESTRAAI (Bil KONINGSPLEIN) XMSlEJjDBM TEL 223596..^ Verwachting tot dinsd.-.gavond (opgemaakt te 11.15 uur) Op de meeste plaatsen droog weer met van zee binnendrijventle wolken velden, maar morgen overdag ook opklaringen. Vannacht zwakke, mor gen overdag matige tot vrij krach tige noordwestelijke wind. Dezelfde temperaturen als vandaag of iets lagere. Zon: 4.33-20.42. Maan: 8.53. Een depressie die gisteren langs IJs land trok bereikte vanmorgen Noord- Noorwegen. Zij zal de luchtdruk in Scandinavië doen dalen, waardoor de wind bij ons naar noordwest zal krim pen. Een zwak front van de depressie kan later ons land bereiken, maar het zal geen regen van betekenis veroorza ken. Wel zullen de komende 24 uur weer wolkenvelden van de noordzee binnendrijven, terwijl koele noordzee. lucht blijft binnenstromen. temp neersj Station Weer neden max atgei IA UW' 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 uur gist .-Jtt.cKnoin zwaar bew. 11 14 Osio onbewolkt 14 22 licht bew. 10 19 .on den geheel bew. 9 11 23 Amsterdhn zwaar bew 19 Brussel geheel bew. 9 23 Luxemhur onbewolkt 11 20 Partis licht bew. 11 23 fCice zwaar bew. 15 18 Berlijn licht bew. 12 22 FTanklori onbewolkt 13 23 M'ine hen onbewolkt 9 19 Wenen onbewolkt 10 18 Rome onbewolkt 17 23 O V- SN V De conferentie van de ministers van buitenlandse zaken van de Grote Vier In Genève wordt morgen voor twee dagen opgeschort teneinde Christian Herter van de Verenigde Staten, Sel- Wyn Lloyd van Groot-Brittannië en Couve de Murville van Frankrijk in de gelegenheid te stellen woensdag in Washington de begrafenis van de Ame rikaanse oud-minister van buitenlandse zaken, John Foster Dulles, bij te wonen. Het is niet onwaarschijnlijk dat de Rus sische minister Gromyko eveneens naar Washington zal reizen. De Rus stemde onmiddellijk toe in een uitstel van twee dagen van de conferentie, toen Herter hem hier telefonisch om verzocht. Gromyko sprak ook „zijn diepgevoeld rouwbeklag" uit over de dood van Dul les. De Britse en Franse ministers had den reeds eerder in een uitstel toege stemd. Dulles, die gisteren om 7.49 uur (12.49 uur Nederlandse tijd) in het Wal ter Reed legerziekenhuis te Washington kalm in zijn slaap is overleden, wordt woensdag op het Nationale kerkhof van Arlington begraven. President Eisen hower heeft volgens United Press Inter national verordend, dat Dulles, die als majoor bij de generale staf van het Amerikaanse leger in de eerste wereld oorlog heeft gediend, een officiële be grafenis met militaire eerbewijzen krijgt. Het stoffelijk overschot zal van morgenmiddag twaalf uur tot woensdag middag twaalf uur in de Bethlehem- kapel van de Nationale kathedraal van Washington liggen opgebaard, waar de dode de laatste eer kan worden bewe zen. De rouwdienst voor de overleden ex-minister wordt woensdag om twee uur (zeven uur Nederlandse tijd) in deze kathedraal gehouden. Daarna volgt de begrafenis naar het kerkhof van de voorstad van Washington. De kerkelijke uitvaart geschiedt volgens dé regels van de Presbyteriaanse Kerk. Nulles' vrouw, zijn twee zoons John FIp zlJn broer Allen en zijn zuster "T anor waren aan zijn sterfbed. Presi dent Eisenhower, die ten tijde van het afsterven op zijn hoeve in Gettysburg verbleef maar inmiddels op het Witte Huis is gearriveerd, was zeer geschokt door het overlijden van de man die ge durende zes jaar zijn voornaamste advi seur op het terrein van de buitenlandse politiek is geweest. Door de dood van Dulles hebben „alle Amerikanen een kampioen voor de vrijheid verloren" al dus zei Eisenhower in een bijzondere verklaring uit Gettysburg. „Gedurende zijn leven en in het bijzonder tijdens de gebeurtenisvolle zes jaar van zijn ministerschap van buitenlandse zaken. Waren zijn moed, wijsheid en zijn vriend schappelijk begrip gewijd aan de ver betering van de betrekkingen tussen de haties. Hij was een vijand van de tyran- fue". Eisenhower zei dat Dulies gelooide in de waardigheid en broederschap van de mensen onder Gods bestel en nat hij een vurig geloof had in de toekomst en m het goede. Hij voegde daaraan toe dat Dulles elke persoonlijk te betalen prijs en opoffering hoe groot ook, niet teiae, in zijn streven naar het bereiken van de vrede". „Wij, die het voorrecht hadden met hem samen te mogen werken, heb ben een dierbare en intieme vriend ver loren", zei de president. Herter prees gisteren in Genève wijlen Dulles als een „groot staatsman" en zei: „Hij heelt waarlijk zijn leven gegeven in dienst van zijn land. De politiek, die hij voorstond, zal leven tot op de dag, dat zij verwezenlijkt zal zijn". De overleden oud-minister werd met een korte onderbreking sinds 10 februari in het Walter Reed-zieken- huis verpleegd. Bij een operatie wegens breuk bleek dat hij weer aan kanker in de buikholte leed. Ruim twee jaar tevoren was hij ook al voor deze ziekte geopereerd. Een korte rust periode in Florida na afloop van een bestralingskuur moest worden afgebro ken, doordat in de hals van de patiënt een nieuw kankergezwel werd ont dekt. Vlak daarna kwam de medede ling van Dulles' ontslagneming ais minister van buitenlandse zaken, in een roistjei gezeten ontving Dulles nog op 5 mei in het ziekenhuis bezoek van bir Winston Churchill, die door zijd gastheer, president Eisenhower, werd vergezeld. Vier dagen daarna werd gemeld dat Dulles longontsteking liad opgelopen, waarvan hij met genas. De laatste dagen was de patiënt zeer verzwakt en hij sliep veel als gevolg van de pijnstillende middelen die hem Werden toegediend. Toen hij vorige maand ais minister S'as afgetreden, benoemde president msenhower hem tot zijn speciale advi- ^eUr op het gebied oer buitenlandse Jhen. Eisenhower noemde hem toen een Vlecht bolwerk van de V.S. tegen de c ip er ij en van het imperialistische com- je'bhisme". Door zijn altreden kon Dul- j s met deelnemen aan de mimsterscon- v mntie van Oost en West, wellicht te bekn door een topconferentie, die de la^omng zou zijn geweest van zijn qe diplomatieke loopbaan, die al op .vredesconferentie te Versailles in 1919 begonnen. siri,n'.8e hagen geleden verleende de pre dom" aan Dulles he „Medai of Free- tP- he hoogste burgerlijke onderschei- na-?. ln de V.S. Hoewel de president de p tont dikwijls opzocht in het Walter o eo-ziekenhuis. kon hij niet de kracht Jiikrtnsen de onderscheiding persoon- 0 °yorhandigen, maar hij liet zijn rliiiin J°or John Eisenhower, de me- j. Tnaa.n mevrouw Dulles ter hand stel- fiezeed dat I8eleidende oorkonde werd feonfonderscheiding werd ver- 23LtZSTr "r u ragen van de hoogste orde tot de veiligheid van de V S en de Wereldvrede". n ae vb' en ae iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmiiiiiiii Bondskanselier Konrad Adenauer zal morgenmiddag naar de V.S. reizen om de begrafenis van John Foster Dulles bij te wonen, aldus verneemt U.P.I. Er is nog geen beslissing genomen over het tijdstip van de terugkeer van de bonds kanselier naar Bonn. Tot dusver is Adenauer de eerste regeringsleider die het voornemen be kend heeft gemaakt de begrafenis van de Amerikaanse oud-minister van bui tenlandse zaken te zullen bijwonen. In de nacht van zaterdag op zondag hebben vier jongelui uit Tilburg bezit genomen van een op de Markt gepar keerde personenauto. In snelle vaart reden de vier jongelui geen van hen bezat een rijbewijs) door de Bommeler- waard. Omstreeks drie uur zijn ze bij het dorpje Well in volle vaart tegen een langs de weg staande boomt gebotst. De auto werd totaal verpletterd en stortte van de hoge dijk naar beneden. Ruim twee uur later vond een veehouder, die ging melken, de verpletterde auto met de vier zwaargewonden. De tfoor de auto liggende 18-jarige P. van G. overleed ter plaatse. Hij had de auto bestuurd. Twee anderen, de 19-ja- rige H. D. en de 19-jarige G. van S. wer den zwaar gewond. Voor het leven var: de vierde inzittende, de 18-jarige A. S., wordt nog gevreesd. Alleen Van S. was (Van onze Brusselse correspondent) BRUSSEL, hedenmorgen. Het bureau van de Belgische socialis tische partij heeft, zoals wU zaterdag reeds hebben gemeld, in verband met de controverse over Prins Alberts huwelijk een communiqué uitgegeven, waaruit het voornemen der socialisten, zoveel mogelijk politieke munt te slaan uit het geschil tussen hof en regering, duidelijk aan het licht treedt. In dat communiqué verklaart de B.S.P., dat het huwelijk van Prins Albert een politieke daad is, die de gehele natie aangaat. „Deze heeft het recht te verwachten, dat de troon opvolger de geest van onze instellingen zal eerbiedigen door in zjjn land het burgerlijk huwelijk aan te gaan zoals het is voorgeschreven in de grondwet en de Belgische wetten". De B.S.P., zo besluit het communiqué, hoopt dat de bekendgemaakte beslissingen niet defi nitief zijn en dat de regering de wijs heid zal weten op te brengen deze te doen wijzigen in een geest welke door de Belgen, van welke politieke of filo sofische overtuiging dan ook, wordt ge wenst. Over de draagwijdte van dit communiqué ondervraagd, verklaarde een woordvoerder van het kabinet van de eerste-minister ons het volgende: Het grondwettelijk bezwaar, waarvan de so cialisten gewag maken, is volstrekt uit de lucht gegrepen. Juist is, dat artikel 16 van de Belgische grondwet voor schrijft, dat het burgerlijk huwelijk vóór de kerkelijke inzegening moet plaats vinden, maar nergens staat in de grond wet geschreven, dat een huwelijk in een ander land en volgens de wetten van dat land voltrokken, in België niet wettelijk zou zijn. Een huwelijk in Italië of in het Vaticaan ingezegend vol gens de in het Verdrag van Lateranen voorziene procedure, is van een inter nationaal juridisch oogpunt uit bekeken ook in België volstrekt geldig. Bewust van de delicate kwesties, welke het Vaticaans huwelijk van de kroonprins doet rijzen in een land als België, waar de scheiding tussen Kerk en Staat sedert 1830 strikt is nageleefd, zou de regering persoonlijk de voor keur hebben gegeven aan een andere formule, wanneer haar althans om ad vies was verzocht. Dat is spijtig genoeg niet het geval geweest. De regering wenst echter de animositeit rondom het Koningshuis tot bedaren te brengen en zij zoekt derhalve een uitkomst. Eén oplossing zou bijvoorbeeld zijn, dat het hof het Vaticaanse huwelijk verzaakt. Tegenover de Paus zou dat vanzelf sprekend een allesbehalve elegant pro cédé zijn en de katholieke bevolking in België zou een dergelijk affront het hof moeilijk kunnen vergeven. Maar indien Laeken bij de beslissing blijft het hu- ernstig aan denken binnen afzienbare tijd ontslag te nemen. Hij zou zelfs I te verstaan hebben gegeven dat deze regering de laatste is, waarvan hij nog deel zal uitmaken. Inmiddels meldt Reuter uit welinge lichte bron te Brussel te hebben verno men dat Prins Alberts burgerlijke huwe lijk voor het kerkelijke huwelijk in de Romeinse ambassade zal worden gesloten. Het staat echter nog niet vast of de Belgische ambassadeur bij het Vaticaan het burgerlijk huwelijk zal sluiten. Met het huwelijk in de ambassade zou men evenwel voldoen aan de els van de grondwet om een kroonprins op Bel gische bodem te laten huwen. De meeste ministers van het Belgische kabinet zouden voor het huwelijk naar Rome gaan en dus zou ook een van hen het huwelijk kunnen sluiten. PIERRE EiSKENS welijk op 1 juli in het Vaticaan te laten inzegenen door de Paus, dan moet het ook plaats vinden volgens de Vaticaanse en Italiaanse wetten. Deze wetten zijn gegrond op het Verdrag van Lateranen, dat de sluitsteen is van de betrekkingen tussen het Vaticaan en de Italiaanse staat. Het is vrijwel volkomen ondenk baar, dat de Paus het verdrag zou trachten te omzeilen om een bevriend vorstenhuis ter wille te zijn en wel om de eenvoudige reden, dat dit precedent het Verdrag van Lateranen zelf in ge vaar zou brengen. Zoals de zaken thans liggen, schijnt er voor de regering dan ook niets op te zitten dan de schijn te redden en, zoals een bekend senator in een Gentse katholieke krant schrijft „de verant woordelijkheid te nemen voor een flater, waaraan zij zelf volkomen onschuldig is en waaromtrent zij in onwetendheid werd gelaten tot het te laat was". De regering zit in een dwangpositie en het communiqué van de socialistische op positie heeft blijkbaar geen ander doel dan daarvan een handig gebruik te maken. Op de meer en meer waarschijn lijke interpellatie van de oppositie in het Belgische parlement kan de rege ring alleen maar antwoorden, dat zij zelf voor de aanvechtbare huwelijks procedure verantwoordelijk is. En wan neer de socialisten hierop zouden repli ceren, dat de regering in dat geval blijk heeft gegeven van een onrust barend gebrek aan juridische en di plomatieke bevoegdheid, dan zal de regering die pil wel zonder meer moe ten slikken, omdat zij nu eenmaal de Kroon dekken moet. Men begrijpt de ontmoediging van eerste-minister Eyskens. Wanneer wij goed zijn ingelicht, zou de premier er bij kennis toen het viertal werd gevon den. Zaterdagmiddag is het 9-jarig jongetje A. v. d. W. in Amsterdam-West op de Haarlemmerweg door een personenauto gegrepen en zo ernstig gewond, dat hij korte tijd later, tijdens het vervoer naar het Wilhelminagasthuis, is overleden. Het knaapje stak ter hoogte van de Ringdijk onverwacht de Haarlemmerweg over naar zijn broertje. Hij werd door een uit de richting Halfweó komende personenauto gegrepen en tegen het wegdek geslingerd. Op de rijksweg AmsterdamDen Haag ter hoogte van de Kaag is zondagavond omstreeks kwart voor tien de 57-jarige kellner W. J. L. uit Leiden bij het, vol gens de politie van Haarlemmermeer, achteloos oversteken van de rijweg naar de bushalte, door een personenauto ge grepen, waardoor hij op slag werd ge dood. Zaterdagmiddag 12 uur is op de Huijberg- seweg onder de gemeente Woensdrecht de 26-jarige mevrouw A.-R. aangereden door een haar achteropkomende vracht auto. De bestuurder heeft de vrouw niet opgemerkt. Op weg naar het ziekenhuis, te Tilburg is zij aan haar verwondihgen bezweken. De 38-jarige musicus W. v. d. M., die in dt nacht van zaterdag op zondag op de Misterweg te Winterswijk op zijn bromfiets reed, is met een Duitse per sonenauto in botsing gekomen. Korte tijd later is hij in het ziekenhuis aan zijn verwondingen bezweken. Terwijl de chauffeur van een N.O.F.- bus te Ternaard bezig was te keren, klorr. de 10-jarige P. E. uit Wierum achterop. Hij viel echter van de bus toen deze achteruit reed en kreeg een der wielen over zijn hoofd. De jongen was op slag dood. Zaterdagavond is het 13-jarige meisje B. W. G. in de Grotestraat te Almelo door een autobus overreden en enige ogenblikken later overleden. Het kind was geschrokken van enkele onver wachte bewegingen van Duitse brom fietsers, die langs bet trottoir stonden, waardoor zij van haar fiets viel, juist voor de passerende autobus. Zij werd overgebracht naar het algemeen zie kenhuis in Almelo, waar ze bij aan komst reeds bleek te zijn overleden. Zaterdagmiddag om kwart over twaalf is de 67-jarige wielrijder P. A. v. d. K. uit de Muiderbergstraat in Den Haag door een auto gegrepen en zodanig ge wond, dat hij ter plaatse is overleden. Het ongeluk gebeurde op de Laan van Meerdervoort ter hoogte van Meer en Bosch. De heer v. d. K. is door onbe kende oorzaak gaan slingeren en werd daarbij gegrepen door een hem passe rende auto. Zaterdagmiddag om half vier fietsten twee welpen, de 10-jarige J. H. v. d. M. en de eveneens 10-jarige J. S. op de Van Premier Khroesjtsjev van de Sovjet- lïnie is vanochtend per vliegtuig uit Moskou naar Tirana vertrokken voor een twaalfdaags bezoek aan Albanië, aldus meldt Reuter. In het Westen zijn steeds meer vermoedens gerezen dat dit plotselinge „vriendschapsbezoek" veel meer inhoudt en met name in Belgrado verwachten Joegoslavische en Weste lijke diplomaten „enkele bomexplosies" van dit bezoek. De Londense „Observer' heeft bericht dat de premiers van Bul garije en Roemenië, naar men verwacht, zich b(j Khroesjtsjev zullen voegen op diens eerste reis naar de zo verafge legen satelliet Albanië. De grenzen van Advertentie HA ZET-FABRIEK EN ZEVENBERGEN Albanië raken die van Joegoslavië en van Griekenland. De meeste waarnemers in Belgrado zijn er van overtuigd dat Khroesjtsjevs bezoek aan Albanië op de een of andere manier verband houdt met de cam pagne van Moskou tegen de „ideologi sche dwalingen" van Tito. Zoals be kend heeft de Albaanse communistische pr.vty onder leiding van Enver Hoxha, die als Stalinist bekend staat, altijd in de voorste gelederen gestaan in de strijd tegen Joegoslavië. Maar al meer dan een maand geleden zijn de Russi sche bladen en radiostations begonnen hun hevige aanvallen op Joegoslavië stop te zetten. Deze aanvallen behoor den voor die tijd tot het dagelijkse „menu" van de Russische pers en radio stations. Ook de andere landen van het communistische blok gaan de laatste tijd minder heftig te keer tegen het Joegoslavische regime, met uitzondering echter van Albanië, dat via radio Tirana de Joegoslaven blijft aanvallen. Men acht het echter ook mogelijk dat andere motieven tot dit bezoek van Khroesjtsjev hebben geleid. Zo is het mogelijk dat de Russische premier dit verblijf van twaalf dagen in het minst belangrijke land van het Oostelijke blok zal aangrijpen om de wereld zijn „on verschilligheid" te tonen met betrek king tot de conferentie in Genève. Prins Rainier en prinses Gracia van Monaco zijn met vakantie in Madrid. Z{j wilden daar ook wel eens een stierengevecht zien, maar met nog 20.000 andere toeschouwers moest het Monegaskische prinselijke paar geduldig wachten tot een flinke regenbui afgelopen was. Zolang het regende bleven de stieren waar zij waren en bleef de arena leég. Onbekend gebleven gasten te Wyk- aan-zee, vermoedelijk studenten, heb ben zaterdagavond bij enkele hotels de Duitse vlaggen weggehaald. Later vond men de vlaggen terug, gedrapeerd over Duitse auto's. Naspeuringen in de hotels en pensions naar de daders hebben geen resultaat opgeleverd. De hotelhouders in Wjjk- aan-zee betreuren het gebeurde zeer en hebben de Duitse gasten excuus aan geboden. De politie stelt een onderzoek in, nadat de deerlijk gehavende auto, die bij Well tegen een boom botste, gevonden was. iiiiiiiiiHiiiiiiiiiiiiiiHiiiiiiniiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiHi Vredenburchweg te Rijswijk. Uit de tegenovergestelde richting kwam een bestelauto, die plotseling een defect aan het linkervoorwiel kreeg, als gevolg waarvan het stuur de bestuurder uit handen geslagen werd. De auto schoot van de rechter rijweg over de plantsoen- strook de linkerrijbaan op. De twee jon gelui werden gegrepen. J. H. v. d. M. werd tegen een hek gedrukt en zodanig gewond, dat hij tijdens het vervoer naai de Ursulakliniek te Wassenaar is over leden. Zaterdag is in een ziekenhuis te Mont de Marsan in de omgeving van Roque fort (Frankrijk) overleden de 56-jarige echtgenote van de Nederlandse consul te Rosario (Argentinië), de heer C. Ros berger. De heer en mevrouw Rosberger, die per auto door Frankrijk reisden, kre gen vrijdag een auto-ongeluk, waarna zij beiden in' het ziekenhuis moesten worden opgenomen. Tijdens een kleine plechtigheid heeft zaterdagochtend op het „Antillenhuis" in Den Haag gouverneur d-s. A. B. Speekenbrink van de Nederlandse An tillen een cheque van 77.914 gulden overhandigd aan ie gevolmachtigde mi nister voor de Antillen in Nederland, de heer W. F. M. Lampe, die de cheque vervolgens ter hand stelde aan de voor zitter van het „comité geschenk aan H.M. de Koningin", burgemeester De Ranitz van Utrecht De Amerikaanse minister van buiten landse zaken, Christian Herter, en zijn Franse ambtgenoot, Maurice Couve de Murville, hebben gisteren een uur ver gaderd over de Westelijke strategie op de conferentie der Grote Vier in de komende week, aldus meldt United Press International. Aangenomen wordt dat Herter en Couve de Murvil le spraken over de mogelijkheid hun Russische ambtgenoot over te halen tot het voeren van geheime besprekin gen om te kunnen vaststellen in hoe verre de Russen bereid zijn tot een overeenstemming inzake Berlijn te ko men.

Nieuwe Haarlemsche Courant | 1959 | | pagina 1